24 ápr 30, 11:38:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 156655 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #750 Dátum: 12 márc 20, 21:56:11 »

Fiúk, fiúk, ne mondjátok már hogy a Hokage és elit csapata nem tudott 1 ember megölni, hogy aztán Edora használja  smirksweat
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #751 Dátum: 12 márc 20, 22:26:06 »

De élő áldozat kellett volna, sé gondolom nem geninek üldöték őket, hanem oylanok, akik ellen még a hokagéval az élen is esélytelenek voltak.
Az meg, hogy hazsnált téridő jutsut, nem jelenti, hogy tudta magát teleportálni.Valami tök más jellegű jutsu is lehetett.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #752 Dátum: 12 márc 20, 22:28:26 »

rini Az elméletedet kicsit tovább finomítanám. Nevet
Igazából 3 dolgot tudok elképzelni, hogy mi is történt.

1. még nem fejlesztette ki az Edot (bár ezt kétlem), de akkor még mindig el tudott volna teleportálni a halála előtt.
2. Az ellenség túl erős és szervezet volt ahhoz, hogy elkapjanak valakit és végrehajtsa a technikát. Bár ez megint bukta mert simán oda idézi a sufniból a már kész zombikat.
3. Vagy a teleporttal vagy az edoval megoldotta a dolgot és simán lelécelt Konohából. Ennek se látom sok értelmét, de még mindig valószínűbb mint az, hogy nem tudott volna tenni semmit sem.

A 3. Raikage egy fél sereget tartott vissza egyedül, itt csak 20 ellenfél volt. Ennyi shinobit még csak víz alapú technikákkal is illet volna levernie. Ha már annyira jól tolta a Suiton technikákat. smirksweat
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #753 Dátum: 12 márc 20, 22:54:41 »

Igen? Mondjuk a harmadik raikagét, a fiát, meg még tizenynolc másik elit ninját is vissza tudott volna tartani? És honnan veszed, hogy voltak kész zombijai? VAgy hogy a téridő technikája alkalmas volt "utazásra", főleg nagyobb távolságra?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #754 Dátum: 12 márc 20, 23:30:03 »

Ugye te is tudod, hogy most te is csak feltételezel. Azt tudjuk, hogy a Kingin tesók elit alakulata üldözték őket, viszont honnét tudod, hogy nem volt neki kész zombija vagy, hogy milyen messze tudott teleportálni. Nincs ezekről sem pro se kontra adatunk. Egy dolog biztos amit kimondtak a mangában. Ő tudta használni az Edo tensei jutsut és tudott teleportálni. Nagyszerű taijutsu, ninjutsu és genjutsu használó volt. Használt két természeti elemet mint a vizet és a földet. Minden más ezen kívül csak feltételezésen alapul.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 20, 23:50:40 írta rini67 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #755 Dátum: 12 márc 20, 23:50:01 »

Pont ezt magyarázom, hogy nem mondták ki, hogy tudott telportálni... és hogy egyáltalán nem lehettek benen biztosak, hogy lett volna kész zobija, vagy módja használi az edo tenseit.... de... nem, én nem találgattam. Én csak közöltem, hogy a levegőbe beszéltek. És megint megteszem, a levegőbe beszélsz, nem mondták soha, hogy tudtt teleportálni, és a kiváló genjustu hazsnálatot is egy genjutsura alapozod, amit csak az animében használt. A mangában azt a utsut a bátyja használta. A föld elem nem tudom, honnan jött, de ezt cáfolni sem tudom, szóval mindegy is.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #756 Dátum: 12 márc 21, 06:58:23 »

Itt van hogy tudott teleportálni, ne cáfolgassuk: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/13
Itt belátható, hogy fejlett téridő jutsuval rendelkezett, ha még a 4. is megdicsérte, és felnézett arra a jutsura.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 21, 06:59:49 írta hiroto » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #757 Dátum: 12 márc 21, 07:22:23 »

semmi értelme nem lett volna tér-időzni, azért maradt ott hogy feltartsa őket, nemhogy kereket oldjon és átengedje a kis retkeket a csapatához. Így halt hősi halált, amit minden kagénak kéne...
szalamandra: az mi hogy nem fejlesztette ki az edo-t? akkor kb pont utolsó egy órájába jött rá nem?:DD
lehet hogy a 3.raikage visszafogott egy haderőt, de az is igaz hogy az egyik legerősebb kage, aki MINDIG megfékezte a 8farkút. tobirama nem feltétlen mérhető hozzá 1v1be. Valójában ez egy szép lezárása volt a 2.nak, megtanította a következő generációt a "királyok" védelmezésére, hogy sose habozzanak életüket áldozni a faluért.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #758 Dátum: 12 márc 21, 08:04:50 »

(Egy picit már ismételgetés megy. Figyeljetek rá.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #759 Dátum: 12 márc 21, 19:06:35 »

Bocs, de ezt azért csak elismétlem- az van odaírva, hoyg téridő jutsut használt, nem az, hogy telportált. Ki tudja, mi mást jelenthet még ez, de kapásból Tobi "átengedek magamon dolgokat" no jutusja is idevehető, például.  Többször ígérem, nem fogom leírni.
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #760 Dátum: 12 jún 07, 00:40:38 »

ha ez it off lesz akkor bocs de meg kell kérdeznem mert pontosan nem emlékszem hogy emlitik-e valahol hogy az 1., 2., és a 3. milyen kapcsolatba áll (rokonságira gondolok) mert most hogy újra néztem egy pár részt láttam hogy a 3. édes apját is Sasukénak hívták o_O bár ez így nem tesz semmít de akkor az első 3 hokage rokonok voltak és mi a 3. családi neve ?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #761 Dátum: 12 jún 07, 00:59:59 »

Az 1. és a 2. hokage testvérek voltak és a nevük Senju Hashirama és Senju Tobirama. Az 5. hokage, Senju Tsunade pedig az az első hokage, Hashirama unokája.

A 3. hokage és a 4. hokage  nem a Senjukhoz tartozik. A 3. hokage Sarutobi, míg a 4. Namikaze Minato. Kapcsolatilag Sarutobi a 2. hokage, Tobirama tanitványa. A fia, Sarutobi Asuma és az unokája Sarutobi Konohamaru.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #762 Dátum: 12 jún 07, 17:52:19 »

Sarutobi HIruzen, ha mrá mindneki neve így ki van irkálva. Az apja Saratubi Sasuke volt, szintén legendás shinobi, utána kapta a nevét Uchiha Sasuke, és még a valóságban is létezett egy ilyen nevű híres és nagy tiszteteletben álló ninja.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #763 Dátum: 12 jún 08, 12:07:35 »

Idézet
Az apja Saratubi Sasuke volt, szintén legendás shinobi, utána kapta a nevét Uchiha Sasuke, és még a valóságban is létezett egy ilyen nevű híres és nagy tiszteteletben álló ninja.

Akkor én nem olvasom jól a mangát mert nem tudtam, hogy sarutobi sasuke legendás shinobi volt. Én csak annyit olvastam, hogy hiruzen apját úgy hívták, hogy sasuke és pont, de, hogy milyen erővel rendelkezett az nekem kimaradt ezek szerint.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #764 Dátum: 12 jún 08, 13:08:37 »

Sarutobi Sasuke a valóságban volt egy nagyon híres ninja.
De ezt STM is oda írta.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!