24 júl 02, 07:01:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 85
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 278954 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #585 Dátum: 09 máj 16, 23:58:07 »

Ez nekem is pont egyik nap tűnt fel, amikor láttam Animaxen a Narutot. Mosolyog Még Iruka mondja is hogy harmadszor járod ugyanazt az osztályt, vagy mi. És animében Kiba is ott van. Épp felkel az órán, és elkezd röhögni Naruton.
Viszont mangában tök ismeretlen osztálytársai vannak főhősünknek, leszámítva asszem Sakurát meg Sasuke-t.
Szal ez talán csak animés baki lehet.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #586 Dátum: 09 máj 17, 10:28:52 »

de attól még egyidős velük.
nem ez nem így vamn sztem a vizsgát kb oylan szinten kell érteni mint a dolgozatot attól hogy egyes még nem ekll osztályt ismételned.
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #587 Dátum: 09 máj 17, 12:07:29 »

Lehet azért vetődött ez fel bennem, mert ugyebár a záróvizsgánál vágják a fejéhez, és Iruka megmondja, hogy nem akarja átengedni. Viszont, ha meg addig velük járt, akkor az eggyel idősebb társaikat hogyhogy nem ismerik.... de az is lehet, hogy csak én vok kukacos.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #588 Dátum: 09 máj 17, 13:14:13 »


Jó megfigyelők lehetnek az előző postolóim. Én is rengetegszer tettem fel a kérdést magamnak, h lehet az, h Naruto harmadszor bukott meg és mégis ugyanabba az osztályba jár?  Hmm?
pici off: egy iskolatársam 3 tantárgyból bukott meg 10-dikben, másik osztályba kellett járnia, amikor mi a 11-dikbe léptünk.
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #589 Dátum: 09 máj 17, 13:23:26 »

ezért mondom hogy nem olyan vizsgák voltak mint amivel Geninné válhatott volna(mert azon is megbukott) hanem csak valami felmérő vizsga. ami ugye nem jelent osztály ismétlést.  Lee is valszeg megbukott a vizsgák nagyrészén a Genin vizsgán meg VAgy úgy áltak hozzá hogy legyen valami Tai Jutsu vagy őneki elnézték ezt.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #590 Dátum: 09 máj 18, 00:13:58 »

én azt nem értem, hogy az hogy lehet, hogy valaki kifejleszt egy jutsut, és azt más is ismeri. a kifejlesztő egyén hogyan tudja az eredeti jutsu nevét, ha ő fejlesztette ki? példa: neji: kaiten, kakashi: mangekyou sharingan.
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #591 Dátum: 09 máj 18, 01:19:30 »

Neji HYuuga és a klánon belül ismerk a jutsukat (nevek) csak az elsajátítása titok. amit neji kitallált. Kakashi meg már korábbi találkozásuk akalmávalbionyította hogy udja mi az ms szal...
Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #592 Dátum: 09 máj 18, 08:21:50 »

lenne 1-2 kérdésem ikszdé  bár sztem ezzel sokan vannak így  Nevet Nevet nah 1. Kakashi hogyan isézte el a Mangekyou Sharingan-t 1 v. 2 kézjellel miközben  ahhoz meg kéne ölnie a legjobb haverját          2. sakura hgyan lett chunin ha azt CSAK 3 fős csapatokban lehet végigvinni és az ő csapata kicsit megfogyatkozott Nevet  Naruto tanul   Sasuke a transzi haverjával lóg        érdekes ikszdé      3. ez most nem bizti h így van csak most gondolkodtam rajta h ha a hyuga klánban minden 2. gyermeket lepecsételnek vagy mi akkor Hinata testvérét nem fogják ?    HIHI Nevet ha valaki valameikre tudja a választ akkor köszi
Naplózva

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #593 Dátum: 09 máj 18, 13:34:19 »

hyuuga dolog:
1,lehet hogy a lány gyermeklekkel nem teszik ezt tehát nő csak úgy lehet oldalági hogy oladalágitól születik.
2, Lehget hoyg nem közös az anyjuk
3, Hinata elbukott mint örökös(mondja az apja) és kellv alaki aki helyetesítse.

Kakashi a a MSharingant nem a kézjelekkel csinálta csak koncentráció fokozás céljából használta a kézjelet.
És a legjobb barát megölése valószínűleg csak felgyorsítja a dolgot. Kiskapu azoknak akik nem képesek önerőből elérni (itachi) pl Sasuke sem ölte meg a legjobb barátját. sokan pedig úgy gondolják magát hibáztatja Obito haláláért és ezért képes rá.

Mivel elég nagy esély van arra hogy Geninnek elhalálozzanak eetleges küldetések alatt így gondolom van/volt más iylen precedens is hogy nem 3 fős volt a csapat gondolom betettek valakit mellé akinek szintén nem volt teljes a csapata.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 18, 13:35:07 írta Dave90 » Naplózva
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #594 Dátum: 09 máj 18, 16:54:18 »

és mi van ha pl. Inoékkal csinálta meg?  Nyelvesít

És pl. mi van Kakashi Kage Bunsinjaival amit a Zabuza utáni harc után csinált? Baki vagy inkább csak 1 trükk volt és nem is KB-k voltak?
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 18, 17:26:10 írta peti93 » Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #595 Dátum: 09 máj 18, 18:29:28 »

Hát igen.  Pirul
Kakashi a Shippuudenben végig azt hajtogatta, hogy nem tud annyi klónt csinálni, mint Naruto.  smirksweat

Visszatérve az MS-re: Nem a legjobb barát megölése volt a feltétel, hanem egy közel álló személy halála. Madara ezt mondta Sasukének, amikor Itachi meghalt.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #596 Dátum: 09 máj 18, 19:20:23 »

AChuunin vizsgás dologról nekem is az a véleményem hogy Shika helyett beugrott Inoékhoz, amúgy is tanítgatta Inot a 2 év alatt.
Naplózva


 
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #597 Dátum: 09 máj 18, 19:49:50 »

nemtom említették e már de 368/07  résznél mind a 2 palinak a fejpántja át van húzva az h lehet ők is akatsukisok vagy talán csak kamu  v baki ???
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #598 Dátum: 09 máj 18, 19:51:18 »

Nem hiszem, hogy akatsukisok, inkább csak Pein hívei, ha belegondolsz, a régi cvsapatában is ilyen fejpántokat hordtak.
Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #599 Dátum: 09 máj 18, 19:53:14 »

Van benne valami  Gondolkozik   Nevet:D    de akkor is olyan illúzió romboló olyat csak  a főgóréknak szabana hordani ikszdé tiszta divatmajmok Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 85
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!