24 máj 01, 19:09:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 557 558 [559] 560
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NinjaManager.Com (2 soros szabály! információk az első hsz-ben.)  (Megtekintve 609339 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #8370 Dátum: 14 jan 09, 14:35:32 »

Sziasztok!
Látom itt még telik az élet. Sajnos nekem nem jött meg a kedvem a játékhoz, így nem fogok visszatérni. Ide is csak azért néztem be, mert kíváncsi voltam, mi zajlik mostanában a játékban. Amennyire látom sok változás nem történt (csak az utolsó oldalt olvastam). Udon csak nyomatja az eventeket és zsebeli be a pénzt. Történt valami értelmes változás? Jó lw-k, új helyek a térképen, új ötlet vagy bármi érdemleges?
Egyébként BÚÉK mindenkinek és további sok sikert!

Dextert6
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8371 Dátum: 14 jan 09, 14:50:56 »

Nekem kb. 1 év után jött meg a kedvem újra így kezdtem egy beginnert azzal a csapatommal, amelyik Mediumon volt a Kyuubinál de ahogy látom az új lwk és a rengeteg új emberkén kívül semmi változás nincs, maximum rengeteg új taktikát lehet kitalálni. Nem tudom mennyire normális talán a két FNG miatt (még soha nem mentem vissza kezdőre FNGvel) de kb. 4 napja kezdtem és az utolsó ország végénél járok (Karakura jön ezután ha jól emlékszem). Viszont kéne egy normális Summon, Kage és egy Genin ajánlás, akár a jövőre nézve is.

Jelenlegi Team: FNG Naruto - FNG Minato - ? - Zabuza - Roshi -? -?
Naplózva


 
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8372 Dátum: 14 jan 09, 17:42:39 »

Helló mindenkinek Mosolyog

Dex: Egy-két magyar származású (köszönet érte a kollégáknak Mosolyog) FN-en kívül, semmi érdekes.
Az LW-ket egy ideje már nem figyelem, úgyhogy arra nem tudok válaszolni.

Kazekage: Teljesen normális ez a sebesség. Ha linkelsz egy csapatot, akkor könnyebben tudok/tudunk segíteni Mosolyog
Ha jól látom, akkor össze-vissza kevert:
Genin: 350 Lee lenne a legjobb döntés, de mehet Naruto, Chouji, Kiba, Hinata, Neji. Persze mindegyik 350-es.
Kage: Ebizou bőven elég, ha van staminas LW-d (ezért kéne team link Mosolyog) vagy veszel FSP-t akkor még a 3rd Raikage is jó döntés lehet.
Summon: Gobi, de ha még kell team upgrade akkor Giant Crustacean. Igazából bármelyiket választhatod Beginner-re.

Remélem tudtam segíteni.
Naplózva

grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8373 Dátum: 14 jan 09, 20:55:50 »

Üdv mindenkinek ismét Mosolyog
hát én sem az impossible mód miatt játszok, az eventek viszont nagyon jók, az utolsó négyet sikeresen teljesítettem pont emiatt... nem feltétlenül azért, mert hejde nagy szükségem van +3 FNGre, hanem mert lehet játszani jókat :Đ és az újfajta csapatok kipróbálása is természetesen, vagy régi formációk újrapörgetése miatt... HS crit mekkora játékélmény már a sima HShez képest, event nélkül ebben sem lehetett volna részem :Đ

Két szó mint száz: gyertek eventekre Mosolyog most hard lesz, azért már FNJt kapsz ráadásul!

impon azért már volt haladás most, rákaptam a ladderre, kiszedtem egy ilyen újféle crit chance LWt, úgyhogy már a Kyuubival szemben álldogálhatok, csak vagy 2-3000 sebzés hiányzik... HSről beszélünk,szóval ez idő lesz, kéne Levantine természetesen, de hát nincsen XĐ
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 21:01:22 írta grandpa666 » Naplózva

Dexter91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #8374 Dátum: 14 jan 10, 00:28:46 »

Sziasztok, arra szeretnélek bennetek megkérni, hogy segitsetek, min kéne még változtatnom a csapatomon, mert a Kyuubi-nál tartok, de nem akar sikerülni, a geninek jókat ütnek, de a kagém, meg a jouninok gyengék, de újat venni, már nincs értelme.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8375 Dátum: 14 jan 10, 10:32:02 »

Köszi a választ, beginerre nem nagyon gondolkoztam a taktikán, csak Zabuzára emlékeztem hogy szerettem használni, Roshi meg új karakter a számomra és nem tűnt olyan vészesnek. Gobit használtam legutóbb is ha jól emlékszem nem mintha ez baj lenne. Itt lészen a csapatom: http://www.ninjamanager.com/teams/47416

Szerk: Mivel számomra túl gyorsan haladok, húzok vissza mediumra, ez egy kis gyakorlásnak jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 10, 13:44:25 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #8376 Dátum: 14 jan 10, 11:29:32 »

Dexter91
Hát igazából ha nagy változtatást nem akarsz már ,akkor csak vedd a statokat.
Apróbb változtatásokat lehetne csinálni ,de én nem mondanám biztosra hogy jobban jönnél ki vele.

Ha fng nagato és obito  helyetcserél valamint a 2 jounin is a basher szerint nyersz kb 200 extra sebzést és úgy csak 900 kéne ,hogy legyen esélyed.

Persze ezt a bashert kb csak abból csináltam amit a teamed nin és tai és stamja mutat valamint az AB ok adnak bónuszt és a sealeket csak logikusan betippeltem (ls re az összeset )
Naplózva



laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8377 Dátum: 14 jan 10, 15:30:24 »

Kazekage: 5-6 Beginner rerun után rájöttem, hogy Rokubi a legjobb summon erre a célra. Bár hozzá kell tenni, hogy nálam volt FNJ, FNK és 5-6 Hard fölötti LW.
Ha Hard után mész rerun-ra, akkor csak ajánlani tudom. Legyen az bármilyen team, az LS nin-től kezdve a HS tai-ig bezárólag.
Most azért nem ajánlottam, mert nem volt megfelelő számú (és minőségű) LW-d, FN-ed.

Dexter: Ahogy előttem írták, vegyél statokat. Illetve 35-ös szint nem árt mindenkinek, hogy jó esélyed legyen. Sajnos a jounin-jaid gyengék és a kage se annyira használható. Már régen voltam Medium-on, de szerintem biztos belefért volna egy ütősebb csapat a chakrába.

grandpa: Jó az aláírásod Mosolyog
Naplózva

grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8378 Dátum: 14 jan 14, 10:54:37 »

jó végre kiesett 10 hónap után:

nincs okom sírásra, mert kiesett, szóval hurrá Mosolyog XĐ sokkal előrébb nem vagyok, de hátrébb sem...

adjatok tanácsot LW ügyben! Mosolyog min. 30 staminát és 20nál több attackot (tai/nin/atk mindegy) adjon, és könnyen kiszedhetem az impossible módos csapatommal... ha valaki ismer ilyen LWt akkor ne habozzon! Mosolyog és ha ez jóféle akkor be is fejezhetjük a dolgokat ezen a szinten Mosolyog

és köszi laci a dícséretet!
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #8379 Dátum: 14 jan 14, 13:21:13 »

   Young and Emotionless
EASY [0.02%] Jarngreipr
+32 increased Taijutsu
+36 increased Stamina
+8% increased Ninja Exp gain

   Kushina
IMPOSSIBLE [0.02%] Soul Blade
+26 increased Attack
+26 increased Stamina
-50 decreased Enemy Stamina
+38 increased Elemental Resist
+55 increased Elemental Adv.

    3:2D Leftover Guardian wind
IMPOSSIBLE [0.01%] Gigas Gloves (200+ itemfind)
+71 increased Taijutsu
+23 increased Stamina
+54 increased Earth Advantage
+11 added Earth Damage
+28% increased Ninja Exp gain


Szerintem erre a célra mind3 belefér ,bár az is igaz ,hogy nem néztem meg a teamed hogy megvannak e már ezek (szóval ha igen akkor sorry).
Magamnak is kéne keresni valami testhez állót ,csak olyan szinten gyenge a csapatom ,hogy el sem hiszem hogy másztam el velük idáig.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 14, 13:28:02 írta Verbatimo » Naplózva



Kirigi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 169



« Válasz #8380 Dátum: 14 jan 17, 08:54:30 »

Üdv mindenkinek, rég írtam már én is. Utoljára még az elveszett LW-k miatt. Azóta egész jól megy, a nulláról visszatornáztam, és Immortal Blade, Demon Hit szintű fegyverek ismét nálam vannak. Most, már egy jó 2 hete a Mjolnir-t próbálom kiszedni Hashitól, bízom benne, hogy megadja magát. Közbe az event is lefutott pár napja, és velük is kiszedtem 2 LW-t.

Szerk.: kidobta a Mjolnir-t is Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 21, 08:43:49 írta Kirigi » Naplózva


laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8381 Dátum: 14 feb 21, 17:45:07 »

Sziasztok megint! Mosolyog

Látom itt is megállt az élet. Nekem sincs sok időm játszani. Lassan itt a vizsgaidőszak, ilyenkor mindenki meghülyül.

Holnap kezdődik a Hard event, Udon tud aztán időzíteni... Mosolyog. Természetesen szokásunkhoz híven, ezen is részt veszünk. Remélem nem csak én fogok indulni.

Main-nál LW sajnos még mindig nem esett. Viszont, ahhoz képest hogy alig vagyok fönt velük, elég szépen fejlődnek.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #8382 Dátum: 14 feb 21, 23:32:53 »

Tény ,hogy kicsit leült a játék.
Eventen biztos nem indulok ,jó ha a normálra 1-2 naponta felmászok ,a kicsi csapat meg heti 1 alkalmat kap.
A másik ,hogy kedvem sincs egy hard eventhez , free fnj ide vagy oda ,majd talán a beginneren elindulok ,arra lesz kb esélyem ,hogy be is tudom fejezni időre.

A mainnal semmi lw nem esik ,pedig már opciónálisan keresek (konkrétan megvan kinek melyik item helyére, azaz olyan lw-k melyekkel adott ninja gyengeségét csökkentem. Igazából csak mázli kéne.
Egyetlen pozitívum ,hogy eközben az fnj-k egészen jól fejlődnek.
Igazából nem szándékozok elemet váltani ,szóval még jó ideig leszek 1 helyben AT-ben ,mert az egész csapatom elemét verik , mondjuk akkor meg majd jó eséllyel egészen a végéig elszaladok.

Gondolkozok még egy rerun for lw en extreme után ,de ez a szint nem ad annyi kiemelkedő lw-t ,hogy megérné a fáradozást ,majd impon lesz dögivel időm
Naplózva



grandpa666
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 452


Add nekem a fényed!


« Válasz #8383 Dátum: 14 feb 22, 10:48:42 »

Több mint egy hónapig nem írt ide senki... volt már ilyen?

Eventen ott leszek, és mindenkinek ajánlom, hogy gyertek! AA, Dupla ch+, 2 FNG meg egy ajándék FNJ a mainednek, 2 LW, úgy mint egy Penge, ami Tornádó és egy Kard, ami Hat... utóbbival nem értek egyet, jobban örültem volna egy Lándzsának, ami Daedalus, de hát ez van XĐ

Impon kéne még 2 LW a nagy csapatátrendezés után, amint azok kiesnek akkor 10500 körül lesz a max sebzés, szóval jó úton haladunk! Szerencse kéne hozzá...

szerk: na elindultunk mérsékelt tempóban, jól elpazaroltuk a pénzt felesleges jouninokra és abilitykre, de nem rossz egyelőre úton vagyunk, majd eladom ami nem kell...

egyébként ezt találtam ki:
trans Sakon - FNG Kiba - FNG Chouji - FNJ Tobi - Csőgyúró - Yagura - Giant CC  (full LS)

A chba belefér bőven, legalább hamarabb is mehetek a full teammel, de a kage személye még változhat Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 10:36:23 írta grandpa666 » Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #8384 Dátum: 14 feb 23, 16:13:28 »

Valahol a 9 és 10. hely környékén ugrálok. Gyorsan kellett egy csapat, ezért valahogy így fog kinézni:
Trans Lee - FNG Kiba - FNG Bee - FNJ Lee - Kapus Gai/Bee - A/Bee/3. Raikage - Giant CC
Ránézésre bele fogok férni a chakrába, ha meg nem, akkor így jártam Mosolyog

Még azt se tudom, hogy milyen sorrendbe viszem ki az országokat. Mondjuk az első helyen már a föld van.
Már most súlyos ryo-hiányba szenvedek Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 557 558 [559] 560
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!