24 jún 30, 07:37:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinek milyen konzola van és miért szereti?  (Megtekintve 84084 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
vikidarius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #150 Dátum: 09 jún 06, 23:52:07 »

mondjuk nkm ez a 2. boxom... az elso ki lett cserelve 10 honap utan a red light-ok miatt, es most a 2. is ****akodik... alig birja beolvasni a jatekokat... legalabbis elitem van.
A hard-drivon kivul kulombozik vmivel a tobbi boxtol?
[es nincs benne flash]
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 06, 23:52:43 írta vikidarius » Naplózva
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #151 Dátum: 09 jún 07, 08:44:20 »

Nem. Annyi, hogy az elite-hez adnak mindenféle ajándékot. (Am nekem a box dobozán rajta van, hogy miben különbözik az Arcade, a Pro és az Elite)
Naplózva

vikidarius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #152 Dátum: 09 jún 07, 11:14:56 »

jah azt nem vettem eszre... amugy telleg ott van...  Nyelvesít
Naplózva
Gato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #153 Dátum: 09 jún 07, 15:15:21 »

Ha már felhozódott a chipelés téma, mi a helyzet a PSP-vel?

És hogy ne legyen teljesen off, van valami régi, fekete joystickkel, ami fogalmam nincs micsoda. A régi konzolokat annyira sem ismerem, mint az újakat. Miután végignéztem a Wikit, az Atari 2600-ra hasonlít legjobban, de emlékeim szerint biztosan nem ez van ráírva. Nagyon kicsi koromban játszottam vele sokat, bár nem sokat értettem belőle. Sajnos a joystickek elég rossz állapotban vannak már régóta, így nem igazán lehet vele játszani. A másik homályos pont egy konzolom, amit sikeresen levertem az asztalról (de hogy miért volt ott?!) és eléggé megszenvedte az esést (=nem működik). Nem tudom, mi volt, sárga kazetta ment bele. Sega Mega Drive II? Passz.

Áttérve azokra, amikről több emlékem van, van egy NES, amivel rengeteget játszottam óvodás~általános iskolás korom alsóbb éveiben. Csak pár játékom van hozzá, de azokkal is jól megvoltam. Szinte mindig a Super Marioval és a Troggal játszottam...előbbit még mindig nem bírtam végigvinni.>->; Még mindig tökéletesen működik és elő van véve, hogy anya Tetrisezhessen rajta, ha olyan kedvében van.
Később kaptam egy PS2-t, amit a leggyakrabban használok még most is. Eddig ezt szeretem a legjobban, bár tavaly nyár óta elkezdett küszködni az olvasással vízszintes helyzetben és csak függőlegesen hajlandó mindent beolvasni...mondjuk nem csodálom, szegény már vagy 7-8 éves a nálam lévő demós DVD-k alapján. Eddig semmi problémám nem volt vele kivéve amikor belecsapott egy villám és szerelőhöz kellett vinni és egyszer ki kellett tisztíttatni (vagy ilyesmi). És hasznos, ha DVD-t akarok nézni, mert a DVD lejátszóm távirányítójában mindig elfelejtek elemet cserélni..
2-3 éve vettem GBA-t, majd gyors újragondolás után egy DS-t. Csak tudnám, mire kellett a GBA...azóta sem használom, a DS is viszi a GBA-s játékokat. Mindegy...a DS-sel megvagyok, csak elhagytam hozzá a műanyag tollat. Úgy általában Pokemon és Phoenix Wright játékokat játszok rajta.
Legutóbb Xbox 360-at vettem. Már régóta terveztem és vacilláltam a PS3 és e között, de mivel ki fog jönni erre is a Tekken 6, maradt az Xbox. Kevesebb pénzbe is került (így is elég nyögvenyelősen jött ki). A gép kicsit hangos, a kontrolleren zavar az analóg karok elhelyezése plusz örültem volna, ha nem kellene megvennem még egy kontrollert hozzá drága pénzért, ha esetleg ketten szeretnénk játszani rajta. Amúgy tetszik, hogy ki/be lehet kapcsolni a gépet a kontrollerrel és nem kell odacammogni hozzá.

Bocsánat, hosszú lett.>->
Naplózva


A 4. fal áttörésével rávenni valakit, aki nemrég meg akarta ölni a hozzád közel állókat, hogy segítsen, elég érdekes elgondolás. Csak a legközelebbi alkalommal ne süljön el rossz irányba a dolog.
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #154 Dátum: 09 jún 07, 16:24:40 »

Playstation 3 ! és miért ? Csak mert ez tetszett jobban Nevet Kipróbáltam mind2-t xbox360, ps3 és a ps3 jobb nekem és legalább nem kell izgulnom hogy mikor döglik meg a konzolom Nevet +amilyen gamek jönnek rá azok jobban bejönnek nekem mint amik xboxon vannak....
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #155 Dátum: 09 jún 08, 12:24:34 »

de hisz ugyan azok a gamek jelennek meg rá mint boxra -.-' (1-2 játékot kivéve)
Naplózva
vikidarius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #156 Dátum: 09 jún 08, 14:37:48 »

pont az agond a ps3 al.... mar ff13 is jon boxra
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #157 Dátum: 09 jún 08, 16:06:06 »

és xbox360 on a textura és maga a játék (szerintem) sokkal látványosabb, mint ps3 on
Naplózva
Shikamaru12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153



« Válasz #158 Dátum: 09 jún 08, 16:09:04 »

am vki meg tudja mondnai hol lehet megnézni milyen firmware van a psp-n?előre is kösz
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #159 Dátum: 09 jún 08, 16:18:20 »

én nem  Neeem (amúgy a firmware az mi? bocs a bolond kérdésért ^^)
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 08, 16:21:57 írta Suigetsu » Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #160 Dátum: 09 jún 08, 19:18:49 »

Hát nem csak 1-2 játék van csak ps3-ra........ + még van egy csomó dolog amiben különbözik a 2 konzol.... és most nem az árára gondoltam......
Naplózva
zole
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 279


« Válasz #161 Dátum: 09 jún 08, 19:20:23 »

ha van egy Xbox360 premiumom és nincs hozá plazma,LCD TVm csak egy sima akkor az sokat számit a grafikába?
Jaj és sima Tv lehet Hd-s?
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #162 Dátum: 09 jún 08, 19:28:04 »

Ha a két konzol hardwerjére gondolsz, akkor van külömbség, a PS3 -é biztosabb. Olvastam hogy a legtöbb embernek azért romlik el az xbox360 -ja, mert nem vigyáz rá (ezzel arra célzok hogy nem ad neki elégé hűtési helyet, vagy rosszul tárolja, esetleg másodpercenként 50x indítja újra a konzolt)

sasuke 4ever: Szerintem a grafikában különösebb változást nem észlelsz, ugyan az a grafika, csak sima tv -n a kisebb betűket aligha látod. Amúgy nem értem hogy sima tv hogy lehet HD -s, a HD tv az általában LCD kijelzős, a sima tv meg domború üvegű.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #163 Dátum: 09 jún 08, 19:31:40 »

katódsugár csöves tvk közül van hd nem is olyan drága, de vacak képük van az utolsó jó nagyfelbontású csöves tvk a JVC dist és a Panasonic Accurity techikáit használták, persze még ott volt a Philips pixel pluss is.
De nem igazán jó egyik se, egy 107-es plazma kevesebb mint 160e forint (mondjuk pana pv8) ennél jobb játékos tévét ezen az áron nem tudsz venni.
Rengeteget számít a grafban a hd, nekem Panasonic PZ75-öm van ami full hd plazma.
Sima tevéhez vegyél rgb kábelt jobbat nem tudsz kihozni belőle, hacsak nem tudja a 480p-t komponensen keresztül.
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 09, 06:10:54 írta kornel » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #164 Dátum: 09 jún 08, 19:35:48 »

Kornel a Plazma tv vagy egy HD (full) tv jobb játszás szempontjából? mert ezek külön külön is vannak, láttam szak üzletekben ezeket a Tv ket, csak mintha a HD tv valamivel jobb lenne  Gondolkozik
a Panasonic PZ75 az nem egy fényképezőgép?
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 08, 19:39:17 írta Suigetsu » Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!