24 ápr 30, 12:19:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Köd 7 Kardforgatója  (Megtekintve 55392 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #165 Dátum: 11 dec 20, 16:51:56 »

Nekem az a tüvel operáló csávó még mindig a favorit Ördögi
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #166 Dátum: 11 dec 20, 19:53:15 »

Nekem a Kedvencem az Kisame volt és a fegyvere a Samehada tudom hogy ő nem a jelenlegi 7 kardforgató között van de nekem ő nagyon tetszett mint karakter Nevet a farkatlan bijuu Nevet
Naplózva

Sabakyu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32

A Halál Vérfarkasa


« Válasz #167 Dátum: 12 jan 21, 15:19:47 »

Samehadát egy démon testéből készítették, de megmaradt a chakrazabáló képessége.
Hasonlóan mint Sasori bábjainál. A test halott, de Sasori képes megtartani a halott jutsujait és azokat a bábja használhatja.
Kisame nem teljesen ember, a neve jelentése Cápadémon.  Mikor harcolnak a Samehada betömi az ellenfél chakráját, és megemészti. Kisame-nak egyszerűen nagy a chakrakészlete. Narutonak sem a Kyuubi adja minden chakráját, neki alapból rohadt sok van. A vízokádás pedig egy egyszerű vízjutsu, név szerint Suiton: Bakshui Shouha. Suigetsu meg amúgy gyűjti a Hét Ködkardot, de eddig csak Zabuzáét szerezte meg. A Samehadát pedig nem fogja hiszen az csak és kizárólag Kisame-nak engedelmeskedik.  Mondjuk ez elég furcsa, hogy a kardnak van öntudata.  Gondolkozik
Naplózva

A menyország szép. De a Pokolban több az ismerős!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #168 Dátum: 12 jan 21, 15:30:39 »

Samehada nem csak Kisamenek engedelmeskedik. Mindig annak aki éppen sok és jó chakrával tudja ellátni. Tehát ilyen szempontból könnyen cserélhet gazdát. Most éppen Bee chakrájához ragaszkodik. Viszont nem lehet tudni, hogy ha találkozna egy olyan valakivel aki sokkal többet tudna neki adni akkor nem cserélné le a gazdát? Mellesleg úgy gondolom, hogy nem cserélné le mert Bee megérti őt és ezért jól is bánik vele. Nem csak fegyverkén kezeli.

Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #169 Dátum: 12 jan 21, 15:36:09 »

Meg hát bee helyet kit tudna választani? Egyedül Narutonak van több és jobb csakrája szerintem most.

Sabakyu van egy csávó aki a köd 7 kardforgatója és a kardja "tű".
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #170 Dátum: 12 jan 21, 17:08:35 »

Erre a csávóra gondoltam
http://www.wallpaperiztic.com/wp-content/uploads/2011/10/a712b4c75ade43472bc1b3ade908b1db.jpg
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
malakian666
Vendég
« Válasz #171 Dátum: 12 jan 21, 22:09:22 »

Mondjuk nem túl fair a Samehada ereje a többi kardhoz képest Nevet
Kisame meg nagy favorit, és az egyik legerősebb karakter, kár volt Gai-jal találkoznia, vagy már előbb meg kellett volna ölnie. Annyira nem értem, hogy elkapta Nejit, Tentent és Lee-t, miért nem gyilkolta le őket ott helyben. Minden gonosz ezt csinálja, hagyja futni a jókat  smirksweat
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #172 Dátum: 12 jan 21, 22:30:00 »

Azt nem mondanám, hogy nem fair az ereje. Az ok pedig az, hogy igazából nem ismerjük a többi kard valódi erejét a lefejező kivételével. Másrészt az erejük elsősorban annak használójától függ és nem a kard erejétől. A kard csak kiegészíti a használót. Már látunk egy gyenge pontot a Samehadától is. Nem szereti ha valamilyen elemi ninjutsut kell hárítania. Ahogy láttuk a tűzre nagyon rosszul reagál. Ebből következtetve valószínű, hogy a többi elemi jutsu is komolyan zavarná. És itt ha belegondolunk a robbanó kard képességébe, akkor komoly ellenfélnek bizonyulna számára. De ha a varró kardra gondolunk, ő is esélyes ellene mert a használója felépítéséből valamint a kard formájából látni, hogy soha nem kereszteznék egymás útjait. A kikerülésre és gyorsaságra építi fel a képességeit.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 22:32:55 írta rini67 » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #173 Dátum: 12 jan 21, 22:33:38 »

Plusz ügye bár a samehade csak akkor jó ha olyan ellen küzdesz aki alapból gyengébb nálad.
Mert ha erősebb akkor a samehade megcsal és megszívtad.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #174 Dátum: 12 jan 22, 11:39:46 »

Nem, ha elég jó a chakrád.
Kisamének volt rengeteg (ugye egyfarkú bijuu), a történetben csak a 8- és 9farkúnak van több/jobb. De pl. amikor elment elkapni Naruto-t, akkor sem állt át Samehada a Kyuubi miatt (bár gondolom akkor még nem gondolt ilyen megcsalásra amúgy sem Kishi). Ami érdekes, hogy a Samehada a problémás Kyuubi-chakrát (lsd. békák, fillerben a csókos-chakraelszívós nő, Narutot szétmarja) is megeszi, elég táp fegyver.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #175 Dátum: 12 jan 22, 11:44:13 »

Kisame mint egy farkú bijuu?
Az egyfarkú bijuu az ichibi alias shukaku és most pont a szadó mazóba üldögél.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #176 Dátum: 12 jan 22, 12:07:06 »

Szerintem erre gondolhatott.
Itt azonban mint farok nélküli Bijuunak van mondva.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #177 Dátum: 12 jan 22, 13:19:52 »

Farok nélküli bijuu, elírtam  smirksweat
Naplózva
Sabakyu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32

A Halál Vérfarkasa


« Válasz #178 Dátum: 12 feb 04, 14:17:33 »

Ja igen Bee-ről megfeledkeztem  smirksweat. Nem hinném hogy Naruto-joz csatlakozna Samehada, már találkoztak és látszólag Samehada-nak eszébe sem jutott Narutohoz menni. Meg aztán Naruto nem az a kardozós típus.
Viszont Bee-hez még illik is szerintem. Mondjuk Bee kardjai inkább fullánk kinézetűek, Samehada meg egy picit nagyobb és durvább mint Bee kardjai. Kiváncsi volnék mit kezdene vele Sasuke. A Kusanagi nagyon erős kardfajta, de nem hiszem hogy sokkal jobb lehetne a démonkardnál. Ja és Shukaku-t még a Shippuuden elején elszívta az Akatsuki. Akikről tudok még a Niibi, Sanbi, a hatfarkú, többet nem tudok most hirtelen.
Naplózva

A menyország szép. De a Pokolban több az ismerős!
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #179 Dátum: 12 aug 29, 17:24:52 »

nekem azt mondjátok meg, h Mangetus ugye a hozuki klán tagja...... a 2.mizukageból  főleg a vicces fiú jutsujából kiindulva, ezek a hozu klánosok a kezüket  a víznek köszönhetően képesek akár fegyverré is formálni, pl egy nagy fejszét a kezükből, kezükre vagy épp buzogányt (fejszét mint a vicces fiú jutsu)?!
ja meg suigetsunak az a bemegyek a vízbe és egy nagy óriás vízszörny leszek, ezt is képesek, tehát ha bemennek egy nagy vízbe ott egyesülni tudnak a vízzel és egy akármilyen alakú  vízszörnyé képesek átalakulni?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!