24 szep 27, 23:23:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 135130 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #285 Dátum: 12 jún 25, 12:24:44 »

Szerintem pont ezért lesz benne egy nagy fordulat mert  Mindenki arra számít hogy egy sablonos happy end lesz a végén..
Nem kell ahhoz a fordulathoz feltétlen megölnie Narutot..:DD

De szerintem még korai ezzel foglalkozni..Nevet
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #286 Dátum: 12 jún 25, 14:36:47 »

Ez 1 értelmű
Vége az Edo tenseinek is, már csak Tobi van + Saske, + esetleg Kabuto, mondjuk még lehet 1 kicsit nyújtani, de olyan sokminden ebből a háborúsdiból már nincs hátra.
h mi lesz a vége:
Naruto +küzd Saskegyerekkel (ezt ugye +is jósolták),és lehet h +téríti, de nem megy vissza, vagy +hal (Saska) vagy lelép és vándorolgat, vagy visszamegy Hangfaluba és átveszi az irányítást ott
Kabuto: vagy +hal, vagy bezárják 1 "elmegyogyós intézménybe"
Tobi: 1értelműen halál vár rá
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #287 Dátum: 12 jún 25, 16:01:40 »

Jövő ilyenkorra már vége lesz a Narutonak szerintem. Nyár vége ősz eleje felé lekerül Tobiról a maszk, legkésöbb tél végén megharcolnak a tízfarkúval és kiderül ki/mi volt Rikudo. Sasuke vs Naruto szerintem nem nagyon lesz, maximum ilyen jelképes jelleggel, de sem Sasu, sem NAru nem akarja majd megölni a másikat, persze ettől lehet, hogy látványos lesz meg minden.

Szerintem a végén Narutoból nem lesz hokage, inkább csak Kakashihoz vagy Jirayához hasonló sensei. Konohamaru okán már tudjuk, hogy tanítani tud, ha akar.
Naplózva

Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #288 Dátum: 12 jún 25, 16:03:38 »

Szerintem is.. mert azért most van a háború...
Meg Kabuto is alkot majd valamit még szerintem..
aztán még ott van a kis szöcske is..   Nevet
meg persze ottvan még a Tízfarkú és Rikudo története is..

Meg szerintem még azt is látni fogjuk majd hogy kivel mi lett, mit ért el ,mi lett belőlük stb..Mosolyog
Szóval nemhiszem hogy mostanában lenne vége..Mosolyog  Nevet
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #289 Dátum: 12 jún 25, 17:24:40 »

de az is lehet, hogy legyőzik Tobit, Naruto hokage lesz de nincs vége mert beindul az utolsó jó hosszú rész amikor is Sasuke a fő gonosz, már ha most nem áll át Naruto oldalára, ami ugyan elég valószínű, de akkor itt lenne a nagy fordulat amit vártok Nevet a lényeg, hogy Kishi igazából addig húzza ameddig akarja
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #290 Dátum: 12 jún 26, 08:58:21 »

Sakuratalán? Feláldozza magát Narutóért? Chiyo -baa-sama jutsujával. Mondjuk, Narutót elkapja Tobi, és utána Feláldozza magát Sakura. Hn. Érdekes lenne Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #291 Dátum: 12 jún 26, 09:06:25 »

Nem. Ha valaki meghal a 7es csapatból (a tágan vettből) akkor az Sasuke lesz, szinte biztos.
Naruto nem halhat meg, mindenki arra számít, hogy nem sablonos vége lesz, így meghal, tehát ezért Kishi nem öli meg. Nevet
Sakura végig Naruto mellett volt (kissé kolonc is volt szegény csaj..ikszdé  De mellette áll végig! /ami néha átok volt a pofonok miatt xD /) így nem lenne "fer" ha meghalna...
Sai édesmindegy él-e vagy hal, semmi jelentősége szegény "szellemnek". Így ő sem patkol el.
Sasuke meg otthagyta a csapatot, kinyírt 1 konohai vezetőt.. akarom mondani álnok dögöt.. *dobpergés*  Ennek értelmében valószínű Sasuke hal meg, és halála előtt belátja, hogy hibázott. Aztán pedig felkerül a Konohai kis kőtáblára, ahová Obito neve is felkerült régen.

Aztán jön Tsunade nagyi és Naruto kedvéért beáldozza magát -hogy végre örök piamezőkön lehessen a mennyekben!-, akarom mondani, hogy megmentse Duzzogit, Tsunade-hime pedig engem fog megölni amiért leírtam ezt.  ikszdé  Pirul
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #292 Dátum: 12 jún 26, 09:11:05 »

Aizen, vedd úgy, hogy halott vagy  Ördögi
Tsunade halála amúgy nem zavarna engem, csak akkor ha valami irtó bugyuta módon teszi ezt meg. Pl. ha most Madara eltűnik ő gondol egyet, kijelenti, hogy túl sok chakrát pazarolt el és feldobja a tacskert. Az önfeláldozás azonban más dolog. Ha az életét áldozva hal meg valakiért, akkor az méltó lesz a Hokage, a Senju és a Sannin mivoltához is.

szerk: hát nem igazam volt? Tsunade ebben a fejezetben majdnem meghalt a Kagék életét védve Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 08:21:18 írta TsunadeHime » Naplózva

Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #293 Dátum: 12 jún 28, 06:59:08 »

Á nem hiszem, hogy kimaradna a Naruto - Sasuke harc, majdnem az egész sztori erre épül. Így én mindenképp csalódott lennék, ha nem küzdenének meg. És remélem, hogy tényleg mindketten meghalnak, vagy csak Naruto. Ördögi Sasuke semmiképp ne haljon meg, az olyan száraz volna, mindig csak a jók győznek a "rosszak" fölött, ez unalmas... Mosolyog
Naplózva

Fear of the dark!
Smilinger
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #294 Dátum: 12 júl 01, 20:03:02 »

Szerintem Naruto simán megölné Sasukét. Egyébként a Naruto Akkipuuden történet sem lenne jó, de ha nem ilyen lenne akkor szerintem az lenne hogy Tobi dead, aztán Sasuke vs. Naruto lenne. Mondjuk Naruto beadná azt hogy megölte Sasukét közben meg nem is és akkor Sasuke anbu tagként teljesíti a Hokage (Naruto remélhetőleg.)parancsait, erről csak az Ötödik, Sakura, Kakashi tudna esetleg még Shikamaru ésatöbbi, ez szerintem simán megtörténhet, vagy talán még annyi változtatás hogy Sasuke nem tér vissza hanem, csak él tovább, gyerekei lesznek stb, Narutonak is lehetne gyereke Hinata-san-tól. Sakura-nak meg pedig ott van Kiba és teljen be vele "aszt"csá.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #295 Dátum: 12 júl 09, 16:38:46 »

Ugyebár Rikodou erősebb, mint Madara. Szerintem az is elképzelhető befejezés lenne, ha Sasuke és Naruto összefognának Madara ellen 2v1-ben. Naruto valahogy (nem tudom, hogy) megkaparintaná a Juubit, és bemenne lámpásba. Így akkor Rikudu teste, és a Juubi (ami Rikudu testében volt) meg lenne. Sasuke valahogy megkapná a rinnegant, és akkor már Rikudu szeme is meg lenne. Így ha nagyon összehangoltan harcolnának, olyan lenne, mintha Rikudu harcolna Madara ellen. Nevet
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #296 Dátum: 12 júl 15, 17:29:29 »

Szerintem a Shippuuden vége mindenképp az lesz hogy kihal az egész Akatsuki Tobis is, Edos Madarát is legyőzik de valahogy abban nem lennék teljes mértékben biztos hogy Naruto vs Sasuke harc megtörténne. Shippuu végére mindenképp Hokage válik szerintem Narutóbol! Miért ne? Gara is elég fiatalon az lett Mosolyog. Szerintem Kishi csinál még egy Narutos sorozatot mint anno a Dragon Ballnak is volt a sima, Z és a GT remélem Narutóbol is lesz ilyen.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #297 Dátum: 12 júl 16, 11:07:47 »

Szerintem az sem lenne rossz befejezésnek, ha Madara végső Susanooját Naruto és Sasuke áttörné Rasenshurikennel + Kirinnel. Innentől pedig szétvernék Madarát. (Hogy hogy, azt nem tudom, de valahogy biztos.)
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #298 Dátum: 12 júl 16, 11:26:13 »

én nem hiszem, hogy a Sasuke Naruto páros Madarával fognak küzdeni... a kombó mehet csak inkább Tobinak Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #299 Dátum: 12 júl 16, 11:35:06 »

és szerintem tuti h nem ezekkel a technikákkal...bijuu bomba és valami kemény susanoos támadás lehetne......de csak szerintem
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!