24 okt 04, 04:10:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1022130 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #7350 Dátum: 12 júl 29, 19:37:32 »

drszabi köszi megtaláltam Mosolyog jó a memóriád Nevet pont 10 oldallal ezelőtt van Nevet
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7351 Dátum: 12 júl 29, 19:49:04 »

Hát x) nem csak az, de vagy 10-szer visszakerestem annyi eszem nem volt, hogy letegyem könyvjezlőbe. ikszdé De am Lewnem kell köszönnünk, milyen jó videót csinált már 3-man hasznosítjuk.  Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #7352 Dátum: 12 júl 29, 19:55:35 »

Jaja Nevet hatalmas köszönet Lewnek  bow azért az tuti hogy sokat kell gyakorolnom mire egyáltalán meg tudok rajzolni valamit Nevet
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7353 Dátum: 12 júl 30, 15:42:52 »

Na akkor le is csapok a kis Konan-ra (ha nincs elég ember, akkor a felnőttet is bevállalom szívesen), biztos, ami biztos Mosolyog.

Én is lefoglaltam Konant, de akkor enyém lesz a nagy ezek szerint. Mosolyog Habár a kicsi cukibb. ikszdé
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7354 Dátum: 12 júl 30, 21:07:45 »

PS-el szeretnék animációt csinálni. Ez még nem okoz gondot.

Van több réegem, nevezzük őket a példa kedvérét A-nak B-nek és C-nek. Ezeket összefűztem és lett egy csoportom. annak adtam Cs1 nevet.

A Cs1-ről csináltam egy másolatot és elneveztem Cs2-nek.
Az egészet úgy terveztem, hogy Cs2-t kicsit módosítom, majd csinálok róla egy másolatot Cs3- néven azt is kicsit módosítom...  így tovább. Viszont amikor mentettem a Cs2-t akkor a Cs1 is megváltozott.

Szóval hogyan tudom megoldani, hogyha az összefűzött rétegetekről csinálok másolatot, és az egyik csoportot megnyitom szerkesztésre, akkor a másik az ne változzon?
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7355 Dátum: 12 júl 30, 21:15:46 »

Én a helyedben nem PS-sel csinálnék animációt. Ha érdekel a téma írj.

ui.: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2442.msg747668#new itt van pár művem az animációról.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7356 Dátum: 12 júl 30, 21:27:46 »

Na, ez sült ki belőle. Messze a legtöbb időmbe telt, de remélem megérte. Mosolyog http://i50.tinypic.com/300bj4l.jpg
Naplózva
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #7357 Dátum: 12 júl 30, 23:30:01 »

Érdekes Nevet de egyértelműen fantasztikus Nevet nagyon tetszik Nevet kb mennyi időbe telt megcsinálni?
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7358 Dátum: 12 júl 31, 06:02:19 »

Nagyon tetszik.Nevet De legjobban azt az időt értékelem benne, amit ráfordítottál.Mosolyog Biztos nem 5 perc volt ezt megycsinálni.Nevet  Gyönyörű! Mosolyog
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7359 Dátum: 12 júl 31, 06:47:33 »

Loah, mond csak mit vacsoráztál, hogy ilyeneket összeálmodsz. Pojén ikszdé
Eddig ezeket véltem felfedezni, de szerintem még többminden van ott:
fa tűzben, indák, rózsa, fej, száj, halfarok, rajzszög, Föld-bomba, cipő, pázül, zárt kagyló, elefánt, kígyó

SzG, direkt ps-el csinálom, mivel játékhoz lesz. Meg nem is az animációval volt gondom, hanem a csoportok kezelésével, de már megvan a megoldás.
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7360 Dátum: 12 júl 31, 07:29:04 »

Hát konkrétan két és fél hete kezdtem nulláról, de elég sokszor nem voltam közben itthon, szóval én sem tudom pontosan, hogy mennyit. Sokat, az biztos. Mosolyog

Shiro: továbbá keresel még a nagy álomban: teknős, páva, dinó, varázsló süveggel, szív(ek), még több madár, szellem, ent-szerű fa, kutya, egy régebbi képemből egy jelenet, sas, zöldkobold, ág, trombita - a nagyon hirtelen ennyi.

De ezeken felül rajta van még az avatarom, egy birka, egy furcsa arab-török vendégmunkás, falevél és nagyon sok amorf alakzat Mosolyog.

Nekem is kell még nézegetnem, hogy beugorjanak. Tényleg elég sűrű lett... Mosolyog
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7361 Dátum: 12 júl 31, 08:48:32 »

Hát megint nagyot alkottál Loah Nevet Zseniális Nevet És ez az álmodás ötlet is nagyon jó Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7362 Dátum: 12 júl 31, 09:25:16 »

Loah: Irigyelem a türelmed. ikszdé Amúgy nagyon jó lett én már annyi mindent találtam a képen...Az órától-a halakig...(lusta vagyok mindent leírni)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7363 Dátum: 12 júl 31, 11:21:05 »

 nekem az avatarod tünt fel xD
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7364 Dátum: 12 júl 31, 11:27:10 »

Ja igen az is ott lóg a falon. ikszdé Ha azt is most kellett volna rárajzolnod... Tényleg Loah te vectorosan rajzolsz?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!