24 ápr 30, 07:40:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit csinálnál, hogyha bekerülnél az egyik anime világába?  (Megtekintve 49316 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #165 Dátum: 11 jún 13, 18:15:33 »

Hát no komment.De ha elég sok animét néztél rájöhettél,hogy akinek hatalma van az ki is használja.Nyugodtan akarhatná a világuralmat.
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #166 Dátum: 11 jún 13, 19:38:40 »

Akkor miért vágytál annyira oda?
Naplózva
shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #167 Dátum: 11 jún 14, 12:06:43 »

Hű. Durva vagy U.M Mosolyog Én is írok egy kicsit. Nevet

Név: Yamamoto Arashi
Kor: 18
Súly: 65 kg
magasság: 181 cm
születésnap: december 4 (nyilas)
Vércsoport: 0
Kinézet: http://gamesworldbodmin.co.uk/images/-anime-guy.jpg

Célom: Én legyek a raikage.
Jutsuk: villámtípus.
A többit nem osztom meg. Nem úgy látom mintha az lenne a címe a topicnak,hogy szerepjáték. Nyelvesít
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #168 Dátum: 11 jún 14, 18:13:50 »

nekem is van ilyen narutos karim... csak még nincs kész a kinézet. (mondjuk az adatok úgy általában valósak, tehát iszonyú alacsonyra sikerültem^^)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 14, 18:14:32 írta feradraco » Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #169 Dátum: 11 jún 14, 22:52:54 »

Hát Nautos karim nekemisvan, (és Bleaches is, csak az nem az "én" animés +nyilvánulása,hanem 2 eredeti kari kitalált gyereke...)
de a Narutos:
Név: Isakawa Ayumi
Kor: a Naruto kezdetén 17,5 (bár én nemannyivok  smirksweat )
Kinézet: magasság 162 cm, vékony fehérbőrű nő, hosszú szőkésbarna hajjal, (amit gyakran úgy fog fel mint a deathnotos misa, bár nemmindig)
öltözéke változó, amiben jellemző h kihívó, sok benne a hálóminta és a merészség
ittvan 3 kép (átalakított fanart ezért eltér a rajzstílus)
http://kepfeltoltes.hu/110614/ayu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110614/Ayumi-konohai_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110618/Ayumi_www.kepfeltoltes.hu_.png
Erő: Quantum Nekogan (doujutsu)
1 olyan erő ami a Rikudu ideje alatt/után alakult ki  (mutálódott)
1 aranyszinű szem ami világít is (de nemkell félni nem radioaktív  Pojén )
képes a használó látni vele az anyagot, qantumszinten/felbontásban, mozgatni rakosgatni (persze ha gyakorol és +tanulja h mi micsoda olyan kicsiben) és bontani összerakni átrendezni azt.
Hátrány: "összeférhetetlenség" (a szem olyat lát amit az agy nemképes felfogni, feldolgozni minden infot, ami migrénhez vezet, és bele is lehet őrülni, ha túlzásbaviszi akk akár kiis kapcsolhat (kiégaz agya) és agyhalál...  >.<#)
De ha csak simán telekinézist használ (nem részecskeszinten hanem csak úgy simán), akk nemolyan vészes...  Gondolkozik
Természete: hangualatember, vmikor ideges vmikor nyugis, azt lehetnerá mondani h ha belekötnek először nemszól semmit, aztán ha folytatja az illető 1xcsak kap 1 maflást és kidől.  Technikai KO
Eredetilg 1 olyan klán tagja ami nem tartozik 1 faluhoz sem, és ő az 1etlen képviselője.
Gyerekkorába +mentette Kakashi,és ezt ő nemfelejtette el, így belekeveredik (belekeveredne) a harcokba...
egyébként a sajátfeje után megy (ebben hasonlít Narutora). Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 19, 23:26:21 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #170 Dátum: 11 jún 17, 14:09:03 »

najó, ha már mindenki beírogatja a kariit, akkor nesztek:

Név: Hitomi Sakura
Kor:14
Rang: Genin
Falu: Sunagakure
Magasság: 147,5 cm
Súly: 43 kg
Szemszín: zöld
Hajszín: vörös árnyalatú fekete
Vércsoport: 0
Megjelenés: Fekete haja fényben enyhe vörös színben játszik, általában szemébe lógóan jobbra fésülve hordja, de ha szükséges, a feje tetején lófarokban köti össze, 2 tincs azonban ilyenkor is szabadon lóg két irányba. A fejpántját egyfajta övként baloldalt lazán a derekára kötve viseli. Felsője egy necc hatású anyagból készült, melltartó szerű ruhadarab, amire fekete kiskabát-szerűséget vesz fel, így a csípője és a hasa mindig kinn van. Térig érő, sötétszürke csípőnadrágot hord, a lábára pedig egyszerű zorit húz, a kezére fekete ujjatlan kesztyű kerül, a shurikentartója a jobb lábára van erősítve, a hátára egy zöldes pengéjű katana van erősítve szíjjal, a fejpánttal ellenkező oldalon egy kisebb övtáskát hord. Lehet, hogy alacsony, de semmiképp nem kicsi!!

Jellem: Elég visszahúzódó típus, képes napokon keresztül csendben elmélkedni az élet értelmén úgy, hogy tényleg maximum három emberhez szól egész idő alatt, de van, amikor mintha kicserélték volna: folyamatosan beszél, dől belőle minden, ami jön és mindentől percekig tartó röhögőgörcsöt kap, akár egy pillantástól is. Nem veti meg a romantikát, de van, ami már szerinte is nyálas. Képes maximalizmusra és néha úgy viselkedik, mint egy macska, még dorombolni is hajlandó. A zene nagy hatással tud lenni a hangulatára. Nehezen barátkozik, de akit megszeret, azért bármit megtesz.
Felszerelés:
*az most legyen titok*
Előtörténet:
Sunagakuréban születtem, de korán elárvultam. Szüleimet egy betegség vitte el, nem voltak ninják, de saját döntésem mellett az ő kérésükre is mentem az akadémiára. Az első nap még eléggé izgultam, de a második naptól kezdve már könnyebb volt. Mivel már kiskoromban is érdekeltek a ninják, a szomszédunkban élő visszavonult Jounintól kérdezgettem állandóan, így könnyebben megértettem a jutsukat, fegyverhasználatban azonban soha nem jeleskedtem. A szüleim haláluk előtt egy zöld pengéjű katanát hagytak rám, ami még valamelyik nagyszülőmé volt, és nemzedékeken keresztül öröklődött a családban még abból az időből, amikor vagyonosabbak voltunk, szüleim halálával pedig rajtam volt a sor, hogy használjam.
Megélhetésem érdekében néha alkalmi munkákat is vállaltam, kisebb-nagyobb dolgokban segítettem másoknak, hogy egy kis pénzhez juthassak.
A tanárokat nem igazán izgatta, hogy van-e családom, tudomásul vették a helyzetemet, de nem kivételeztek, de ezt nem is vártam el tőlük. Az osztálytársaim nem nagyon közeledtek felém szótlanságom és zárkózottságom miatt. Az érzéseimet hamar megtanultam leplezni és azóta társaságibb is lettem.

nagyjából így, de am rohadtul nem így nézek ki...
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Sasuke1521
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


császár


« Válasz #171 Dátum: 12 szep 25, 08:47:43 »

Én egyszer a Dragonball világába csöppennék bele...persze nem csicska ember ként mert azok mindig meghalnak xddd
Gokuék ellensége lehetnék áh kb akkora erővel mint Vegita és goku fúziója ssj4 ben Nevet
de álmodik  a nyomor   Nevet de azé poen lenn ha lefeküdnék és így kelnék fel  Ohh My God
Naplózva

mert én már csak ilyen vagyok :p
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #172 Dátum: 12 szep 25, 14:58:13 »

Én a Naruto világba kerülnék be szívesen.. Mindig tudnám, hogy mi történne aztán mondjuk az Akatsukihoz csatlakoznék meg a végé Tobi ellen fordulnék..
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #173 Dátum: 12 nov 11, 15:38:09 »

Rendet tennék köztük,és nem lenne semmiféle perpatvar,szinte minden animében ikszdé .
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 24, 15:26:29 írta dreamfolow » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #174 Dátum: 12 nov 24, 13:19:04 »

Félhosszú szem szép lehet :'D
Naplózva
Misaki-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #175 Dátum: 13 máj 17, 15:32:36 »

Ha én bekerülhetnék egy animébe az tuti h a Naruto lenne és már rég kitaláltam egy szuper karit is magamnak:

~Név: Hashimoto Misaki
~Kor: 16
~Lakhely: Konoha
~Magasság: 165 cm
~Súly: 59,5
~Szemszín: tengerkék
~Külsö: Gyönyörü hosszú fénylö fehér haja van, öltözéke egy rövidnagrág, egy kékszinü csöfelsö (vagy h is hivják.. olyan ujjatlan..) és egy olyan összekötös pulcsi.. Nevet a shinobi jelet medálként hordja h egy kicsit egyénibb legyen a stílusa
De itt van kép is (saját rajzok):

http://www.myimg.de/?img=IMG20130516072909d6e84.jpg

http://www.myimg.de/?img=2013051618194708e2e.jpg

http://www.myimg.de/?img=201305161829067900d.jpg

Bár itt kicsit kissebb korunak tünik ugyhogy mutatok egy kicsit felnöttesebbet kacsint :

http://www.myimg.de/?img=201305161839247b840.jpg

éés itt van egy chibi verzió is:

http://www.myimg.de/?img=201305161840436f41d.jpg

sajnos csak igy tudtam felrakni de remélem megteszi.. Mosolyog

Az életrajzán még gondolkozom de a lényeget leirom:
Lenne egy különleges képessége amit úgy hivnak shinyugan ez egy szemtechnika ami azt jelenti magyarul h behatol (itt van kép róla: http://www.myimg.de/?img=20130516182113f0333.jpg  ez egy nagyon összecsapott kép de itt jobban látszik h milyen a mintája: http://www.myimg.de/?img=20130516182344202ce.jpg ) , vagyis ezzel a technikával hatol be az emberek agyába és láthatja az emlékeit, gondolatait és viziokat kelthet bennük. Ez a lány amugy ilyen telepata féleség vagy hogyis hivják..az elméjével mozgat dolgokat és a jövöbe lát de csak néha mikor látomása van..(igy néz ki ha ''bijon''-ja van ez japánul látomást jelent: http://www.myimg.de/?img=201305161824055aa7b.jpg
Mivel nagyon imádom Narutot ugy képzeltem el h Misaki teljesen bele van zúgva és igy egypárként lennének.. Nevet
Amugy a lány is árva lenne szóval lenne közös vonásuk de most nem irom le teljesen h mit találtam ki mert nagyon hosszu és friss még.. Mosolyog
Szval en ilyen karakterként élnék egy animében.. Nevet
Naplózva
Sasuke1521
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


császár


« Válasz #176 Dátum: 13 aug 07, 14:39:24 »

Húúú az anyám! Nevet Faja rajzok Nevet van benne fantázia Mosolyog 
Naplózva

mert én már csak ilyen vagyok :p
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #177 Dátum: 13 aug 10, 23:46:45 »

Én a Fairy Tail-be csöppennék bele szívesen, méghozzá a Bleach animéből Ichigo erejével, és megkűzdenék Natsuval :DDD
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #178 Dátum: 13 aug 11, 17:02:29 »

Hokuto no ken-ben lennék egy óriási, mohawkot viselő mutáns mondjuk Zeed bandájából, és  terrorizálnám a védtelen falusiakat. Kenshiro elől meg folyton elfutnék. Ja és folyton azt kiabálnám, hogy Say my name!
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #179 Dátum: 14 feb 10, 22:00:37 »

Ha bekerülnék egy animébe? Attól függ.

Amennyiben a Naruto-ba csöppennék be, akkor Konohába nyitnék egy éttermet, én lennék a konkurencia az Ichiraku ramen bódénak. Lángost sütnék.  Nevet Meló után pedig Rock Lee-től vennék taijutsu órákat, de csak a legegyszerűbb alapokat.

Ha a Fairy Tail-be csöppennék bele, akkor halpiacot nyitnék. Happy folyton hozzám jönne vásárolni, Natsu pénze pedig elmenne halra.  Mosolyog

Ha a Fullmetal Alchemist-be kerülnék be, akkor kitanulnám az automail készítését, úgy is van rá kereslet bőven.  Nevet

De ha a One Piece-be akkor, az ágyasommá tenném Boa Hancock-ot.  Ördögi







 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!