24 jún 26, 04:44:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te mivel játszol éppen?  (Megtekintve 331012 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1875 Dátum: 15 márc 23, 17:07:11 »

Viccelsz?
Baromi jó végre egy olyan játékkal játszani aminek a nehézsége nem haladja meg azt a szintet hogy "mennyé oszt öjjé"
Bár 1 óra játék annyira felhúz hogy inkább titanfallozok utána Nevet szóval ez egy paradox helyzet xD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #1876 Dátum: 15 márc 23, 19:01:28 »

Az biztos, hogy a cat mario, meg az összes ilyen szívatós játék semmi ehhez képest  Nevet
Ori and the blind forest ftw.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1877 Dátum: 15 márc 23, 19:07:17 »

Ezt a játékot próbáld ki ha még nem tetted Nevet
én imádom Nevet az egyik legnagyobb kedvencem lett mostanság
Amúgy bf vagy valami hasonlót szoktál játszani? Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AURVxvIZrmU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AURVxvIZrmU</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #1878 Dátum: 15 márc 24, 16:13:45 »

A BF-et nem szeretem, akkor inkább már a cod. Bár abból is csak a 2  Nevet
Meg a dragon age szériát szeretem még nagyon.

Amúgy próbáltam már ezt a játékot, de valahogy nem fogott meg.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1879 Dátum: 15 márc 24, 16:22:19 »

Én tavaly hagytam abba a codot xD
Cod4-el volt olyan 3000 órám,easy klánban voltam 2 évig de aztán elegem lett belőle
cod2 nekem valamiért rohadtul nem megy win 8.1-en szóval azzal sem játszok Szomorú pedig jó kis retro ww2 hangulat kellene már Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #1880 Dátum: 15 ápr 08, 17:02:49 »

Na, csak kijátszottam az Ori and the blind forestet  Nevet Pedig mindig miután kiléptem ebből a játékból, ez volt bennem " ebből soha többet"  Nevet
Végén Kuro chase tisztára olyan volt, mint az Edge Of Tomorrow. Minden halálnál tanulsz valamit, ami előbbre visz, hogy pl.:hol esik le a szikla, hol támad Kuro stb, egyszer meg majd csak kiviszed xD
Az a jelenet pedig nagyon szép, mikor Naru visszatér ***
+az ending is valami epic lett, főleg ahogy Kuro megment, és alatta az a zene...
 <a href="http://www.youtube.com/watch?v=1jZv86MS4lI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1jZv86MS4lI</a>

Véleményem a játékról nem változott, 10/9,5  ez a nehézség akkor is sok volt neki, viszont biztos, hogy újra játszós lesz. Most már annyira felkúrni sem fog  Nevet

Lew,  neked ez a játék kötelező darab!  Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1881 Dátum: 15 ápr 08, 17:13:08 »

Jövő héten jön a gta 5 pc-re Nevet
Kedden már úgy megyek be reggel hogy előtte megveszem xD
http://gtaplace.hu/hir/1929/het-lemezes-lesz-a-gta-v-pc-kepek-elozetesek-es-interjuk-erkeztek
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #1882 Dátum: 15 ápr 08, 19:31:36 »

Szerintem ez  is úgy jár majd mint az AC Rouge, meg még pár játék. Mielőtt megjelenne, már nCoren fent lesz  Nevet skidrow ftw
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1883 Dátum: 15 ápr 08, 19:50:48 »

Skidrowék már föltöltötték a játékot ami potom 62gb
Azt írták hogy a crack hamarosan jön Nevet de engem nem izgat tuti vétel nálam Nevet
Amúgy is 7dvd fölmegy 1 óra alatt,viszont 60gb míg lejön az kb 10 óra
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1884 Dátum: 15 ápr 08, 20:19:45 »

Már csak a 7 DVD végett is érdemes megvenni. Szerintem rohadt jól néz ki Nevet
Az zavar egyedül, hogy a kulcs végett kénytelen leszek felbontani a csomagolást (mivel nincs DVD olvasóm, így tényleg csak dísz lenne Mosolyog).

Hogy ne csak OFF legyek:

Megvettem a Batman trilógia (?) első 2 részét. Pár percet játszottam az Asylummal és eléggé megfogott. Nem is értem, hogy eddig miért nem vittem végig Mosolyog
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1885 Dátum: 15 ápr 08, 20:34:04 »

Csináld azt hogy megveszed dobozosan,és veszel egy kulcsot digitálisan steamen Nevet
Igaz hogy így 29.000 forintot költesz,de legalább lesz egy bontatlan dobozod és egy kulcsod xDDDD

És hogy én se csak off legyek:
Ori and the Blind Forest nekem is kijátszva és voltam oly hülye hogy visszaraktam a gépre a bf4-et...2 óra és 5 agyvérzéssel később letöröltem xD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1886 Dátum: 15 máj 03, 17:37:33 »

Nemigazán a mivel játszok kategória, de azért leírom.

Silent Hills kancs bakancs, aki látta  a P,T.-t ps4-en annak lehet sejtése, hogy mit vesztettünk, Daryl Dixon nélkül még éppen meg lennék, de a nagyobb gond az, hogy Hideo Kojima kilépett a Konamitól. Az MGS 5-öt még be kell fejeznie, de utána elhagyja a játékipart.

A Konami maga is kifelé tart ebből az iparból (talán működő cégek sorából is), egyetlen megjelenésre váró játékuk van a Phantom Pain és ennyi.

Szomorú ez, nem tudom ki lesz a következő talán a Capcom, vagy az EA.

Ne csak off legyen tegnap fejeztem be  a GoW ascension-t nem rossz gém, de azért van nála jobb.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1887 Dátum: 15 máj 03, 17:59:05 »

Szomorú ez, nem tudom ki lesz a következő talán a Capcom, vagy az EA.
Nem is kár,mert a Capcom is amit pl a Resident Evil sorozattal csinál évek óta már rég a rókabőr határán túl van.
EA meg hát EA bughalmaz játékok,az Origin egy trágya,hótra lesz4rják a játékaikat és a játékosokat.Nem véletlenül ők a legrosszabb cég díj többszörös nyertesei.Én azt remélem hogy az Uborka is rendbe szedi magát a Watch Dogs,Ac Unity,Far Cry 4 után,mert már ők is a közröhej tárgyák képzik.De ami leginkább összeszedhetné magát az az Activision vagy most mi a nevük...évenként jönnek a codok 5 órás kampánnyal és unalmas multikkal.Viszont az IW engine legalább már olyan öreg hogy nem ronda,hanem retro Mosolyog
Az ami meg Kojimával történt,sajnálatos...talán megoldódik úgy hogy mindenkinek jó legyen (nem)
Amúgy GTA 5 pc valaki? 70 órám van az online-ban egy haverommal van csapatunk csak kellenének hozzá emberek Nevet
Akit érdekel jöjjön Nyelvesít
szerk:
csak gta 5 xD
http://prod.hosted.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/wQQJ7uvH70O1mU8X0btO2Q_0_0.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 03, 18:17:02 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #1888 Dátum: 15 máj 06, 13:14:14 »

Ha valaki szeretné megmozgatni az agytekervényeit és vágy egy jó kis ügyességi játékra és imádja a fantasy-t annak bátran merem ajánlani a The legend of Grimrock-ot. Kicsit régi játék, de élvezhető és kitartás kell hozzá. Majd most következik a második része. Sok jó kritikát hallatottam, olvastam róla. És próbáljátok úgy végigjátszani, hogy nem használtok semmilyen végigjátszást.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 06, 13:18:55 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1889 Dátum: 15 jún 26, 10:00:43 »

GTA 5 orrba szájba,kb 200 órám van eddig benne.
Van kb 50 millám és az összes fasza sportverda,katonai heli,vadászgép,tank,hajó stb ikszdé
Ja és Witcher 3 bár azzal lassan végzek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!