24 ápr 27, 20:23:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Neked milyen narutos cuccod van? (Kártya, fejpánt, stb.)  (Megtekintve 151105 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #420 Dátum: 10 dec 20, 17:16:46 »

Egy fejpántom összvissz Nevet de mindig ezt hordom, de suliba nem ikszdé de itthon folyton, pedig anyáék utálják...de nekem bejön. Ja és Konohás vagy hogyismondjákos Nevet nem vagyok még járatos az elnevezésekbe, de hülyeséget sem akarok mondani  Pattog Nevet
Naplózva

vzsombi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #421 Dátum: 10 dec 28, 14:28:05 »

Nekem is van fejpánom! Én meg suliba is azt hordom hülyének is néz már az iskola főleg mert falu és még erről a műfajról sem hallottak hogy anime/manga! De ha bajuk van nem kell nézni:D(+1-6ig a naruto kötetek, de a többi is beszerzés alatt.már ami van magyarul)!
Naplózva

Ne becsülj le! Nem félek!
N
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22



WWW
« Válasz #422 Dátum: 11 jan 05, 19:00:48 »

Nekem van egy eredeti mangám ( shippuuden 320-329 ). Még Tokyoban vettem pár éve. Mosolyog
Naplózva

"Az emberek úgy nézik a dolgokat ahogy vannak és azt kérdezik: miért ?
Én úgy nézem a dolgokat ahogy lenniük kell és azt kérdezem: miért ne ?"
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #423 Dátum: 11 jan 20, 18:18:13 »

N, hallod, ha nem tudnál japánul, semmire nem mennél vele, de mivel így elujságoltad, elvileg tudsz ^^"

hátt én megpróbálkoztam a lehetetlennel, és Naruto mangát kértem szülinapomra...neketek a "lehet" mondd valamit? én reménykedem smirksweat de hogy szülők és  a manga valahogy nem jön össze  >.<# Gondolkozik
Naplózva

N
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22



WWW
« Válasz #424 Dátum: 11 jan 22, 19:18:51 »

xD hááát a nyelvet illetőleg még határozottan kezdő vagyok smirksweat. szerencsére volt segítségem a fordításhoz  Mosolyog
Naplózva

"Az emberek úgy nézik a dolgokat ahogy vannak és azt kérdezik: miért ?
Én úgy nézem a dolgokat ahogy lenniük kell és azt kérdezem: miért ne ?"
Yana-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 20


« Válasz #425 Dátum: 11 jan 22, 22:38:17 »

Sziasztok! Hát nekem van egy Narutos pólóm, amin a 7-es csapat van, Hinatás kitűzőm, 7-es csapatos kitűzőm, Naruto békapénztárca alias Gama-chan és Naruto 9.kötet Nevet
Naplózva

"Nagymesterek műve méltó nyughelyet ad,
Örökre megpihent a csillagok alatt."
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #426 Dátum: 11 márc 30, 18:47:49 »

Sziasztok, nekem van egy fejpántom(avar rejtek, fekete), egy tobis maszkom,utcihás pólóm (fekete, sasuke (nem shippu) 2. ruha), akatsuki köpeny, daemon szél shuriken, 2 kitüző, egy itachis tolltartó,stb.Még bövülni fog, de nem ilyennekkel mint kártya(nekem minek ikszdé) vagy manga(fennvan interneten).
Naplózva

PSN név: gerykelf
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #427 Dátum: 11 ápr 26, 16:57:44 »

Háát nekem sajnos semmim nincs:(
de majd akarok 1 párat szerezni..
és akit érdekell tudok 1 boltot ahol lehet venni/rendelni..
facebook-on van fent.. http://www.facebook.com/kyoukugenshop
Naplózva
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #428 Dátum: 11 máj 12, 13:30:02 »

Nekem Narutos kártya. 3. paklis. Van egy fejpántom és pár matricám és egy Narutos pénztárcám. Meg egy Naruto nevezetű kutyám!!  Nevet Nevet 
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #429 Dátum: 11 máj 14, 16:06:43 »

Narutónak nevezted el a kutyádat? ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #430 Dátum: 11 máj 16, 12:30:22 »

Igen. A név illet hozzá akkor meg miért ne?  Nevet
Ezért is nevezem magam nagy Naruto rajongónak.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #431 Dátum: 11 máj 16, 20:21:07 »

Fejpánt (konohai) és a Naruto manga 1,2,3 illetve 7. része...azóta mást nem kaptam asszem Gondolkozik
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #432 Dátum: 11 jún 16, 22:21:44 »

Van egy házilag összetákolt Konoha fejpántom (ami mellesleg szerintem tök jó ikszdé), manga 1-2, saját készítésű kulcstartók tömkelege (nem is tudnék számot mondani...), most rendeltem egy Naruto Shippus pénztárcát, egy Gama-chanes pénztárcát és egy Narutos headsetet Nevet És tervbe van még egy táska is, csak arra gyűjtögetni kell még Nevet Hmmm... szerintem ennyi... egyelőre Nevet

Ja... meg van egy Narutos plüssfigurám és egy NArutos és egy Kakashis rotringom (bár a Narutosat kölcsönadtam tesómnak, szóval lehet már nincs Narutos rotringom...:/)

Oh... és mostmár egy Naru Shippus táskám is XDXD

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250822330694&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
 
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=170654794163&si=UK7IkuaIkbgXE4X29ysDjWH%252BNXE%253D&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWNX%3AIT

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=300558595448&si=UK7IkuaIkbgXE4X29ysDjWH%252BNXE%253D&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWNX%3AIT

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=290578372264&si=UK7IkuaIkbgXE4X29ysDjWH%252BNXE%253D&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWNX%3AIT
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 19, 22:08:46 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
bogi959
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1


« Válasz #433 Dátum: 11 szep 07, 21:50:00 »

hol lehet naruto cuccokat rendelni teszveszen meg vaterán kívül olcsón?  Gondolkozik Gondolkozik Pirul Pattog
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #434 Dátum: 11 dec 11, 17:12:35 »

fogalmam sincs, amúgy neten még sosem rendeltem, szóval fogalmam sincs mit hogy kell, de be kell szereznem valami Kakashis cuccot, nem kulcstartót, hanem valami másra gonoltam, plüss vagy ilyesmi ikszdé amit lehet ölelni és Kakashis Pirul

Elvileg karácsonyra kapok majd mangát: 6, 9, 10, a többi megvan 10től lefelé. Meg lassan összejön egy Kakashis cp is. Paróka kéne ikszdé szilveszterkor sztem szerzek valamit..Nevet persze sharinganos kontaktlencsét nem kaphatok No comment
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 17:15:04 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!