24 szep 27, 17:40:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 125
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ételek, étkezési szokások  (Megtekintve 312561 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #90 Dátum: 07 júl 06, 23:56:04 »

Az odaégett süteményeket én is szeretem Nevet (nem a szénné égettet)
Meg van egy másik fejlesztésem is palacsintára.
A tészájába nem rakok vizet/tejet majd összegyúrom csinálok belőle kis pogácsákat, és azokat sütöm meg.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #91 Dátum: 07 júl 07, 00:10:26 »

Jaj megtaláltam azt a palcsinta-pogácsa receptjét amit én találtam ki, a recept is saját szerzemény.

Palacsinta-pogácsa

Hozzávalók:
5 és fél evőkanál liszt
1 egész tyúk kitojt tojása
2 vanillin cukros tasak tartalma

Elkészítés:
A lisztet egy kupacba rakjuk bele a tojást és a cukrot összegyúrjuk és láss csodát tészta lett belőle.
Az eredményből 4 milliméter vastag vékony tésztát sodrunk, vagy üthetjük, ráültethetünk egy elefántot,
vagy akármit csinálhatunk a lényeg, hogy 4 milliméter vastag vékony tészta legyen belőle.
Akkor ezt most pogácsaszaggatóval, de mivel hogy ez nem pogácsa a szaggatót nevezzük sütemény
szaggatónak (pogácsaszaggató, alias süteményszaggató) kiszaggatjuk.

Fogunk egy palacsinta sütőt ennek azért palacsinta sütő a neve mert ebben sütik a palacsintát, de
szoktak benne tojást is sütni vagy fasírtot öntünk bele egy lottyantásnyi olajat. FIGYELEM NEM
MOTOROLAJAT, KENŐOLAJAT VAGY FŰTŐOLAJAT HANEM ÉTKEZÉSRE HASZNÁLATOS
NAPRAFORGÓ VAGY OLIVA OLAJAT!!!.
Üzembe helyezzük azt amin sütni akarunk.

Gáztűzhely:
Megnézzük a gázpalack tetejét és a nyit irányába elfordítjuk
majd vissza a gáztűzhelyhez meggyújtunk egy gyufát fenébe ez eltört gyors egy másikat
elordítjuk a gáztűzhely elején lévő gombot és a megfelelő rózsához oda tartjuk a gyufát
majd közepes lángra alítjuk a gáztűzhelyt
előbb tanuljuk meg a leírtakat és ne egy cetliről olvasgatva bogozzuk ki a lépéseket, mert
a késlekedés miatt a művelet nem sikerül vagy esetleg súlyos személyi és anyagi
károkat szenvedhetünk.

Villanytűzhely:
A dugóját (villanytűzhelyből kijön egy vezeték ami a végén van az a dugó) bedugjuk egy konnektorba
ami egy áramforrás figyelem ne nagyon piszkálgassuk vizes kézzel mert a japán rajzfilmekben látott
extrém frizura lesz a jutalmunk.
kapcsoljuk be a villanytűzhelyt figyelem ne érjünk puszta kézzel a forró sütőlaphoz, mert az nagyon
fáj és emiatt nagyon nagyot kiáltunk aminek a következménye hogy a szomszéd feljelent csend
háborításért.

Sütés
A palacsinta sütőben megmelegítjük az olajat és belerakjuk a kiszaggatott tésztát.
Szépen elszámolunk tízig (egy kettő három négy öt hat hét nyolc kilenc tíz) é a számunkra megfelelő
eszközökkel kapa golfütő bajonett svájcibicska vagy ami a kezünkbe akad a legjobb a sütőlapát
megforgatjuk őket Szépen elszámolunk tízig (egy kettő három négy öt hat hét nyolc kilenc tíz) és
újra megforgatjuk őket megint elszámolunk tízig (egy kettő három négy öt hat hét nyolc kilenc tíz)
és megint megforgatjuk őket Szépen elszámolunk tízig (egy kettő három négy öt hat hét nyolc kilenc tíz)
és kiszedjük őket egy edénybe amikor kihűlt megszórjuk porcukorral és megehetjük

FIGELEM! AZ ELKÉSZITÉS FOLYAMÁN LÁTREJŐTT KÁROKÉRT FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK.
HA BÁRMIJEN KÁR ÉRNÉ ÖNT ÉS/VAGY KÖRNYEZETÉT AZ ELKÉSZÍTÉS FOLYAMÁN
FORDULJON: KEZELŐORVOSÁHOZ, PLASZTIKAISEBÉSZÉHEZ, BIZTOSITÓJÁHOZ, MENTŐKHŐZ,
TŰZÓLTÓKHOZ, ÜGYVÉDJÉHEZ.
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 07, 00:11:04 írta Shiro » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #92 Dátum: 07 júl 07, 00:38:00 »

Menzakaja: zöldborsó főzelék és aranygaluska! Ezek voltak ott a kedvenceim:D De nem is tudok ugyanolyan ízűt találni sehol...csak a menzán :Mosolyog
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #93 Dátum: 07 júl 07, 00:39:42 »

Menzakaja: kaporral és babérlevéllel díszített tökfőzelék... ;D csoda, hogy nem vagyok menzás? Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #94 Dátum: 07 júl 07, 11:40:47 »

Hát igen az újra hasznosítás nagyon fontos Nyelvesít...na de ennyire? ;D
Hogy legyen egy pozitív hozzászólás is: A camambert torta nagyon finom  Nevet
Naplózva

Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #95 Dátum: 07 júl 07, 11:42:22 »

Micsoda érdekes ételek  Nevet
Nállunk rendszerint a rántotthúst papír vékonyságóra kikloffolták, takarékosság céljából  :-X
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #96 Dátum: 07 júl 07, 17:21:48 »

hát nálunk most vanília kocka van...a kedvenc sütim az almáspite után... Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #97 Dátum: 07 júl 07, 17:24:26 »

Menza kaja na igen, ismeritek a meglepetés fözeléket ? Sose tudni mit talalsz benne Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #98 Dátum: 07 júl 07, 22:33:15 »

Megettem vagy húsz barackos gombócot Nevet, de sajnos elfogyott Szomorú
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #99 Dátum: 07 júl 10, 02:26:40 »

Uhh mien kajat csinaltam nyamm mondom is, szal fogsz 1 par gofrit aztan fogsz sok nutellat rakened a gofrira aztan veszel vanilia fagylaltot vastagon kell mindent rakni szal ezt is ra pakolod aztan fogsz tejszinhabot és na micsinalsz ??? na ? rányomod aztan a legfontosabb                                          megeszed Nevet. Nan fini nekem nan bejön ja és a nutella az mogyorokremmel barmiennel helyettesithetö.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #100 Dátum: 07 júl 10, 07:25:09 »

 
 Mascarpone torta!! Nagyon fini, tőlem mindig ezt rendelik a barátnőim, meg ezt csinálom, ha vkit le kell kenyereznem.  Nevet Eddig mindig sikrese volt a küldetés. kacsint Recept egyszerű: csinálsz egy vajas tésztaalapot, (lustábbak maradhatnak a bolti gyümölcstorta alapjánál, de megéri rászánni azt a 10 percet), utána jöhet a mascarpone kém. Ezt ízlés szerint fel kell tunnigolni (vailiáscukor, reszélt citromhéj, minden ami szem szájnak és fantáziának ingere). Tetejére egy halom gyümölcs, a kedvenc közül. Szerintem az erdei gyümölcsös verhetetlen. Jöhet a hűtő és utána az élvezkedés!!!!! Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #101 Dátum: 07 júl 10, 13:56:20 »

Hmmm...
Öcsém gofrit süt! Nyami! Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #102 Dátum: 07 júl 10, 13:56:46 »

Nekem is kb ez jött le de nem tom ho most mig hül akkor vagy miutan megettük mert akkor joval azelött meg ke csinalni a kajat meg mielött jönne Nevet, a fene akar varni mig elkeszül Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #103 Dátum: 07 júl 10, 21:41:57 »

én majd meg veszek a McDonaldsért, akárhányszor oda megyek mindik ezekből veszem valamelyiket: sajtburger, McChicken, Big Mac, Big Tasty, közepes sültburgonya ketchuppal
Naplózva
kowi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 96

2012.05.19. !!


« Válasz #104 Dátum: 07 júl 10, 21:45:19 »

bár nem a legegészségesebb étteremlánc, azért ott is vannak fincsi kaják... én általában sajtburgert, sajtos McRoyal-t, Big Mac-et super size menübe...
Naplózva

"Az igazi rocksztár az első próbán meghal..."
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 125
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!