24 ápr 28, 16:24:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 57
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Death Note  (Megtekintve 169741 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #15 Dátum: 07 jún 27, 22:04:39 »

hár de jőn helyette egy még okosabb gyerek tényleg mello hogy lehetett volna l utodja nem tűnik okosnak
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #16 Dátum: 07 jún 28, 00:51:10 »

Mello ??? Dehogynem okos hisz 1szer majdnem elkapta kirat még talan l nel is közelebb jutott hozza.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
vanbastel
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328


« Válasz #17 Dátum: 07 jún 28, 01:38:05 »

sem N sem M nem olyan okos mint L, de együtt okosabbak  :-X egyébként sokkoló volt ez az utolsó rész, még párszor meg kell néznem, hogy minden követeztetést levonjak  Mosolyog
Naplózva
Count Adyn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



WWW
« Válasz #18 Dátum: 07 jún 28, 16:16:30 »

Egész jól kijött a befejezés, kicsit még mutathatták volna, hogy mi lett az egész után:)
Naplózva

"Un vero cavaliere non lascia mai una signora"
Goku2000
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 07 jún 28, 17:54:47 »

Shenlong blogján olvastam: "És talán nincs is olyan messze a folytatás, mert pletykálnak egy "special"-ról, ami talán már nyáron indul. Azt fogja elmesélni, hogy mi történt a szereplőkkel(mármint akik életben maradtak:)az utolsó rész után."
Naplózva
vanbastel
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328


« Válasz #20 Dátum: 07 jún 28, 17:56:07 »

hát nem tudom hogy el kéne rontani ezt a véget  ;D persze lehet h nem lenne rossz, de talán abba kéne hagyni a csúcson  Mosolyog
Naplózva
Goku2000
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 07 jún 28, 18:05:17 »

Sztem is, de eddig tudomásom szerint minden elgondolkodtatóbb/sikeresebb animéhez készült OVA, biztos, hogy erről is lehúznak még egy bőrt.
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #22 Dátum: 07 jún 28, 18:51:44 »

hogy és abba már nem lenne kira legalábis remélem hogy a végén megőlik még csak a 345-nél járok és most nyírta ki a naív béna csajt takdét vagy kit
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #23 Dátum: 07 jún 29, 09:38:17 »

Kis SPOILER annak aki még nem látta az utsó részt...

Azért olyan durva ha belegondolok hogy azután hogy Kira meghal, milyen lesz a világ? Ha nyilvánosságra hozzák a halálát, biztos rögtön fellendül a bűnözés, de ha nem, egy idő után akkor is rájönnek az emberek hogy már nincs aki megölje a bűnözőket, és megint ugyanolyan vagy rosszabb lesz minden, mint Kira előtt.
Ja és mikor a legvégén mutatták Misát ott az épület tetején, én azt hittem leugrik. Bár végülis lehet hogy tényleg leugrott, csak azt már nem mutatták.
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #24 Dátum: 07 jún 29, 15:43:28 »

NEEEEM NEM IGAZ
ti hogy bírtátok ki én azt a kb negyed órát nem bítrom amig lejőn az utsó rész pedig még halogatni akartam
most néztem meg a 36-ot remélem kiderül hogy near olyan okos mint L ja és őpersze az utlosó rész előzetesét lefordítják mi a többit meg nem
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #25 Dátum: 07 jún 29, 17:40:04 »

Na megneztem en is az uccso részt hat az a véleményem hogy még sosem lattam 1 animeban sem ennyire jo befejezest. Mielött nem lattam volna a befejezest azt gondoltam hogy megtudnek még nezni ebböl a sorozatbol rengeteg reszt DE miutan lattam mar azt gondolom hogy ez igy jo ahogy van nem kell ennel több rész. Ez igy jo ahogy most van 1 nagyon jo történet nagyon jo befejezessel ennyi kell egy tökéletes animehoz Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Count Adyn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



WWW
« Válasz #26 Dátum: 07 jún 29, 17:45:18 »

Én azóta is gondolkodok, hogy mien rossz dolog is az, ha egy emeber hatalmat kap, és jó cél érdekében akarja használni, végül csak egy dühöngő tömeggyilkos lesz belőle. Emélkeztek, a gyürük urában Gandalfra, aki nem fogadta el a gyűrűt, mert tudta magáról hogyjóra használta volna az erejét? :-*
Naplózva

"Un vero cavaliere non lascia mai una signora"
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #27 Dátum: 07 jún 29, 18:38:56 »

igen ez egy jó befejezés volt bár én attól még meg tudtam volna nézni belőle még vagy 20 részt Nevet
de én azthittem hogy lesz raitoval vmi érdekes hogy shinigami lesz vay nem tom de most mi lett vele szelem lett?mert se pokol se menny
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
vanbastel
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328


« Válasz #28 Dátum: 07 jún 29, 18:43:10 »

se pokol se menny, a lelke megsemmisült :-X legalábbis Slay-jel erre a következtetésre jutottunk Nevet
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #29 Dátum: 07 jún 29, 18:44:44 »

Meg ki is volt írva, hogy azok az emberek akik használják a death note-ot a Semmibe jutnak, azaz MU-be.
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 57
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!