24 okt 11, 09:18:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 474626 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #75 Dátum: 08 nov 06, 20:18:20 »

Erre vna az a mondás,hogy "Okos enged,szamár szenved"
Én nem szeretem a vitákat,én békepárti vagyok.Bár ha valaki beszól nekem és az nem barátom,akiről tudom,hogy nem feltétlen sértésből mondja,akkor annak a tokánka tudok esni aki beszól.Utálom az olyan mebereket akik nem értik meg,hogy nem kéne szánalmas dolgokat össze-vissza dumálni,csakhogy mertaz "menő",de közbe mindneki szánalmasnak tartja........
A másik pedig amit útálok,az az ha vlaki annyira nagyképű,hogy akkora arca van mint egy felhőkarcoló,és ráadásul olyannak szólnak be akik nem tettek elenük semmit és keményen meg tudja sérteni az embert
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #76 Dátum: 08 nov 06, 20:28:28 »

Kettő közül az okosabb enged. Ha utána kiröhög, jöhetnek a különféle oltások.
Hogy miért jó hagyni szenvedni a másikat? Hát én élvezem. És igen élvezem, hogy felülkerekedtem rajta, élvezem hogy alulmaradt. Valószínűleg nem érthetitek meg, de jó érzés ha érzed, hogy mondhatni a tenyeredben fekszik az illető, és azt tehetsz vele amit akarsz. Ez a világ úgyis csak a hatalomról szól.

háh.. ördögi kör.. ha kiröhög leoltod.. és akk. már amiatt veszekedtek.. x'D
ilyenkor gondolom h. 'ez az egész egy vicc'... hiszen én nem akartam vitatkozni.. veszekedni.. csak beszélni vele... de valahogy sosem jön össze... talán tényleg 'taszítjuk egymást' vagymi..

Hmm... én elhiszem h. élvezed... ki ne tenné... csak egykis ész kell és az h. tudd használni a szavakat... és máris padlóra küldesz bárkit.. de csak azt szabad aki megérdemli... nempedig bárkivel megtenni... mert nem minden az a hatalom.. : D
A másik dolog pedig utánna a lelkiismeret.. te nem érzed néha rohadtul magad amiért kikészítettél valakit?
én 1 lánnyal voltam olyan "jó" kapcsolatban h. ezt megtettem vele... de mégha Őis volt aki kezdte én azért elgondolkodtam rajta h. volt e értelme gyötörni.. =/

1 dolog ha megvéded magad és visszavágsz.. már azis jó dolog ha a másik köpni-nyelni nem tud utánna.. : D
és szerintem ennyivel meg kell elégedni.. ha utánna folytatod az már tényleg gonoszság.. nem?  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 06, 20:51:13 írta kana-chan » Naplózva

Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #77 Dátum: 08 nov 06, 20:33:06 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:30:58 írta Slane » Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #78 Dátum: 08 nov 06, 20:47:08 »

minden a hatalom? nemhiszem... mert a hatalom hosszú távon nem tesz boldoggá.. ha meg már nem okoz örömet akk. kitörölheted vele a ....  Hümm-hümm x'DD
aztán a nagy hatalommániából kijózanodva körülnézel és nem áll már melletted senki.. mert mindenkit elüldöztél..
szerintem ez a hatalomelvűség ehhez vezet...
'nézz körül a világban' ? nézek.. és pont ezért nem értek veled egyet.. a barátság többet ér... akinek van az boldogabb..      : D
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 06, 20:48:51 írta kana-chan » Naplózva

Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #79 Dátum: 08 nov 06, 21:09:31 »

HY all. A hatalom hosszu távon boldoggá tesz lásd Sztálin Nyelvesít és épp azért kell hatalom, hogy akárkit irányítasz akár magad mellé állítod ha úgy tartja kedved.
Egyébként a barátság is hatalom azaz befolyásolni tudod egy adott ember gondolatait pl vitában feléd húz a döntése és ez HATALOM.  Ördögi
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #80 Dátum: 08 nov 06, 21:13:51 »

szerintem attól hhogy valakivel "barátok" vagyytok nem feltétlen húz feléd minden esetben elvégre ott a sazabad akarat tehát a barátság az nem feltétlen hatalom...és épp hogy a barátságban elkell h fogadd a barátod véleményét is még ha az eltér a tiedtől akkor is
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #81 Dátum: 08 nov 06, 21:17:31 »

hát igen.. ezt kéne tenni.. : D az okosak tudják.. a buták meg az önfejűségük miatt szenvedhetnek ^^"
de sajnos nehezen változtatok a véleményemen... ez mint kiderült eléggé hátrányos tulajdonság.. ugyh. ti ne essetek ebbe a hibába : D
Naplózva

Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #82 Dátum: 08 nov 06, 21:19:44 »

Persze nem mindig, de most gondolj bele ha bnőd egy avd idegennel vitázik és nem egy észveszelytő h*lyeségről akk neki adsz igazat, rá vokolsz stb. ráadásul az ha valakinek(te a barátodét vagy fordítva) befolyásolod a véleményét akkor őt befolyásolod= HATALOM.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #83 Dátum: 08 nov 06, 21:23:45 »

hát igen kana .. am az önfejüség meg nemmindig rossz csak az h el kell fogadni mások vélemnyét is br ezt nem lehet..tehát elég ha tudomásul esszük h van ( véleménye mindenkinek van csak senkit sem érdekel) és most istenem ugyis alap emberi tulajdonság h még ha már teljessen belezavarodtunk a gondolatainkba igyekszünk magunknak igazat adni vagy mi
nem mert nem akarom hogy engem befolyásoljon mindig van saját véleményem gyakran nem értek egyet a barátaimmal sem elvégre nem kell h fojton a seggükbe legyek...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #84 Dátum: 08 nov 06, 21:29:40 »

én anyám : D éss igaza van ... éss.. mégsincs... x'D  Hümm-hümm  mert ha csak tudomásul veszed h. a másiknak más a véleménye attól a tied ugyebár még ugyanaz marad.. ezzel még nincs gond.. elvben elvagytok egymással  mint befőtt.. gyakorlatilag viszont a teljesen más felfogás neméppen összeegyeztethető.. vagyis kimondva szép ez a gondolat de ha a gyakorlatban is így működne akk. nem lennének veszekedések... márpedig vannak...
hol lehet a hiba? O_o
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #85 Dátum: 08 nov 06, 21:35:46 »

ja igen én nem másítom meg a véleményem mert nekem van igazam (max próbállok pontossabban fogalmazni) .. és pont az h nem másítom meg a véleményem eredményez gyakrabban vitákat de legalább van téma is xD
és veszekedésre is szükség van
és lányom asszem neked is igazadvan részben ... taalán...de nekem jobban ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gibbi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #86 Dátum: 08 nov 07, 18:29:08 »

ja igen én nem másítom meg a véleményem mert nekem van igazam (max próbállok pontossabban fogalmazni) ..
Ez kicsit merész volt,nem?Az igazszág az adott barát/barátnő oldalán is állhat....
Amúgy szerintem nagy távlatokban érvényesül a "zsák-a-foltját"elv....persze az ellentétek is vonzák egymást...egy ideig.Végül aztán kiütköznek a különbségek is.
Naplózva

ANYAPA tag,lakhely:TOBI sziget,Madaragakure (no sato)
TOBI sziget algafutára Nevet
Mesterlövész osztag tagja
Tobi magazin szerkesztője
♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #87 Dátum: 08 nov 07, 21:14:31 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 18:31:12 írta Slane » Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #88 Dátum: 08 nov 07, 21:19:05 »

Ezzel az idézettel egyet tok érteni,de Slane ideológiájával nem nagyon,bár valóbna a világ a hatalaomról szól,de én szeretme cska a saját életemet a hatalmam alatt tartani,és a barátokat is szeretem,mert kellenek,néha azok adnak erőt,hogy felkelj reggel.....
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #89 Dátum: 08 nov 08, 08:32:08 »

Hát Slane : D Annyira különbözik a világnézetünk h. szerintem ha 10 évig vitatkoznánk ezen akkorse jutnánk kompromisszumra, szal. inkább azt mondom h. egyikőnknek sincs teljes mértékben igaza... ez így korrekt : D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!