24 jún 01, 11:27:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Blazer Drive  (Megtekintve 58349 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #105 Dátum: 09 dec 20, 14:31:33 »

Ebben az évben még várható hogy megjelenik a 8. fejezet magyarul?  Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 03, 16:59:38 írta Pachenko » Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #106 Dátum: 10 feb 05, 22:58:17 »

Tekintve, hogy még csak február van, a válaszom igen Nyelvesít
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #107 Dátum: 10 márc 16, 22:50:22 »

Egy aprócska hír, hátha érdekel valakit: megjelent a Blazer Drive francia nyelven a Kurokawa kiadó jóvoltából.

http://4.bp.blogspot.com/_KptsI_Zs2cE/Sv2Cqj7yIrI/AAAAAAAAFs0/LoEXnPWSM6s/s400/BlazerDriveVisuel_nowinasia.jpg

Az első két kötet képe, melyek az eredetivel megegyező formátumban, védőborítóval jelennek meg.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
WTF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #108 Dátum: 10 máj 04, 12:31:01 »

szerintem naon jó manga , bár a 666 nekem jobban bejön, de ez is cool.
Az egyetlen probléma h túl lassú a fordítás.
Naplózva
Shoken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 29


« Válasz #109 Dátum: 10 júl 08, 18:24:03 »

Nézzük a jó oldalát. Legalább fordítják Mosolyog Bár én már idegileg ki vagyok, hogy nem tudom folytatni xD
Naplózva

,,Az egész világ hozzám tartozik! Pénzt akarok és nőket, pozíciót és hírnevet...Az egész világot akarom!´´
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #110 Dátum: 10 júl 08, 18:33:54 »

Ha minden jól megy jövő héten lesz egy fejezet kacsint
Naplózva
Shoken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 29


« Válasz #111 Dátum: 10 júl 08, 18:44:11 »

Kirááály!*-* Már alig várom^-^
Naplózva

,,Az egész világ hozzám tartozik! Pénzt akarok és nőket, pozíciót és hírnevet...Az egész világot akarom!´´
WTF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #112 Dátum: 10 júl 09, 10:45:43 »

EZZAZZZ!!! Már itt volt az ideje. Köszi.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #113 Dátum: 10 júl 12, 01:30:14 »

Én magam is kíváncsian várom a fordításokat bár angolul sem rossz, de azért édes anyanyelvemen még is csak jobb.
A lassúságról pedig csak annyit, hogy japánul is csak 23 fejezet van még meg tekintve, hogy havonta jelenik meg egy rész az NKWT biztosan beéri majd a sorozatot.  Mosolyog
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #114 Dátum: 10 júl 12, 19:38:06 »

Az tuti, amint Chakra lekattan a Ft manga behozásáról, én meg újra munkanélküli leszek Nevet De a héten már tényleg igyekszem befejezni a 10. rész, mert már ég a pofám.... smirksweat Kéne egy szabadnap Gondolkozik
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #115 Dátum: 10 júl 13, 20:26:58 »

10. rész ? még a 9. ket sem kaptuk meg sajna

Neeeeee az oldalról eltűnt a heti részek közül a Blazer Drive remélem csak valami kis hiba mert már jó lenne látni a következő részt (nem néztem meg előre 1 részt sem úgy sem értem nem lenne értelme. Így legalább mikor kapunk meg is értem, hogy mi van a képeken Nevet)

Off am az FT-n mit kell behozni? Már így is az Anime előtt jár jóval régesrég olvastam azt a csatát amit most az openingben láthatunk, szal ez nekem kicsit fura, vagy a Japót érted ez alatt? 

Bár én szívem szerint heti 1 ft-t beáldoznék havi 1 Blazer Drive ért cserébe ( na jó azért se sértődnénk meg ha sűrűben lenne, de amióta már nemvolt a havi 1 is nagy öröm lenne.) Munkanélküli meg tuti, hogy nem leszel van itt Manga bőven akad mit fordítani Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Shoken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 29


« Válasz #116 Dátum: 10 júl 18, 21:25:48 »

Ahj, mikor lesz már Blazer Drive? Szomorú
Naplózva

,,Az egész világ hozzám tartozik! Pénzt akarok és nőket, pozíciót és hírnevet...Az egész világot akarom!´´
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #117 Dátum: 10 júl 18, 22:15:56 »

1-2 Héten belül lesz új rész. Fordítva már le van "csak" formázni kell, de sajnos az sem egyszerű / gyors meló szal időbe tart. Türelem mangát terem, bár sajna a félév / 1 rész az tényleg jó sok várakozás de ez van.
De talán ha a Fairy Tail  manga be lesz hozva ( a japán-hoz viszonyítva ) és nagyon szépen megkérjük Chakra-t talán láthatunk félév / 1 résznél sűrűbben is mangát ebből a csodából ( kövezzetek meg, de szerintem jobb mint a 666 Satan)
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Shoken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 29


« Válasz #118 Dátum: 10 júl 18, 22:45:26 »

Hát...Nem tudom. Én a 666 Satan mangát is szeretem Nevet De ízlések és pofonok Mosolyog Én nem kövezlek meg azért, mert más az ízlésed Mosolyog
Naplózva

,,Az egész világ hozzám tartozik! Pénzt akarok és nőket, pozíciót és hírnevet...Az egész világot akarom!´´
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #119 Dátum: 10 júl 24, 11:34:38 »

Bocsi, most az én saram, hogy áll a Blazer. Totál elhavaztak munkahelyemen. 1 hónapja nem volt szabadnapom.... Este mire végzek, már olyan hulla vagyok, hogy gép elé sem szívesen ülök. Melóhelyen meg max. fórumozni tudok. Lásd most is.

Gyorsabban haladhatnék, ha angolba szerkesztenék, de rossz minőségű angolba nem vagyok hajlandó dolgozni. Szóval inkább fordítok több időt a raw tisztítására. Csak most az idő az, amiből semennyim sincs. Szomorú
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!