24 szep 23, 23:22:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1084611 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3045 Dátum: 09 okt 22, 12:34:29 »

Aya majdha megyünk ramenezni akkor azt veszek fel :"D
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3046 Dátum: 09 okt 23, 18:18:58 »

de basszus ez nagyon durva. engem annyira ráasszociáltatott a kínai kopaszra vagy mire,h úristen: http://ipkamera.hu/newpic/ozge1.png
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #3047 Dátum: 09 okt 23, 18:35:23 »

Háhá. Nevet Nekem is van magassarkúm és kb. egy órát gyakoroltam mire tudtam benne menni... És egyszer abba mentem valahová ( már nem tom hová...) és úgy fájt benne a lábam hogy csak na! De azért szeretem a magassarkút, főleg hogy alacsony vagyok. Nevet
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #3048 Dátum: 09 okt 23, 19:11:12 »

hamár cipő, akk megmutatom nekem mi tetszik most *___*
http://c1rca.com/mainline/index.php/womens-footwear/al50/
Naplózva

vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3049 Dátum: 09 okt 23, 19:22:24 »

Tök jó ez a cipő Nevet
Nekem van egy 6 centis sarokkaal rendelkező magassarkum ami nagyon kényelmes bár elég ritkán hordom. A suliban viszont most az van hogy magassarkú csizmákat hordanak az oszt ill évfolyamtársaim ez csak nekem "különös" ? ikszdé Én szeretem a kényelmes olyasmi cipőket mint amit Kana-chan linkelt...
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #3050 Dátum: 09 okt 23, 20:45:41 »

Hát van magassarkúm, nem nyomja a lábamat, tudok benni járni. Mégse hordok valami sokszor...egyszerűen nincs hozzá milyen ruhám...
Naplózva

memories last forever. <3
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3051 Dátum: 09 okt 24, 10:35:54 »

Am ha a magassarkút megszokod akkor utánna a lapos lesz kényelmetlen...
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3052 Dátum: 09 okt 24, 11:29:35 »

Haha:D Bocsi Mori, de ezt nagyon nagy hülyeségnek találom:D Én igen gyakran hordok magassarkút, mert heti néhány este olyan helyen dolgozom, ahol kötelező kiöltözni, ott mindig magas sarkakon kell járni:p és napközben meg laposban járok. Nekem ne mondja senki,h a lapos kényelmetlen. Az a lapos csak a kényelmetlen, ami egy szimpla 5mm-es talpacska (gondolok itt a tré papucsokra, de azok is csak akkor, ha egy héten keresztül a nap minden percében az van rajtad) Szóval általánosítani a laposakra nem/sem kell. Egy edzőcipőben sosem fogod rosszul érezni magad.

Igazából ez a minőségen múlik leginkább, érezheted jól magad 3-4 óráig egy magassarkúban, de tény, hogy az a lábtartás nem természetes az emberi testnek, amibe a magassarkú cipők kényszerítenek. Nézzétek meg egy-egy 40 éves nő lábfejét és lábujjait. Kiborítóan görcsös és felfelé kandikáló. A hátamon futkározik tőle a hideg.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3053 Dátum: 09 okt 24, 12:30:37 »

Én sem gordok magassarkút...nekem is csak mondták...én a hátam miatt nem csinálom...néhány óra múlva oylan iszonyatosan fáj a gerincem mentém hogy legszívesebben a földön fetrengenék és üvöétenék...
Bár én nem néhány óra után gondoltam hanem azok akik huzamosabb ieig...mondjuk 2 hónapig csak azt hordanak
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3054 Dátum: 09 okt 24, 12:33:17 »

Anyunak irodán kötelező magassarkót hordani az napi 8 óra minimum és mégis szereti az edzőcipőt is...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3055 Dátum: 09 okt 24, 12:34:45 »

Én is szeretek magassarkút hordani,hamár 70 perc után nem volt semmi bajom akkor nem szólhatok semmit Nevet
De én ugyanúgy szeretem a lapostalpú cipőt is ^^
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3056 Dátum: 09 okt 24, 20:27:24 »

Prííííí-Togeppíííííí Pojén

Szobapapucsban vagyok*_* puhhha

:p

Ha tehetem a laposat választom. Abban lehet haladni is, ha valahova tartasz:) Én  meg ált késésben vagyok, szóval muszáj haladnom^_^"
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3057 Dátum: 09 okt 24, 20:28:14 »

Igen Zemo Togepíííííííííí *.*
Hát figyeljetek,kinek mi a jobb Nevet Én elviselem magamon mindkettőt,de inkább magassarkú ^^"
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Shiro_Chidori
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 53



« Válasz #3058 Dátum: 09 nov 01, 11:52:15 »

most szalagavatón kötelező a magassarkú cipő..az osztályomba nem kevés a rocker, és esnek-buknak a cipőben  >.<#  Nekem egyszer azt mondja az orvos h javasolt, máskor meg nem -.-" szval csak akkor viselem, ha úgy vagyok öltözve, vagy muszáj meg ilyenek.
Amikor a boltban felvettem egy 9 cm-est, fogták két oldalról a kezem, mikor mentem xD
Erre az eladó: nagyon jó!
Hát igen, neki csak pénz, nekem az életem xD
És hányszor beragadtam már a magassarkúmmal xD főleg olyan rácsokba Nevet röhögnek rajtam egy fél órát, de nem segítenének xD De aztán csak kijövök valahogy...
Lényeg, hogy tényleg nőiesít (ilyen szó nincs, hogy aláhúzza...? O.o" ) a magassarkú ^^
Naplózva

Lányom: Riel---chan Nevet
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3059 Dátum: 09 nov 01, 11:56:33 »

9 centis az nekem semmi xD a mostanim is 8 centis  Gondolkozik bár ki hogy bírja a magassarkút Nevet az elején én szabályosan hasraestem benne,de belejöttem *hero*
És lassan veszek egy újat...csak meg kéne találni azt amit akarok Pirul
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!