24 szep 17, 05:33:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 88
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Moderátori figyelmeztetések  (Megtekintve 433395 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1005 Dátum: 10 nov 30, 17:18:20 »

juura | Utolsó utáni figyelmeztetés | Ha érdemben nem tudsz hozzászólni egy témához, akkor nem kell írni. Mosolyog Az előtted szólók hozzászólásainak összeollózása nem hozzászólás. Előzményeket lásd itt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1006 Dátum: 10 dec 07, 18:27:32 »

Marc3ll | 7 nap kitiltás | Idézet a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" témából: Itt az aktuális spoilerről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Természetesen, ez arra is vonatkozik ha még nincs spoiler.

Solaree | 14 nap kitiltás | Saját animés honlap reklámozása aláírásban.

Levike 01 | 14 nap kitiltás | Az még nem olyan nagy baj, ha te magad rosszul tudsz valamit. De ha ezt rá akarod erőltetni másokra, az már baj. Továbbá tanulj meg fogalmazni, mert a fórumozók nem kódot fejteni járnak ide. Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 10 dec 07, 19:50:09 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1007 Dátum: 10 dec 08, 15:00:43 »

hogojoo | 2 hét kitiltás  Figyelmeztetés | Folyamatos szabályszegés, visszaesés, a moderátori döntések megkérdőjelezése, valamint az intézkedő moderátor aljas hátbatámadása miatt két hét kitiltás. A következő végleges lesz.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1008 Dátum: 10 dec 11, 01:34:33 »

Mursa-kun | végleges kitíltás  Figyelmeztetés |  gratulálok, több mint ötven törölt hozzászólással menyerted a Miss Wörld Troll versenyt és a jutalmad egy csodálatosan szép BAN az életed létezésed végéig.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1009 Dátum: 10 dec 12, 01:33:06 »

Obama-sama, Márti, Rezsőke, poopah, fekagyerek, MiszterVindóz, in dah poopah, turostaska, dalai láma, TheBlindTroll | végleges kitiltás | többszörös regisztráció, tiltás utáni újra regisztráció, óriásméretű sértő avatár és aláírás képek alkalmazása...stb.


« Utoljára szerkesztve: 10 dec 12, 02:00:34 írta Shiro » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1010 Dátum: 10 dec 14, 22:17:52 »

NewSee | 1. Figyelmeztetés  Figyelmeztetés | Rövid és felesleges hozzászólások, felesleges témák nyitása!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1011 Dátum: 10 dec 18, 21:08:47 »

Dávidmester | Kitiltás | Troll.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1012 Dátum: 10 dec 28, 09:08:49 »

^^ | 1. figyelmeztetés! | Dupla, és tartalom nélküli, felesleges hozzászólások!
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1013 Dátum: 10 dec 28, 13:02:51 »

Naruto11 | 3 nap kitiltás | Kezdett trollá változni így nekem mint hősnek cselekednem kellett. Imádkozzunk, hogy felül emelkedjen gyengeségén ebben a 3 napban.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1014 Dátum: 10 dec 28, 18:02:02 »

titius | Figyelmeztetés | 3 soros szabály és felesleges hsz-ek.

Zer0 | Figyelmeztetés | Témába nem illő és felesleges hozzászólások.

juura | Kitiltás | Előzmény >itt<.

Mach5 | Figyelmeztetés | 3 soros szabály és témába nem illő hsz-ek.

Invalid | Figyelmeztetés | Témába nem illő hsz-ek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1015 Dátum: 10 dec 29, 15:18:22 »

Eredetileg nem ide akartam, de kikényszerítettétek.

Nos pár szót magamról, hogy tudjátok hogyan álljatok hozzám. Előző életemben Hiei néven futottam. Ebből kifolyólag az együttérzés minden formája hiányzik belőlem.
Engem nem kell szeretni, nem vágyom szeretetre sőt egyenesen élvezem, ha utálnak. Imádom, ha miattam valaki agyvérzést kap. A gyűlölet táplál. Minél többen és jobban utáltok annál jobban fogom élvezni.

Miért lettem modi?
Nos ki ne szeretne bannolni másokat?

A jövőben jobb ha tudjátok.
Itt innentől én vagyok az igazság, ha tévedek akkor is nekem van igazam. Vitatkozni lehet velem, de felesleges.

1. Itt én vagyok az igazság.
2. Amennyiben az első pont érvényét veszíti az első lép érvénybe.

Célom egy élvezhető, színvonalas fórum. Remélhetőleg sikerrel járok.


u.i. attól, hogy nem tudok helyesen írni még kiválóan tudok bannolni.

Legyen ő a tanuló pénz:


Rikan
| 3 nap kitiltás | Engem nem szokás megkérdőjelezni. Nem kell matematikusnak születni, hogy megmérjek egy aláírást.   Kiskoromban anyu mindig olyan meséket olvasott ahol az igazság győz. Itt én vagyok az igazság... de ami fontosabb utálok veszíteniXD. Adok egy tanácsot neked. A fórum fix szélességgel bír... a többit ki találod?

Narutooo | 3 nap írásjog megvonás | Ajánlom a fórum szabályzatot és a kezelő orvosodat. Kérd meg, hogy írjon fel pár doboz  Xanaxot. Biztos vagyok benne, hogy adni fog. Pirul

Kezdjetek rettegni Hiei vissza tért;)
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 29, 18:06:03 írta Robot » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1016 Dátum: 10 dec 30, 22:00:49 »

STM | Figyelmeztetés | Témába nem illő és felesleges hozzászólások. Továbbá, ne köss bele minden 2. fórumozóba. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1017 Dátum: 10 dec 30, 22:24:35 »

Manesz | 1 hónap kitiltás | Troll! Azért mert az értelem szikrája hiányzik belőled, nem kell eltaposni azon emberek lángjait akiknek ez szépen lobog. 1 hónap múlva, ha ezt olvasod remélem képes leszel értelmezni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1018 Dátum: 11 jan 03, 18:00:27 »

Rits | Avatar törölve | Magasabb volt, mint 200 képpont. Lásd fórumszabályzat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1019 Dátum: 11 jan 04, 13:28:54 »

Narutooo | Végleges kitiltás  Figyelmeztetés | Szocializációs problémák miatt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 88
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!