24 júl 06, 12:15:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fun With Akatsuki avagy Szórakozzunk az Akatsukival  (Megtekintve 132558 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #270 Dátum: 08 ápr 29, 12:05:57 »

nem hiszem hogy Alex Novikov katona... és biztos lesznek még akkor miért lett volna FWA X ??? csak egyelőre nem tud újat hozzárakni, mert se a mangában, se az anime-ban nincs új infó az Akatsukiról...szerintem.. mert már Hidan és Kakuzu is benn van... meg azért nem egy nap alatt készül el egy rész... vagynem?
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #271 Dátum: 08 ápr 29, 12:16:37 »

Először is hidd el, hogy katona.  Nevet Másodszor meg azt írja, hogy most meghalt a gépe, de nem sokára vesz egy újat.  Mosolyog
Harmadszor meg sztem semmi köze nincs se a mangához se az animéhez a FWA nak, csak a szereplőkben közös a kettő, mert történeteket nem igazán ületet át a saját általa készített "animéjébe".   Mosolyog hát az biztos, hogy nem egy nap allat, mert a jó munkához idő kell és persze ihlet is.  Nevet

http://www.youtube.com/user/OmniStrife  itt a youtubos oldala is.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 29, 12:18:19 írta bero » Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #272 Dátum: 08 ápr 29, 14:33:23 »

Most nevettem egy jót  >.<# az x átlagban amúgy is special részt jelez vagy pedig római szám ( x=10) én inkább abból indulnék ki , hogy befejezetlenül maradt abba ... Én már eléggé várom a zúj résztöt ... Chunnin vizsga ala akkatsuki ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

hajdugabesz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #273 Dátum: 08 ápr 29, 14:35:02 »

hát azét van köze a mangához meg az animéhez. például ott vannak olyan dolgok mint hogy itachi vaksága meg egyebek amik egyenesen spoilernek számít azok közt akik csak az animét nézik és a mangát nem
Naplózva

A fórumszabályzat nem viccből van. Ha nem tudod hogy hol van akkor megmutatom: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=1115.0
baska
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 239

alsógatyát kivűl hordo superhero


« Válasz #274 Dátum: 08 ápr 29, 17:02:15 »

nos végül is ez a humor: a rossz dolgokat felnagyitják:D
a chunnin vizsgás kicsit s*arul lett megcsinva mert má ita rég anbu volt és szarintem a többik is Technikai KO
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #275 Dátum: 08 ápr 29, 17:06:49 »

Jaj szerintem ez nem olyan lényeges hogy ki volt Chunnin meg ki nem  Mosolyog
Gondolom nem akart kihagyni senkit se, (főleg nem Itachit) és maga az ötlet is jó, sok minden lehet kihozni belőle.  Mosolyog
Szóval én nem akadnék fenn ilyeneken, úgy is csak egy elvetemült paródia, nem kell ennyire a mangához/animéhez kötni.
Naplózva
baska
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 239

alsógatyát kivűl hordo superhero


« Válasz #276 Dátum: 08 ápr 29, 18:08:41 »

nyugi csak megjjegyeztem hogy annyira nem volt jo...de hogy crispy körbenéz az el o el
Naplózva
Katie-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #277 Dátum: 08 ápr 29, 18:45:20 »

a szülői értekezletes a legjobb!!! állati jó!!!
Naplózva

tekissza
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #278 Dátum: 08 ápr 30, 00:09:45 »

nekem is bejön...csak néha az zavar, hogy nem tuggyák honnan ered a Tobi a jófiú...ikszdé
de az égvilágért nem néznék ám meg.... Nevet

Tényleg miért "jó fiú"?Nevet Egyszer mondja csak az animében,de azontúl, Melyik részben lehet megtudni?
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #279 Dátum: 08 ápr 30, 10:46:35 »

Hát nem tudom az animében elég esetlen és erre mart rá a parodia. Nálam elérték azt hogy nem tudom komolyan venni Tobit az eredeti Narutoban Mosolyog.
Naplózva
Katie-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #280 Dátum: 08 ápr 30, 13:33:00 »

nálam is... mindig ilyen hülyének képzelem el...
Naplózva

sakura19
Vendég
« Válasz #281 Dátum: 08 máj 02, 10:21:24 »

Tobi tényleg olyan jófiús...  :'X nem tehet róla szegény....  És szerintem is a legjobb a szülőis....  Pontosan 
Naplózva
spet95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83



WWW
« Válasz #282 Dátum: 08 máj 04, 09:47:19 »

Sziasztok azt akarom kérdezni a FWA honnan lehet letölteni??   Mert már régen láttam é smegakarom mégeggyszer nézni a kedvenc részem a szülői értekezlet meg a baskához am. chuninvizsg ais iigaz de naruto apja Yondaime Akkor a FWA szerint Yondaime az akatsuki vezére?? Ez nem igaz akkor ez is olyan mint a movik eltérnek az animétöl!! Pl. HA a moviban meghal naruto attól még az animében nem fog olyan mint a Full Metal Alchemist mert Edward az eggyik világban meghal a másikban nem!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #283 Dátum: 08 máj 04, 14:08:30 »

Letölteni tőlünk fogod tudni, ha a gatyába ráztuk a szervert. A FWA-nak pedig "semmi" köze a sorozathoz. Ez egy poénos műnek lett szánva. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
HUNTER
Vendég
« Válasz #284 Dátum: 08 máj 12, 17:07:53 »

egyépként lessz ennek folytatása? mert kegyetlen viccesek voltak az eddigi részek Pontosan
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!