24 szep 21, 23:51:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 590 591 [592] 593 594 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478950 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8865 Dátum: 14 feb 24, 16:10:13 »

Kroncsi azért nem azt mondtam, hogy kőkorszaki csak antik, de ha te ilyen öregnek érzed magad Nevet

Akkor már én is beszállok, írj egy tartalmasabbat. Régen tényleg lánynak hittelek  Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8866 Dátum: 14 feb 24, 17:28:53 »

Áhh reméltem hogy nem jön össze a 3 >< Egye-fene este megírom. talán
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8867 Dátum: 14 feb 24, 22:06:34 »

Lew ismerni akarlak. A lelkedben. Írd le ki is vagy te.

Minagi, ez viccesebben hangzik a fejemben, mint amúgy leírva. xD
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8868 Dátum: 14 feb 24, 22:09:01 »

Most látom, hogy már össze jött a három, bár Hakuu és Kroni egynek számít, ha tesók. ikszdé

Köszönöm CrazyCat!  Győztes
Amúgy, az én fejemben is jobban hangzik, de reménykedjünk, hogy mindenki helyes hangsúllyal olvassa magában. Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8869 Dátum: 14 feb 24, 22:10:44 »

Mivel tudjuk, hogy nem tesók...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8870 Dátum: 14 feb 24, 22:13:18 »

Miért nem? Mármint lehet nem a vérem, de a hugicám, az egyetlen kistesóm. Ha... titkos vezetéknév Tóth Henrietta mostoha/fogadott hugim és csak az enyém, na jó nem csak az én hugom, de csak én vagyok bátyja!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8871 Dátum: 14 feb 24, 22:17:10 »

Ne rontsd el... -.- nem ez a lényeg, hanem, hogy számít a 3 ember Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8872 Dátum: 14 feb 24, 22:23:36 »

Komolyan nem értem, hogy csinálod Noe, de egy istennő vagy. Vagy legalábbis a rangod szerint.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8873 Dátum: 14 feb 24, 22:31:21 »

Kroncsi a harcias nagyteso.  Nevet De most Noeminek legyen igaza, erdekel Lew bemutatkozoja  Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8874 Dátum: 14 feb 24, 22:31:46 »

Én se értem Gdat T_T
Szerintem valaki direkt csinálja, hogy kockának tűnjek T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8875 Dátum: 14 feb 24, 22:57:28 »

Nos eljött ez a nap is.

Molnár Leventének hívnak, 20 éve élem az életem eme csodás ország határai közt. Jelenleg Miskolcon tanulok az egyetemen és remélhetőleg Gépészmérnöki diplomával a kezemben távozok =)

Hobbim a rajzolás és a képszerkesztés.

Alapvetően egy jó kedvű, vidám fiú vagyok, néha kicsit fárasztó =D Ha jellemeznem kéne magam , talán kicsit nagy szájú, felvágós, de az ismerőseim szerint segítőkész és humoros. Imádok a társaság középpontjában lenni és nehezen viselem, ha tudomást sem vesznek rólam. Talán kicsit túlságosan foglalkoztat, hogy más mit gondol rólam, de ezzel szerintem mindenki így van =D Nagyon könnyen barátkozó típus vagyok. A legtöbb emberrel általában meg tudom találni a közös hangot. Akivel nem, azzal már gondok vannak  Hümm-hümm Bár könnyen barátkozom, szörnyen haragtartó típus vagyok. Ha valaki megbánt, vagy köcsögnek találom, az nálam egy életre de 3-4 évre legalább elásta magát =D

van 1 kiskutyám és egy kis macskám Nevet A kutyus neve: szalonna a cicáé pedig: James Woods Nevet Imádom őket. James Woods kedvenc szórakozása hogy felül a vállamra és ott ül mint valami papagáj =D ( ha tudnátok mire erre megtanítottam >< )

Nos, sajnos dohányzom. Nem vagyok rá büszke de hát ez van. Mentségemre szóljon heti 2-3 doboz megy el kb. Le akartam már szokni de ilyen-olyan okok miatt nem igazán sikerült.

1 húgom és egy öcsém van. a húgom most 12 éves ( az első pasi aki ráhajt, szét lesz b*szva a feje ) és egy 18 éves öcsém. Vele szoktam járni bulizni és a haveri kör szerves tagja. Mi azt kell mondjam, tényleg jó testvérek vagyunk =)

Imádok bulizni =D Imádok táncolni és tombolni. Imádok inni és röhögni. Csocsózni, biliárdozni, kártyázni és közben sörözni. Ha jól érzem magam nem fáradok el soha Nevet Anno Halas napokon Tiszafüreden 3 napot végigittunk 6-7 óra alvással Nevet durva volt.

Egy kicsit hülye is vagyok =D Úgy értem sok baromságot csináltam már életemben. Eléggé meg tudok hülyülni. Belógtunk az uszodába és ott fürödtünk 1 szál f*szba ikszdé , 5ig buliztam aztán 6ra mentem melózni, nyárimunkába. Faágat meg levelet ettem mert azt mondták nem merem Nevet Szóval , igen én mindig hülyeségbe és ökörségbe benne vagyok. De hát akkor szép az élet ha zajlik =)

A fórumon 4 éve vagyok tag abból kb 3 éve elég aktív. Animés pályafutásom pedig talán 13-14 éves koromban kezdődött amikor bejött az A+.

A végére pedig itt 1 pár kép. Aki ismerősőm FB-n annak nem újdonság de azért belinkelem Nevet

motoros: Nevet
http://i59.tinypic.com/kd9vd1.jpg

Eminem mániákus korszakomból Nevet
http://i59.tinypic.com/10nw1zo.jpg

Régi profilkép:
http://i57.tinypic.com/23u7y8z.jpg

Új profilkép:
http://i58.tinypic.com/10qcw2w.jpg

Remélem elégedettek vagytok  Durci
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 22:58:29 írta Lew » Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8876 Dátum: 14 feb 24, 23:09:36 »

Ezekszerint te is egy eleg eletvidam ember vagy  Nevet Jo az ha valaki orult dolgokat csinal, fiatalsag, bolondsag. Milyen fajtaju a kutyud?  Hümm-hümm
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8877 Dátum: 14 feb 24, 23:16:48 »

Addig kell ütni a vasat amíg meleg.
Jah, milyen fajtájú a kutyuli, és a macska milyen kinézetű?
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8878 Dátum: 14 feb 24, 23:19:15 »

Lew, immáron ismerlek. A lelkedben. Leírtad, ki is vagy.
Büszkeség és vidámság árad szét bennem.

Amúgy tök jó, hogy ilyen őrültségeket is csinálsz. Nevet Bírnám, ha több olyan haverom lenne, akik képesek mindent bevállalni, és nem olyanok, akik egy-két nagyobb hülyeségre már a fejüket rázzák. Mondjuk előbbiekből is kijutott néhány, csak velük sajnos ritkán találkozok. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 13:54:27 írta CrazyCat » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8879 Dátum: 14 feb 24, 23:21:25 »

Nevet Nekem csak ilyen állat haverjaim vannak.

A kutyus egy spániel:
http://i60.tinypic.com/ips0f4.jpg

A cica meg egy mini tigris Nevet
http://i61.tinypic.com/99jmlc.png
Naplózva


Oldalak: 1 ... 590 591 [592] 593 594 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!