24 jún 30, 20:43:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1397134 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7890 Dátum: 13 jan 28, 23:15:56 »

Volt egy időszak amikor öcsém megnövesztette és folyamatosan vasalta a haját és ilyen lilás, rózsaszínes felsőket is felhúzott..
Hiába oltottam hogy kislány. Nevet Idő volt mire váltott egy normálisabb kinézetre.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7891 Dátum: 13 jan 28, 23:20:35 »

Gabesz, mert a lányok annyit zselézik meg vaxozzák a hajukat... Hümm-hümm
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7892 Dátum: 13 jan 28, 23:49:04 »

Vaxot használok Mugen. Pont azért mert nem teszi tönkre a hajam mint a zselés és a lakk. Jah meg faja illata van:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #7893 Dátum: 13 jan 29, 05:22:53 »

mugen te is be vagy baxva? Lány vagy hogy minden sz*rt felnyalsz a hajadra?

Ezt magyarul igényességnek hívják  Mosolyog
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7894 Dátum: 13 jan 29, 09:15:59 »

Mióta? Aki nem nyalja fel a haját semmivel, az már igénytelen? Kicsit el vagy tájolva.... smirksweat

Szerintem az igényesség ott kezdődik, hogy rendszeresen mosott haj, esetleg fésű... A többi már extra... A felnyalt séró is lehet amúgy igénytelen... De ez már hozzáállás kérdése...

Mondjuk én kényszerből mosok minden nap hajat.. Elég szépen össze tud ragadni a haj a véres víztől... smirksweat
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #7895 Dátum: 13 jan 29, 10:29:21 »

Én sose sminkelem magam, mondjuk ennek lehet az az oka, hogy béna vagyok hozzá. ikszdé Egyszerűen nem bírom normálisan megcsinálni, sose érdekelt annyira, hogy megtanuljam. Néha bánom kicsit. :/ Ha meg meg akarok vele próbálkozni, olyan szerencsétlen lesz, hogy gyorsan le is mosom. ikszdé Vagy lehet azért látom úgy, mert sosincs rajtam és nagyon furának látom magam, ha mégis...
Életemben 1x voltam normálisan kisminkelve mégpedig a tabló fotózáskor. ikszdé Kozmetikus csinálta és mikor belenéztem a tükörbe... O_O Így bámultam, hogy ki a franc az a tükörben. Nevet De nagyon jól sikerült. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 29, 10:29:55 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #7896 Dátum: 13 jan 29, 10:32:30 »

Mióta? Aki nem nyalja fel a haját semmivel, az már igénytelen? Kicsit el vagy tájolva.... smirksweat

Szerintem az igényesség ott kezdődik, hogy rendszeresen mosott haj, esetleg fésű... A többi már extra... A felnyalt séró is lehet amúgy igénytelen... De ez már hozzáállás kérdése...

Mondjuk én kényszerből mosok minden nap hajat.. Elég szépen össze tud ragadni a haj a véres víztől... smirksweat

Ha a csipkebogyó piros, akkor nem jelenti azt, hogy a banán is piros. Azt mondtam, hogy aki lakkozza, zselézi meg vaxozza a haját, az nem csajos, hanem igényes. Szimpla logika.  Mosolyog
Naplózva


mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7897 Dátum: 13 jan 29, 17:59:34 »

Hiei
Minden nap vaxolod vagy csak alkalomadtán ?jaja a vax jo illatu(mar amelyiket en használom ) meg azóta nem "kopaszodom" .
Gabesz
Nem,csak szimplán nagyon rosszul áll be a hajam miután megmosom...sok forgó meg ugy alapból ,vagy 0 vagy hosszú haj kell ahhoz,hogy ne álljon hulyen (mert szerintem ugy all).Szal a vax az annyit mindig segít h ne legyen borzasztó ,azt nem mondom ,hogy jo ,mert nem vagyok egy hajszobrász ...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7898 Dátum: 13 jan 29, 23:16:15 »

Szerintem a fiúknál valamikor jól áll a zselé, de valamikor szörnyű. Sajnos sokszor eltúlozzák a mennyisséget és az nagyon szar tud lenni...
Én időnként felkenek egy kis spirált, nagy ritkán szájfényt Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7899 Dátum: 13 jan 29, 23:24:12 »

Én nem zselézném sosem a hajam. Olyan igazi kis köcsögnek érezném tőle magam. Nevet
Egy ilyesmi kép jut eszembe a zseléről. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5mYRv955ft0GhK0eBnUhy5M_p9nPKpYOEbr5Y0A1vj2f2KXev
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 29, 23:31:45 írta Gdat88 » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7900 Dátum: 13 jan 29, 23:34:33 »

Jó ha tényleg nagyon gáz az ember haja kell vele valamit kezdeni, de na.. Csak ha muszáj..

Van hajzselém... Megvan kb 8 éve... Kopaszodok.. Mit zselézzek? ikszdé Hogy magamról is írjak már...

Gdat néha mennyire egyet tudunk érteni..  Hmm?
Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #7901 Dátum: 13 jan 29, 23:41:11 »

Én nem zselézném sosem a hajam. Olyan igazi kis köcsögnek érezném tőle magam. Nevet
Egy ilyesmi kép jut eszembe a zseléről. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5mYRv955ft0GhK0eBnUhy5M_p9nPKpYOEbr5Y0A1vj2f2KXev

Nem is olyan gáz a kis-srác. Aranyos a zselézett felnőttes hajával. Mosolyog
Én régen használtam hajlakkot, és amikor dauerolt volt a hajam akkor zselét is - ettől apró gyűrűkbe állt össze -, de elkezdett hullani tőle a hajam és így abbahagytam. Most annyi hogy kimosom, felkontyolom amikor félszáraz, és így lesz tartása. Balzsamot azt használok néha, különben olyan lenne mint a seprű a sok festegetéstől.  Pojén
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7902 Dátum: 13 jan 29, 23:51:23 »

Kis srácnak nem olyan gáz. De nem szeretném, ha magamról ez jutna eszembe. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7903 Dátum: 13 jan 30, 00:41:18 »

Hát én hajlakkot/habot/zselét ritkábban használok mint ahányszor hajat festek.  smirksweat Valahogy nem az én stílusom ez.  Gondolkozik

Tényleg. Gabesz, Gdat88, mugen, ti nem akarok magatokról képet mutatni? Szívesen megnézném az orcátokat.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7904 Dátum: 13 jan 30, 00:57:00 »

Szerintem mindről van fenn kép ill. mugenben nem vagyok biztos, de a másik 2 tuti Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!