24 szep 27, 12:10:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1488599 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kaoszzsolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #1305 Dátum: 08 jún 15, 22:33:45 »

kiskoromban leharaptam a nyelvem és vissza kellet varni
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1306 Dátum: 08 jún 16, 07:18:01 »

Pfff... Most elképzeltem, hogy milyen pöszén beszélhetsz...  :'X Hát elég durva, hogy visza kelett varni...  Technikai KO
Ahog olvasom a HSZ-eket, azon filózom, hogy a fórumon lévő emberkék nagy részének már kijárna a 50%-os rokkantsági nyugdíj... De komolyan... Nem lehet büntetlenül megúszni hossz távon azokat a rengeteg fizikai sérülést, amiket itt felsoroltatok...  :/
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 16, 07:20:35 írta Gabesz » Naplózva
naneth
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


WWW
« Válasz #1307 Dátum: 08 jún 16, 14:31:33 »

a fórumon lévő emberkék nagy részének már kijárna a 50%-os rokkantsági nyugdíj...

Ezzenel megnyitjuk a sérültek (vmien szinten) klubbot:) érdekes, hogy én sose tudtam egyhelyben megmaradni, de sose tört még semmim
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1308 Dátum: 08 jún 16, 21:01:09 »

Na akkor itt az ideje hogy én is bemutatkozzak
A nevem:Attila
A hajam és a szemem barna
14 leszek ebben a hónapban
Kb 170 cm és **kg
Kedvenc hobbim: a foci az úszás és a fórumonzás
Imádom az állatokat pl a macskát kutyát stb
Szekszárdi vagyok
kb ennyi most nem jut több az eszembe :'X
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 05, 08:32:35 írta -Itachi- » Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1309 Dátum: 08 jún 17, 08:59:11 »

Agyilag sérültek jöhetnek?  Pojén (hibbant, lökött, zizi stb... )
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1310 Dátum: 08 jún 17, 09:04:18 »

Ja jöhetnek, csak számljanak be róla, hogy kiskorukban milyen negatív fizikai behatások érték, hogy agyilag sérült, zizi, lökött, hibbant lett!  Nyelvesít
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1311 Dátum: 08 jún 17, 09:45:29 »

Hogy mi az egyik legjyobb barátnőmmel milyen hülyék is vagyunk ,egymást sértegessük  Hümm-hümm ,de olyan erős szavakkal.
Jaj az 5.e osztályt utáljuk és szivatjuk őket ,meg én kell megvédjem Gyopit (ő hülye barátnőm ,be is vallotta) mert leakarták tapizni.Voltunk kirándulni a törivel és ezek is jöttek ,elkeztek kötekedni hát az egyik olyan vézna volt ,hogy arébb löktem oszt el is esett.Van egy kicsi fiú ,jaj hát az hülye tehén fobiája van az előtt meg csirke fobiálya volt  :'X.Aval ilyesztegettem ,hgy mondtam neki "Maták vigyáz tehén" ,a ásik o.társam meg odakiabálta mellé ,hogy "és villog a szeme"  >.<#.
Megint idegesiteni akart minket ,hát mondtam neki ,hogy "Vigyázz mert hubi kék törpikéket csinálok belőled" ,de sajnos nem került sor erre  :'(.
Az én osztályomból a fiúk hát nagyon idióták ,van egy amék mindig valakinek a lábára tapos meg belenyul a kajájába kérdezés nélkül stb...,a múltkor nagyon felhuzott "Te hülye köcsög ,olyan tapló vagy ,hogy az már fáj..."nem folytatom mert jönnének a csunya szavak  ,és akkor most jön a lényeg még neki állt fejjel  :/ .
Van egy lány o.társam aki nagyon dsokat hazudik még az anyjának is ,és nam csak olyan semmiségeket ,nekünk is hazudott ,őt nevezik a fiúk k*rvának ,de ha úgy visekedik ,mg ő mondta a múlt félévben ,hgoy válal ingyen baszás és kiorditotta az ablakon...na ,de aztán beárult a tanárnőnek pedig semmi köze nem volt hozzá (mert a b.nőim felléptek és a magnot kellet állitgatniés akor segitenem kellett) akkor engem meg leorditott a és még szóhoz sem jutottam ,hogy mondjam mi is vot ,vissza kellet hivjam az o.társaimat is.Persze ő hamar elhúzta a belét hamar ,de nem uszta meg a leszidást kapot egy jó nagy adagot   :devil:.Aztán megbocsájtottam és akkor elkezdi nekem ,hogy na most jó vagyok neki ha nincs más akartam mondani ,hogy rá nincs is szügségem ,csak hát megbetegettem ,de itt lakik egy pár utszányira  Ördögi.
Naplózva

Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #1312 Dátum: 08 jún 18, 20:39:10 »

Fúú nekem most is el van törve a kezem Hümm-hümm Mi suliba táskákat szoktunk kidboálni az ablakona sárba, az alattunk lévő teremben a nyitott ablakon keresztül fentől öntünk vizet meg hasonlóak XDDD Meg egyszer (3.os lehettem) pár haverommal az utcában bicajoztunk( azér tudunk XDD) haverom felborult a kereszteződés közepén, jött a kocsi, nem bírt felállbni mert rátekeredett a pedálra a cipőfűzője, és úgy rángattuk le az útról XDDD Meg a buszon kiránduláskor szabályosan KIÜLTÜNK az ablakba XDDD meg volt egy betört telefonfülke (mármint az üveg) de még egyben állt, megdobtuk kővel, és BUMM XDD szétesett... meg kicsi  voltam vizesen, törőlközőben lecsúsztam a lépcsőn XDD Meg leestem a teraszról és kitört a fogam ikszdé szaln vannak még ilyan dolgok Hümm-hümm Elutőtt egy személygépjármű (hehe) meg hasónlók Mosolyog
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1313 Dátum: 08 jún 18, 21:38:48 »

Ezt a sztorit mondd el egy dokinak és egyből megkapod a 67%-os rokkantságit - meg még pár ember innen Nevet.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1314 Dátum: 08 jún 18, 23:58:17 »

én régi törtáénetekre nagyon nem emlékszem mert jó gyerek voltam Nyelvesít de pl egyszer (nem rég volt bicajom) de azthittem kemény vagyok úgyhogy majd én mindkét kezemmel elengedema kormányt (ma már tudok úgy menni, de akkor voltam kb 5 éves) na az a lényeg, hogy ez egy sz*r út volt belementem egy gödörbe és úgy feltöröltem a pofámmal a betont hogy a jobb arcomról lejött a bőr de úgy teljesen és szüleim azthitték úgymarad (mármint a heg de nemmaradt úgy[szerencsére])vagyis vannak ilyen kis apró gödördéleségek a helyén de nem lehetláétni csak kb 2-3 cm-ről szal szinte sehogy...  :'X

aztán nemrégen 8. évvégén kb egy hónapja megpróbáltuk "megölni" egymást az osztályban egy focilabdával, úgy hogy rúgdostuk össze-vissza. Na az egyik gyereknek ez majdnem sikerült amikor a tábla előtti neont lerúgta labdával, ami szépen leesett visszapattant, majd a levegőben felrobbant. Egyik osztálytársam ott ált mellette, és majdnem meghalt de nem lett baja. Mosolyog na ezt sikerült eltitkolnunk suli végéig most se tudja senki csak az o.fő akinek egy kiránduláson elmondtuk poénból. Nevet

ja meg mikor bicajoztunk megállt egy auto hogy megkérdezze hogy merre van a mittomén márnememlékszem mi. A haverom meg a kereszteződés másik oldaláról át tekert az úton, persze piroos volt a lámpa és pont az előtt az auto előtt esett el, amelyik megált érdeklődni. Az auto már épp indult volna, és majdnem átment szerencsétlenen utánna meg csodáloztak hogy úristen mitörtént O.o

ja, és sikerült belelépnem egy darázsfészekbe (tudjátok amik  földön laknak)  Nevet hagy ne mondjam mi lett a következménye....

azonkívül egyszer feláltam a kádban, elcsúsztam, és úgy oda****tam a fejem, hogy ugyan el nem ájjultam, de azt se tudtam hol vagyok. Ha anyukám nincs éppen az előszobában az ajjtó előtt és nem jön be a hatalas csattanásra, simán belefulladok a vízbe :p

Bicajjal át akartam ugratni egy árkon, nekimentem a szélének, fejreálltam, és majdnem kitörtem a nyakam ikszdé
soroljam még? csoda hogy élek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 19, 00:08:39 írta atka94 » Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
ANBU Hatake Kakashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56


« Válasz #1315 Dátum: 08 jún 21, 13:56:52 »

hát nemtom de szentem itt sok ember eléggé szerencsétlen többek között énis Nyelvesít Nyelvesít 


én 1 szer Balatonon ugrottam a vízbe és 1 köre rá a bal két láb ujjam közt majdnem leesett az 1 ik ujjam vérzett mint az állat naon sz**volt utána ott összevarták                       


kb. 5 éves koromba a palota pincsink a bal kéz ujjam at ugy megharapta a kutyám hogy majdnem besz**tam


késöb kb. 7 éves koromba vagy 8 éves koromba a karomat 1 tacskó megharabta távolrol azthittem hogy 1 macska xD 1 jó ideig ottmaratt a harapásnak a nyoma
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1316 Dátum: 08 jún 21, 15:10:19 »

Húú ... úgy látszik a valami nagyon nem szeretné , hogy megtartsd az ujjid ... Mondjuk nekme meg azt nme kaarják , hogy egyben maradjon a fejem ... Már minden héten beverem a fejem valamibe ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Mr.Uchiha Sasuke
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50

Gonosz Bosszúálló Ninja


« Válasz #1317 Dátum: 08 jún 21, 16:12:04 »

Én se mondhatom magamról azt hogy jó gyerek voltam.......
Általánosba mindíg balhéztunk.Mindenbe benne voltam. Kiugráltunk az ablakon...kidobtuk a vasfogast az emeletről...
És még sorolhatnám a végtelenségig. A tanárok utáltak,a hülye vagyok üssetek feliratokért amiket a hátukra tettem.
Na de legtöbbször igazam is volt Nyelvesít Engem is ütött már el kocsi de én felugrottam a motorháztetejére.
Azért vannak emlékek a javából.
Naplózva

Uchiha Sasuke,a bosszúálló.
Ha bárkin bosszút kell állni,szólj nekem.
Profin végzem a munkámat.
cseryy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #1318 Dátum: 08 jún 22, 17:52:28 »

14 éves vagyok, Pesti, és most jön amiért a legjobban utálom magamat: IMÁDOK VESZEKEDNI, sokszor képes vagyok egy kis vitábol balhét csinálni...de ez a személyiségem hál' Istennek ritkán van:)
Naplózva
cseryy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #1319 Dátum: 08 jún 22, 18:05:04 »

kiskoromban...lenyírtam a bariaim fejét kopaszra és vártam, hogy visszanőjjön a hajuk... azonkívül a játékautokat jobban szerettem mint a barbikat...
aztán egyszer véletlenül ráugrottam egy kőre és szétnyilt tőle a lábam, még most is ott a helye ikszdé
aztán amikor másodikos voltam a suliban, 3 barimmal találtunk egy öngyujtot a suliban, és azt gondoltuk azzal égetjük el a csalánokat a hátsókertben, hogy "védjük a környezetet" de egy tanár meglátot minket azt kaptunk egy igazgatoi intőt... akkor még minden buliban benne voltam, de most már kezdek megkomolyodni >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!