24 szep 17, 04:54:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 234184 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #375 Dátum: 08 ápr 29, 01:15:51 »

 Nevet szerintem soncs Oroval semi baj...  >.<# klasszikus főgonosz tipus... volt
Naplózva

Tomix
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 102



WWW
« Válasz #376 Dátum: 08 ápr 29, 17:32:02 »

én deidara-t utálom a legjobban :'X
annyira nem tetszik a stílusa meg a kinézete hogy.... nagyon >.<#

olyan mint egy rosz bu*i Lehánylak
Naplózva



Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #377 Dátum: 08 ápr 29, 18:21:58 »

Én az Uchiakat utálom, keménynek akarnak látszani, főleg Sasuke, egy tök gyenge emberke, csak egy szarcsimbók, a társadalom gatyójára ragadva. Csak akkor tud, ha már előjöttek róla a teletabis tetkói.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #378 Dátum: 08 ápr 29, 18:24:57 »

Dei a spanom tehát nem kell szidni Nevet.Nem amugy ténleg jó fej én nagyon birom az ürgét.Hát Sasukét énse birom anyira de viszont enyi erővel Narutórol is ellehet mondani hogy csak a démonjával tud komolyabb dolgokat csinálni Gondolkozik
Naplózva

Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #379 Dátum: 08 ápr 29, 18:26:18 »

Nem igaz, mert Naruto tud Rasengant, az a kilencfarkú nélkül ver le mindenkit, a Sasuke meg egybként nem is tud verekedni.  >.<#
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #380 Dátum: 08 ápr 29, 18:29:34 »

Ááá.kicsitse tud.A pecsét nélkül is megcsinálja a chidorit és elégsokmindenkit helybenhagyot már mielőtt megvolt neki.Nemkell a tetkói miatt piszkálni mert ténleg Naruto is ezt játsza a kis vukkal vagyis ha gáz van kölcsönad egy halom chakrát ozt csá.Nem vagyok Saske fan csak ez ténleg így van.
Naplózva

Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #381 Dátum: 08 ápr 29, 18:32:38 »

De a Chidori nem jó semmire, szinte elemmel működik, mit akarsz? A többit, amit meg megcsinált, azt a S-al csinálta, lee-nek is lemásolta a taji jutsuát.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #382 Dátum: 08 ápr 29, 18:36:24 »

Ja nem jó semmire mi Nevet.Megsugom hogy A szintű jutsu tehát egyszinten van a rasenganal.És az csak egy jutsu amit lemásolt mert alapból is elég jó a taijutsuja,erre példa mikor a tetőn verekszik Narutoval és szétdurant pártucat klónt.
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #383 Dátum: 08 ápr 29, 18:40:45 »

Én is megsúgom: Konohamarut (a sima Narutóban), mert hülyegyerek, de legalább nem megy el a szüleivel a plázákba!
 Ördögi Ördögi Ördögi
Naplózva
Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #384 Dátum: 08 ápr 29, 18:41:23 »

De Naruto klónjai sz*rt sem csinálnak és én is mondok egy példát a chidori gyengeségére, az is a tetőn volt, mikor a víztartályokba ütöttek, Narutonak az a víztartály kicsit jött szét, nem naon, Sasuke tartályánál meg egy hangyaf*nyi lyuk volt. Asszem látszik a külömbség.  Pojén Jah és egybként az nem tajijutsu, hanem k*csögkarate, azt minden shinobi tud, csak rúgott meg ütött, semmi extra.  Mosolyog
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #385 Dátum: 08 ápr 29, 18:45:16 »

Igen ezt hívják taijutsunak-a test művészete vagy pusztakezes harc. :)Amugy a chidori nemhiszem hogy gyengébb.csak szúrófegyver ezért egy pontba összpontosítja a támadóerőt(ezért volt egy olyan lyuk ott)viszont így szinte mindent átvisz(pl.:Shukaku,Gaara pajzsa,stb.)
Naplózva

Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #386 Dátum: 08 ápr 29, 18:46:43 »

De Naruto rasenganja nem csak rohadt nagyot üt, hanem akit eltalál, azt kitörli a téridő kontínumból, akárcsak Chuck Norris ökle.  Pojén
Naplózva
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #387 Dátum: 08 ápr 29, 18:47:08 »

Hát azért szerintem Saske nem egy gyenge mer pl Naruto 4 kijött "farokkal" se tudta megölni orot, Sasuke meg 5 perc alatt megölte... még a fuusen rasen shurikennel se menne sokra főleg mer levinné a kezét...
Naplózva

Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #388 Dátum: 08 ápr 29, 18:49:28 »

Nem érdekel, Sasuke sztem gyenge karakter, nem érdekel, h ki mit mondd, a szememben az marad.  Pojén
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #389 Dátum: 08 ápr 29, 18:56:43 »

Den , zúzuk le Renjit  Nevet ...

Sasuke - t én alapból kedveltem , mert jól nyomja, de ez a bátyó , bosszú , erősebb akarok lenni ...


Amúgy meg miért ? Naruto mit tud ? Semmit , ha nem lene benne a róka már kb. 40-  szer leölték volna szimplán csak azért, mert naruto hülye ... Nem tom ki írta , de igaza volt ...
Naruto = ööáöáöáöá hóóóóKaaááááááááááááááááááágööööö , Oo RÁÁÁÁÁÁSSSSSSSEEEENNNNGGGGGÁÁÁÁÁNNN , KAAAAAGGEE BUUUSSSIIIINNNN , SSSSZAAASSSSSZZZZZÚÚÚÚÚÚKKKKKKKKKKKKKKKKEEEEEEEE ....

Amúgy az a hangyaf*sznyi luk naruto - t kicsinálhatta volna , ha nincs benne a kíuubi , míg a rasengan sasuke - t "csak" sebezte volna ... Persze ez attól is függ hol találja el ...  Amúgy lehet,  hogy az ovodában nem tanítják,  de nem minden anyag és változás ugyan úgy hat ... A Chidori olyan mint 1 kard szúrás , Míg a rasengan pörgő labda , ez már fizikailag nem ugyanazt a hatást adja ... Hát még , ha az energiákat belevesszük ...

Ja és a cursed seal nem 1 fajin tetkó amivel powerebb gyerek lesző hanem 1 olyan pecsét ami meg is ölhet és gyenghet is ( lásd anko ) ennek ellenére sasuke úgy tudja használni , mint 1 fajin tetkót amivel powerebb lesz ...

« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 29, 18:57:53 írta Gangstakun » Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!