24 júl 06, 13:30:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Narutos cuccok készitése(házilag)  (Megtekintve 121665 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #390 Dátum: 12 jan 21, 22:16:05 »

Hello!
Mivel már (máshol megkérdeztem és kaptam is választ :DD) itt is kiírom. Hogyan lehet Anbu jelmezt csinálni? ha lehet tippeket vagy videókat kaphatok? A gatyám és a maszkom már megvan. Előre köszönöm :3  bow
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #391 Dátum: 12 jan 21, 22:27:35 »

az alap fekete pulcsinak levágod a könyök részét és kettévágott csödarabokat odabiggyesztel ahol az anbuknak is vannak?A  hasadra még nincs tippem mit végy fel, talán egy fehér nagyon vékon mellény  Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #392 Dátum: 12 jan 29, 16:45:00 »

Ez egy kicsit bonyolult, de hirtelen nem tudok jobbat: http://www.youtube.com/watch?v=KluCrpDj-Fk

szerk: csináltam papírból shurikent meg kunait, cp.hez elmegy csak használni ne kelljen ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 30, 18:17:20 írta ^^ » Naplózva

Hoshigaki Kisame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #393 Dátum: 12 máj 18, 20:55:45 »

Chidori-san itt egy videó hogy hogyan lehet csinálni egyszerűen fejpántot:http://www.youtube.com/watch?v=gffIVt630oY de itt egy másik is ez valamivel könnyebb:http://www.youtube.com/watch?v=gffIVt630oY
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #394 Dátum: 12 máj 18, 21:00:39 »

Húha nem akarok okoskodni, de sztem olvasd el a fórumszabályzatot, mert a dupla post nem engedélyezett, a tripla meg aztán pláne nem.
A samehadát meg hát attól függ, hogy akarod megcsinálni, mikor be van tekerve, az még elmegy, de cápabőrfogastól együtt már fogósabb kérdés szttem x)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
kameyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #395 Dátum: 12 júl 10, 21:52:57 »

Még a topic elején olvastam hogy valaki kitűzőket csinál. Csinált még valaki más is? Ha igen akkor hogyan? Nagy híve vagyok a saját készítésű dolgoknak, főleg ha én csinálhatom ezt! .)
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #396 Dátum: 12 júl 11, 14:49:45 »

Egy deidarás agyagszobor is jó szerintem (például pók, vagy madár). Nevet
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
kameyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #397 Dátum: 12 júl 11, 20:26:20 »

Sasukefan! Van leírás róla deviantarton csak rákell keresni. Egyébként süthetőgyurmával simán megvan. .D
Naplózva
Sabber
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #398 Dátum: 12 júl 22, 11:07:28 »

Sziasztok!
Én probálkoztam már cosplay készítésével,de igazából csak a kiegészítők mennek Technikai KO Gondolkozik
És ezért ha valakinek van egy felesleges Akatsuki köpenye amit már nem használ az bátran írjon : sabber@citromail.hu  Pirul Nevet Köszi!:)
Naplózva
tobisan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4



« Válasz #399 Dátum: 12 dec 02, 17:44:21 »

hali
valaki nem tudja h hogy lehet kartonból démon szél shurikent csinálni ?
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #400 Dátum: 12 dec 02, 18:19:42 »

tobisan:
Én már csináltam van is egyem két féle képpen lehet. Ha nem akarod, hogy ki lehessen nyitni akkor csak simán rárajzolod egy nagy kartonra a mintát és kész. Ha viszont azt akarod, hogy ki lehessen nyitni akkor a legjobb ha kivágod a pengéket külön külön. (4-et) A közepüknél kivágod őket mindegyiket egy helyen. Majd csinálsz egy kis négyzetet amit pont bele tudsz rakni felgördítve a lukak közepébe.(mindet egymásra rakod) majd a végeinél lezárod a kis hengert középen, így nem tudnak a belső részek elmozdulni. Tulajdonképpen kész vagy viszont ha azt is meg akarod csinálni, hogy megálljanak a pengék egy adott ponton és ne neked kelljen kinyitogatni akkor egy damilt kell úgy belefűznöd, hogy megtartsa. Sajnos mivel már nagyjából egy éve csináltam ezért nem emlékszek, hogy hogy kötögettem így ezt a részét rád bízom szerintem én is fejből csináltam. Megpróbálok képeket is keresni, ha valamit nem értessz vagy bármi van szólj.  kacsint
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
tobisan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4



« Válasz #401 Dátum: 12 dec 02, 20:34:27 »

köszi a tippet meg is csinálom és képet tudnál feltenni hogy kb hogy kellene kinéznie ja és a szétnyithatósat akarom és még 1xköszi
Naplózva
Kiyoko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #402 Dátum: 13 jan 31, 22:12:24 »

Hali, új vagyok itt és csak annyit szeretnék kérdezni hogy valaki nem-e tudja hogy tudnék egy olyan virágot csinálni mint ami Konan-nek van! Előre is köszi.
Naplózva
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #403 Dátum: 13 jan 31, 22:49:57 »

Elég sok módja van. Ha rákeresel, hogy Konan's flower kidob jó sok tutorialt is. Remélem ez segít.
Naplózva
Kiyoko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #404 Dátum: 13 feb 01, 17:33:38 »

ó nagyon szépen köszi bow bow nemtudtam kiralálni mit írjak be már annyi mindent próbáltam >< minden esetre télleg kösz bow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!