24 júl 31, 08:53:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Narutos cuccok készitése(házilag)  (Megtekintve 122535 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #150 Dátum: 09 jún 23, 17:47:32 »

mondjuk ha vagy 3 hónapig nem nyúlsz a sima gyurmához az is megkeményedik smirksweat
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
dexter21
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #151 Dátum: 09 jún 23, 21:06:08 »

Csinált már valaki katanát házilag? Egyszerüen nem tom kitalálni, hogy hogyan induljak neki... :S Nevet
Naplózva

Megszabadultam a gyerektől; a macskám allergiás volt rá.

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #152 Dátum: 09 jún 23, 21:33:13 »

Megpróbálhatod pl kartonból megcsinálni. Abból szerintem nagyon egyszerű. Kivágod a pengét, és mondjuk alufóliával bevonod, hogy fényes külseje legyen. A markolatot szintén megcsinálhatod kartonból. (http://www.youtube.com/watch?v=Z16GVavcw8o)

Találtam még 3-4 leírást, de angolul vannak, belinkelem, de ha valakinek nem tetszene, akkor holnapra/holnaputánra lefordítom, ha tudom és rá is érek, mert ma már nagyon álmos vagyok.  smirksweat

http://www.ehow.com/how_4601898_build-a-katana.html - 7 lépésben
http://www.wikihow.com/Make-a-Katana - 9 lépésben
http://www.spikedhumor.com/articles/101393/How_It_s_Made_Samurai_Sword_Katana.html - ez egy igazi videó a tv-ből
Naplózva
Hubsika-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 142

The Art is a BANG!!!


« Válasz #153 Dátum: 09 jún 29, 21:02:58 »

Na csináltam egy Deidara styl madarat és pókot. Nagyon nem lettek jók ezért nem teszek fel óla képet... Szomorú
Tapasztalatok:
-Ha a boltban megkérdezik h olyat kérsz-e amit ki kell sütni vagy olyat ami magától megszárad levegő hatására, akkor olyat vegyél amit ki kell sütni. Én az ellenkezőjét tettem és miközban dolgoztam elkezdett megszáradni a kezemben >.<# Leüt
-Először megcsinálod-kisütöd-lefested-kifested a szemét.
-A pók lábát érdemes inkább fehér kartonból csinálni és festés után felragasztani rá vmi erős ragasztóval.
-Figyeljetek, hogy ne legyen túl vastag a madár lába, mert az nagyon elcsúnyítja.
Naplózva

http://kephost.hu/image-A430_4C091AD9.jpgA
Pulista-rend nem tom még mije           Urahara fan
kazuma89
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 145



« Válasz #154 Dátum: 09 júl 10, 18:57:18 »

Nekem elvileg kész a Nyaconra a ruhám Nevet Tudom hogy lerágott csont az akatsuki de Tobi akkor is fain Nyelvesít
Szóval ott leszek Nyelvesít


« Utoljára szerkesztve: 09 júl 10, 19:36:38 írta kazuma89 » Naplózva

http://neyusatsu.hu/
<---Győri Anime Klubb nézz be!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #155 Dátum: 09 júl 11, 20:26:40 »

Ez egész jó, gratula!
Fekete kesztyűd van? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #156 Dátum: 09 júl 11, 20:41:08 »

Egész jó? Szerintem eszméletlen jó lett!! Nagyon profi vagy! A maszkot hogyan csináltad?
Naplózva


kazuma89
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 145



« Válasz #157 Dátum: 09 júl 11, 22:46:06 »

Igen van fekete kesztyüm csak az lemaradt azér is huztam be a kezem:D Ami tavaly ősszel volt rajtam az kilyukadt majd kellvennem újat:D(Majd tesótol csórok 1et Nevet)
Fejes az úgy készült hogy:Lufit felfújtam, ráragasztottam csomó papírt(papír-ragasztó-papír ragasztó).Megszáradt ,kidurrantottam a lufit.Kivágtam kb fej formára.Narancssárga papírt ragasztottam rá,majd alkoholos filcel a csikokat..Naggyábol ennyi... Nevet

« Utoljára szerkesztve: 09 júl 11, 23:13:53 írta kazuma89 » Naplózva

http://neyusatsu.hu/
<---Győri Anime Klubb nézz be!
Naruto1215
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #158 Dátum: 09 júl 12, 15:33:15 »

nagyon ász lett!!!!király én is mek a conra de én a DN-ből leszek L!!
Naplózva
sasuke-san123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #159 Dátum: 09 júl 24, 06:46:22 »

Chibi vagy bármilyen Narutos plüst próbált már valaki csinálni?Én most próbálkoznék vele,de egy leírást sem találtam Szomorú Biztos rosszul kerestem...Valaki találkozott a leírásával?
  ö azt ugy kel hogy fogod egy rossz pulcsi póló is jó  rárajzolod  amiet szeretnél és ugy vágod hogy az egyik szélénél oldalánál egybe legyen és valameddig pelenka öltéssel összevarrod ugy hogy legyen egy olyan rész aholl megtömöd vagy babbal vagypamacsal aztán kész.aztán kiszinezd alkoholos filcel ahogy akarod. Mosolyog
Naplózva

nem az számit hogy szereted a meséket vagy sem DE A NARUTOT SZERETNIE KELL MINDENKINEKXDXDXDXDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #160 Dátum: 09 júl 29, 10:23:37 »

Én kunait csináltam és böszme jó lett Mosolyog Képem nincs még de majd rakok fel Mosolyog
http://www.cosplay.janchan.com/paper/kunaioutline7.jpg
Ezt fogtam kinyomtattam nagyítva!
ki vágtam ( kartonbol)
és ösze nyomtam de nem ragasztottam! a közepébe raktam pur habot meg cementet  smirksweat hülyén hangztik de jo ( a cement elhanyagolható! ) aztán bele szurtam egy kifaragott fadarabot! a függyön karnisnak a töredékét ki fürészeltem pont ugy hogy bele iljen a fa. ezután az egészet Fóliával körbe jó szorosan jó sokszor Nevet a függönykarnis lyukját ki likasztottam! Utána cellux Nevet Aztán fekete Spray! ( sokáig kell fujni mert a fóliára nehezen tapad!)
Aztán az élére van az a festék fényesítés az a ( nem jut eszembe a neve  >.<# ) és kész Nevet nehéz de van dobó suly Nevet és száll Nevet ha össze is törik a karton  a purhab megakadályozza Nevet jah és a fa részét össze kell cérnával/ nagyi fonalával tekerni Fontos! ne kössük meg ha végeztük hanem bujtassukbe! Nevet Szebblessz Nevet
Off: Sasukes posztert dobálni Isteni :DDD a Sasuke fanonknak meg sorry Nevet
Naplózva
naruto1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2



« Válasz #161 Dátum: 09 júl 29, 13:11:53 »

pur habot meg cementet WOW
na hát ez elösször 1 elvetemült hüjeségnek hangzik, de el gondolkodtam rajta és arra jutottam hogy ez 1 tökjó ötlet!mégma kipróbálom... Nevet
és Szászkét is megdobálom... smirksweat
Naplózva
sasuke-san123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #162 Dátum: 09 júl 31, 12:18:28 »

nem tom kit érdekel de készen van a kakashi-s ruhám naon egyszerű volt
hogy lehet  asumának azta pengéjét nem tom hogy kezdjem mert próbáltam papirból meg fábol de nem sikerűlt Szomorú Szomorú
Naplózva

nem az számit hogy szereted a meséket vagy sem DE A NARUTOT SZERETNIE KELL MINDENKINEKXDXDXDXDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #163 Dátum: 09 aug 01, 14:40:59 »

Asuma pengéi:

1.) Neten keresel egy jó rajzol vagy fotót Asuma pengéjéről. Megfelelő méretben kinyomtatód és kivágod.
2.) Kerítesz egy furnérlapot, a papírmintát ráteszed, körberajzolod ceruzával, majd kivágod egy vékony lapú fűrésszel (lombfűrész).
3.) Az újak helyét kifúrod és ahol kell, ráspollyal vagy reszelővel megélezed.
4.) Lefested vagy a megfelelő színű festékszóró splayel lefújod és már kész is.

Még elvileg arra sem kell ügyelned, hogy jobb és balkezes pengét csinálsz-e, mert mindkettő ugyanolyan. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #164 Dátum: 09 aug 02, 22:02:33 »

Naruto1000 h sikerült? Nevet  Remélem hogy jól Mosolyog Nekem nagyon klafa lett Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 02, 22:03:06 írta hoszy » Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!