24 szep 29, 00:23:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701624 alkalommal)
0 Felhasználó és 88 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #7065 Dátum: 10 feb 10, 18:34:02 »

CSibe az előbb írtam le, hogy ha akar se tud mozdulni mert mire eljutott az agyáig ledöfték a pilanat tört része alatt történtek  dolgok. Ezek kapitányok ember nem percegik csinálnak egy ilyet:D.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7066 Dátum: 10 feb 10, 18:47:47 »

Most viccelsz velem, Ichigo ott van tőlük 5m-re és ő az egyik leggyorsabb köztük főleg Bankaiban...
egyébként ez ki****ás, aizen nem lehet erre képes, ha pusztán az ellenfelei érzékeit befolyásolja, itt már távolságokról van szó, amit sehogy nem tud áthidalni, csak ha a teret és az időt is befolyásolni tudja.  Gondolkozik
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #7067 Dátum: 10 feb 10, 19:16:21 »

Ichigo: "...Everybody...Everybody...!!" What the hell is everybody doing!?"

Hmmhmm gratuklálok Chakrának. Ha jól veszem ki a képből meg a szövegből igaza volt:D: Ichi még nincs a hatása alatt. Ő tisztán látta a dolgokat:D.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7068 Dátum: 10 feb 10, 19:43:33 »

Azta rohadt mekkora jó rész  Nevet Pörögnek most nagyon az események...és ez a rész télleg megfogott, meglehette érteni azt a dühöt a kapitányokba stb...háát az előző chapterhez képest hatalmasat fordult a kocka! Ördögi Kiváncsi leszek ki lesz itt a megmentő, mert h Ichi lesz-e az a jelenlegi erejével...esélytelen!
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7069 Dátum: 10 feb 10, 19:44:05 »

Na na Hiei - dono. Ha gondolkodni volt ideje, h mit cisnlnak azok, akkor ugyanazzal a lendülettel legalább szólhatott volna valamit, h ez itt nem stimmel. Viszont ez az egész érdekes Nevet 1 pont Kubonak xD
Naplózva







Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7070 Dátum: 10 feb 10, 19:48:25 »

Jah, úgy látszik kubo megtalálta a gyógyszerét, ami már jó rég elgurult, mert az utóbbi 2 fejezet üt de rendesen. xDD

Am igen, nekem is ez szúrt szemet, ha Ichigo az egészet látta, akkor közbe is léphetett volna, mielőtt Hitsu eltalálja Hinamorit, de nem tette vagyis valami nem egészen stimmel az egésszel...
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7071 Dátum: 10 feb 10, 19:56:17 »

Viszont akkor az nem világos, h Ichi minek áll mint a *asz a lakodalomban.
Ha gondolkodni volt ideje, h mit cisnlnak azok, akkor ugyanazzal a lendülettel legalább szólhatott volna valamit, h ez itt nem stimmel.

Én is ezen a véleményen vagyok Csibe-san Mosolyog Kivételesen xD
Naplózva







Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7072 Dátum: 10 feb 10, 20:05:57 »

Micsoda izgalmak. Mindenki elmondja Hinamori hülye gyerek nevét, Ichigo meg áll, és bámul ki a fejéből. Azt nem értem, minek értetlenkedik? Paraszti ésszel is rálehet jönni, hogy ők nem tudják, hogy kit vágnak, Ichigo azt hitte, hogy csak játszanak? Minek kérdezi meg, hogy mit csinálnak? Hát látja jól, hogy felnyársalják. Szóval tényleg nem stimmel ez a része, de azért aranyos. Nevet
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7073 Dátum: 10 feb 10, 21:28:57 »

Kubo belehúzott... nem mintha nem tudtuk volna hogy illúzió lesz Aizen halála de ez akkor is meglepett.

Asszem most végre Unohana is mutathat valamit. Meg esetleg Yama-tata. A fogsorát.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #7074 Dátum: 10 feb 10, 21:40:57 »

Viszont akkor Aizen pont a szúrás előtt cserélt helyet Hinamorival, mert Ichigo elvileg harcolt vele amikor megérkezett. Ja és tényleg vicces hogy azt hitték, hogy kell a rituálé Kyoka Suigetsu aktiválásához, mikor tisztán kimondták a mangában, hogy aki eléri a bankai-t annak nem kell kimondani a zanpakutou nevét a shikaihoz.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7075 Dátum: 10 feb 10, 21:45:37 »

Jah jah, ez volt asszem a Byaku vs Renji harcnál.

Miből következik az, h Aizen a szurás előt cserélt helyet hinamorival. Szerintem ez már az előző fejezet elején megvolt, mielőtt elkezdték a kombót. Valaki támadását viszaverte, és ekkor jött az illuzió. De érdekes, mert akkor minden, h a támadásokat kivédte stb mind mind illuzió lett volna  Gondolkozik
Naplózva







Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #7076 Dátum: 10 feb 10, 21:56:42 »

Én még azon a párton állok, hogy ichigo nem látta Aizen kardját. Aizen, a legfőbbfőő, ne tudna hirtelen odarántani Hinamorit? Byakuya is nyomatja az omnitsukidou technikáját, amivel csak a haoriját hagyja ott, Aizen, aki mindent tud, mért ne lehetne hasonlóra képes? Egyébbként ott van a mangában, hogy Hinamori felkel hirtelen... Szerintem Hinamorit Aizen irányította, azt egyszerüen helyetcseréltek, egy kis illuzióval megspékelve, így ichi a végét láthatta, A többiek pedig kúúúl leszurtuk Aizent szöveggel nyomulhattak.
Ne?

Szerk: Egyébként Aizen hogy dögölne megXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7077 Dátum: 10 feb 10, 22:03:05 »

Én mondtam h. jöna  Aizen az Isten rész pontosna ilyesmit képzeltem el...Mondjuk túl tövid volt de legalább történt vmi...Végre már egy egész sorozat kapitány fekszik ukitake mellett.... Neeem
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7078 Dátum: 10 feb 10, 22:21:32 »

Hát igen, már csak a főkapitány és Ichigo maradt, no meg Unohana, de kíváncsi lennék, hogy Yama apó mi a frászt csinál, ül valahol hátradőlve és nézi, ahogy felaprítják az összes kapitányt vagy mi, mert eddig a füle botját se mozgatta. :/
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #7079 Dátum: 10 feb 10, 22:22:30 »

Taktikát eszel ki? Vagy ki tudja, én már azon is eltünődtem, h éehet olyan mint Zseniális Teknős xDDDDD Lehet h épp Unohanáról fantáziál xDDD
Naplózva







Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!