24 szep 29, 23:34:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702874 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #5835 Dátum: 09 okt 28, 12:44:53 »

most Kenpachi azon az épületen van ahhol Kira is?a végéből nem tudtam leszűrni.:/
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5836 Dátum: 09 okt 28, 12:49:56 »

Nah megnéztem az új részt. Hát váltakozó volt a színvonal volt ami tetszett volt ami nem. A tömegpankráció jó mindenki harcol mindenkivel ez így jó mindig van váratlan fordulat.
Kira nagyon szépen harcol az végre egy normális fight volt Kazeshini ellen kár h.a a végén odaérkezetta  kardja de legalább van izgalom. Jah és Kira igazán fantasztikus kidou használó... A negyedik osztag hadnagya hát én többet várnék tőle Kidouból...Miért mindenki aza  piros tűzlabdát vagy mit használja? Az unalmas Kira legalább mutatott vmi újat. A Soifonos harc sem volt rossz főlega  beszélgetés a kardjával...Keressen boyfriendet hiába a kardnak igaza van....
A pávaszemes (nem jut eszembe  aneve) meg kardja harca hát hogy is mondjam most meg vicsorogtak egymásra...Jó van vicsorogjanak csak....
A 12-es kapitány kardja nagyon nagy...Kár h. mindenki úgy viselkedika  közelében mintha nem tudnának harcolni...
A Senbonzakura vs. Ichi a földön vekvő Renji + Rukia az szokványos... Zaraki belépője nem rossz de vhogy számítani lehetett h. ez lesz...
Nos ami mega  Goldent illeti KUBO KINYÍRLAK!!!!!!!!!!!!DE ÚGY....

Én úgy tudom 26 részenként van új opening de biztos belelóg majd a nem filleres részekbe ez az opening néhány rész erejéig szóvala  22 hét sztem nagyjából jó becslés...Bár ki tudja... Én már azt hittem a fillernek hamarosan vége....
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 14:11:47 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5837 Dátum: 09 okt 28, 12:57:55 »

Az utolsó sort hogy érted, Asthi?
Yumichikára és Ruri-iro kujaku-ra gondoltál?
Hmmm... Mayuri zanpakotoujától nem csoda hogy fél mindenki... Enyhén mérgező.... Nekik nincs ellenmérgük, szóval ott halnának beleXD
Isane pedig elvileg jó kidouban... rukiás részeknél bemutatta már, hogy nem csak a shakkahou megy neki.... de hát most filler van^^"
Zarakinak egyedül ruri-iro kujakuval szemben kevés az esélye, a többieket levágja... talán még suzunebachi lehet bajos. Most Kyoraku és Ukitake zanpakutouja mit fog csinálni? Nem fogják lelőni a képességüket, szóval két lehetőség: ingyenfrag vagy pedig ők hűek maradtak a mesterükhöz, és önként feladják magukatXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5838 Dátum: 09 okt 28, 13:08:47 »

Igen Yumichikára gondoltam.... smirksweat
Mayuri kardja nagyon aranyos kis Zanpakuto de igaz h. enyhén mérgező viszont miért nem küldött rá Isane vmi jobb Kidout ő azért jó benne és ha Kiránál is mutatják nála miért nem...
Nos az utolsó mondatot úgy értem h. nagyon dühös vagyok h. még viccel is azzal h. nem harcolnak. Bennt üldögélnek játszanak amikor mindenki más harcol.....És Ukitake majdnem megfulladt vááááh hogy lehet ilyen gonosz Kubo...Tök úgy festett mintha poént űzne Ukitakéból....Amit ügye én nem viselek jól...Pontosan július 1 hete óta nem szerepelta  mangában most mega  fillerben sincs benne.... >.<# Jó persze a széken ülős versenyt meg kell nyerni most azzal h. Kyouraku felállt megint pár perccel többet ült ott..... Gondolkozik >.<#
Jah az ending is nyálas de nekem az már elsőre megtetszett... Bár az sem lesz kedvenc viszont nem is a legrosszabb ending amit eddig láttam...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 13:17:54 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5839 Dátum: 09 okt 28, 14:15:48 »

Nekem az opening és az ending is tetszik, voltak már rosszabbak is. Viszont ezek után valószínű, hogy nem mostanában ér véget a filler - amit igazából nem bánok annyira.
Kira nem semmi, tud harcolni a srác, és leginkább azt bírom benne, hogy használja az eszét - azért kíváncsi vagyok, hogy ezt most kinek köszönhetően fogja túlélni, mert még egy-két pillanat, és Wabisuke simán lefejezné. Gondolkozik
Sasakibe zanpakutou-ja meglepően erős, Suzumebachi meg rendesen kiosztotta Soi-t - kicsit mintha kiakadt volna a darázscsaj stílusán -, ritkán látni tőle ilyen WTF? fejet! Nevet
Szerintem ebben a részben jó kis harcok voltak, nekem bejött.
Rájöttem, hogy Faarc kapitány mire emlékeztet - sokat agyaltam rajta, de ennél a résznél esett le. Úgy néz, mint egy  Hal - komolyan, olyan meredt tekintete van, hogy néha már azt várnám, hogy kopoltyút növeszt, és tátogni is fog. Byaku, a Koi! Ördögi Nevet
Vééégre megjelent Zaraki is, már hiányoltam!
asthi - Engem is bosszant, hogy a két kapitányt már megint kivonták a harcokból - legalább valami normális indokot kitalálhattak volna! És a végére nem vicces dolgot szoktak tenni? Gondolkozik Én valahogy nem tudok nevetni azon, hogy Ukitake fuldoklik. No comment
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 14:22:13 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5840 Dátum: 09 okt 28, 14:25:55 »

Egyetértek szegény Ukitake taicho............. Sír Sír Sír Sír Sír Már a fillerben sem kap szerepet egy icipici harcot.... smirksweat Egyébként én elősször csak néztem mert angolul néztem és az volt oda írva hogy a torkomba van egy béka...vagy legalábbis hirtelen én ezt értelmeztem smirksweat smirksweat de aztán megnézteme gy fordítást nem béka az...Már megijedtem.....Ukitake megette a Renji Zanpakutója által hátrahagyott békát.... smirksweat
Egyébként azt kell mondanom szánalmas hadnagyok haldoklanak ők meg játszanak... Ez nagyon nem szép két kapitánytól...S főleg nem Kubotól...
Én Faarc kapitányt nagyon bírom nem tom nekem soha nem jutott eszembe róla a hal....Meg erről egy rendőrös vicc jut az eszembe.....
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 14:34:08 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #5841 Dátum: 09 okt 28, 14:36:16 »

Ez biztos nagyon hülye kérdés lesz, de ezek szerint a fillerek történetét is Kubo írja? nem csak jóvá hagyja?
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5842 Dátum: 09 okt 28, 14:51:31 »

Asthi - Byaku-t én is csípem, főleg mivel neki vannak a legszebb támadásai. Nevet
Stein-hakase - Nem tudom, hogy ki írja a történetet, csak valami olyasmit hallottam, hogy Kubo rajzolja a karakterek vázlatait - vagy mi. Gondolkozik
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #5843 Dátum: 09 okt 28, 14:55:08 »

Értem, szerintem is csak ennyi köze van hozzá.
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5844 Dátum: 09 okt 28, 15:11:12 »

De azért valamennyire biztosan benne van a keze, mert nyilván jóvá kell hagynia a sztorit, hogy ne legyen benne olyan dolog, ami később akadályt jelent a mangában. A legtöbben "fanyalognak, hogy áááá, ez csak filler, nem is szoktam nézni", de én ezeket mindig úgy nézem, hogy hozzá tartoznak az eredeti történethez - főleg a Bleach-ben, mert azért Kubo valamilyen szinten biztosan figyelemmel kíséri a történéseket.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 15:12:05 írta gyalogbagoly » Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #5845 Dátum: 09 okt 28, 15:13:58 »

Gondolom megadja a kereteket, amíg elmehet a dolog, valakik megírják, és ő jóváhagyja, ezért van az is, hogy akiknek az erejét, még az eredeti történetben nem láthattuk, a fillerben nem kapnak nagy harci szerepet, mert a meglévő erők kevesek egy nagy harchoz, de újakat meg nem adhatnak, hiszen azt Kubo biztos nem engedélyezi.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5846 Dátum: 09 okt 28, 15:17:37 »

Hát ami azt illeti pont ebbena  fillerben megtudtuk h. az 1.-es hadnagynak villámtámadásai vannak. Ezt azelőtt nem tudtuk... Én azért nézema  fillereket mert ott csurran csöppen szerep azoknak is akik csak mellékszereplők. Egyébként sztema  Bleachban élvezhetőeka  fillerek én az Amagai fillereket kifejezetten szeretem a Bountos az annyira nem jött be de pl. ez a mostani jobb minta  Bountos...

Hm... Az a baj h. pontosan nem tudom ki találta ki ezta  köhögős poént... De Kubonak biztosan engedélyezni kellett...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 15:18:39 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5847 Dátum: 09 okt 28, 15:19:56 »

Viszont az, hogy a karakterek vázlatait ő rajzolja, az vajon csak a főbb karakterekre vonatkozik, vagy az összesre? Mert ha az összesre, akkor a zanpakutou-k kinézetét is ő alakította ki. Gondolkozik
Az Amagai-os részek nekem is bejöttek - főleg Kira és Ukitake miatt. Nevet
Igazából mind1 is, hogy ki találta ki, ez a fuldoklós jelenet genya volt. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 15:21:37 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5848 Dátum: 09 okt 28, 15:22:46 »

most Kenpachi azon az épületen van ahhol Kira is?a végéből nem tudtam leszűrni.:/

Most utána néztem szerintem Zaraki Kira épületére érkezett. Legalábbis az én megfigyeléseim szerint. (mondjuk valószínű mert zaraki nem fogja megtudni milyen Yumichika Zanpakutója és ha Kirán most nem segít valaki akkor meghal és mint tudjuk nem hal meg...)

Na ja az egy genya jelenet volt....

Igen az Amagai részek Kocsmás és Kirás jelenetei felejthetetlenek...Abbana  fillerben láttuk hogyan mennek egy osztag mindennapjai...ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 15:26:33 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #5849 Dátum: 09 okt 28, 15:24:19 »

A villámtámadás igaz, de azért egy kapitánytól többet várnék, és fillerben nagyon nagy új dolgokat bemutatni kicsit gáz lenne.
Valóban genya, nem kell erőltetni a vicces jeleneteket ilyen áron.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!