24 júl 01, 02:30:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1582404 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5790 Dátum: 09 okt 25, 19:14:16 »

Ichi' öreglyukjába nyomva egy csonk is csodákra lett volna képes...
HA mégsem, akkor is csak döntetlen.
Meg az is igaz, hoyg akkor már nem hiszem, hogy megakarta ölni, főleg nem így. De akkro is inkább ő nyert, ha mrá nem döntetlen...

Persze, ez nem jelenti, hogy Kubo oylan felesleges dolgokkal fárasztja magát, mint logikusan kiépített erőviszonyok, reális döntések a karakterektől...
Pl. Byakuya is cafatokra tépheti Ichigot gond nélkül, ha a föld alol támad a kis "szirmaival", mint Renji ellen..
..vagy használja akkor is a "szirmokat" amikro közben Ichigoa  földön fetreng, a a végén,a mikro már nem nézi le úgy Ichigot, akkor veti be a Shikait, bankait, amikor közben lefoglalja Ichiggot közelharccal.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 25, 19:18:48 írta STM » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5791 Dátum: 09 okt 25, 19:16:30 »

Jah de Renji Bankaija nem nagyon teszi lehetővé a villámgyors mozgást, ellenben Ichigoénak ez alapeleme, honnan tudod, hogy elég ideig egy helyben tudta volna tartani Byakuya, hogy a támadás eltalálja? Mosolyog
Persze ettől még tény, hogy nem igazán logikusak az erőviszonyok, de melyik mangában azok, én talán csak a DB-re meg a Yu Yu Hakushora emlékszem, ahol ez megvolt, de szerintem a Naruto és a Bleach erősen olyan animék, ahol az egymás elleni esélyek inkább beállítottságon és tapasztalaton múlnak egy bizonyos fokig. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 25, 19:19:58 írta Csibe19 » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5792 Dátum: 09 okt 25, 19:19:06 »

Sztem meg inkább Ichigo nyert lehet h. úgy konkrétan nem mert ő is összesett meg Ken-chan is de utána Zaraki ott volt lelkibeteg h. előhívja a Shikaiját szóval lehet h. nem akarta megölni Ichit az nem szereppelta  tervei között de sajna Ichi bizonyította erőfölényét Kenpachi felett, Ichigo akkor kb. ugyannyira erős volt most meg már sokkal erősebb...Csak is azért mert ő használja a kardját Kenpachi meg nem....

Sztem Ichigo szétkaszabolta volna  szirmokat Bankaijal bárhonnan jön...Kidouval viszont megfoghatta volna...Csak gondolom annélkül akarta leverni.....Nos és igaz ekkor az azt jelenti h. első perctől nem vették komolyan ezért nyerhetett a végén pedig ha végső tiszta erőből odacsapokban pedig ichi az ász....
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 25, 19:20:49 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5793 Dátum: 09 okt 25, 19:22:41 »

Akkor is ötször megölhette volna, amikro bámulta, ahogy megjelenik a maszkja.
Lehet, hogy a NArutoban is van egy ksi "handicap"-je az egyik félnek, de ott legalább megpróbálja KIshi elhitetni velünk, hogy reálisak a történések. Az, hogy Byakuya öt centiről nézi két percen át, ahogy előjön Eper maszkja, aztűn ahoyg lefeszíti, miközben aktív a bankaia is...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 25, 19:30:47 írta STM » Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #5794 Dátum: 09 okt 25, 19:32:52 »

Hát szerintem ezek is Byakuya egyéniségéhez tartoznak, hogy hagyja az ellenfelét teljes erőből harcolni, mert annyira magabiztos, mondhatni nagyképű.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5795 Dátum: 09 okt 25, 19:34:04 »

Nekem az erőviszonyok helyenként és időnként való logikátlansága egyébként annyira nem zavar mint a kor és annak látszata a karakteren című problematika... Az komolyan zavarni szokott h. Byakuyát nem nézném 25nél többnek Rukiát meg olyan 20-nak... És annyira rossz h. alig öregednek hiába szántja végiga  felsőtestüketa  kard semmi nyoma sincs...Pl. Ichigonak és Renjinek kellenének h. hegek legyenek a felsőtestükön erre tök olyan a bőrük mintha mi sem történt volna... Az meg h.a s zereplőknek átlag 15 liter vérükvan kettévághatóak és bármekkorát zuhanhatnak arról nem beszéltem mert az kell a látványhoz....De azért hegek visszamaradhatnának...Főleg h. Hisaginál és Zarakinál visszamardnak Renjinél és Ichigonál nem?...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5796 Dátum: 09 okt 25, 19:36:19 »

Jó-jó, én igazából csak arra akartam rámutatni, hogy ezen a téren mindenféle logikátlanságok mindig is voltak ebben a mangában.. és sok másikban is, de itt helyenként különösen szembeötlőek..
SZóvasl, kb. totál mindegy hogy minek..
A legegyszerübb, ha idézem ezt a hozzászólást:

Igen kéne de ilyesmi nincs a Bleachben hogy erőrendszer...Kubo gondol egyett és az győz akit akar hogy győzzön, nem nézi hogy az eddigiek alapján kinek kéne nyernie, mennek a körbeverések nemgyengén.
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #5797 Dátum: 09 okt 25, 19:38:52 »

Hát lehet hülyeség, de szerintem az ilyen karaktereknél csak esztétikai oka van annak, hogy nem maradnak meg a hegek.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5798 Dátum: 09 okt 25, 19:44:02 »

Jó az is igaz h. melyik az az anime vagy manga ahol megmaradnak..... smirksweat Meg mondjuk lehet h. azon is ki lennék akadva ha minden hősön sorakoznánaka  hegek.... Hümm-hümm De azért megemlítettem h. ebben is van következetlenség... Mégis szeretema  Bleacht....ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 25, 19:45:04 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #5799 Dátum: 09 okt 25, 19:45:22 »

Hát vannak olyanok is, de azokban kevesebbszer van ilyen, viszont a Bleach-ben minden csatában úgy vágják egymást mint a szalonnát.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5800 Dátum: 09 okt 25, 19:46:26 »

SzalonnátXDXDXDAza  baj h. mostanság szószerint... >.<#
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #5801 Dátum: 09 okt 25, 19:48:30 »

Hát mostanában tényleg, van amin még meg is lepődtem, mert nem vártam volna ennyire ilyen dolgokat a Bleach-től.
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5802 Dátum: 09 okt 25, 20:10:27 »

Visszatérve Kenpachira: földön fekvő ellenfelet, vagy harcképtelent nem támad meg. Lásd pl. Ikkaku. Ő addig harcol amíg az ellenfél harcképtelen nem lesz. Byakuya legyőzte volna Ichigot, a hollowja mondta is hogy reszketnek a csontjai már attól hogy Byakuya bankai-ának a reiatsu-jában van. De persze mint tudjuk a hollow előbújt és sikeresen lefárasztotta Byakuya-t.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 25, 20:12:20 írta Ben » Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5803 Dátum: 09 okt 25, 21:05:24 »

Ááá,shirosaki 2-3 támadást nyomatott,nem hinném hogy attól fáradt le byakuya,mikor vagy fél óráig bankai-al kergette ichigot.


Akkor is ötször megölhette volna, amikro bámulta, ahogy megjelenik a maszkja.
Lehet, hogy a NArutoban is van egy ksi "handicap"-je az egyik félnek, de ott legalább megpróbálja KIshi elhitetni velünk, hogy reálisak a történések. Az, hogy Byakuya öt centiről nézi két percen át, ahogy előjön Eper maszkja, aztűn ahoyg lefeszíti, miközben aktív a bankaia is...
Jó csak azt ne feletsd el,hogy ichi meg a bankai-a használata után pár másodpercel kinyírhatta volna byakuyát,csak mivel nem akarta megölni nem vágta el bya torkát.
Az a küzdelem egyértelműen nem halálra ment,mert ha arra megy akkor valamelyik fél meghalt volna,de nem ez történt.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 25, 21:06:14 írta con » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5804 Dátum: 09 okt 25, 21:10:58 »

Hát ami azt illeti mindenre lehet magyarázatot találni...De igen az tény h. a belső hollow sokat segített Ichigonak de Ichigo is már hasonló erőszinten volt mint Byakuya... Az a baj, hogy azért ha felmerülnek több emberben ezek a kérdések akkor még sem egyértelmű annyira a dolog, na mega  körbeverés az igaz akárhonnan nézzük...De persze ezt is meg lehet magyarázni azzal h. nem mindenkinek van olyan stílusa és olyna napja és az Espadákat tulképpen azért győzték le a kapitányok mert pont jó stílusut fogtak ki... Mindegy annyi féle képpen lehet néznia  dolgokat és akkor más és más értelmet nyernek az események... Mert pl. lehet h. az a rózsaszínhajú túdoska még Byakuyát is elverte volna meg mindenkit akármilyen hiperereje van ahhoz Mayuri kellett a haonszörű túdoska hogy legyőzzék... Tényleg hol van az a buttyant kapitány? Elvileg kitalált vmit amivel az Esoadából por lesz remélem Yammiból port csinál... S akkor nem lesz olyan logikátlan mert alapjáratban Zaraki+ Byakuya nem lehet elég a 0. Espada legyőzséhez ha Starkhoz is kelletteka  Vaizardok és csal lesből lehetett megölni illetve ha a Koponáys Espadával annyit kellett szórakozni.....

Amin pedig mindig csodálkozom én ugyan örülök h.a  taichok nem lettel elhanyagolva mert én nagyon kedvelem őket mega  harcmodorukat de én azt hittem itt már nem ők leszneka  főszereplők hanem a Vaizardok...Erre mindiga  Taichok harcolnak....
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 25, 21:12:51 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!