24 szep 29, 23:08:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702689 alkalommal)
0 Felhasználó és 208 vendég van a témában
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5220 Dátum: 09 szep 15, 21:19:21 »

Hol is használt Ukitake villámot? Én erről lemaradtam, azt hittem el tudja nyelni a támadást majd felerősítve visszaküldeni az ellenre.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #5221 Dátum: 09 szep 15, 21:21:14 »

Yamma-jii ellen! Aizen árulásakor!
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5222 Dátum: 09 szep 15, 21:24:00 »

Ott csak a mondókájában van villám sehol máshol kacsint
Starkék pedig még nem biztos hogy le lettek nyomva, az majd a jövőhetiben derül csak ki...vmint ott az a fura alak aki shikaiban nincs ott és annyi szó volt már róla hogy van rá esély hogy ez már bankai...de majd ez is csak a jövőhetiben Neeem ...áh Kubo-sama adjál ki duplamangákat mert nem birom!xDD
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 15, 21:25:54 írta Den » Naplózva

Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #5223 Dátum: 09 szep 16, 07:16:05 »

De a kardja nem változott és azért Kubo nem csinálja meg, h Kyouraku bankai ugyanúgy nézzen ki , mint a shikaja az elég...cink lenne! Gondolkozik
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5224 Dátum: 09 szep 16, 14:21:40 »

Kyoraku: két képesség ezért valszeg Ukitake is és! Hisagi is fog villantani egy képességet vagy bankai. Az milyen durva lenne ,hogy ha shikai 2. képességgel  bedarálná Tousent. Nevet Stark két fénykardal és nem vágások lepik el Kyoraku levágja.  Gondolkozik Ez a vég monológja: "Irígylem a gyengéket..." Ennyi volt Barragannál is hasonló volt egy egy fontosabb utalás ,visszaemlékezés,kijelentés a vég előtt mindig van. Mindig halált vagy legyőzetést jelent a Bleachben.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 16, 14:28:55 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5225 Dátum: 09 szep 16, 14:43:16 »

De pot ez az hogy Barragan miket nem kibírt már...mikor Hachi bezárta és Soi beleküldte a bankait amit így már nemtudott gyengíteni akkor is mindenki aztmondta hogy tuti meghal erre mégis élt, pedig ő csak 2. espada nem az 1....ha így rész végén ér vkit sérülés az általában tovább harcol, remélem Starkék is túlélik, ne harcoljanak tovább nekem már mind1 csak éljék túl, ne legyen az mint Ukival hogy hónapokig függőbe hagynák. Szomorú
Naplózva

Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #5226 Dátum: 09 szep 16, 15:09:43 »

Hát Den, a remény hall meg utoljára! Kúl Am azért Kyouraku elég erős kapitány, így azért ez a vágás v halálos v nagyon legyengítős! De inkább az első lesz, mivel minek húzná Kubo az eseményeket...( sry Stark, Lilynette fanok Technikai KO) De azért Kyouraku hatalmas tápot kapott...shikaiban leverni az 1. espádát ( jó igaz nem 100%, h shikai de a kardja nem változott...) És ha mindez igaz, h ez shikai form, akk mit tud a Bankai-ja Kúl  Ördögi De ebből még barátságok lesznek Shinigamik és Vaizárdok közt...hisz egymás életét mentik meg folyamatosan!  
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5227 Dátum: 09 szep 16, 18:05:40 »

Örülök h. Kyouraku ilyen erős...Végre megmutatta h. azért a Taichok is tudnak vmit...
Ukitake nem tud villámot szórni!!! És sztem az ő kardja nem tud két képességet mivel az övé eredetileg egy és amikor ketté válik akkor is van összekötetés...Úgyanúgy mint Hisahinak is a lánc. Sztem Kyourakué azért ennyire különleges mert az övé tulajdonképpen két külön Zanpakuto neki nem egyből elsz kettő hanem eredetileg is kettő van... Szóval Ukitake kardjánaka  képessége egyenlőre a visszaverés és a Bankai...Azt nem fogjuk mostanság megtudni sajnos Szomorú Szomorú Szomorú
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5228 Dátum: 09 szep 16, 18:21:54 »

De ebből h nem változtat formát a kardja nem lehet levonni sokmindten, Hitsunak is szárnyai nőnek de a kardja ugyanolyan marad, itt is elképzelhető hogy csak a "játékmester" tűnik fel és a kard formája nem változik.
Ez a vágás meg ahogy már mondtam sztem nem lesz halálos...ottvan Rangiku akinek a tüdejét kapták szét mégis él, nehogymár a primera espadák haljanak bele pár vágásba, elég gagyi lenne(habár Kubot ismerve...).
Naplózva

Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5229 Dátum: 09 szep 16, 18:59:28 »

Ez nem teljesen igaz, Hitsu négy ágú keresztvasából nyolc ágú lesz bankaiban. Mosolyog
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5230 Dátum: 09 szep 16, 19:05:13 »

De ebből h nem változtat formát a kardja nem lehet levonni sokmindten, Hitsunak is szárnyai nőnek de a kardja ugyanolyan marad, itt is elképzelhető hogy csak a "játékmester" tűnik fel és a kard formája nem változik.
Ez a vágás meg ahogy már mondtam sztem nem lesz halálos...ottvan Rangiku akinek a tüdejét kapták szét mégis él, nehogymár a primera espadák haljanak bele pár vágásba, elég gagyi lenne(habár Kubot ismerve...).
Csak van egy lényeges különbség a kettő között...rangiku 'jó' stark pedig 'rossz'.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5231 Dátum: 09 szep 16, 19:15:40 »

Igen Con, ezért is van ott a zárójeles szösszenet.
Naplózva

Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #5232 Dátum: 09 szep 16, 19:16:14 »

És háát a is közre játszik kyouraku shikai-ában, h azért a Vl-eket esetleg Aizen-t, Gin-t h győzzék má le? Gondolkozik Mert azé a Vl-ek jó kitudja ki mellet lesznek , de 1 bizta nem a shinigamik ellen, hisz az menosok örök ellenségek a shinigamikkal szenbem! Bár mindig vannak kivételek ( Nel) Nevet Na és azért velük is fel kel venni majd a lépést a kapitányoknak, nem lehet mindent a Vaizárdokra hagyni! Jó persze ott a 0. osztag kiknek elvileg az összes tagja kapitány, hisz ugy léptetik elő őket a Lélek Király védelmére! WW-re leszek most kiv. v Mahiro v Kensei fog ellene küzdeni, na és oda tutti h Bankai kel majd! De ha belegondolunk rohamosan fogynak az espádák...lassan...lassan Aizennek villantania kéne vmit. Gondolkozik Mivel, most a hógolyóval már sokat erősödött, ezért mekora lenne már, ha jönnének az Adjuchasból lévő Vl-ek ( 10-en) utána mikor elfogytak , betoppannak az igazi Vl-ek! ( Fantáziám messze-messze szárnyal és abban reménykedik, h minél tovább tart a manga Hümm-hümm, hisz Kubo már csak a Vl-eket és a 0. osztagot tudja felhozni, mint új szereplők gárdája! Gondolkozik Jó igaz azok még simán kitudnak rakni akár 150 ch.-t)  
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5233 Dátum: 09 szep 16, 20:47:39 »

Sztem Kyouraku Bankait használ én legalábbis ammellé rakom a  voksom mivel a Shikai támadása teljességgel más tulajdonságú volt és ott mindkét kardját használta így eza  játék mesteres cucc csak Bankai lehet...Meg hát azért is gondolom mert Kyourakut is ezután kicsit gondolom félre rakják mert nem őa  főhős a VLket meg egyéb képződményeket biztosan a Vizardok Ichigoék és Ichi papa végzik ki...
Ez csak megérzés... Jah és Stark nem halt még meg néhány vágásba ahogyan Kyouraku sem... Sztem lehet h. Stark majd landol Ukitake mellett hogy ne legyen útba Kubonak...Sztem nem kell feltétlen minden Espadának kinyíródni->Grimmjow
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 16, 20:49:25 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #5234 Dátum: 09 szep 16, 20:54:46 »

De akkor mér nem hallottuk azt az ominózus "Bankai" szót? Eddig minden karinak tök feelinges volt a shikaiba és még hangsúlyosabb a bankaiba menetelet! Megöli Starkot v megsebzi ( nem tud harcolni( és harc végén bejelenti, h ez volt a bankaiom... Gondolkozik Hümm-hümm Kissé...érdekes lenne/lesz! Rem h shikai! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!