24 szep 29, 23:00:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702553 alkalommal)
0 Felhasználó és 108 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1935 Dátum: 08 nov 08, 02:21:06 »

Hiei el kell, hogy keserítselek, nekem erős a gyanúm, hogy nem egy vaizard ölte meg azt az arrancart a végén, hanem Gin vagy legalábbis egyértelműen kiderül a Matsumoto reakciójából, hogy olyasvalaki volt akit jól ismer és a vaizardok között nem nagyon van olyan ember akit ismer, Ginről pedig tudjuk, hogy szoros kapcsolat fűzi Matsumotohoz, de ez csak tipp, viszont ha még sem így lenne, akkor se hiszem, hogy a vaizardok lennének, mert Matsumoto nem többesszámban beszélt a végén hanem, második személyben. Gondolkozik
Naplózva

balu01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


« Válasz #1936 Dátum: 08 nov 08, 09:15:02 »

BA-n sokak szerint a tűzlabdából ítélve Hinamori lesz az. Hát végülis lehetséges...
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1937 Dátum: 08 nov 08, 13:11:59 »

Jahhh igazad lesz CsibexDD így jobban bele gondolva az sokkal valószínűbb mint az én állításomxDD.
Na még a végén megbocsátok GinnekxDD nem azt nem hiszem az egy sunyi féregxDD úgy hogy úgye Seiri dono?xDD
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1938 Dátum: 08 nov 08, 13:27:53 »

Hát ez igaz Hiei dono, de ha engem kérdezel akkor Gin egy elég kiszámíthatatlan figura, csak azt a sunyi vigyorát látod, de sose tudod milyen szándék van mögötte. XDD Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 08, 13:28:27 írta Csibe19 » Naplózva

seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1939 Dátum: 08 nov 08, 15:00:20 »

Milyen véletlen hogy bepillantottam ide, és már Hiei egyből Gint szidja megint a hátam mögött Neeem ejnye-bejnye dono.
Nah megkell védenem, szerintem ő nem annyira függ Aizentől mint ahogy az látszik, én már az elejétől mondom hogy tervez valamit a háttérben Nyelvesít
Bár jó lenne ha ő lenne tényleg de szerintem ezuttal nem Gin lesz az. Am az ott az arrancar ceroja a végén mert azt nem tudtam kivenni? o.O
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1940 Dátum: 08 nov 08, 16:52:40 »

Arra hittem én is hogy az szeró <--- kockásanxDD és ebből gondoltam hogy a Vaizardok jönnek... de már nem tudom bár melyik másikat előbb hiszem el mint amit én gonoltamxDD.
Hátad mögött én neked is megmondom hogy egy gusztustalan patkány GinxDD szebbet köpök mint azxDDD. sáláláxDD
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1941 Dátum: 08 nov 08, 17:21:25 »

Nevet:D az szöveg nálam ellenkezőleg pont azért tetszik a karaktere nem olyan sablonos unalmas sz*r ( már bocs) mint a karakterek nagy része hogy eltökélik hogy jók lesznek akkor azok ha rosszak akkor azok ez így már unalmas Nevet
Naplózva
balu01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


« Válasz #1942 Dátum: 08 nov 09, 16:42:49 »

http://www.onemanga.com/Bleach/101/14/
Ebből ítélve biztos hogy Hinamori ment segíteni.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1943 Dátum: 08 nov 09, 18:45:52 »

hmm érdekes habár még mindig nem hiszem Nevet az elvenné a dolog varázsát ha Hinamori lenne az annyira nem hiányzik  Nevet
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1944 Dátum: 08 nov 10, 00:45:08 »

Hát én se hiszem, hogy Hinamori volt, azt a robbanást mágia is okozhatta nem csak Zanpakuto, arról meg ne is beszéljünk, hogy a robbanástól az az arrancar szó szerint megsemmisült, márpedig már bebizonyosodott, hogy egy hadnagyi szintű shinigami nem bír el vele, szóval Hinamori kilőve. Pontosan
Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #1945 Dátum: 08 nov 10, 11:37:15 »

És ki mondta,hogy Hinamori azóta nem lett sokkal erősebb? Mosolyog
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1946 Dátum: 08 nov 10, 12:56:49 »

Nem hiszem hogy Hinamori olyan erős lenne hogy megöl egy Arrancart... bár ha azt vesszük hogy Rukia megölte a 9-es EspadatxDD. Igaz ő a kawai ügyes okos Rukia chanxDD nem pedig a dilis hisztis bolond lányxDD. Az a baj hogy drága hitsu kun harcol egy espadaval és lehet Hinamori előtt nem akar veszíteni így megembereli magátxDD de a legjob az lenne ha meghalnaxDD.
Miért gondolom így azért mert már jó lenne ha meghalna valaki a shinigamik közül isxDD és őt úgy se szeretemxDD.
Naplózva
balu01
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90


« Válasz #1947 Dátum: 08 nov 10, 13:26:41 »

Hát én se hiszem, hogy Hinamori volt, azt a robbanást mágia is okozhatta nem csak Zanpakuto, arról meg ne is beszéljünk, hogy a robbanástól az az arrancar szó szerint megsemmisült, márpedig már bebizonyosodott, hogy egy hadnagyi szintű shinigami nem bír el vele, szóval Hinamori kilőve. Pontosan
Jó Matsumoto nem bírta 3 az 1 ellen, 1-1 ellen lehet nyert volna.
Naplózva
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #1948 Dátum: 08 nov 10, 13:54:42 »

esetleg Urahara jött volna? ikszdé najó ez csak egy  tipp X"D majd kiderül pénteken mi az igazság  Pojén
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Hiei
Vendég
« Válasz #1949 Dátum: 08 nov 10, 14:07:45 »

Urahara az nem a Huenco mundoban fetreng?xDD úgy emlékszem hogy oda ment AizenhezxDD de lehet én vagyok a hülyexDD.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!