24 szep 29, 23:32:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 823 824 [825] 826 827 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702836 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12360 Dátum: 12 szep 12, 14:03:40 »

De igazából nincs is feladata Unohanának, mert csak halottak vannak, akinek meg sérülése van, az még javában harcol és úgy meg lehetetlen meggyógyítani őket, mert különben levágnák simán Unohanát míg dolgozik. A Quincy-k nem ejtenek foglyokat, csak hullákat hagynak hátra. Neki inkább csak a csata után lesz majd sok dolga, a túlélők gyógyítása, most öngyilkosság lenne ha kimenne gyógyítgatni a frontvonalra, nyílván ezt ő is jól tudja. És most nemveszíthetnek el egy pró gyógyítóst.

A 100 éve játszódó arc-ban Kyouraku említette hogy ő és Unohana is több mint 100 éve kapitányok voltak. Kyouraku tehát 200 éve kapitány, Unohana viszont lehet max 299 is, de több nem, mert akkor nem úgy mondta volna hogy több mint 100 éve kapitány, hanem hogy több mint 200 éve ( a múlt arcban ).
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #12361 Dátum: 12 szep 12, 15:53:50 »

Ez nem igazán tartozik ide de az idős halál istenek közé esetleg még Kiba hadnagy anyja (madarame és kiba beszélgetése rukia megmentésekor, hogy miért lett kiba hadnagy) vagy Kuchiki apót (csak rá kell nézni)  is tartozhat
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12362 Dátum: 12 szep 12, 16:15:18 »

Én úgy emlékszem, hogy Unohana Yama után a legidősebb. Szerintem Kyourakuékhoz képest is sokkal idősebb. Kyourakuék csak az akadémia megalapítása utáni első kapitányok akik ónét kerültek ki.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12363 Dátum: 12 szep 12, 16:42:07 »

Jó kis fejezet volt! Unohanát én se értem, de valamit biztos tartogathat. Mellesleg én úgy emlékszem, hogy ők 3-an nagyjából egyszerre lettek kapitányok. Yamabá pedig nem laca-facáz én a helyébe végig shupo-znék egész SS--n és megböknék mindenkit a kard hegyével  ikszdé ikszdé ikszdé
[/quote]

Nem. Kyouraku , Ukitake és Unohana egyidősek lehetnek . Szerintem egyszerre lettek kapitányok és ők hárman a legrégebbi kapitányok. Rajtuk kívűl csak Yama az idősebb és (Sasakibe volt még idősebb RIP.)náluk.

[/quote]
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #12364 Dátum: 12 szep 12, 17:17:38 »

Én egyetértek azzal hogy unohana idősebb kyouuraku és ukitakénél. Yama szerintem inkább elűzi ezzel a kvinsiket, de neki mindenképpen ki kell esnie  a csatából. Mondjuk hogy egy ilyen erős bankai-nak megerőltető a használata és kifekszik 1 hónapra vagy ki tudja mennyi időre.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12365 Dátum: 12 szep 12, 18:13:19 »

Unohana egyértelműen idősebb mint Kyourakuék. Ez a a történet az Idő Ingája részeknél van megemlítve Kyouraku által. Ott mondja, hogy ő és Ukitake a legidősebb kapitányok majd észbe kap és hozzáteszi, hogy na meg Unohana. Ez viszont nem utal a korukra de Kyouraku egyértelműen úgy viselkedik és beszél róla mint aki idősebb.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12366 Dátum: 12 szep 12, 18:20:48 »

Én valahogy, így képzelem el a kapitányok életkorait csökkenő sorrendben. Úgy számítottam, hogy Yoruichi idősebb, mint Aizen de nem olyan öreg, mint Kyouraku. De pl Kenpachi kevesebb, mint 100 éve lett kapitány, addig csak barangolt.  Persze ez csak egy elnagyolt vázlat, ami az én véleményemet tükrözi.

Yamamoto <2100
Unohana <400
Ukitake <300 Kyoraku <300 Yoruichi <300 Urahara <300
Tousen <250 Aizen <250 Komamura <250
Soifon <200
Mayuri <150 Gin <150 Kenpachi <150 Byakuya <150
Toshiro <100
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12367 Dátum: 12 szep 12, 18:50:49 »

Én valahogy így gondolom:

Yama>
Unohana>
Ukitake=Kyouraku>
Yoruichi>
Urahara=Aizen=Gin=Mayuri=Kenpachi>
Tousen=Komamura>
Soifon=Byakuya>
Toshiro
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #12368 Dátum: 12 szep 12, 18:56:08 »

Én így gondolom:

-yamamoto
- unohana
- ukitake, kyouraku
- urahara, yoruichi
- aizen, tousen, komamura
- kenpachi, mayuri
- soifon, gin, byakuya,
- toshiro

rini67: 110 évvel ezelőtti tragédia során gin sokkal kisebbnek tűnt tousen-nél és mintha gyerek lett volna még gin. A lényeg hogy gin fiatalabb mint tousen.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12369 Dátum: 12 szep 12, 18:59:21 »

Szerintem pedig:

Yamamoto>
Unohana>
Kyouraku, Ukitake>
Yoruichi>
Urahara>
Aizen, Gin, Tousen>
Kommamura>
Mayuri>
Zaraki>
Soi Fon, Byakuya>
Toushiro
Naplózva

Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #12370 Dátum: 12 szep 12, 19:14:14 »

Hi! Egy dolgot igazítanék Yoruichi csak kis idővel idősebb Byakuyanál ez tény nézzétek vissza byakuja emlékeit (az ingás részben van emlékeim szerint) amikor még ifjú volt és edzet a fogocskás részt. Soi egyértelműen fiatalabb Yoruichinél csak elég rá nézni a képekre és gyemekként csodálta az akkor ifjú yoruichinél.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 12, 19:16:50 írta Krulszeme » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12371 Dátum: 12 szep 12, 19:39:34 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/481/3

Vajon ez mi lehetett? A Quincyk figyelték meg őket? Nekem valahogy elég lidérces ez a rés. A Quincy-k, nem ilyen átjárókat használnak. Bár lehet hogy csak Ivan, ő elvégre arrancar volt. De a franc tudja, lehet valami más. És ott vannak a wizardok is hmm.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/483/2

Na én erre leszek kíváncsi. Indul az új végső arc, és rögtön a 4. fejezetben már is borítóra kerül ez a kölyök akit csak most ismertünk meg? Ennek valami nagy szerepe lesz még, mert tuti nem poénból került fel. Pff lehet hogy ő a lélek király, és átszökött Mátyás királyosat játszani álruhába Nevet és majd megfog jelenni a 0. osztag hogy vissza vigyék. Ez azért meredek lenne. Gyenge, béna és halál isten, és mögötte áll Ichigo, mint egy tanár, akiben még ott a lidérc. Hmm passz. De biztos hogy nem csak egy jópofa poénkodós karaktert fog Kubo kihozni belőle.

Nyagyon remélem hogy az SS harcok után búlykálni fognak a halálistenek, az uralkodó meg egy csapat ilyen Quincy erővel felvértezett Arrancart fog kiküldeni rályuk hajtóvvadászosdit játszani. És ilyen búlykálós Arrancar Quincy párharcokkal megtűzdelt rész lesz, amialatt Maury keresi majd a megoldást a medál ellen.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12372 Dátum: 12 szep 12, 19:39:38 »

Yoruichi szerintem eléggé sokkal idősebb Byakuya-nál. A visszaemlékezésben is már felnőttnek nézett ki, míg Byakuya még csak gyerek volt.
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #12373 Dátum: 12 szep 12, 20:26:27 »

Hát ez egy viszonylag jó rész volt. Szerintem nagyon jó bankait talált ki Kubo Yama bá'-nak, és nagyon érdekel a többi technikája is, elvégre 4 égtáj van... mondjuk ezen kívül más nem is történt, ezért is csak "viszonylag jó".
Én is úgy gondolom, hogy Yoruichi jóval idősebb Byakuyánál. Nálam ez a sorrend:
1. Yamamoto (Ez nem kérdés)
2. Unohana
3. Ukitake és Kyouraku (együtt végeztek)
4. Yoruichi és Kenpachi (már nem azért, de attól még, hogy jó a fizikuma nem néz ki valami fiatalnak. Yoruichi pedig szimplán jól tartja magát Nevet)
5. Urahara, Tousen és Komamura
6. Mayuri és Aizen (Mayurin nem látszik, de szerintem fiatalabb, mint hinnénk. Aizen pedig láthatóan fiatalabb, mint mondjuk Urahara vagy Tousen. Őt max. 22 évesnek tippelném ránézésre [Pendulum részek ugye].)
7. Soi Fon (már régebb óta a Gotei 13 tagja, mint Byakuya, bár neki még 100 éve elteltével is kislányos külseje van, így nem nagyon gondolnánk, hogy idősebb lenne Byakuyánál, aki azért... na. Nevet)
8. Byakuya (szerintem nem sokkal, de idősebb Ginnél, és szintén nem sokkal, de fiatalabb Soi Fonnál. Byakuyát én emberi kor szerin olyan 15-16 évesnek nézem http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/315_04/11 [szintén Pendulum])
9. Gin (a Pendulum részekben látszik, hogy Gin még csak gyerek [ránézésre olyan 13 körüli emberi léptékben]. Ezért is volt olyan nagy szám, hogy tiszti rangot ért el. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/315_04/19 )
10. Toushirou (szerintem ez sem kérdés Mosolyog)
Nálam ez lenne a sorrend. Mosolyog A manga meg csak haladjon így tovább. Régen volt már olyan, hogy bármelyik helyszínhez ugranánk, az mindenképp érdekesnek ígérkezik. Mosolyog
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12374 Dátum: 12 szep 12, 20:31:07 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/481/3

Vajon ez mi lehetett? A Quincyk figyelték meg őket? Nekem valahogy elég lidérces ez a rés. A Quincy-k, nem ilyen átjárókat használnak. Bár lehet hogy csak Ivan, ő elvégre arrancar volt. De a franc tudja, lehet valami más. És ott vannak a wizardok is hmm.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/483/2

Na én erre leszek kíváncsi. Indul az új végső arc, és rögtön a 4. fejezetben már is borítóra kerül ez a kölyök akit csak most ismertünk meg? Ennek valami nagy szerepe lesz még, mert tuti nem poénból került fel. Pff lehet hogy ő a lélek király, és átszökött Mátyás királyosat játszani álruhába Nevet és majd megfog jelenni a 0. osztag hogy vissza vigyék. Ez azért meredek lenne. Gyenge, béna és halál isten, és mögötte áll Ichigo, mint egy tanár, akiben még ott a lidérc. Hmm passz. De biztos hogy nem csak egy jópofa poénkodós karaktert fog Kubo kihozni belőle.

Nyagyon remélem hogy az SS harcok után búlykálni fognak a halálistenek, az uralkodó meg egy csapat ilyen Quincy erővel felvértezett Arrancart fog kiküldeni rályuk hajtóvvadászosdit játszani. És ilyen búlykálós Arrancar Quincy párharcokkal megtűzdelt rész lesz, amialatt Maury keresi majd a megoldást a medál ellen.
Erre igen kicsi az esély hisz épphogy az elején láttuk azóta meg semmi. Ichigo mint tanító? Kizárt dolog. Nem menne neki nem olyan a személyisége. De lehet végül az a gyerek mutat majd valamit a végén amire nem számítunk. Addig is rejtély marad a lélekkirály kilétéről. Ivanék meg már visszajöhetnének mert őket sem láttuk azóta.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 823 824 [825] 826 827 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!