24 szep 29, 00:17:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 764 765 [766] 767 768 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701527 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11475 Dátum: 12 jún 08, 13:59:49 »

Lehetséges. Így a Vaizard kapitányok is bevethetik a teljes erejüket.
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11476 Dátum: 12 jún 08, 14:54:02 »

@ Painrokudo: Nézd végig a Bleach-et és aztán ír megint  Pontosan. Uraharáról is volt flashback, Yoruichiről is a vaizardos arcban. Unohanának egy zöld rája a bankaija ami úgy gyógyít, hogy szájába veszi a sérültet.

Ichigo elvesztette a shinigami erejét, és fullbringer lett utána, ezért nem tudják elszívni az ő bankai-át, szerintem, mert így más típusú lett az ereje. Bár a fullbringer részeket kihagytam mangaba, animeben is szóval ott nem vagyok tisztában, hogy miféle edzések voltak, és milyen folyamaton ment végig Ichigo, de mivel elvesztette shinigami erejét így a hollow énje is el kellett tűnjön. Úgyhogy szerintem nem lesz vaizard forma, tovább fejlesztett maszk meg pláne.

Kyoraku, Ukitake bankai-át pedig még azért nem láttuk mert, Kubo sem tudja, hogy milyenek kéne legyenek, és nem is hiszem, hogy most látjuk majd őket. Csak azokat amiket eddig. kacsint
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11477 Dátum: 12 jún 08, 14:59:25 »

Unohana-nak ez nem a Shikai-ja? Szerintem az. A Bleach wiki szerint is az.  Nevet
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11478 Dátum: 12 jún 08, 15:04:27 »

Lehet shikai, én 3 vagy 4 éve láttam ezeket a részeket. De mind1 is, hogy shikai vagy bankai a lényeg, hogy már mutatott valamit, róla nem mondhatjuk, hogy nem.  bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #11479 Dátum: 12 jún 08, 15:30:14 »

Kyoraku bankai-áról is tudunk valamit a Fake Karakurai részek óta az biztos , hogy valami über brutál ereje van , valószínűleg nem tudja teljesen , vagy nem lehet irányítani , nem kímél se ellenséget , se barátot .
Legalábbis nekem ez szűrődött le ott .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Painrokudo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #11480 Dátum: 12 jún 08, 16:30:13 »

Azt vágom, hogy volt Uraharáról is szó meg Joruichiről, viszont akkor sem mutatták meg a teljes erejüket, szóval én még mindig várok tőlük valami ütőset! Mosolyog
És én is utána néztem, és nem tudjuk pontosan, hogy Unohana mit tud, ahogy nagyon sok hadnagy képességei is ismeretlen még.
A vaizard formát szerintem meg fel tudja venni, mert mikor Ichigót átszúrták azzal a karddal, ami a kapitányok és hadnagyok erejével volt megtöltve, akkor elméletileg a shinigami erejét is visszakapta, nem? Vagy ez csak nekem tűnt így, és talán a vaizard erő is visszatért, bár sose lehet tudni, nem fejtették ki pontosan, hogy mi történt, és mennyit nyert vissza a régi erejéből.
Azt pedig tudom, h Kenpachi kardjának van neve, és még nem tudja, de az még akkor volt, amikor Ichigoék megtámadták ss-t, azóta pedig sok idő telt el. Itt minden Kubo-tól függ, és hogy ő hogyan szeretné fejleszteni a karaktereket.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11481 Dátum: 12 jún 08, 16:35:47 »

Ha abból indulunk ki, hogy a mostani ellenfelek ellen nem érdemes bankai-t használni akkor szerintem Kenpachi nem most fog előállni vele ikszdé. Persze, sok karakter ereje titok előttünk, de ez azért is lehet mert nincs mindenkire idő, meg azért is mert Kubo fejében sem született meg a tökéletes ötlet.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11482 Dátum: 12 jún 08, 16:58:29 »

Kezdem azzal, hogy Unohana bankaiát nem ismerjük mint ahogy a tényleges erejét sem. Yama után ő a legidősebb parancsnok és ő még az akadémia megalapítása előtt itt volt. A fenti képen az a rája forma, az a shikai szintje. Továbbmenve azért sok kapitány bankaiát ismerjük, de ők tulajdonképpen mind a "gyengébbek/fiatalabbak" közé tartoznak. Szerintem ők még nem elég erősek ahhoz, hogy shikai formában lehozzák a komolyabb ellenfelek elleni meccset. Így rákényszerültek annak használatára. A vaizard erővel is óvatosan kell bánni hiszen láthattuk Ichigo ellenfelétől, hogyan szippantotta fel Ayont az a Quincy ivadék. Ismerjük a Quincyk képességét, hogy a környezetből szívják el a szellemi erőt és egy olyan lény, ami pusztán szellemi erőből épül fel mint Ayon, csak az ellenfelet erősíti fel ha kiszívják, elnyelik a benne felhalmozódott szellemi erőt. Kitudja mi történne ha elnyelnék az ő általuk használt erőt is?

Egy biztos, itt SS-ben megállítják ezeket a Quincyket mert Kubo elmondása szerint ha a helyszínt ábrázolnia kellene, akkor kék, ezüst és fehér szint használna. Ebből következik, hogy valamiért vissza fognak vonulni a Quincyk és a shinigamik fognak utánuk menni, hiszen már most is keresi a 12. osztag a búvóhelyüket.
Naplózva
Painrokudo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #11483 Dátum: 12 jún 08, 20:20:34 »

Szerintem ha elég erős a bankai-uk akkor úgy se tudják elszívni, hisz Ichigónak is megvan...és ha igaz amit állítotok, hogy a vaizard ereje elveszett, akkor pusztán a lélekeneriája miatt tudta fenttartani, tehát így még inkább valószínű, hogy az erősebb shinigamik, köztük is az erősebb kapitányok bankait használnak.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11484 Dátum: 12 jún 08, 21:35:23 »

De Ichigonak ott van a Fullbring. Lehet, hogy amiatt nem járt sikerrel Ivan. Amúgy SS-ben is minden Reshiből áll, szóval valószínüleg a porszívó technika ugyanúgy elszívja a Shinigamikat, mint a Hollowokat. De Kubo majd megoldja valahogy ezt a Bankai elszívó dolgot, ha elvileg Unohana Bankait használ majd.

Még arra leszek kíváncsi, hogy ishida, hogy fog belecsöppenni a sztoriba. Mert elvileg ő most sehogy se tud HM-be vagy SS-be menni. Még Yoruichi, vagy maradék Vaizardok révén sem tud bejutni, mert ő nem használhatja közvetlenül a Senkaimont. Talán Tessai tudja használni Urahara kis lélek-átalakító kapuját. Gondolkozik  Bár most, hogy visszanéztem Urahara és Tessai együtt kapcsolják be. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #11485 Dátum: 12 jún 08, 21:38:58 »

Nem is kell neki sztem. Legalábbis ha úgy lesz, hogy azon a rejtélyes helyen, ami nem SS és nem HM, akkor talán oda már így is el tud menni. Itt SS-ben nem hiszem, hogy fel fog már tűnni, se Hueco Mondoban.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11486 Dátum: 12 jún 08, 22:06:02 »

Ishida biztos, hogy valami módon bekapcsolódik majd a harcokba de szerintem nem itt. Gondolom ő már érezte ezt a mostani események előszelét. Nem akart a quincyk ellen harcolni de a barátai ellen sem, ráadásul szerintem nem értene egyet azzal amit ezek az úgynevezett quincyk csinálnak vagy akarnak csinálni. Már akkor utalt ilyenre amikor még a kezdetek kezdetén a quincyk kiirtása szóba került a shinigamik által. Szerintem akkor fog megjelenni amikor a harcok áttevődnek az új helyszínre vagy valami olyan dolgot csinálnak ami a barátait érintik. Amúgy csipáznám ha ő nyomná le őfelségét. Ördögi
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #11487 Dátum: 12 jún 08, 22:46:07 »

Uhh na azt én is bírnám ,ha ő nyomná le a főmuflit ,viszont sajnos ezt a feladatot Ichigo fogja elvégezni...
Remélem Kubo kifog térni a részletekre is és megtudunk valamit Isshinről is ,meg az egész múltjáról ,jó lenen ha nem csak a harcok mennének.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11488 Dátum: 12 jún 09, 09:45:09 »

Szerintem mivel ezzel a kötettel lezárul a Bleach úgy volna a szép ha a főmuftit úgy intéznék el mint a Fairy Tail-esek. egy csapatként, közös erővel. Ichigo így is volt már éppen eleget fényezve.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11489 Dátum: 12 jún 09, 10:02:06 »

Ezzel a kötettel nem zárul le a Bleach. OMG -.-" Kötet és arc között fényév távolság van. Érdemes lenne kicsit utána nézni az animéknek és mangáknak, mielőtt egy fórumon próbálunk okoskodni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 764 765 [766] 767 768 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!