24 máj 18, 07:50:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit tartasz S-szintű mágusnak a Fairy Tailben?
Juvia Lockser - 10 (7.2%)
Freed Justine - 19 (13.7%)
Natsu Dragneel - 64 (46%)
Gray Fullbuster - 13 (9.4%)
Levy McGarden - 0 (0%)
Cana Alberona - 1 (0.7%)
Elfman Strauss - 1 (0.7%)
Gazille Redfox - 27 (19.4%)
Evergreen - 0 (0%)
Bickslow - 0 (0%)
Lucy Heartfilia - 4 (2.9%)
Lisanna Strauss - 0 (0%)
Wendy Marwell - 0 (0%)
Laki Olietta - 0 (0%)
Összes szavazó: 82

Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit tartasz S-szintű mágusnak a Fairy Tailben?  (Megtekintve 7425 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Dátum: 12 márc 28, 16:18:54 »

Itt meg lehet vitatni, hogy azok közül a mágusok közül, akik eddig még nem S-szintűek, kiket tartotok esélyesnek.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #1 Dátum: 12 márc 28, 16:27:32 »

Natsu-t nyomtam mert most, hogy felébresztették benne a 2. eredetet így hasonló szinten lehet Erzával.
és, hogy mi az indok?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/259/2
itt nehezen nyer Max ellen Box

miután felébresztik benne a 2. eredetet pedig... Leüt
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/13
a kép magért beszél Nevet
szóval egy "kicsit" erősebb lett
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 28, 16:30:47 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2 Dátum: 12 márc 28, 17:06:35 »

Egyértelműen Freedre ment a szavazatom. Messze a legintelligensebb és legerősebb a jelöltek közül. A Fairy Tail csatája arcban kiiktatott 3 jelöltet is, akik később indultak az S-osztályú vizsgán(Kana, Juvia-->feláldozta magát,de Freed elkapta,Elfman) Natsu lehet megkapta a 2.eredetet, de a támadóerőhöz jó stratégiai is kell. Bár ha mindent szétküldesz egy üvöltéssel, az sem elhanyagolható  ikszdé  Kár, hogy Mashima kiejtette Freedeket rögtön a vizsga elején egy pitiáner indokkal és nem láthattuk esetleg egy GH mentes vizsga esetén, a többiek ellen harcolni. Bár engem az is meggyőzött, hogy Rustyt kifektette.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3 Dátum: 12 márc 28, 18:55:51 »

Én Juviára és Freedre szavaztam, Juvia azért, mert a Phantom Lord elemi négyesének tagja volt, ami nem kis szó, és mert ha bedühödik szinte megállíthatatlan.
Freedet annyira nem csípem, se a mágiája nem jön be, de azért én is tudom, hogy a többit lepipálná a rúnáival.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4 Dátum: 12 ápr 02, 19:37:26 »

Két szavazáci opció szerintem nem elég, szerintem ne legyen lekorlátozva ^^" Én kapásból 5-öt fel tudnék sorolnia  lista nélkül.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5 Dátum: 12 ápr 02, 20:25:03 »

Én nem tudnék ezekből egyet sem. Talán aki legközelebb állhat hozzá. Erőben Natsu, de szerintem ez kevés egy s szintű mágustól. Általánosságban és kiegyensúlyozottságban pedig Fried, bár erőben gyengébbnek tartom Natsunál.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6 Dátum: 12 ápr 02, 21:21:16 »

Én Freed-et tartom még S-osztályúnak. A képességével könnyen nyerhet ha akar persze nem mindig van ez így. Intelligens és most szerintem már jó szinten van hogy így 3 hónapot gyakorolt. Natsu-t nem mondanám S-osztályúnak mert kicsit intelligensebbnek kéne lennie ( nem mintha nem lenne az de ha többet gondolkozna akkor egy erza szintű mágus ellen Könnyen felveheti a versenyt.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7 Dátum: 12 ápr 06, 12:38:41 »

Az egyik Juvia. Tagja volt az elemi négyesnek, a teste vízből van, szinte sebezhetetlen. Igaz, hogy Erza könnyen elintézte, de Erza kit nem intézett volna el?  Nyelvesít Ha rájön az 5 perc a harc során (pl amikor Meredyvel küzdött) simán elmegy S osztályúnak.
A másik szavazatom nálam is Freedre ment. Ha lett volna harmadik szavazat, az Natsura ment volna.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8 Dátum: 12 szep 11, 20:01:41 »

Megváltozott a nézőpontom.

Natsu a stingék elleni harc alatt nagyon meglepett mert elemezte őket. Így hogy már megfontoltan és egyben hatalmas pusztító erővel harcol nálam mirát és erzát kenterbe vágná. A lényeg hogy felülmúlta már őket szerintem és S osztályúnak is megfelel ez.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #9 Dátum: 12 nov 01, 15:06:38 »

Mirát és Erzát felülmúlta ??? "Mert eltudott számolni tízig".Kicsit túlzás :DD..Nem?? Szerintem nehezen fogja öket felülmúlni,max úgy hogy fõhõsként hiperszuper erõs lesz.Nem is biztos hogy sikerül neki,mivel nem sokkal idõsebb a 2 csaj .Amúgy én Juviát és Natsut tudnám elképzelni s.osztályú mágusként a jövöben.De még van 1-2.
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #10 Dátum: 12 nov 01, 19:14:42 »

Natsu Dragneel szavaztam szerintem ö érdemli meg a legjobban nem csak erö hanem szíve is ottvan.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #11 Dátum: 12 nov 01, 19:54:18 »

hát ebből a listából szinte majdnem mindenki. De ha Makarov mércéjét vesszük akkor senki (mert valamije hiányzik még ha az ereje meg is van hozzá vagy fordítva) levy lissan és a fás csaj nem való a listára
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 01, 19:55:13 írta Krulszeme » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12 Dátum: 12 nov 02, 04:25:25 »

Egyik ok szerint mindenkit, a másik ok szerint meg senkit.

Amiért mindenkit:
Erza (s többiek egy része) ha jól emlékszem, még gyerekként szerezték meg az S-osztályú mágus címet. S szerintem Erza akkori erelye meg sem közelíti a jelöltek mostani erejét. (sőt néhányuknál a time jump előttit se)

Amiért senkit:
Az, hogy az S-osztályú mágussá válás mércéje egyre magasabban van s azt még egyikük se éri el.
Lehet egy mindent nagyon bele adok, mert hű de nagyon  nyerni akarok féle 1v1-ben Natsu legyőzné Erzát, de 100 csatából kitudna hozni 60 győzelmet? 
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13 Dátum: 12 nov 02, 11:03:58 »

Szerintem az "s" szintű mágussá váláshoz fontosabb kötödés az, hogy hogyan kapcsolódsz a társaidhoz illetve a céhhez. Természetes, hogy kell hozzá egy bizonyos erő ha pedig ebből nincs elég akkor legalább furfang, intelligencia. Jó példa erre Kana. Nem a legerősebbek közé sorolom és mégis mindig újra és újra indította Makarov. Én úgy gondolom, hogy igazából belőle az elkötelezettség hiányzott a céh és a társai felé. Szerintem ezt szemléltette a szigeten amikor és ahogy megszerezte a FG varázslatot is. Ott kötelezte el magát a társai és ezáltal a céh mellett. A lényeg, hogy kell egy bizonyos szintű erő de nem szükséges ehhez sziklákat morzsolni. Ha megnézzük akkor Natsu, Elfman, Gazille az erő útján juthat ehhez a címhez. Gray, Juvia, Kana a közbenső utat járhatja mert támaszkodik az erőre és az eszére is.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 02, 11:07:52 írta rini67 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #14 Dátum: 12 nov 02, 13:06:50 »

Igazából sok mindenki megfelel ennek a címnek. Freed magában is S-osztályú mágusnak néz ki. Azért megnéztem volna hogy ő meg bixlow full erővel milyen lett volna mira ellen vagy esetleg erza ellen. Mira ellen jól harcolt, csak ott mira 100%-osan tolta mert gyilkos szándékkal ment neki és amit mutatott ellene fried az nem is rossz. Na most bixlow-val együtt szerintem győzelmet aratna mira ellen vagy akár erza ellen. De minimum egy döntetlen.
Natsu miért ne múlhatná felül erzát meg mirát?
Az ereje és az esze már megvan hozzá hogy egy döntetlent lehozzon egyedül vagy akár győzhet is.
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!