24 máj 17, 04:55:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 43
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)?  (Megtekintve 131613 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #30 Dátum: 11 máj 29, 11:39:05 »

De az az első lövés volt, nézd újra.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #31 Dátum: 11 máj 29, 11:46:58 »

Kétlem, hogy Yoruichi vagy Soi lenne a leggyorsabb SS-ben. A leggyorsabb minden bizonnyal Yama apó mint ahogy el is mondták a mangában. Valami ilyent mondtak. "Még nem született olyan shinigami SS-ben aki gyorsabb lett volna helyváltoztatásban nálam". Szerintem csak az öreg és Ichigo bankai mozgása után jöhetnek ők sebességben.

Ne felejtsed el, hogy Ulquiorra teljesen más dimenziókban mozgott 2. szinten mint alapjáraton. Minden bizonnyal Ichigo a második leggyorsabb ha bankait használ SS-ben, márpedig ő még a rajtnál állt amikor Ulquiorra 2. szinten már a célban várt reá. Soi vagy Yoruichi nem is látta volna a mozgásukat Ulquiorra vagy éppen hollow Ichigo mozgását. Ichida mondott is valami ilyesmit, hogy nem is látja őket. Soi vagy Yourichi még együtt is esélytelenek lennének szerintem vagy csak nagyon kicsit tennék rájuk ha fogadnom kellene.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 11 máj 29, 12:14:05 »

Ichigo Bankai formába gyorsabb, mint Yoruichi vagy Soifon? Ezt nagyon, de nagyon nem gondolhattad komolyan. Yamamotos részbe nem kötök bele, mert nincs kedvem kikeresni azt, amiről beszéltél, de szerintem ott csak a fizikai erejére gondoltak, de ha belinkeled, és úgy van, ahogy mondtad, akkor beismerem, hogy tévedtem. De hogy Bankai Ichigo magasabb szinten van mint Yoruichi... nem véletlenül hívják Yoruichit a Villámok Úrnőjének, ő az egyik leggyorsabb személy Soul Societyben, Ichigo bár képes a Shunpoura, és elég gyors, de szerintem messze nincs Yoruichi szintjén. Ulquiorra közel jár hozzá, de szerintem Yoruichi fölötte van még egy kevéssel. Ha már csak azt figyelembe vesszük, hogy a 7. Espada a leggyorsabb Espada, Ulquiorra 1. res.-énél is gyorsabb, viszont az első res. már verte Ichigot sebességben, míg Byakuya tartotta Leroux sebességét. Byakuyánál meg tudjuk, hogy Yoruichi gyorsabb. Szóval Ichigo és 1. res. Ulquiorra Byakuya alatt van. Na már most, a második res. valóban gyorsított rajta, de szerintem azzal is maximum (és ez nagyon nagyon maximum) egy szinten lett volna a gyorsasága Yoruichivel. Viszont a boxerek Yoruichi oldalára billentik a mérleget.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #33 Dátum: 11 máj 29, 12:27:25 »

Kis kiegészítés. Ishida azt mondta, hogy alig látja őket. Vagyis egy kicsit látta őket.
Soifon második lövésénél, amikor nem volt kikötözve akkor csak a kimerültségtől zuhant le, nem a robbanás erejétől.
Yamamoto ha jól emlékszem csak azt mondta, hogy 1000 év alatt nem született nála erősebb shinigami. Ez a gyorsaságra nem vonatkozik.

Yoruichi szerintem is veszítene  Ulquiorra ellen. A lándzsa túl erős fegyver. És Yoruichinek nincs igazán erős technikája mint pl Soi bankaija. Viszont ha Soifon besegít neki és 2 az egy ellen harcolnak, akkor szerintem nyernének. Még Ulquiorra  se tudd egyszerre harcolni két kapitánnyal.

Soi vs Byakuya: Byakuya esélyesebb bár valószinüleg nem tudd ja kivédeni az atomot. Nevet Az a kérdés, hogy mit csinál a rakéta ha a célpont elkezd Sunpozni. Szerintem követné az ellenfelet mert Baragganál is csinált pár fordulatot repülés közben. De ha meg Soi közel harcot tudd csinálni, akkor nyerhet.

És mit szóltok egy Byakuya vs Toshirohoz ? Szerintem Hitsugaya simán megfagyasztja a kis pengéket. Bár ezt meglátjuk majd az animében, ha igaz a rész címe.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
renato
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 11 máj 29, 12:40:33 »

Tilon: Kisukétől kapott boxerekkel nem elég erős neked Yoruichi? Akkor hogy lenne erős? Hidrogénbombával kellene dobálóznia? Nevet Szerintem 2 TELIBE kapott találattól törne szét maximum egy boxer, szóval 8 telitalálattól válna Yoruichi teljesen védtelenné, ahhoz pedig Ulquiorrának egy nagy sebességgel mozgó (és nem mellékesen támadó) célpontot kéne eltalálnia, amihez nem elég csak a sebességet tartani, de még célozni is kellene, ami nem könnyű munka, valószínűleg azon a sebességen nem is menne neki. Yoruichi meg azzal a boxeres Shunkouval egy ütéssel tudna szerintem akkora kárt okozni, mint Vasto Lord Ichigo Ceroja (oké, lehet kicsit kisebbet, de Ulquiorrának elég nagy "fájdalmat" okozhatna vele).
Hitsugaya tapasztalatlan, a Bankaiát nem uralja rendesen. Byakuya nyerne, egy jó 70-30 arányba.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #35 Dátum: 11 máj 29, 12:48:36 »

És szerintetek ki nyerne egy Tousen( mindennel együtt) vs soifonban?
Én őszintén szólva nem tudnám megmondani, hogy ki nyerne, de én soifonra tippelnék, bár ha tousen grillar grilllo-t nyom, akkor tudna regenerálódni, de azért egy rakéta után nem sok maradna belőle.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #36 Dátum: 11 máj 29, 13:02:29 »

Ja a boxereket nem vettem számításba. Nevet Azokkal azért jócskán megnőnek Yoruichi esélyei. Tousen szerintem nem valami erős a Bankaia csak akkor, hatásos ha meglepetés szerüen használja és még nem látta az illető. A nagy légy alakja hát az se sokkal erősebb hiába regenerálódik bekap soitól 2 szúrást és vége is az se tudja, hogy mi történt vele. Nevet És ha azt nézzük, hogy a szerintem a leggyengébb kapitány és egy hadnagy leverték akik nem is akarták megölni, akkor nem valami erős.
Soifon 80% Tousen 20% De szóljatok ha kicsit elfogult vagyok. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #37 Dátum: 11 máj 29, 13:10:24 »

Hát én is elfogult vagyok, szóval én is soifonra teszem a voksomat Nevet talán 85-15 arányban.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #38 Dátum: 11 máj 29, 13:13:59 »

Ez sem biztos. Gondoljál csak az Enma Korogi technikára ahol nem érezne semmit. Nem tudja, hogy hol az ellenfél. Kivel harcolna? Ebbe a technikába sokan meghalnának a kapitányok közül. Azt sem tudná, hogy hova kellene lőnie. Ráadásul ha a bankait használja akkor meg teljesen lelassul a mozgása és szabad préda lenne. Persze, biztosan szétvinné a Korogit de valószínűleg ő is megszenvedné a lövést. Ő nem olyan erős és ellenálló mint Kenpachi. Egy vágással szét is vágnák mivel a testét nem védené a reatsuja. Szerintem Tousen nyerne.

Úgy mondjátok ezeket a bokszereket mintha Ulquiorrának nem nem is lenne fegyvere. Csak a Grand Rey Zero és a Villámdárda. Ráadásul mindkettő erejét láthattuk. A dárdához pedig még közvetlen találat sem kell. Nem beszélve a regenerálódó képességéről amikor kezeket és lábakat növeszt magának. Vagy amikor a szárnyaival védekezik és a hosszú farkával harcol.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 11 máj 29, 13:36:07 »

Most nem azért de azok a boxerek megvédték Yoruichi lábád Aizen hatalmas erejétől. Ha szerinted Ulquiorra egy csapással szétszedné (és ez azt jelentené, hogy az ereje egy szinten van Aizenével), akkor hagyjuk is ezt a vitát, mert a büdös életbe nem fogsz engem erről meggyőzni Nevet. A regeneráció során ha ól emlékszem belső szerveket nem képes regenerálni, így egy gyomros elég nagy sérülést tud neki okozni, a szárnyai meg nem hiszem, hogy olyan nagy védelmet biztosítanának neki. A dárdához valóban nem kell közvetlen találat, de Yoruichit máshogy nem is kaphatná el, a sebessége messze túltesz a Lanza del Relampagoén, így ki tudja kerülni.

Soifon elég erős, ez tény, de Tousent maximum a shikaiával lenne képes megölni, mert a bankai után regenerálódhatna, még a shikai után nem hiszem (kérdés, hogy a regenerációja a Suzumebachi jelet le tudja-e szedni, bár ezt erősen kétlem). Valamint -mint ahogy az előttem szóló is mondta- Soifon kevesebb sérülést bír el mint Kenpachi, és valószínűleg ő ki akarna jutni az Enma Korogiból, ellenben Kenpachi azon belül akart harcolni, így akarva-akaratlanul megtalálta a gyenge pontját a bankainak.
Összességében én 60-40 arányban Tousent hoznám ki győztesként.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #40 Dátum: 11 máj 29, 13:41:53 »

Én említettem a dárdát/lándzsát mint erős fegyvert. Mosolyog De a boxer a féle pajzsként is funkcionál. Bár területre ható támadásoknál nem tudom, hogy menyit ér. Ulquiorra  a regenerálódó képességét nem sokat kellene használnia szerintem mert Yoruichi nem az a kar, láb levagdosó típus. A szárnyait meg csak Ishida nyilai ellen használta harca nem nagyon. Azért az nem hinném, hogy azért nyerne mert neki van farkincája. Nevet

Azért mondtam, hogy az csak akkor jó ha az ellenfél nem ismeri a bankaiját. bár ha elkap az szívatós tudd lenni. Azért a Shunko is nyújt valamennyi védelmet és Tousen nem egy Aizen aki csak úgy szétvagdossa az ellenfeleket. ikszdé   Viszont nem biztos, hogy használná. Hiszen nagyon lekicsinylően beszélt a Bankairól amikor már meg volt az óriás légy formája.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #41 Dátum: 11 máj 29, 13:56:15 »

Pont mondani akartam a shunkot, ami jelentős védelmet adna tousen kardvágása ellen, és ha tousen meg akarja vágni, akkor elkapja a kardot soifon és már látja is, hogy hol van, két szúrás és tousennek annyi.
Meg csinálhatná azt, hogy shunko+ klónkat csinál és azokkal shunpozik a térben és egyszer csak megtalálná tousent.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #42 Dátum: 11 máj 29, 14:12:40 »

Azért ne legyünk ennyire elfogultak, hogy vakon elkapja Tousen kardját. ikszdé
Akkor kis módosítás: Tousen Bankaival 65 % Soifon 35 % Bankai nélkül Tousen 23 % Soifon 77 %
Akkor mit szóltok egy más csatához pl Ichigo (amikor legyőzte Grimmjowt) vs Kenpachi. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #43 Dátum: 11 máj 29, 14:18:08 »

A bokszer csak a kezét és lábát védi. Semmi mást nem. Ezek készítése pont abból indulhatott ki amikor Yoruichi megrúgta Yammi Rialgot és majdnem széttört a lába. Ez miatt készíthette Urahara ezeket a fegyvereket Yoruichinek. Ettől független az a véleményem, hogy az erősebb espadák nem egy kategóriák a parancsnokokkal. Látszott többször is, hogy többen harcoltak egy espada ellen és így is alig bírtak velük. Például az első espada ellen 2 hollow volt hapitány+2 kapitány.  A 2. ellen 1 kapitány, egy hadnagy és egy kido mester. A 3. ellen egy kapitány és két volt hollow hadnagy. Az a farkincát és szárnyat nem nézném le. Gondoljál bele, a bokszolok egyenes feltartó ütéseire. Mikor nekimennél akkor jól orrba gyűr egy ilyen egyenes. Nem kell annak erősnek lennie de feltart és megakadályozza a közvetlen támadást. Ugyan ez vonatkozhat a szárnyakra is védelmi eszközként. Legyengíti a támadás hatását. Ha meg megsérülnének akkor újra regenerálja.

Szerintem nagyon kicsi az esélye Yoruichinek bokszer ide vagy oda. Más kategória a kettő.

Domynyk - Mi ellen védené meg a shunko mikor azt sem tudja hol van az ellenfele? Hogyan kapja el a kardját ha nem is látja vagy érzi mikor jön a támadás? Soi nem tudja ezt megoldani mert ahogy láttuk, Kenpachi is csak úgy tudta ezt elérni, hogy hagyta magát átszúrni. Soi viszont nem olyan ellenálló, hogy ne esne padlóra ha átszúrják vagy félbevágják. Kenpachi tudott védekezni a hatalmas szellemi erejével. Így csökkenthette a sérülés nagyságát. Soi védelmi képessége talán a leggyengébb az összes kapitány közül. Ő mindent a gyorsaságra és a támadásra tett fel. Nincs erős védelme. Ha viszont mindent a támadásra tett fel akkor hogyan akar harcolni valaki olyan ellen amikor nincs célpontja?
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #44 Dátum: 11 máj 29, 14:56:51 »

Szerinted a shunko mire jó? A shunko arra jó, hogy kidouval/reiatsuval vegye körbe a testát, azért, hogy növelje mind a támadó erejét, mind a védelmét.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 29, 15:17:01 írta Domynyk » Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 43
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!