24 máj 19, 01:36:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?  (Megtekintve 35667 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #150 Dátum: 11 aug 29, 08:35:31 »

off: itt nincs 3 soros szabály csak 4 szavas:D
on: tutira nem ez van a koporsoba mert ez csak egy kitalált személy nem is kishi rajzolta
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #151 Dátum: 11 aug 29, 08:54:44 »

Ez Sasuke, csak egy kicsit másképpen. smirksweat Hümm-hümm De ha megnézed a "video" alatti kommenteket, ott is írják.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Mikoto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #152 Dátum: 11 szep 27, 19:04:41 »

Figyeljetek!!! Szerintetek ki lehet már olyan erős és hatalmas ninja, hogy még Madara is ledöbbenjen és úgy reagáljon a feltámadására, mint ahogy reagált? Egyik Kage se lehet az, és nem is Izuna mert őket nem olyan nagy kunszt feltámasztani és különben is, az Akatsuki legtöbb tagját feltámasztották, és mindegyikük abnormálisan erős ninja, szal az nem lenne elég nagyszabású Kabuto-tól, ha mondjuk Orochimarut támasztaná fel (Orochimaru gyengébb volt, mint Itachi, és Madara Itachi feltámasztásánál nem akadt ki, vagyis ennél valami extrább dologra kell gondolni). Magát Madarát meg alapból úgy tartják számon, mint minden idők legerősebb ninjája, aki a Kyubi-t irányította...vagyis valaki olyannak kell lennie a 6. koporsóban, aki még őt is magasan felülmúlja...Valaki, aki olyan erős volt, hogy legendák övezik, sőt olyan erős, hogy sokan el se hiszik, hogy egyeltalán létezett...Aki még Madara szemében is iránymutató és egyben Madara elsődleges célkitűzése is, hogy olyanná válhasson, mint amilyen Ő volt...azaz Rikudō Sennin, az Uchihák és Senjuk ősapja, minden ismert jutsu kifejlesztője, a Rinnegan eredeti birtokosa, a Juubi Jinchūriki-je...az első és legerősebb ninja a világon.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #153 Dátum: 11 szep 27, 19:22:25 »

Amit írtál az mind szép és jó, csak az a bibi, hogy még Zetsu is Tobinak hívja Tobit  ikszdé, nem pedig Madarának. Ha villant egy FMS-t, akkor tuti hogy Madara, addig maradjon Tobi. Ez pedig azért fontos mert azért van néhány, Rikudou Sennintől gyengébb Shinobi, akiktől jobb hogyha Tobi tart.

A másik dolog pedig az, hogy az emberiség megmentője nem lehet gonosz, főleg nem úgy hogy valaki irányítja első és a  legerősebb shinobit senki sem tudná legyőzni. A mostani Tobit sem lesz egyszerű.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 27, 19:30:04 írta CsukiIce » Naplózva

Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #154 Dátum: 11 szep 27, 19:29:00 »

Kétlem hogy rikodou lenne a koporsóban két ok miatt.
Először is én Tobi helyébe nem hagynám hogy kabuto rikodou senninnel rohangáljon ide oda. Tobi meg teljesen mindegy kit idéznek ellene ugyanúgy semmit nem ér. (Idáig csecsemőket rabolt nők ellen harcolt és legfőképpen menekült. Konant egy vasdarabbal szúrta le!  Ohh My God Idáig harci képessége nem volt most hogy ellopta nagatotol a rinneganjat és használja kabuto testeit érni fog valamit.)
Másodszor ahhoz hogy rikoudot megidézze kell DNS is. És mint kabuto mondta már volt olyan akit fel sem ismert annyira elrohadt, és ez 30-50 éves shinobikra értendő. Rikodou milyen régen halt meg 200?100? A szó legszarosabb értelmében halálra rohadt.
Én még kitartok kabuto megjegyzései miatt és szerintem Madara van a koporsóban.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #155 Dátum: 11 szep 28, 14:15:04 »

Idézet
Másodszor ahhoz hogy rikoudot megidézze kell DNS is. És mint kabuto mondta már volt olyan akit fel sem ismert annyira elrohadt, és ez 30-50 éves shinobikra értendő.

Azért a kageknél vannak régebbiek szerintem. Oonoki most lehet kb. 85-90éves és a mesterét feltámasztotta a kabuto. Szóval szerintem olyan 65-70év különbség lehet. Szóval visszamenőleg 65-70évvel támasztott fel olyan embert akit eddig láttunk, ha rikodou sennin mondjuk 150éven belül élhetett akkor talán még nagy nehezen lehet felbírta volna támasztani valami okossággal, de szerintem már több száz éve meghalhatott meg rikodou sennin-t feltámasztaná akkor nem lenne sok értelme az edo zombis hadsereg vs többiek harcnak mert egyértelműen edo hadseregre billene jócskán a mérleg:D Most így pont jó, hogy rikodou nincsen bent (én is akarnám látni őt meg még több infot megtudni meg, hogyan harcolt stb., de így a két ellenfél ereje kb. egyszint lehet és talán kicsit az edo-k állnak vesztésre, de ha benyomatnák a rikodou-t akkor kb. vége lenne már a mangának mert edo hadsereg nyerne)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #156 Dátum: 11 szep 28, 14:40:18 »

Azt hiszem, egyszer már említettem, de úgy látom, senki sem figyelt, ezeért megismétlem: Rikudou ellen az az érv, miszerint már túl régen meghalt, elég könnyen támadható.
II. Ramszesz kb. négyezer évvel ezelőtt halt meg, Ötzi a jégember meg még régebben, Kabuto mégis képes lenne mindkekkőt feltámasztani.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #157 Dátum: 11 szep 28, 14:43:56 »

más teknikák vannak a naruto világában mint a miénkbe úgyhogy ezzel ne érvelj
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #158 Dátum: 11 szep 28, 14:46:00 »

Idézet
Azt hiszem, egyszer már említettem, de úgy látom, senki sem figyelt, ezeért megismétlem: Rikudou ellen az az érv, miszerint már túl régen meghalt, elég könnyen támadható.

Nyilván úgy gondolod, hogy rikodouról mindent tudnak majd viszont rikodou semmit nem fog tudni a jelenlegi jutsukról. Ami igaz az, hogy nem fogja tudni milyen jutsuk léteznek manapság, de viszont rikodou jutsujait se hinném, hogy ismerik milyenek voltak, max. párat, de összeset tuti nem ismeri senki meg sokat nem tudnak róla.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #159 Dátum: 11 szep 28, 14:52:50 »

mach5
gman arra gondolt hogy az hogy rikodou régen élt és emiatt nem lehet feltámasztani elvet megtámadja azzal hogy meglehet szerezni nem gondolt semmilyen jutsura
egyékbént én arra gondoltam hogy rikodou csak nem volt annyira felkészületlen hogy nem pecsételte le magát valamibe/valahova
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #160 Dátum: 11 szep 28, 15:02:17 »

Idézet
egyékbént én arra gondoltam hogy rikodou csak nem volt annyira felkészületlen hogy nem pecsételte le magát valamibe/valahova

Hát, testét küldte a holdra vagy mi, valami ilyesmi volt azt hiszem, nem? Hogy a saját testét valahogy lepecsételte a holdba vagy hova, de lehet félre értettem.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #161 Dátum: 11 szep 28, 16:23:51 »

A Jubi testét küldte az égbe, majd köréformált egy nagy földgombócot. Na, ez a Hold.

1 valami van ami eldönti mi is van a koporsóban. Kishi. És az hogy mennyire van tele a töke az egésszel.

A Sennin nincs a koporsóban. Miért? Mert vannak olyan momentumok, amiket az ember megakar tudni, de legbelül mégsem akarja megtudni, mert akkor elveszítené a varázsát. Jobb néhány elejtett szóból, vagy visszaemlékezésből találgatni, hogy vajon mi is történt...

Madara nincs a koporsóban. Már olyan régen megy ez a duma minden fórumom, hogy ez már unalmas. Pont ezért már nem teheti bele, akárhogy is tervezte. Mert senkit sem érdekelne 1 fejezet után. Elvan mondva a históriája. Csalódás lenne "Igen, igen ezt vártam Madara, de... azért mégis valaki másra számítottam..." Keserű szájízzel mondaná ezt mindenki. (az igényesebb persze.)



Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #162 Dátum: 11 szep 28, 16:46:04 »

  Tegyük fel, h rikoduo van a koporsóban. Aki mind a 6 út birtokosa. a 6 útból ugye hármat ismerünk: hashirama fái, az uchihák sharinganja, és nagato rinneganja. Hasnihrama egy úttal le tudta fogni a kyuubit, plusz a DNS-ével trollkodik minden rosszarc és nem is kispályás szinten. Ha egy hajszálból ilyen erőt lehet kinyerni, milyen lehetett maga a csávó, aki mint tudjuk, legyőzte kyuubi-idéző, holdszeme-terv Madarát is. Nagato és Itachi összesen két úttal már kétszemélyes hadseregnek számít. Ez összesen "csak" 3 út, és még külön külön is nagyon tápos képeségek. Hát még összesen?? De most jön a lényeg: rádadásul Itachi ki tudott törni az edo tensei alól, mégis minek a segítségével (10 millió forintos kérdés...)???? Igen, úgy van, az egyik út segítségével. Mit is jelent ez? Mivel rikudo sennin is rendelkezett a sharingan intézményével, és tudjuk róla, hogy nagyon tápos arc volt, nem nagy képtelenség rra következtetni ebből, hogy rikudo minden FMS-tulajdonsággal rendelkezett. Mint tudjuk minden MS-nek egyedi képessége van, Itachinak a Susanno, Amatrasu, Tsukoyami, Szöcskének az amaterasu-irányítás képességem, meg amit megkapott itachitól, Shisuinak az a komoamatsukami, vagy mi is a neve. Tehát minden MS mást-mást tud, két ember elvileg nem tudhatja ugyanazt, a sasuke-itachi eset kivétel. De rikkudo esetében szinte biztos, hogy ezeket mind-mind tudta. És lássuk, mit is tudnak Shisui szemei, mire hazsnálta őket Itachi? Bravó! Kitört az Edo Tensi-ből? Namármost, Kabucsimaru nem olyan hülye, mint aminek látszik? Vajon meg merne idézni egy olyan embert, aki h elszabadul, akk kitörli vele a seggét? Még az is, hogy Itachi elszabadult is egy nagy probléma, de rikudo és itachi nem egy kaliber, pedig már itachi is súlycsoportokkal van egy átlagos menőcsávó felett. Ugye ellenérvelhetnétek, hogy de hát akk kabuto csak szimplán elveszi a tudtát teljesen. 1) Eddig ugye 3 utat ismerünk, a másik háromról nm tudunk semmit. Ki tudja, hogy AZOK mire jók? 2) ha valaki annyira tápos, hogy a halálos ágyán szét tudja szedni a Juubit, ami ugye kilenc bijuu  erejével rendelkezik (madara csak 1 szelet lefogásával is milyen híres lett már..), akkor annak milyen ereje lehet már 'egészségesen'.
  Tehát szerintem Kabuto ki van zárva, hogy rikkudóval dobálózni merne..  madarás elméletek elmnnek, de ha már egy szereplőről kiderült, hogy egy másik szereplő, akkor milyen lene már, hogyha végül egy harmadik lenn? Túl lenne bonyolítva, mert ha már kb. 200 részen/300 fejezeten keresztül abban a hitben voltunk, hogy Tobi=Madara, és madaráról is kaptunk kismillió háttérinformációt (bár még én el tudnék viselni párat), akkor megérte volna egy áll-leesésért kitalálni egy plusz karaktert???

u.i.: bocs a helyesírásért, és a kissé szájbarágós stílusért, de más kissé ideges voltam pár oldal elolvasása után, hogy ez még senkinek nme jutott ezsébe
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
BaLaGe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


« Válasz #163 Dátum: 11 okt 12, 15:26:35 »

Tudom hogy ki van a koporsóban ^^ (és a mangából)

Sz'val előbb tisztázzuk...

Tobi nem Madara....!!!!

És a koporsóban ki van????  Nevet

Hááát.... Madara ^^''
Naplózva

Az aláírást a moderátor (Chakra) törölte. A magassága (képpont) és a mérete (kbyte) is túl nagy volt. Ha új aláírást helyezel el, akkor ezt a szöveget törölheted.
Putir
Vendég
« Válasz #164 Dátum: 11 okt 12, 17:33:37 »

lehet én vagyok a hülye ,de sehol se olvastam hogy ez az utolsó koporsó csak azt hogy kabuto ütőkártyája
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!