24 máj 19, 09:09:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 54195 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #150 Dátum: 15 nov 28, 19:19:41 »

Szerintem nem Laila az időutazó ő csak segítette Marti Mcfly-t. Szerintem Natsut küldték előre az időben ikszdé Ördögi Gondolkozik
Egyébként ki az az Anna akit említ még Zeref? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 28, 19:23:40 írta sasa87 » Naplózva
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #151 Dátum: 15 nov 28, 23:35:03 »

Igneel-nek megköszönte mert felnevelte Natsut és tanította meg az új erejét is tőle kapta.
Mavis volt az első szerelme.
Laylanak vajon mit köszön?  Gondolkozik
És Anna kicsoda? Szerintem felesleges még egy szerelmi szál azok után ami Mavissel is történt. Talán az anyjuk? vagy valami rokon? Lehet neki van valami köze ahhoz, hogy Natsuval 400 évig nem történt semmi...
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 28, 23:39:26 írta bdaniel » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #152 Dátum: 15 nov 30, 10:27:33 »

Kint van a 464 fejezet spoiler-e,ami szerintem igen jól sikerült.Mosolyog Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy mi lehet az a sárkánytetkó Natsu karján. Nevet Ezek szerint nem csak blöffölt mikor aszt mondta,hogy van egy titkos fegyvere Zeref ellen. Mosolyog
Aszt a tetkót szerintem vagy Igneel hagyta rá,vagy az 1-éves edzés közben szerezte valahogy. Még azért arra is kiváncsi vagyok,hogy hol edzett 1 teljes évig,és ki segitett neki. Nos remélem holnap majd megtudunk pár választ. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #153 Dátum: 15 nov 30, 11:30:13 »

Ó, zúgnak a pofonok Zerefre. *.* Bár nem igazán hatják meg. ^^" De most már legalább valaki nyakon tudja csapkodni. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #154 Dátum: 15 dec 05, 12:20:13 »

Igazam lett! Nevet Layla és ezek szerint Anna is az időutazásban segédkezett!Tudtuk hogy Zeref nem hal meg *.* Natsu viszont megtud mindent  Ohh My God Ohh My God Igneel és Zeref közti párbeszéd elég ködös.... De Natsu tényleg komolyan veszi hogyha megöletné magát a békéért.De még anno azt mondta Erzának hogy éljen a barátaiért ne pedig haljon.Mondjuk itt komolyabb a tét az tény.
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #155 Dátum: 15 dec 05, 13:01:32 »

Nagyon érdekes rész lesz a spoiler alapján. Zeref miért támadja meg a könyvet? Ördögi Ami nekem még ködös az Makarov. Szerintem ő tud valamit mert a Fairy Tail-hez mindenki maga csatlakozott a különféle elintéznivaló feladataik miatt. Viszont Natsu-ért maga Makarov ment el és hozta el a céhhez. Miért? Honnan tudta hogy hol van, meg hogy egyáltalán létezik Natsu. Lehet szemmel akarta tartani és felnevelni? Gondolkozik ikszdé Remélem hogy nem kevernek bele Layla-nál semmilyen érzelmeket Zeref irányában Kúl
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 05, 15:47:03 írta sasa87 » Naplózva
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #156 Dátum: 15 dec 07, 11:43:29 »

Ezek szerint E.N.D még sohasem "szabadult" ki... de nem úgy volt, hogy ő hozta létre az átkokat?
Naplózva

Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #157 Dátum: 15 dec 07, 12:50:25 »

ŐŐ én azt tudom elképzelni hogy amikor END le lett pecsételve akkor megint kaptunk egy új kicsi ártatlan Natsut Nevet De nem rétek semmiot ebből sajna pedig nagyon jó képek Nyelvesít Arra kíváncsi vagyok hogy most Natsu meg Happy így visszamennek FT-hez? Szerintem Natsu így nem fog odamenni hozzájuk hogy tud mindent....
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #158 Dátum: 15 dec 22, 23:30:45 »

Most olvasom Goggle+-on hogy elméletileg adtak ki spoilereket a 467-es fejezetből, mi szerint megjelenik Aquarius és megmenti Lucyt. Igaz ez ? Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
nekrooo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #159 Dátum: 15 dec 22, 23:53:13 »

https://mangahelpers.com/forum/showthread.php/3002336-Fairy-Tail-467-Spoiler-Thread

A 3-4 oldalon már több oldal is fent van a 467-ből.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #160 Dátum: 15 dec 23, 13:02:26 »

Hivatkozva erre a hsz-re:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3767.msg985961#msg985961

A 467. fejezetben eléggé belecsapnak a lecsóba, úgy néz ki.

Hogy honnan és hogyan jön elő Aquarius és miért kell Lucy-t megmenteni, azt jó kérdés. Ha Marin nem is árt Brandishnak, mert megmentik, akkor is lehetetlen a közelében Csillagmágiát használni. Vagyis ha Aquarius nem a saját akaratából jelenik meg, ahogy Loki szokott, akkor itt van egy kérdőjel.

A hatalmas lábról előbb azt hittem, hogy Imber műve, de aztán a rájöttem, hogy Lyon-é. ^^

És sokan jól tippeltek, Dimaria közelharcos. De hogy mágus-e, vagy "csak" harcművész, azt még nem tudjuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 23, 13:03:18 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #161 Dátum: 15 dec 23, 16:47:40 »

Chakra, én olyat olvastam külföldi fórumokon hogy Lucy megmenti Brandisht és Marin őrizetbe kerül, majd Brandish és Lucy négyszemközt beszélgetnek Layla-val kapcsolatban aztán hirtelen Brandish rátámad Lucyra és véletlenül kerül oda egy kis víz, így Aquarius meg tud jelenni és megmenti Lucyt Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #162 Dátum: 15 dec 23, 17:32:45 »

Az a Kagura Dimaria fight elég igéretesnek tűnik.Mosolyog
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #163 Dátum: 15 dec 24, 00:12:24 »

Az új információk birtokában, valóban beindulnak az események. Lehet hogy Lucy megismeri Layla darkside-át ikszdé
De úgy nézem Aquarius-t is érdekli a kulcsának története Gondolkozik
Naplózva
nonloso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #164 Dátum: 15 dec 24, 10:20:18 »

Szerintem Aquarius tudja a saját kulcsanak a történetét, mert anno azt is tudta hogy mondjuk Lucy véletlenül elejtette/elhagyta a kulcsát.Nevet szerintem itt Brandish nézett be valamit (bár lehet nincs igazam) Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!