24 máj 18, 22:44:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zeref  (Megtekintve 36525 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #30 Dátum: 11 aug 29, 22:59:20 »

Öhm,most hogy Chakrának hála én is átnéztem Zeref és Natsu közös multját tartalmazó oldalakat felvetődött bennem egy érdekes teória:
Mi van akkor ha Zeref maga Igneel, csak emberi formában. Most mangaoldalakat nem linkelem, elöbb Chakra megtette. Inkább szövegrészleteket írok, és  fejtem ki róla véleményem.
"Te tényleg megnőttél" : A megnövéshez nem rövid idő kell, és hát ugye láttuk Natsut hét évvel ezelöttről. Azóta elég sokat nőtt.
"Látni akartalak téged, Natsu" Ehhez nincs mit hozzáfűznöm. xD
"Értem...még....még mindig...Natsu....Még mindig képtelen megtörni engem" Vagyis már korábban is harcoltak, elég sokat.
"Nem akarok senkit sem megölni, de csaj Natsu képes megállítani. Még mindig nem állsz készen?" Ha tényleg csak Natsu képes megállítani, akkor valószínűleg tűztámadásai vannak, mert ugye azokat Natsu elég szépen elnyeli. Így lehetséges hogy ő Szalamandra. S mire kell készenállnia Natsunak? Csak nem a legyőzésére?

Jó oké érdekes teória de akkor is. De mi van akkor ha a sárkányokat valaki az irányítások alá vonta, és csak arra a rövid időre tudtak elszakadni míg megtanították a sárkányölőinket az alapokra. S ezután ismét csak a mágia hatása alá kerültek, s ezért is tüntek el egyszerre.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #31 Dátum: 11 aug 30, 06:21:10 »

Ez sem lenne egy rossz ötlet, de pont az egyik általam linket oldalon szerepel Igneel, sárkányként.
Bár Grandine meg csillámbuborék formában van... talán azért, hogy be tudjon jutni valahová Igneelhez, mert a tűzsárkány el/be van zárva valahová/valamibe... valakibe?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #32 Dátum: 11 aug 30, 08:11:29 »

Mardhug: Nem tűztámadások, hanem démoni támadások. Élet elvétel, meg ilyenek.

Én személy szerint még mindig az újjászületésre adnám a voksom. Rengeteg dolog van, ami meghazudtolja  a Ds-ek korát, ott van Wendy és Natsu, akik elvileg már találkoztak, Zeref és Natsu, akik úgyszintén. Én személy szerint Zerefet is sárkányölőnek tekinteném, mert ha csak Natsu tudja megölni, akkor kb ez annyit tesz, hogy ő is sárkányölő.
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #33 Dátum: 11 aug 30, 08:55:21 »


Aztán amikor a sárkányok beszélgetnek:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/10

Az általad is mutatott szövegbuborék nagyon érdekes. Itt valószínűleg Wendyről és Natsuról van szó. Azaz, hogy korábban nem volt jó kapcsolatuk. Emiatt feltételezhetjük, hogy ketten már találkoztak - ami nehezen elképzelhető, mivel Natsu gyerekkora óta a céh tagja, Wendy pedig elég fiatal.

Ebből én azt szűröm le, hogy Natsu és Zeref (talán még Wendy is Gazille is) korábbról ismerik egymást. De itt nem a Fairy tail jelenlegi idősávjában kell gondolkodni, hanem sokkal régebbről. Talán ők még abban az időben éltek, amikor Zeref is - s mivel ő képes az "időben utazni", Natsuék így kerülhettek ebbe a korba. Elvégre az életükről igazából nem sok információt kaptunk: Natsu a semmiből pottyant az erdőbe, ahol Igneel megtalálta.


Érdekes ez az elmélet, és szerintem lehet is benne valami. Főleg azon gondolkoztam el, hogy esetleg Natsu és Wendy ismerték egymást egy másik korban. Erről egyből az jutott az eszembe, amikor Natsu és Wendy először találkoztak: Natsu elgondolkozott azon, hogy hol hallotta már Wendy nevét. Tényleg, hol? Mosolyog Igneel mesélt volna arról, hogy "képzeld Natsu, létezik egy égi sárkányölő, akit Wendy-nek hívnak"? Mosolyog Nem hiszem. Szóval ez is, és a sárkányok párbeszéde, miszerint "remélhetőleg ezúttal egy sokkal barátságosabb viszony alakul ki" azt bizonyítja (?) hogy esetleg már régebben is ismerték egymást.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 30, 08:56:27 írta Beatreex » Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Deathwing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

Draco Interitus Infernalis


« Válasz #34 Dátum: 11 szep 28, 18:13:07 »

Ez sem lenne egy rossz ötlet, de pont az egyik általam linket oldalon szerepel Igneel, sárkányként.
Bár Grandine meg csillámbuborék formában van... talán azért, hogy be tudjon jutni valahová Igneelhez, mert a tűzsárkány el/be van zárva valahová/valamibe... valakibe?

Valakibe? Hm... Arra célzol, hogy a sárkányölőkbe bele "pecsételődtek", vagy eggyé váltak a sárkányaikkal?
Amúgy ezzel a korkörforgásos dologgal -amikre különböző helyeken vannak utalások, meg máshol is emlegették már- van egy érdekes elméletem: Valahol valamelyik ellenségnek volt valami olyasmi gondolata Natsuról, hogy "Milyen lesz Ő majd ha..." és arra gondoltam mi van akkor, ha a sárkányaik Natsuéknak saját maguk valamilyen formában előző korokból -lappanganak bennük, várva arra, hogy "felébresszék" őket-,  mert ha belegondolunk, mindegyikőjük nagyrészt úgy "viselkedik" mint a sárkányok, akik tanították őket. (Ez persze azért is lehet, mert velük nőttek fel, de na)
Több olyan jelenet is van továbbá, ahol pl akik Natsu ellen harcolnak sárkányt látnak, vagy Edolasba pedig, amikor harcolnak ellene, megszeppen a király, hogy ezeket a "dolgokat" akarta megpróbálni irányítani.
Szerintem nem csak grafikai látványosság akar lenni, hogy folyton odarajzolják Igneelt Natsu mellé harcjelenetekben, vagy ahogy fent említettem a többiek mellé is Edolasban.
Mindenesetre eléggé várom az új részeket.

Szerintem,  a sárkányok azért tűntek el mert,a sárkányölők elzárták magukban őket, csak nem tudnak róla. Ám egyenlőre csak akkor tudják átváltoztatni a testüket mikor ők akarják. De ettől függetlenül ők maguk a sárkányok hordozói. Ezt Naruto féle képen gondolom, mint ahogyan  Narutoba is elzárták a kilenc farkút.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 28, 18:28:50 írta Deathwing » Naplózva

     
                       You thought it was gone but the fire goes on
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #35 Dátum: 11 okt 14, 17:00:43 »

És ez egybevágna azzal is, hogy Gazille és Natsu nem tudott kimenni a 80-as korhatárú képleten...
  Am nekem az animbéba túlnyálasították Zerefet :S A mangában az tetszett, hogy olyan ki nyuodtr, csendes, stb.., de sírni azért nem sírt a semmin :S
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
chris12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #36 Dátum: 11 okt 23, 20:20:57 »

Hát pár információ mert nem nagyon esett szó róla.
idézem Hades mestert

"Az az ember, régen,amikor ezen a földön járt,
tökéletesítette a Fekete Mágiát, és
számtalan démonnak adott életet.
Majd káoszba taszította a világot.
A legerősebb és egyben leggonoszabb
ember a Mágikus Világ történelmében...
A Sötét Mágus, Zefer!"

de amit ellent mond Hades mester szavainak az itt hangzanak el :
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/250/7                  ajánlom végig olvasni

szerintem Zefer nem Sárkány ölő ... 
amikor az acnologia-rol besszél nem örül neki hogy megidézte (ha örülne nem büntetné meg a megidézésért http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/250/8 )
És mikor Hades mester mondja neki hogy még az alárendeltem is le tudott győzni akkor azt válaszolja hogy "az volt az igazi erőm" .... "de mikor elfelejtem az emberi élet értékét akkor az már más tészta" valami ilyesmit mondott ... szóval mindenki gondolkozzon el ezen már van egy ötletem de nem vagyok biztos benne akit érdekel PM
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #37 Dátum: 11 okt 23, 22:36:58 »

Írd csak ide az elméletedet, azért van ez a téma. kacsint

Amúgy pedig tudjuk, hogy miért fogja vissza magát Zeref. Mert ha rendesen használja a mágiáját, akkor a az elátkozott teste szépen elszívja az életet a környezetéből, legyen az növény, állat vagy ember. Még így is elszabadult néha az ereje.

Persze nem kizárt, hogy Zeref testével lesz még valami kis trükk. mert eleinte, amikor még nincsenek a karikák a szemében egész máshogy beszél és viselkedik. Viszont a karikás szemű "változata" is ugyanúgy ismeri Natsut, szal a karikák talán csak azt jelzik, hogy mikor használja rendesen a mágiáját.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #38 Dátum: 11 okt 24, 18:33:55 »

Szerintem Zeref mágiája a gonoszságon alapul , ha ölni akar akkor rendesen tudja irányítani . Ha belegondolok övé a legerősebb mágia amit láttunk . Zeref valójában "ebben a korban" nem gonosz , hogy 400 éve mi volt az részlet kérdése . Ördögi Nevet . Kíváncsi vagyok mikor látjuk ismét , remélem minél hamarabb . Szerintem a végén nem ő lesz a fő gonosz , hanem , vagy a legerősebb sötét céh vezetője vagy a sárkánykirály (Acnologiából kiindulva , ennek örülnék) vagy az Acnologia (ezt tartom legvalószínűbbnek jelenleg) .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #39 Dátum: 12 márc 11, 20:34:20 »

Hűha, hát néztem nagyokat az elméleteken. Nem semmi kitalációk vannak.
Az a fiú, aki a tengert bámulja és olyan ruhában van mint, Natsu. Nahát ahhoz ennyi, hü...et írni már bocs. xD De az elég egyértelmű, hogy az ott Romeo. A ruha nem véletlen hisz rajong Natsuért. De az, hogy az egy több száz évvel ezelőttről való jelenet, na azon jót nevettem. Hiszen a következő képen már ott van mögötte Viska és Alzack. Bocs, lehet, hogy már észrevettétek, de nem lehetett kihagyni.

Az a másik ba...ság, hogy a Fairy Tail sötét céh volt és Zeref toborozta a sárlányölőket? (Vagy volt valami ilyen hozzászólás is.) A Fairy Tail egész jellege olyan, hogy ez egy elvetendő ötlet. Egyértelmű, hogy Mavis alapította a céhet. Ha megnézitek az ő személyiségét, meg a nagy varázslatokat, amiket kifejlesztett (Fairy Glitter, Fairy Law, akkor a céh alatt az a Fény Csillag nevezetű dolog), egyértelmű, hogy a Fairy Tail soha nem volt sötét céh.

Amúgy nagyon sok ködös dolog van a történetben és az egyik az maga Zeref. Szóval hozzá nem tudok sok mindent hozzáfűzni, de szerintem az tuti, hogy nem egy sárkányölő. Ha tényleg nem aludt és tényleg akkora az ereje, amikor bepöccen, akkor szerintem Achnologiával is el kellett volna bírnia. De mégis megijedt tőle. Bár ez nem csoda hisz egy üvöltéssel felrobbantotta (volna) A Tenrou-szigetet. Sőt beszéltek is róla, hogy régen egymaga elpusztított egy egész országot.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #40 Dátum: 12 márc 11, 22:08:32 »

Jöhettél volna ezekkel a dolgokkal akkor, amikor csak az a ro.adt oldal jelent meg a fiúról. Ki tudta volna hogy Rómeó az? Így utólag én is okos vagyok.



Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #41 Dátum: 12 márc 13, 15:49:31 »

Cöhh. Érdekes én egyből láttam, hogy az Romeo. Az igaz, hogy nagyon hasonlított Zerefre, de attól még van különbség.
Amúgy meg nem kell így felkapni a vizet. Ha gondod van mondjad, de úgyse érdekel, ha ilyenről van szó. Mivel egy mangán összeveszni a világ legnagyobb hülyesége.
Naplózva
Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #42 Dátum: 12 márc 18, 18:47:30 »

Én már tisztára össze voltam zavarodva. Először én is láttam hogy Rómeó és mivel láttam hogy az csak ő , ezért ki is ment a fejemből ez az oldal úgyhogy tök simán el tudtam hinni smirksweat
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #43 Dátum: 12 márc 18, 19:09:01 »

Cöhh? Mit akartál mondani? Járjál inkább logopédushoz.

Nem veszekedtem, csak nyugtáztam, hogy néhány ember mindig mindent jobban tud.

Te írtad, hogy hasonlít Zerefre. Azok a részek pedig inkább közel álltak Zerefhez mint Rómeóhoz. Ki gondolta, hogy ilyen fordulatot vesz a manga (természetesen rajtad kívül)


Jöjjön már Zeref, tombolást akarok látni, káoszt, vérengzést Ördögi 
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #44 Dátum: 12 márc 19, 19:56:52 »

egyetértek hirotoval... azután már könnyen lehet lehülyézni az embert mikor kiderült ki is van a képen.
meg egyből láttad hogy romeo O_o? a frizurájuk teljesen megegyezett.Pont.
akkor gondolom azt is tudod hogy jelenleg hol van Zeref.
de minek vitázok... nem tartozik "már" a témához.
De szerintetek nincs köze a céhek közötti versenynek (közvetetten) Zerefhez?(csak tipp)
mert Urtearék is megjegyezték hogy érzékelnek valamilyen "titokzatos mágiát"
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/264/18
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!