24 máj 19, 01:56:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495666 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2355 Dátum: 12 márc 12, 00:48:06 »

beszarás milyen jo lesz ez a jaték *.* csak azt hiányolom belöle h az állat madara nem lesz benne  Szomorú pedig elképzelném ahogy ultimate jutsuként lehoz 1meteort az égböl Nevet

Ne aggódj egy Storm 3 már be van ígérve azutánra, hogy a manga végetér, abban tuti benne lesz Madara is. Valószínűleg a Chibaku tensei-t is Nagatonak tartogatják ultimate gyanánt, azért nem kapta meg Pein. Szerintem a srácok előre egyeztettek jópár dolgot Kishimoto sensei-el, hogy mi legyen benne, és mit ne rakjanak még bele, mert késöbb még lesz jobb is.
Naplózva

Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2356 Dátum: 12 márc 12, 02:53:39 »

Az ultimate jutsu erő arányok mennyire lettek kiegyenlítve? Mosolyog

A gatsuga még most is át tud menni a Susanoon? ikszdé az elég vicces a Storm 2 ben ikszdé


Minél később érjen véget a manga, mert félek, ha vége akkor a játékok minősége is csökkenni fog nem kapunk több ilyen szuper játékot, mint a NUNS széria Szomorú

Fúú de állat lesz majd Edo Tensei zombikkal tolni a vs csatákat ikszdé

Új videó új felismerés Mosolyog Most láttam, hogy az online csata előtti karakterválasztásnál nem látod, hogy kit választ az ellen ikszdé ez JÓ! Mosolyog

Valaki tudja hogy az online eremenyemet hogy lehet 0 ázni?Mosolyog
A BP pontokat:)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 12, 13:23:14 írta Uchiha_Obito » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2357 Dátum: 12 márc 24, 14:44:17 »

NHa szóval nemsokára jön a játék, de jobb helyeken már be lehet szerezni... Már ha értitek, én gyűjtök az eredetire a, onlinenozni akarok majd, hashiramával , miatoval, és az sage narutoval . de érdekel kabuto is- --- Jó les az biztos.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2358 Dátum: 12 márc 24, 23:59:48 »

Én ezelőtt egyáltalán nem online-oztam,és nem is jártam utána,hogy hogyan kell(illetve megnéztem a neten,de nem nagyon jött le). Valaki letudná írni nekem,hogy hogy kell? Pls(please) ,most már én is szeretném nyomatni mások ellen(NUNS2-ben egy újjal verem a gépet,max. akkor nem,ha teljesen Handicap-ra teszem magam,és max. erősségi szintet állítok be).Jah,és Xbox-os vagyok. JAh,meg ez a generations elég király lesz,jövőhét pénteken végig kockulom az estét. A másik dolog,meg ha tényleg lesz egy NUNS3 ,akkor azt még tutibb,hogy meg veszem majd,pedig ezt is 120%,hogy megveszem.
Naplózva
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2359 Dátum: 12 márc 25, 08:52:04 »

Az Xbox Live gold (online játék) fizetős. Én úgy tudom hogy a géphez járt egy egy hónapos ingyen tagság amit bármikor új account létrehozásával bírsz aktiválni. Haveromtól úgy tudom hogy account létrehozása után (miután lejárt az egy hónap) ha tovább akarsz játszani el kell menned a boltba és venni live gold csomagot amiből van 2 hónapos de van egy év három hónapos is az utóbbi ára ha jól tudom 16.000-Ft.  De ezt olvasd el, ez jobban tudja mint én: http://www.livekodok.com/index.php?option=com_content&view=article&id=35&Itemid=2
Naplózva

PSN név: gerykelf
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2360 Dátum: 12 márc 26, 06:14:55 »

Pont most az 576 ba érdeklődtem h az éves gold tagság valami 20k.. szal az nagyon megéri, meg adnak ég talán mellé 2500 ms pontot is amit a marketen ellehet költeni.. most elég jó vétel szerintem.

az 576-ban aki vásárol az 1 burzsuly, 2 totál hülye, annál nagyobb pénzkidobás csak a médiamárkt lehet (videojátékra)
ha valaki MS pontot vagy, gold előfizetést akar az vagy nézze meg a fenti lnkre vagy ide http://www.livekodok.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=27

Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2361 Dátum: 12 márc 26, 15:05:51 »

volt szerencsém kipróbálni a játékot, leírom a,véleményemet. az anime átvezetők szinvonalasabbak mint az anime ide tartozó részei. rengeteg jól ki dolgozott karakter, sok szép pálya. értelmes training, játék módok . és a,fekete leves, nagyon rövid story mode, sasuke vs sussanoo itachinál nagyon laggol, némely karakternél alacsony texturák, és a storm 2 vel ellentétben nem mindíg történik az amit szeretnék harc közben. + jó pont  hogy értelmes a cpu nehézsége. jobb a storm 2 de a sok karakter miatt ezzel fogom tolni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2362 Dátum: 12 márc 28, 14:49:19 »

trainingben lehet olyan, hogy P1 vs. P2? Mert én nem találtam meg.. Am egész jó a játék, rengeteg karakter van, bejövős. Nevet Nem is baj, hogy rövid a sztori, úgy is mindenki tudja kb, hogy miről van szó. Itt a lényeg a harc, meg a játék, nem a körítés. Am egy picit nekem is belassul a játék.. ez van, de nekem azt csinálja, amit akarok.Nevet A CPU Very Hardon sem vmi nagy kihívás, mondom ezt úgy, hogy 20 meccsből 1x kaptam ki, akkor is kicsi Shikamaruval voltam Pein ellen.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2363 Dátum: 12 márc 28, 14:58:09 »

A storm2-nél is mondtam már, de ha ennyire könnyűnek érzitek akkor pakoljátok fel az advantage-et maxra, szerintem biztos itt is fel lehet. Sajnos még nincs meg a game, holnap után jön ki, akkor majd nyilatkozom.

a storm 2 vel ellentétben nem mindíg történik az amit szeretnék harc közben.

Ez nem értem. Ha az történne amit akarsz harc közben, akkor mindig nyernél, meg irányítani tudnád az ellenfelet vagy hasonlók. Pont az a lényeg, hogy ne tudd előre mit akar az ellenfél nem? Olyat meg még nem hallottam, hogy roszul reagálna a gem a gombokra, vagy hasonlók, ha neked ilyen bajod van, akkor nálad lesza hiba.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2364 Dátum: 12 márc 28, 16:10:59 »

Félre érted exkirion, . Itt a karakterem irányítására gondolok, combok, dobások jutsuk használatára. Míg pl storm 2 ben minatoval, a teleportation jutsut(tilting + (B) )  minden alaklommal mikor akarom meg tudom csinálni(más h az ellenfél kivédi) addig itt nem mindíg sikerül. Lehet a kontrollerben van a hiba mert öreg szegény, de véleményem szerint a storm 2 irányítása jobb, meg lehet szokni itt is sokat gyakoroltam, egyre gördülékenyebb de szokatlan volt a storm 2 után. Egyébként sussano formák szokták lassítani a játékot, lehet mondjuk direkt lassúnak tűnik mert elég nagy a támadó ereje, de ott laggol a game.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2365 Dátum: 12 márc 28, 18:42:03 »

ez a játék hatalmas csalódás... előző részben a 32 órás akasztásra földhöz vertem magam örömömben... mostmeg alig pár órás végigjátszás :S se egy boss fight, se egy normálisan végigvezetett sztori és még kihívás sincs benne...  hogy egy  másik fórumot idézzek, "letölteni oké, de pénz kiadni érte..."
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2366 Dátum: 12 márc 28, 21:15:04 »

Amm,mi a bajod? Megígérték,hogy lesz egy storm 3,úgyhogy lehet shut up-olni. Ez csak egy 2,5-ös verzió. ÉS inkább a sok karakter és legfőképpen az új karakterek számítanak(habár XBOX-osnak a 12-13 éves korukban lévő gyermekek is újnak számítanak,mint nekem). Én sem szereztem be,de pénteken úgy is megveszem,nem érdekel. De amúgy abszolút nem tom,hogy mi lesz sztori módban ,úgyhogy én így is úgy is élvezni fogom azt a pár órát.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2367 Dátum: 12 márc 29, 06:16:42 »

tehát röviden ez nem játék, hanem khm
rókabűr...nem ismeri valaki a DBZ játéksorozatot? adjunk ki minen héten vagy 3-mat osz valami maj lesz?
Kb itt is erről van szó, én még le sem töltöttem, valszeg nem is fogom, jól elvagyok a SC5-el.
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2368 Dátum: 12 márc 29, 12:01:32 »

Ez a játék nem a sztori miatt jelent meg. Storm 2ben (Lars-al) 44 karakter van összesen. Ebben a játékban meg 72 játszható, meg még mittom mennyi support only karakter. Egy csomú unlockolható cucc, kártyák.. stb. Ez a játék csak a harcokról szól, vannak benne értelmes játékmódok, és persze ott az online is. Én xboxon végigvittem mind a kettő Ubisoftos játékot, meg a Storm 2-őt is, így már eleget sztorimódoztam szerintem. Nevet
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2369 Dátum: 12 márc 29, 13:49:13 »

egy kérdés
vegyünk egy bunyós anyagot aminek halál egyszerű 1 gombos irányítása van....mi értelme a sok karakternek...most az meg miért jó, ha mondjuk narutóból van benne 6 féle...na mindegy ez rajongóknak szól akiknek ez tényleg jelent(het) valamit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!