24 máj 19, 02:39:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495670 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2175 Dátum: 12 jan 20, 10:25:25 »

Xboxra nem lesz demó, szóval várom a PS3-as tulajok véleményét! ;D
Egyébként a PSP-s játékok jók voltak, nem tom mit szívóztok velük, az összeset végigjátszottam, de ez az Impact mondjuk nem nagy szám szerintem Nevet Nincsen valami új videó? :DD
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2176 Dátum: 12 jan 20, 11:59:36 »

Az nincs de új hír van. A hivatalos oldalon a sima Narutos karakterek szekciója kiegészült a Hang 4 el. Ahogy azt már selyteni lehetett ők megint csak Support karakterek lesznek, nos ez most megerősítést nyert.

http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/naruto_g/character/shounen/index.html

A dolog miértjét nem értem, mert a CC2 azért rakta állítólag vissza a support only karakterek szisztémáját mert idézem "Vannak olyan karakterek akik nem rendelkeznek elég mozdulattal vagy ismert jutsuval, hogy teljesértékű karakterként megálják a helyüket". Na ja! (1-2 karakter esetén értem, pl: Fu, Torune, Ao, Akatsuchi stb de) Végül is csak pottom 30+ részen keresztül harcoltak a hang4 el és mivel meghaltak már, így sokkkkkal teljesebb karakterképet ígyse-úgyse fogunk kapni róluk, úgyhogy én ezt a CC2 részéről pure lustaságnak tartom, hogy nem lehetett őket megcsinálni rendes karakternek. Tayuya és Kidomaru remek távolsági karakterek lettek volna, van awakeningjük és ultimatejük (Szuperlövés, óriásidézés, cursed seal 2), Jiroubu és SakonUkon meg jó közelharci karakterek lennének. Nem vágom, na mindegy......
Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2177 Dátum: 12 jan 20, 13:03:04 »

Neee...! Ezt nem hiszem el, pedig már anyira reménykedtem. Szomorú simán mutatak eleget ahhoz hogy teljes értékü karakterek legyenek. Bezzeg karinbol simán csináltak egy karaktert, jó tudom hogy õ többet szerepelt a mangában/animében de akkor is.  >.<# Amúgy nem azt írták hogy majd késöbb lesz boxra is demo? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 19:57:46 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #2178 Dátum: 12 jan 20, 13:33:12 »

Érdekes,hogy az Ubisoftnak még is sikerült teljes értékű karaktereket varázsolni anno a Naruto: The Broken Bond játékhoz a hang4-ből... Igen, lesz később boxra is demo, de az már az USA/EU demo lesz, JAP demo fog only exclusive érkezni PS3-ra.
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2179 Dátum: 12 jan 20, 14:00:59 »

Igen, a Broken Bond-ban azt hiszem benne voltak, és nem tűntek hiányosnak, vagy ilyesmi.
Am mikor lesz Xbox-ra is demó? :DD Remélem letölthetős lesz PC-re is, és onnan kiírnám, mert LIVE-om...
..na, az nincs. xD
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2180 Dátum: 12 jan 20, 15:13:19 »

Még nincs hír, hogy lesz-e xbox demó, és egyébként a Narutimate accel 2 ben (UN5) is játszhatóak voltak, a Storm szériában lettek visszaminősítve valami érthetetlen indokból, de ne aggódjatok, ezekután annyi "Menjetek a francba" fanlevelet fognak kapni, hogy a kövi hasonló játékban már tuti játszhatóak lesznek Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2181 Dátum: 12 jan 20, 17:58:47 »

Legyenek kreatívak! egyébként van elég ismert jutsujuk támadásuk stb.Nha de mind1 nem hiányolom őket!Demo ha tudo csak ps3 ra lesz, de ha lenne is xboxra, akkor ugyan az lene mint tavaly.Hogy csak japán accal lehet leszedni meg tolni...Szomorú
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2182 Dátum: 12 jan 21, 08:10:24 »

http://www.saiyanisland.com/2012/01/naruto-generations-why-should-cc2-include-sound-4/ kaptunk egy ilyet amin arról van szó hogy miért pont a sound 4 az ami csak support lesz. Hát asszem ehez is kell egy csepnyi angol tudás. Nevet De amit megértetem belőle az kb annyi hogy : sokan vélik úgy hogy ez talán csak egy marketing fogás. Szóval bejelentik hogy csak supportok lesznek aztán végül megvan a játék belenézel hopp ottvanak játszhatóként. Nevet De ez csak feltételezés azért talán reménykedhetünk  smirksweat 
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 08:11:39 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2183 Dátum: 12 jan 21, 09:35:26 »

Nem értem, az 1. és 2. hokage-ból többet láthattunk? Ők teljes karakterek lesznek, de a hang4 nem. Ha akarták volna, megoldják. Am én ettől függetlenül nagyon várom, főleg Itachi storiát. Meg szerintem az újrarajzolás rossz ötlet volt, de lehet nincs igazam.
Naplózva

PSN név: gerykelf
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #2184 Dátum: 12 jan 21, 10:34:19 »

http://www.saiyanisland.com/2012/01/naruto-generations-why-should-cc2-include-sound-4/ kaptunk egy ilyet amin arról van szó hogy miért pont a sound 4 az ami csak support lesz. Hát asszem ehez is kell egy csepnyi angol tudás. Nevet De amit megértetem belőle az kb annyi hogy : sokan vélik úgy hogy ez talán csak egy marketing fogás. Szóval bejelentik hogy csak supportok lesznek aztán végül megvan a játék belenézel hopp ottvanak játszhatóként. Nevet De ez csak feltételezés azért talán reménykedhetünk  smirksweat 

Nem teljesen erről van szó,ők azt boncolgatták,h akár egy ügyes marketing fogás is lehet,ami arra irányul,h ugyan a lemezen support only-ként vannak jelen,de a későbbiek folyamán olyan meglepetésben is részesíthetnek bennünket,h DLC letölthető formában kiadják őket playable karakternek. Persze ez az ő felvetésük,de jobban belegondolva nem is lenne új keletű a dolog,hiszen nem ők lennének az elsők,akik ilyen taktikára vetemednek,h még több pénz folyjon a zsebükbe,hiszen kb ugyanez volt az MK 9-nél is,h pl Smoke alternatív skinje benne volt a játékban,még is csak a későbbiek folyamán DLC formájában lehetett hozzá férni vagy pl Scarlet karaktere, aztán ugye nem sokára kiadják belőle a komplete edition-t. Szóval elképzelhetőnek tartom,h a NetherRealm után CC2 is beáll ebbe a sorba és követik az ő példájukat. De ez már csak az én felvetésem. Mosolyog
Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2185 Dátum: 12 jan 21, 13:30:55 »

geryke15 :  Szerintem az animés rajzolás nagyon ász ötlet volt Mosolyog ugyanis biztos vannak egy páran akik csak úgy átpörgetik az ilyen  jeleneteket amik szoktak futni és egyböl a harccra/mászkálásra térnek. (mint szerény személyem  Hümm-hümm )  Na de én most a genbe tuti minden jelenetet (vagy hogyis nevezem Nevet ) végig fogok nézni szóval én ennek nagyon örülök. Mosolyog

vixo : Áhh köszönöm, furcsáltam is azt a marketing fogást amit én mondtam így már teljesen világos Mosolyog

Jött egy prewiev a gamplayről először egy Naruto vs. Sasuke harc aztán egy Sage Naruto vs. Pain harc. Sajnos közbe vannak ilyen felirat villanások meg kihagynak részeket-.- , de azért meglehet nézni. kacsint Ime : http://www.youtube.com/watch?v=73O7n91rlyE
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2186 Dátum: 12 jan 22, 03:21:50 »

Ez elvileg a demó egy része ami benenvan a videóban.
Ami feltünt:
-A játék nehezebbnek tűnik mint a Storm 2 ami nem baj sőt...
-Úgylátszik mostmár majd be lehet kombózni a külümböző ütéseket egy hosszabb kombóba ami szintén jó.
-A Kawarimi barra nagyon kell majd vigyázni mert nem igazán szeret töltődni Nevet
-A karakterek kaptak itt ott némi ráncfelvarrást és a mozdulataik sem teljesen ugyan azok.
-Az egész játékmenet valahogy folyékonyabbnak néz ki.

összességében kíváncsi vagyok, várom a Demó-t. Majd leírom róla a véleményem holnap után ha már kijött.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 03:23:05 írta Exkirion » Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #2187 Dátum: 12 jan 22, 14:07:33 »

Nekem eddig semmi bajom nem volt az animációval meg még tetszett is.A demó mikor is jön ki pontosan?Mert leszeretném tölteni hogy kipróbálhassam.
A játék meg maga nem tűnik nehezebbnek.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2188 Dátum: 12 jan 22, 14:12:38 »

Holnap késő este vagy holnap után délelött/dél körül, attól is függ, hogy mikor rakják föl japánban és ugya az időzóna elcsúszás miatt itt kicsit "löbb" jön ki mint ott. Lényegében csak időpont szerint elöbb, de legeslegkésöbb 24. én azaz holnapután estére már tuti fenn lesz.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #2189 Dátum: 12 jan 22, 14:37:04 »

Köszönöm ennyire még sohasem izadtam csináltam egy japo accountot és a netet dugogattam ide oda azt a felénél elment a videó kezdhettem előről  Technikai KO De legalább sikerült. Amugy én tökfölösnek tartom például a hang 4est teljes karakternek rakni az ultimate ninja 3 ban sem volt sok értelme alig tudtak vmi normálisat de Zabuza Hakunak örülök elvégre az első nagyobb harca.(A storeon úgy összezavarodok hogy a psen a gombokat nem találom Nevet)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!