24 máj 19, 04:20:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495675 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #615 Dátum: 10 aug 08, 06:08:54 »

én is írtam korábban hogy confirmed killer bee. úgy látszik senki nem figylet. De jó lesz killer bee.
viszont azt nem tudom hogy az awaeking-e hogy lesz meg oldva. boss harcnál a 8 farkú mód okés, de vs ben a méreteik miatt nem tudom hogy lesz. más fomyálya lenne ot? pl a palást forma vagy amilyen formában harcolt  Kisame elllen?

illetve keresgettem a live-os acc létrehozásnál. ezt találtam. : igaz a gugli fordította. mivel magyarban nem találtam.
Saját japán Xbox Live Silver Account
1) A feje fölött a Microsoft webhelyén útlevél (ha bejelentkezett a folyó fizetési mérleg, ügyeljen arra, hogy írjon ki). Iratkozzon fel az új, ingyenes Hotmail számla.

2) Amikor megkérdezték, emlékszik-hoz választ, hogy te a Japánból származó - ne aggódj, te mocskos hazug, nem fogjuk megítélni téged.

3) A következő rész, ami a "legnehezebb", belép néhány kiegészítő információt honnan valók vagytok. Akkor meg kell adnia hamis adatokat. A következő jól kell működnie (a telefonszám a Domino's Pizza közelében Akebonobashi Station Tokyo):

Irányítószám: 150-2345
Tartomány: Tokyo-to
Telefonszám: 098-974-0604

4) Miután aktiválta az új Hotmai fiók, itt az ideje, hogy a feje felett az Xbox 360-on. Kapcsolót profilok szükség esetén (az X gomb), és hozzon létre egy új profilt, és egy új Xbox Live számla.

5) Majd mellett be kell jelentkeznie az új japán útlevél. Tartsa a számot a Domino's Pizza Akebonobashi hasznos, mert fogsz kell újra megadni. Is, akkor lehet, hogy éhes.

6) létrehozása a játékosnevet és ... Ennyi az egész!




remélem működik .
off.: valaki nem tudja hogy xbox-on betárcsázós nettel fel lehet e menni a live-ra?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #616 Dátum: 10 aug 08, 11:08:53 »

ikszdé
2 órás szenvedésem után az eredmény: Szinte(!) ugyan ott vagyok, ahonnét indultam! Mosolyog
Mire eljutottam odáig, hogy lett az Xbox-omon net, kiderült, hogy valamikor a távoli múltban a szeretetszolgálat lebannolt. Nevet
Most viszont a lehető legfrisebb frissítés van a boxomon, minden király. Netem viszont soha sem lesz már az Xbox-omon -.-, szóval annyit tehetek, hogy megvárom az október közepén megjelenő GOTY játékunkat. A demó felejtős. Szomorú

Mindezek ellenére szeretném megköszönni a segítséget (nyilvánosan is) vixo-nak. Köszi! kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 08, 11:11:01 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #617 Dátum: 10 aug 08, 11:21:20 »

vixot  meg kérném hogy segítsen  nekem is . köszi
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #618 Dátum: 10 aug 08, 11:48:09 »

én is írtam korábban hogy confirmed killer bee. úgy látszik senki nem figylet.

Arra gondoltam, hogy ő linkelte be először(azóta javítottam is), szóval ne duzzogj Nevet, cserébe kitüntetlek egy arany polipkar medállal Nevet
Naplózva

kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #619 Dátum: 10 aug 08, 12:07:05 »

végre killerbee Nevet, azért az a rövidke trailer is jó: susanoo mozgásban Nevet
Naplózva

Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #620 Dátum: 10 aug 08, 16:58:31 »

AZ UNS-böl lesz Collector's Edition is,amit Minato-t tartalmazza extra karakterként!!!!Na most elkezdhetek gondolkodni hogy ebböl vagy AC:Brotherhoodbol vegyek Collectort Pojén
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #621 Dátum: 10 aug 08, 17:26:35 »

A collectors nem tartalmazza Minato-t hanem egy kód van benne ami unlockolja, másszóval nem kell megszerezni, míg a simában ugyan úgy benne van csak a sztori módban unlockolni kell, ennyi a külömbség + a Ce ban vannak plussz cuccok pl: toll, zene cd stb.

Ezzel azt akarom mondani, hogy ő nem egy CE exclusive karakter
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 09, 12:41:28 írta Exkirion » Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #622 Dátum: 10 aug 09, 11:25:44 »

                                              Nem szaladt könny a szemebe
                                              Pedig megérkezett a kedvencem
                                              Gyilkos Méh a neve
                                              Szétverek mindenkit vele
                                              Ha meglesz a gamecske
             
                                 WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
énsem vok jó reper ezt meghagyom neki Nevet de milyen kirély már  Gyilkos Méh  a kedvencem és végre kiprobálhatom majd már alig várom felpörötem ettöl a hírtől Nevet:D Nevet:D:D
Naplózva
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #623 Dátum: 10 aug 11, 18:48:16 »

remélem gyilkos méh ultijához majd adnak egy keveset mert
engem az ultik érdekelnek a legjobban illetve még az rpg mod kinézete és a kezelhetőségre leszek kíváncsi
(egy kis off aki végig tolta a naruto ulti acc 1et az pm ram pls.)

de méh az nagyon feldobott Nevet
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #624 Dátum: 10 aug 12, 13:13:55 »

Valaki megírná PM-be hogy ha japán accot akarok csinálni de a jelszó megadása után kiléptet a boxon akkor mi a teendő Nevet  Remélem ez nem számít OFF-nak.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #625 Dátum: 10 aug 12, 13:33:02 »

Hogyan is fog kinézni az Collectors Edition és mi van benne és az Európai megjelenési dátum és PAL demo

A Namco Bandai a minap felfedte, hogy hogyan is fog kinézni az Európai CE az Ultimate ninja storm 2 ből. Nos eddig gondolkodtam, hogy simát vagy CE-t vegyek-e de vazze, egy olyan dízdobozt szereznem kell Nevet

Íme a kép

Ezenkívül az Európai megjelenés úgyfest október 15, nem tuom, hogy ez mennyire hivatalos, mert hallottam olyat, hogy az Amerikai 12.-e szóval akkor valamelyik kacsa(mert Európába jön elsőnek). Ezenkívül a PAL verziós demo augusztus 25. én jelenik meg a live on és a PSN-ön.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

íme az eredeti szöveg amiből ezek vanak:

The storm is rising in the east with confirmation today from NAMCO BANDAI Games Europe S.A.S. of the European Collector’s Edition of NARUTO Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 for the Xbox 360 video game and entertainment system from Microsoft and PlayStation 3. The special edition will be stuffed with indispensable treats for the fans alongside the greatest Naruto video game experience to date, with both standard and Collector’s editions of the game going on sale on October 15th.

The highlight of the Collector’s Edition is an individually numbered Laser Cell artwork featuring an original illustration of “Hokage-Naruto” drawn by the creator of Naruto himself, Masashi Kishimoto, to mark the 10th anniversary of the series’ first appearance in Shonen Jump magazine. Alongside this fan must-have comes the original soundtrack on a separate CD and a DLC card which gives players instant access to the playable character Minato, otherwise only available as the very last unlockable character in game. All of this, plus the game itself, is packed into the specially designed Collector’s Edition retail box. No fan should be without it.

Developed by acclaimed studio CyberConnect2, NARUTO Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 is a tour de force of Naruto thrills and spills, and the first game based on the global hit Naruto Shippuden manga and anime to appear on both consoles. Impressively faithfully to the universe of the anime, the game takes players through the Naruto Shippuden story arc with new battle systems enhancing the gameplay. Players must choose the right companions to fight alongside for a greater chance of winning, and together unleash explosive Team Special Techniques to lay waste to opponents. The brand new online mode, a first for the Ultimate Ninja series, takes the full force of the fight to opponents around the world.

Players will meet a host of criminal Akatsuki characters in the game, and in an astonishing story twist even see Sasuke wearing an Akatsuki costume. Lars Alexandersson, of TEKKEN 6 fame, will also make a playable appearance wearing his TEKKEN 6 costume designed by Naruto creator Masashi Kishimoto. As an unlockable guest character, Lars brings his explosive signature moves to the game’s versus mode adding a ferocious new dimension to the experience.

Ninja Apprentice or confirmed Sensei will also be able to put their hands and exercise their skills on the playable demo available via PlayStationNetwork and Xbox Live online game service across Europe and the PAL regions on August 25th.

With the original Japanese voiceover, an almost endless number of unlockables and power ups to discover, a wealth of brand new environments to explore, two-player multiplayer, and amazing visuals faithful to the anime, NARUTO Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 is an unmissable tornado of fierce ninja action.

Naruto is the #1 best-selling manga across Europe, with the hit anime TV series currently broadcast worldwide to massive audiences. Since 2003 NAMCO BANDAI Games has been the leading company selling video games based on the Naruto license.

« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 13:34:48 írta Exkirion » Naplózva

kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #626 Dátum: 10 aug 12, 13:58:25 »

A probléma megoldódott,a demó jön lefele Nevet  Már nagyon várom Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #627 Dátum: 10 aug 12, 14:25:07 »

mi a kölömbség a sima meg a collectoros közt?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #628 Dátum: 10 aug 12, 14:52:59 »

Dízdoboz, Soundtrack cd, Kishimoto Masashi álltal design-olt képesk köny, Minato meglesz alapból, amúgy az egyik legkésöbb megszerezhető karakter, vlami lézeres toll vagy mi

Kb ennyi, ha nem érdekelnek a bijuuk.... izé... a bizsuk akkor semmi, de figy ha ilyen ezer forinttal lesz drágább akkor semmi gond szerintem. Én pl szeretek collectorst venni ha nem sokkal drágább vagy ugyan annyi mert klasszak szerintem ezek a kis extrák és a dízdoboz álltalában szép. Ez a Pein, Itachi, Sasuke, Sage Narutos design is nagyon tetszik
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #629 Dátum: 10 aug 12, 14:55:12 »

jól hangzik Nevet ez a collectoros mikor lesz kapható mert ráhajtok akkor Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!