24 máj 18, 14:31:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 365278 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1755 Dátum: 12 júl 25, 13:24:15 »

Látom nem olvastad el a hozzászólásomat teljesen... Én azt mondtam, hogy lehet, hogy Zetsu megvédte a sharingant azzal, hogy Obito-t beborította "magával". Amikor Kakashiék elmentek ő elvette a Sharingant.

"Ezt ^^^^ te komolyan gondolod? Kőkemény."

Kb nekem is ez volt a reakcióm amikor a Te elméletedet olvastam, de most már kezdem azt hinni, hogy egy része nem is olyan hülyeség.

És ha csak ilyen stílusban tudsz érvelni, akkor magyarázd meg Tobi miért nem használta tér- idő jutsuját miközben Kakashi a Kamuit alkalmazta.   Ebben a fejezetben kétszer is.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 13:34:01 írta TsunadeHime » Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1756 Dátum: 12 júl 25, 13:37:42 »

TsunadeHime
Látom félreértettél. A te érvelésedre normálisan reagáltam, mivel te is úgy írtad, ez pedig hogy: "Ezt ^^^^ te komolyan gondolod? Kőkemény." egyáltalán nem neked szólt, hanem annak a kedves úrnak, aki előttem szólt hozzá, hogy "felesleges hsz-ek tömkelege a topicban" és ezt még kiegészíteném az előző gyönyszemmel is, azaz "hsz vadászat folyik".

Látom nem olvastad el a hozzászólásomat teljesen... Én azt mondtam, hogy lehet, hogy Zetsu megvédte a sharingant azzal, hogy Obito-t beborította "magával". Amikor Kakashiék elmentek ő elvette a Sharingant.
A bajom ezzel annyi, hogy senki sem tudhatja előre, milyen erőket is rejt az adott Sharingan.Ott Obito még csak az 1 pontosnál járt, ebből kiköveteztetni a leendő MS képességeket esélytelen.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1757 Dátum: 12 júl 25, 13:42:14 »

CsukiIce:
Bocsi, már megszoktam, hogy mindenki belém köt  ikszdé

Igazad van, tényleg lehetetlen kikövetkeztetni. De talán Zetsu látta benne a lehetőséget, hiszen ilyen fiatalon képes volt felébreszteni a sharinganját és ezért mentette meg a szemet. Vagy azért, mert már akkor is gyűjtötte őket. ( akár parancsra, akár magának). Nem kötelező Uchiha-nak lennie egy személynek ahhoz, hogy felébressze az MS-t. Pl ott van Kakashi is. Így Zetsu ( vagy Tobi) is felébresztette és szert tett erre a képességre.
Persze ez is csak spekuláció.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/487/5

És még itt van ez is. Tobi itt eltűnt, mielőtt Kakashi megpróbálta volna használni a technikát. Talán jó volt az időzítése, talán megijedt, hogy nem tudja használni a saját technikáját. Ez is az mellett szól, hogy ő Obito szemét birtokolja.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 13:50:45 írta TsunadeHime » Naplózva

8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #1758 Dátum: 12 júl 25, 17:03:59 »


Igazad van, tényleg lehetetlen kikövetkeztetni. De talán Zetsu látta benne a lehetőséget, hiszen ilyen fiatalon képes volt felébreszteni a sharinganját és ezért mentette meg a szemet. Vagy azért, mert már akkor is gyűjtötte őket. ( akár parancsra, akár magának). Nem kötelező Uchiha-nak lennie egy személynek ahhoz, hogy felébressze az MS-t. Pl ott van Kakashi is. Így Zetsu ( vagy Tobi) is felébresztette és szert tett erre a képességre.
Persze ez is csak spekuláció.
Nekem ez olyan valószínűtlen, hogy pont akkor legyen ott Zetsu, amikor Obito felébreszti a sharinganját ehez kb. éjjel-nappal követni kéne, ennyi erővel inkább Shisui szemére összpontosítottak volna, ami sokkal nagyobb érték....

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/487/5

És még itt van ez is. Tobi itt eltűnt, mielőtt Kakashi megpróbálta volna használni a technikát. Talán jó volt az időzítése, talán megijedt, hogy nem tudja használni a saját technikáját. Ez is az mellett szól, hogy ő Obito szemét birtokolja.

itt nem hiszem, hogy megijedt volna, lehet csak annyi, hogy abba a dimenzióba vagy helyre teleportálná Kakashi Tobit, ahova Tobi szokta az ellenfeleit vagy saját magát és onnan simán kiszabadulna, ez is lehet egy olvasat...bár a tiéd is


« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 17:10:50 írta 8nervus6 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1759 Dátum: 12 júl 25, 17:22:33 »


Igazad van, tényleg lehetetlen kikövetkeztetni. De talán Zetsu látta benne a lehetőséget, hiszen ilyen fiatalon képes volt felébreszteni a sharinganját és ezért mentette meg a szemet. Vagy azért, mert már akkor is gyűjtötte őket. ( akár parancsra, akár magának). Nem kötelező Uchiha-nak lennie egy személynek ahhoz, hogy felébressze az MS-t. Pl ott van Kakashi is. Így Zetsu ( vagy Tobi) is felébresztette és szert tett erre a képességre.
Persze ez is csak spekuláció.
Nekem ez olyan valószínűtlen, hogy pont akkor legyen ott Zetsu, amikor Obito felébreszti a sharinganját ehez kb. éjjel-nappal követni kéne, ennyi erővel inkább Shisui szemére összpontosítottak volna, ami sokkal nagyobb érték....

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/487/5

És még itt van ez is. Tobi itt eltűnt, mielőtt Kakashi megpróbálta volna használni a technikát. Talán jó volt az időzítése, talán megijedt, hogy nem tudja használni a saját technikáját. Ez is az mellett szól, hogy ő Obito szemét birtokolja.

itt nem hiszem, hogy megijedt volna, lehet csak annyi, hogy abba a dimenzióba vagy helyre teleportálná Kakashi Tobit, ahova Tobi szokta az ellenfeleit vagy saját magát és onnan simán kiszabadulna, ez is lehet egy olvasat...bár a tiéd is




Erre én is gondoltam, de úgy vagyok vele, hogy ha Kishi úgy akarja bármit bele tud magyarázni a dologba.
Nekem logikusnak tűnik, hogy Tobi Obito szemét birtokolja. Ha tudtok rá példát adni, amint ő és Kakashi egyszerre használják a szemeik erejét akkor az megcáfolná az elméletem. Ebben a fejezetben már kétszer is előfordult, hogy Tobi simán kikerülte a támadást amikor Kakashi Kamuit használt, holott egyszerűbb lett volna használni a tér-idő jutsuját.

Az is eléggé érdekes, hogy a két szem ereje ennyire hasonló... Ez lehet véletlen is, de mint mondtam minden lehetséges.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 17:23:26 írta TsunadeHime » Naplózva

8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #1760 Dátum: 12 júl 25, 17:56:15 »


Erre én is gondoltam, de úgy vagyok vele, hogy ha Kishi úgy akarja bármit bele tud magyarázni a dologba.
Nekem logikusnak tűnik, hogy Tobi Obito szemét birtokolja. Ha tudtok rá példát adni, amint ő és Kakashi egyszerre használják a szemeik erejét akkor az megcáfolná az elméletem. Ebben a fejezetben már kétszer is előfordult, hogy Tobi simán kikerülte a támadást amikor Kakashi Kamuit használt, holott egyszerűbb lett volna használni a tér-idő jutsuját.
Az is eléggé érdekes, hogy a két szem ereje ennyire hasonló... Ez lehet véletlen is, de mint mondtam minden lehetséges.

Tudok rá példát, mondjuk a mostani manga(595) elég jó rá.... Kakashi végig a sharinganját használja ebben a fejezetben, de ha speciel a tér-idő jutsut nézzük akkor a 19. oldal- miközben Kakashi eltünteti a Naruto felé tartó pengét, Tobi fején keresztül megy Naruto ökle  Kúl

-először azért nem sikerül a Kamui ,mert valószínüleg túl nagy a Mazou, erre mondja Tobi ,hogy optimista...emlékezünk arra,  amikor Kakashi Pein ellen harcolt és eltüntette a rakétát belehalt, mert elment az összes ereje, egy Mazou eltüntetéséhez mi mennyiségü chakra kellene? másodszor meg sikerült a Kamui

.másik miért nehezebb simán elhajolni valami elöl, mint egy energiaigényes jutsut használni?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 18:01:59 írta 8nervus6 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1761 Dátum: 12 júl 25, 17:59:13 »

Átment miután Kakashi eltüntette a Kunait. Addig Tobi nem tudta használni a Jutsuját. Így Naruto ökle hozzáért, ezért is repedt meg a maszk. De miután Kakashi végzett a Kamuival, Tobi ismét használni tudta a tér idő jutsut így kikerülve Naruto támadásának nagy részét.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1762 Dátum: 12 júl 26, 13:53:57 »

Jiraya említi mikor a rinnegan legendájáról beszél, hogy aki birtokolja minden elemet tud használni. Amikor tanította a kis yahikoékat ott nagato is nyomatta. Legalábbis így emlékszem.

Az egy dolog, hogy ismeri kakashit, de tudja, hogy gai-nak rossz az arcmemóriája. Ez meg már nem egy olyan dolog amit bárki tud.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #1763 Dátum: 12 júl 26, 15:00:27 »

Amúgy ha jól láttam a mangában az utolsó oldalon amikor Naruto ökle átsiklik Tobin és Naruto hátrál Tobi meg utána ugrik Kakashi fejbe rúgja Tobit hogy ne szippantsa be  Narutot... Akkor most Kakashi ilyen tápos hogy egy rúgással megrepeszti a maszkot? Az elején Naruto lefejelte és meg se rezzent a maszk Nevet

A másik hogy a 14. oldalon a 4. képen Tobi maszkja be jelzett Kakashi kamuijára? Van rajta valami jel... Vagy az csak valami baki?

Na mind1 remélem hamarosan le pereg a maszk és kiderül hogy Ichiraku a rámen árus valójában Tobi...
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1764 Dátum: 12 júl 26, 15:21:28 »

Jirayra valóban azt mondta de kitudja, hogy ez igaz e. Nagatoról a Jirayra kiképzésen tudjuk, hogy víz elemmel biztosan rendelkezik mert a végén Jirayra klónja ellen vízjutsut használt. Ez az öt elem használata csak az ő mondásából maradt fenn de soha nem lett bemutatva vagy bizonyítva eddig. Így ez is lehet egy mesék után terjedő valami. Volt már jó néhány ilyen a történetben.
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #1765 Dátum: 12 júl 26, 23:59:41 »

Tobi szerintem a Senju DNS-nek köszönheti hogy ilyen erős fizikailag mert anno Danzou is mondta hogy azért kellet neki.. na meg persze az Izanagi miatt. Addig püfölik Naruoték Tobit amíg annyi repedés nem lesz rajta hogy leesen? Lehet ott van a gyenge pontja
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1766 Dátum: 12 júl 30, 15:00:47 »

Nem tudom, hogy olvasod e a mangát de nem hinném, hogy ez lenne, mivel amikor Kisaménak megmutatta az arcát akkor látszott az álla és a szája. Szóval biztos, hogy nem olyan mint Zetsu. Amit én el tudnék képzelni még az valamilyen nagy drámai fordulat, hogy pl: Minato Tobi. Én ezt simán el tudnám képzelni. Mindent meg lehetne vele magyarázni. Sőt így még Obito elméletet is alá lehet támasztani valamilyen módon, hiszen Kakashit ő vitte el onnan és akkor simán megmenthette volna a szemét.
És te olvasod a mangát? Nem tudom mennyire emlékszel, de volt egy Minato vs Tobi harc. Az egy dolog hogy gyors Minato, de nem annyira hogy magával küzdjön. Másik dolog, hogy le van szegényke pecsételve, harmadik pedig, hogy Obito jobb oldala még mindig teljesen le lett zúzva.

Ez elég régen volt de elfelejtettem rá reagálni. Én olvasok mangát de amúgy az a rész már van animébe is amit te írsz. minato-n és tobin kívül azt a harcot ki látta? Simán kitalálhatta volna. Aztán Kakashit ki teleportálta el onnan? azt hiszem Minato. Le lett zúzva de simán megmenekülhetett egy szem. Láttál már embert aki egy szikla agyonnyom? Simán maradhat egészben valamelyik része.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1767 Dátum: 12 júl 30, 18:18:34 »

A Naruto-s még oké de a kakashis.  >.<# Lehet egy gonosz naruto ebben igazad van de ha a tényszerűséget nézzük akkor két Naruto lenne egy helyen ami paradoxon és az egész univerzum megsemmisülne. bár ha egy párhuzamos dimenzióról van szó akkor az is lehetne, hogy mikor egymáshoz érnek akkor mindketten energiává válnak. Ezek a lehetőségek.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1768 Dátum: 12 júl 31, 18:37:32 »

Jobban belegondolva van valami értelme ennek a Tobi=Obito dolognak. Az, hogy a Kyuubi támadásakor magasabb volt, mint Kakashi azzal is lehetne magyarázni, hogy pl. Madarának, aki megtalál(hat)ta  így is-úgy is ki kellett valahogy pótolnia a hiányzó részeit, akkor már miért ne tehette volna felnőtté? +Kakashi és az ő sharingan technikája, azért igencsak hasonlít, pl.: meg is állította Kakashit, amikor megpróbálta leválasztani a Mazou fejét. Meg elég sokat is tud Kakashiról.

Szóval még egy dologgal alátámasztanám a tobi=Obito elméletet.
Tobi biztos hogy Kakashi közeli ismerőse ezt az 594. fejezet 10 oldala árulja el.


Azta, ez eddig még senkinek sem tűnt fel ezelőtt :O. Mellesleg ez nincs meg 2 sor.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #1769 Dátum: 12 júl 31, 20:51:25 »

Ha olvassátok és ÉRTELMEZITEK is a mangát akkor látjátok hoyg Kakhasi kamui-ja eltűntet megsemmisít dolgokat míg Tobié teleportál Apontból Bbe. Obito-t meg agyon nyomta egy bazi nagy szikla és onnan nem jutott ki felnőtté meg nem lehet tenni  >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!