24 jún 02, 11:58:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pokémon  (Megtekintve 52501 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Gato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #30 Dátum: 08 dec 30, 13:15:03 »

Nekem a Pokemon iránt vegyes érzelmeim vannak. Az anime már elég unalmas, bár szórakozásból bele lehet nézni, ha nem vágyok semmi bonyolultra. A filmek jobban érdekelnek, de azokat lusta vagyok megnézni. A játékokat viszont szeretem. Megvan a (Ranger), FireRed, Emerald és a Diamond. A Platinium-ot is megveszem, ha megjelenik itt is. Az egyetlen bajom, hogy egyikkel sem tudok szerezni Zangoosét.:\
Naplózva


A 4. fal áttörésével rávenni valakit, aki nemrég meg akarta ölni a hozzád közel állókat, hogy segítsen, elég érdekes elgondolás. Csak a legközelebbi alkalommal ne süljön el rossz irányba a dolog.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #31 Dátum: 08 dec 31, 14:53:31 »

A Gameboyos játékok tényleg jók de én elakadtam a Johtos Pokiknál má régen Nevet Megvan a Blue, Gold és Leaf Green. Újabb nincsen, majd talán egyszer. >.<#
Naplózva


 
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #32 Dátum: 08 dec 31, 17:36:02 »

Lol én szoktam nézni, ha reggel nem megy más a tévében...de január 5től a dzstikszen lesz pokémoon :'D
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #33 Dátum: 08 dec 31, 20:47:17 »

Jaja a Dimond & Pearl,én nézni fogom ikszdé Amúgy nekem csak GBA emulátorom van,azon kivittme már a saphir-t asszem Nevet
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #34 Dátum: 09 jan 01, 01:06:44 »

Háát én is rákukkantok az új részekre, jó hogy írtátok Nevet Am is kiváncsi voltam rá, de szerintem nem lesz semmi változás... lefogadom hogy a rakéta csapat még mindig üldözi őket és meg akarják szerezni pikachut...
Am a filmeket én is szeretem, ott legalább történik is valami. Kevenc pokémon? Dragonite!
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #35 Dátum: 09 jan 01, 18:27:25 »

Ugyanmá,Blastoise a legjobb Nevet meg bulbasaur Nevet
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #36 Dátum: 09 jan 05, 19:21:11 »

Ehh xD Valakinek sierült megnéznie? Nevet Meséljétek milyen volt mert nemtom mikor megy.. Nevet egye fene, túlélem. Kúl
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #37 Dátum: 09 jan 05, 19:47:23 »

uhhh én pokemontol falra mászok Leüt
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #38 Dátum: 09 jan 05, 19:48:42 »

Hát nem tom nekem tetszett azu új,és legnagyobb meglepetésemre az eredetit fordították.... tehát ott nyomult,hogy Tv Tokyo,mármint a stáblisátánál meg mindenhol kanjik hátk irály Nevet
Naplózva
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #39 Dátum: 09 jan 05, 20:16:08 »

uhhh én pokemontol falra mászok Leüt

Hát mert nem ezen nőttél föl!

Hmm elkaptam én is az új részt most. Nade miért volt a 10 éves csajszinak mélyebb hangja mint az anyjának? Wtf? Mind1, ez már egyáltalán nem árasztja magából a régi pokémon feelinget.
Ééés igazam volt, a rocket team még mindig benne van. :/
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #40 Dátum: 09 jan 05, 20:41:27 »

Hát én azt mondom hogy ez az anime igazából 8-9 évesen szentem eléggé élvezhető de már kicsit nagyobb korban már elég durván nem nézhető,mert én így vagyok vele,de igazából én is nagy fan voltam,ha belegondolok nem is olyan régen! >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 01:35:06 írta con » Naplózva
Gato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #41 Dátum: 09 jan 05, 21:25:17 »

Igaz, fiatalon a legjobban élvezhető, ettől még lehet rajta szórakozni idősebben is szerintem. Embertől függ.

Csirguz: 14:15-től és 19:20-tól megy, ha jól emlékszem.XP

Amúgy éljen a magyar nyelv. Dawn, aki Pokémon koordinátor akar lenni, elindul Twinleaf Town-ból "szanddzsem"-be (Sandgem), hogy megkapja a kezdőpokémonját. Kisebb kalandozás után sikerül, kiválasztja, Piplup-ot és természetesen kap mellé Pokédexet és Pokéballt. Jah, és nem figyeltem, de a Rakéta csapat mintha a Battle Frontier-t említette volna.
^A dolgokat nem szórakozásból írtam angolul, így voltak benne.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 05, 21:27:55 írta Gato » Naplózva


A 4. fal áttörésével rávenni valakit, aki nemrég meg akarta ölni a hozzád közel állókat, hogy segítsen, elég érdekes elgondolás. Csak a legközelebbi alkalommal ne süljön el rossz irányba a dolog.
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #42 Dátum: 09 jan 06, 15:21:23 »

A Jetix egyre silányabb szinkronokat készít. Meddig tartott volna utánanézni az eredeti elnevezéseknek, és hogy követhettek el akkora hibát, hogy James-nek Tracy hangját adták? Ohh My God Így se, úgy se nézném a Pokémont, de ha már megveszik egy Magyarországon 9 éve futó sorozat folytatását, odafigyelhetnének mit adnak ki a kezükből. A Rakéta csapat inditó szövege már az RTL Klubos szinkronban is változott. Nem hiszem el, hogy több, mint 100 rész után a szinkronhangok még nem fújják kívűlről.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #43 Dátum: 09 jan 06, 15:28:33 »

A mostani szöveg megint változott Nevet Bár sztem elmegy ez a sorozat főlehg úgy,hogy 8 kb totál Pokémon fnatikus voltam Nevet
Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #44 Dátum: 09 jan 06, 15:37:25 »

Én a magyar premier előtt már találkoztam vele a német RTL2-n, mindig a Dragon Ball előtt adták, és néztem, h "mi a szar ez?". Aztán a marketing áldásos hatásának köszönhetően (az RTL nagyon reklámozta a premier előtt) én is rákaptam, mindig vettem fel videóra, hogy újra meg újra megnézzem, meg gyűjtöttem a tazokat. Aztán a 104. rész után elkezdték ismételni, és rájöttem, hogy ez túl gagyi nekem.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!