24 máj 19, 04:48:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Manga vagy anime?
Manga - 31 (36.5%)
Anime - 15 (17.6%)
Mindkettő - 39 (45.9%)
Összes szavazó: 83

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Manga vagy anime?  (Megtekintve 6908 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #15 Dátum: 13 júl 04, 12:26:56 »

Én mindkettõre szavaztam.
Szeretem az animét, látványos, egyre jobb és jobb lesz a grafika - arról a bizonyos oldalról le lehet tölteni HD-ben - és imádom Natsu és Erza hangját. Meg Gazille...hát õ fenomén...mikor macska ,,hiánya" volt....meg szeretem a ,,bónuszba" berakott hülye jeleneteket...mármint...amikor egy jelenet máshogy szerepel a mangában s az animében. Pl, a legeslegelején, amikor Lucy elhívja Natsuékat kajálni, s kérdi, hogy szerintük egy sárkány mit csinálna a város közepén...azon a jeleneten sírtam Nevet
Manga...nos...a manga nagyobb teret ad a fantáziának... - habár a színeket pont úgy képzeltem el, ahogy az animében van Nevet - több infó van benne és nincs benne filler...habár, a csatajeleneteknél mindig összevegyülök, hogy mi merre és hány óra, s olyankor megnézem az animében.
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #16 Dátum: 13 júl 05, 10:15:44 »

Én is abszolút mindkettő párti vagyok, mert vannak dolgok, amiket kétszer ki kell élvezni. ikszdé Hülyéskedést félretéve, én szeretem, ha először szépen mangában átrágom, röhögök a poénon, vagy elgondolkodom és aztán jön az anime, amikor már csak a képi és hanghatásokat kell élveznem. (Kivéve, amikor Ichiya domborít egyet, mert akkor a röhögőgörcs szélére kerülök, közel a totális megsemmisüléshez.)

Kicsit off, de cáfolnálak, mert akad azért a mangában is fillernek is mondható rész. Ilyen például szerintem a mostani OVA alapanyaga, meg elviekben a következőé is.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #17 Dátum: 13 júl 08, 22:28:35 »

Nálam is mindkettő lett.
Animebe jobb nézni a harcokat és pár viccesebb esemény is tovább tart.Plusz ezzel is kezdtem el.
Megjegyezném a fillerjeit is egész jól beleépítették
Amióta nincs Animeje azóta nézem inkább a mangáját történet miatt is.Visszanézve a korábbi fejezeteket pedig több kiegészítést és magyarázatot találok amit nem értek meg Anime alatt.

Mindkettőnek van egy külön jó hangulata,persze vannak néha bakik,de hát hol nincs smirksweat
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #18 Dátum: 13 júl 11, 12:19:46 »

Hát, inkább a manga mert az van Nevet
Animét én sose néztem csak 1-2 jelenet erejéig, nekem túl élénkeke lettek a színek, a szinkronok nem jöttek be többnyire és azok a CGI varázseffektek meg nagyon gagyik voltak szerintem. Ja, és cenzúrázták mint a fenét.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!