24 máj 19, 05:59:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Milyen lenne a Naruto filmben?  (Megtekintve 69817 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Natsu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



« Dátum: 08 júl 29, 09:26:00 »

Ti mit szólnátok ahhoz, ha Narutot megfilmesítenék? Mi lenne, ha az animét most filmben nézhetnénk meg? Vagy esetleg az egyik moviet élő karakterekkel? Mosolyog Én kíváncsi vagyok, milyen eredmény lenne... Ti örülnétek-e neki?
Naplózva


Taiki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #1 Dátum: 08 júl 29, 10:10:47 »

Hát elsőre biztos nagyot néznék , de örülnék neki hogy létre jött a film.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2 Dátum: 08 júl 29, 11:55:24 »

Van rá egy 3(4) betűs magyar szó, hogy milyen lenne filmben. ^^
Az ilyen próbálkozások általában akkora bukták, mint ház.
Kettő lehet: vagy annyira gagyi lenne, hogy megnézni sem lenne érdemes, vagy gagyi lenne, de legalább egy jót lehetne rajta röhögni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kyuubi12
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 08 júl 29, 15:04:13 »

Hát sok-sok millió számitógépes trükkel lehetne megcsinálni,őszintén nem tudom eldönteni,én végtéreis mind a kettőt nézném Nyelvesít
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #4 Dátum: 08 júl 29, 15:44:23 »

@Chakra: Teljes mértékben egyetértek, animét átültetni filbe szinte lehetetlen úgy, hogy sikere is legyen
Naplózva

Kisame12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


WWW
« Válasz #5 Dátum: 08 júl 29, 20:01:10 »

nekem azért lenne 1-2 tippem, hogy kik lehetnének a főszereplők Nyelvesít
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6 Dátum: 08 júl 30, 00:01:57 »

És? Kikre gondoltál konkrétan? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lion
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 08 júl 30, 00:06:35 »

Van rá egy 3(4) betűs magyar szó, hogy milyen lenne filmben. ^^


Bezony...Én ki is mondom: Sz°r...Egyébként meg Narutoékat nem lehet lemásolni...Mondjuk az jó lenne ha lenne olyan film ami pont ebben a világban játszódik...De nem valami másolat hanem egy külön történet...Egyébként most meg komolyan gondolkozzatok  Pojén Orochimaru Vs. 3.-ik Hokage...És akkor most egy vén ember fog ugrálgatni? Ez nevetséges lenne...Egyébként meg Narutot nem lehet lemásolni...Nincsen olyan ember mint Ő...Ezt úgy értem hogy nincsen olyan tiszta, becsületes, segítőkész, mint Naruto! Általában az emberek önzőek és csak magukkal törödnek...Tisztelet a kivítelnek...
Naplózva
Natsu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



« Válasz #8 Dátum: 08 júl 30, 18:03:49 »

Hát, szerintem is megvalósíthatatlan... minden második jelenet valamilyen trükk lenne... Egyrészt, másrészt meg, lehet, hogy találnának egy olyan szereplőt, aki "hasonlít" Naruto-kun-ra, de ugyan úgy, ugyan olyan tökéletesen eljátszani az animés Narutot... szerintem is lehetetlen!  :/

Mondjuk, csak kíváncsi voltam a véleményetekre...  >.<# ikszdé De ezek szerint, egy véleményen vagyunk... :p
Naplózva


Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #9 Dátum: 08 júl 30, 19:31:09 »

Hmm... nekem elsőre az ötlettől is borsódzik a hátam, mert anime az anime. De gondoljatok bele, ott van a Mátrix, ami eredetileg képregény volt. Az Animátrix DVD-n pedig az alkotók arról beszélnek, hogy a Mátrix animestílusú elemeket használt, olyan szokatlan beállításokat és kompozíciókat, amik csak az animékre jellemzők. A Mátrix őrület meg már jó ideje elterjedt a világban...

Ennek ellenére én azt mondom, ha valaki ilyesmire adja a fejét, az nemhogy bukta, de még a rajongók szemében is szentségtörő szerepet vállal. A film elveszti azt a szabadságot, azt a hangulatot, amit a rajz megad. Őszintén, én már azt is hülyének nézném, aki 3D-s animációban akarná megcsinálni... pedig TALÁN az még nem is lenne akkora bukta.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
thendo-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14

A Lány - Zero-fangörl


« Válasz #10 Dátum: 08 aug 07, 15:22:25 »

Szerintem nem lenne teljesen lehetetlen, hiszen láttunk már filmeket, amik szinte teljes animációval készültek, lásd: Beowulf...  kacsint  én például egy csomó ideig nem tudtam élő emberként elképzelni a Naruto-s szereplőket, de ráakadtam egy pár képre...   Hümm-hümm
http://idnar.deviantart.com/art/Naruto-Group-2-15802670
http://idnar.deviantart.com/art/Naruto-Group-15545177
http://idnar.deviantart.com/art/CG-Adult-Neji-27281755
http://idnar.deviantart.com/art/CG-Uchiha-18326544
Naplózva

A világnak több szerény zsenire van szüksége... olyan kevesen maradtunk...
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #11 Dátum: 08 aug 07, 22:47:05 »

UVÁÓ... a felnőtt Neji képe nem kicsit hatásos... hogy ne mondjam: egészen vonzó.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
thendo-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14

A Lány - Zero-fangörl


« Válasz #12 Dátum: 08 aug 08, 10:09:01 »

Imádom azt a képet!  Hümm-hümm Annyira élethű hogy húúú ikszdé
Naplózva

A világnak több szerény zsenire van szüksége... olyan kevesen maradtunk...
splazi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #13 Dátum: 08 aug 09, 10:04:58 »

HAHA eszembe jutott valami : Ha lenne ilyen film Tsunade -Pamela anderson Nevet:D
Naplózva
thendo-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14

A Lány - Zero-fangörl


« Válasz #14 Dátum: 08 aug 09, 12:04:21 »

LoL Nevet de van benne valami Nyelvesít tényleg ő lenne az egyetlen alkalmas erre a szerepre, bizonyos okok miatt ikszdé
Naplózva

A világnak több szerény zsenire van szüksége... olyan kevesen maradtunk...
Oldalak: [1] 2 3 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!