24 máj 18, 13:05:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece filmek  (Megtekintve 43056 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #30 Dátum: 11 márc 16, 22:36:12 »

Jut eszembe Luffy kalapja csak nekem tűnt aberráltnak? Olyan kis csökött volt:D. Az egyetlen jó dolog ebben a movieban  Robin-chuan volt<3.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #31 Dátum: 11 márc 16, 22:41:54 »

Nekem Luffy kalapja épp hogy olyan nagynak tűnt. De nem csak a movieban, hanem az animében is kb. Amazon Lily óta. Régebben mintha kicsit kisebb lett volna, színe meg sötétebb sárga. Most nekem néhol nagyon nagynak tűnik a fejrésze. Nekem a régi rajzolása jobban bejött...vagy lehet csak én látom különbözőnek...
Robint először én is csak néztem, mikor Frankyval sétál. Totózgattam, hogy ki lehet Frankyval az a szemüveges csaj. Aztán szép lassan ráeszméltem.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #32 Dátum: 11 aug 08, 14:37:27 »

Jó volt ez a 11. "mozi" bár inkább speciálnak nevezném a maga fél órájával. Azért szívesen megnézném DDDben is az a Giganto Pistolt. ^^ Amit meg levág Brook a harc alatt , az valami fergeteges , jót nevettem rajta , Yohohoho!
Naplózva
mclood
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #33 Dátum: 11 szep 06, 11:49:56 »

érdeklődnék hogy akkor a mozi filmek fordításának mikor fogtok neki állni mert már utol értétek a sorozatot és hát a csekély angol tudással nem olyan izgalmas végig nézni a filmet Nevet
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #34 Dátum: 11 szep 06, 15:50:45 »

Hamarosan jönnek azok is, csak azokat formázva égetve adjuk ki, és az nem kis munka... de hamarosan jönnek!
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #35 Dátum: 11 szep 22, 18:58:03 »

Jaja, főleg a 9.movie a Chopperes maga 1900 sorával. De sztem mindegyik movie élvezhető, mondjuk én kicsit irreálisnak tartom a 10.moviet, amiben Luffy leveri szinte fél kézzel Shikit.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #36 Dátum: 11 nov 28, 17:36:40 »

a moviekat érdemes megnézni? ha igen, melyiket? mert én véleltenül belenéztem egy rossz fillerbe, és az tök nagy csalódás volt :'S szal csak akkor nézem meg őket, ha a sztori is jó, és 100%ig  karakterhű.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Rub
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15

The magican


« Válasz #37 Dátum: 11 nov 28, 18:59:00 »

Szerintem csak a 10-iket azt Oda írta de az se hozza a sorozat hangulatát de legközelebb van hozzá, előzményként érdemes meg nézni a 0. részt ez a Roger halála utáni eseményeket mutatja be. a 7-8 az chopper-arabasta arc remakeje
Naplózva

"I don't see your death in the cards"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #38 Dátum: 11 nov 28, 20:17:30 »

köszi szépen ^^ de... a honlapon csak az van kiírva, hoyg az első rész van lefordítva, nem? akkor hol tudom megnézni a 0.-at? ha reklám küldd el légyszi pü-be :)
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #39 Dátum: 11 nov 30, 15:14:43 »

Kedvenc filmjeim:
-Movie 4: Dead End Adventure Nagyon izgalmas az egész.Tetszik hogy a főellent úgy győzi le Luffy, mint anno Crocodile-t; megtalálja a Logia gyümölcsének gyengéjét.
-Movie 6: Baron Omatsuri and the Secret Island Ez a film nagyon egyedi az össze közül, mivel a színárnyalatok és a rajzolás alapján nem is nagyon mondanám meg, hogy One Pieceröl van szó.Van egy horrorisztikus beütése is, de nagyon nagyon izgalmas és pörgős az egész, és a vége mindent visz.
-Movie 7: The Giant Mechanical Soldier of Karakuri Castle Ez a film is nagyon bejövős, lélegzet állítóan tetszik a rajzolása, nagyon igényes. És a történet se rossz, az is nagyon bejön, hogy egybefűzik a manga sztorival és mutatják, hogy jön rá Luffy hogy ő G2-ot is tud.
-Movie 10 Strong World Hát ez meg magyaráznom se kell. Az egyetlen movie amit Oda ötlött ki, nagyon szép a rajzolása és a története.
A 8as és 9es remake-eket nem tudom értékelni, eléggé szánalmasnak tartom, hogy nem tudtak mit kitalálni és belenyúltak az eredeti szép történetekbe  Nemyóó
A többi mozi elmegy, de annyira nem tetszenek, főleg az 5ös, abban egyedül az tetszett, hogy Zoro győzi le a fő boss-t de írtó unalmas egy mozi volt.
A 3D-s megoldás meg tetszett, szépen megcsinálták.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #40 Dátum: 11 dec 12, 12:18:55 »

Hát lehet velem van a baj. Elég nagy op fan vagyok. Számtalanszor láttam az egészet. Kivülről fújom. Viszont ez a 10. movie egy szánalom volt. Felénél már azért imádkoztam, hogy vége legyen. Mikor megláttam, hogy még csak a fele azt hittem felkötöm magam.
Unalmas volt egyedül Robin-chuan volt benne szép<3
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #41 Dátum: 11 dec 12, 14:29:51 »

Igazat kell adnom Hieinek. A movie a felénél befejeződhetett volna, se Sanji, se Zoro, se Luffy nem kapcsolt az "erősebb fokozatába" (gondolok itt: Gear Second/Third, Kyutoryuu, Diable Jumble) Shiki ellen... bár szerintem még Chopper is elverte volna, ha bekap 3 Rumble-t... Két ok van, amiért megéri megnézni: az epic bevonulás Shiki bázisára és Brook trollkodása, mikor Sanji megmenti Robint (azóta is ezen röhögök xD). De ha nem muszáj, akkor hagyja ki mindenki az életéből ezt a movie-t, nem sokat veszít vele, sőt... nyer 1,5 szabad órát Nevet
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #42 Dátum: 11 dec 17, 13:10:09 »

Imádom az op-t és a 10. számomra is csalódás volt... kevés harc és luffy elhitelte shikit... Robin meg adta nagyon Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #43 Dátum: 11 dec 17, 14:16:27 »

Hát nem tudom, nekem akkor is nagyon tetszett.
Gyönyörű látványvilág, fasza kis ruha minden szalmakalaposon. ( főleg Franky-n Nevet)
Tele volt poénnal és drámai hatásokkal. Amikor Luffy-ék maffia módra betörtek Shikihez, azon a jelenten libabőrös lettem.
A végső harcok, amiket Luffy, Zoro és Sanji vívott, azok is mind fantasztikusak voltak. Szerintem nagyon hangulatosra sikeredett, és az eddigi legjobb mozi.
Naplózva

Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #44 Dátum: 12 márc 10, 19:05:19 »

Feltűnt valakinek rajtam kívül, hogy a 3D film grafikája olyan mint a Kaizoku Muso PS3 játéknak?
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!