24 máj 20, 06:45:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 840 841 [842] 843 844 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781245 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
V-kony
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #12615 Dátum: 16 feb 08, 16:39:40 »

Én inkább az elsárkányosodásra gondolok Laxus kapcsán. Nem emlékszem, hogy a lacrimák-ról volt-e eddig szó ezzel kapcsolatban, de én inkább erre hajlok azzal kapcsolatban, hogy már nem igen ember.
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #12616 Dátum: 16 feb 08, 16:46:12 »

Laxus-nak lazán nulláznia kellene akármelyik spriggan tagot rendes esetben, maximum August-ot nem.Azért lett beteg, és azért Wahl az ellenfele hogy annyira ne legyen laza.Tecnikailag Wahl a legkedvezőtlenebb ellenfél neki ha abból indulunk ki hogy gép, és tudja hasznosítani Laxus villámát.Ilyen alapon Laxus telljesen esélytelen Wahl ellen, de itt jön képbe az új ereje.Amit vagy magába olvasztott ahogy Natsu, de az is lehet hogy valamilyen módon hozzájutott még 1 sárkány lacrimához.
Remélem Mirajane is kap egy Spriggant amit le is zúz, mert a mester nagyon mostohán bánik vele pedig szerintem marha jó karakter.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12617 Dátum: 16 feb 08, 17:25:26 »

Nocsak. Amennyire lenéztem Wahl-t, annyira király volt a mai fejezetben. Nem tudom, hogy most akkor tényleg eredetileg is ilyennek szánta Mashima, vagy csak random találta ki, látva az eredeti bénázását, de ha utóbbi, akkor több random karaktert kéne behoznia, mint gondosan megtervezettet Nevet
Merthogy király harc volt. Persze Luxus egy állat, a halál szélén 1v1-ezik egy spriggannal, aki alapból nem gyenge, és ráadásul Luxus egyetlen természetes ellenfele, tehát az alap mágiája nem is hat rá, és még így is simán partiban van vele. Mi badass, ha nem ez? Nevet De hát ezt eddig is tudtuk Nevet Kíváncsi vagyok, hogy fogja legyőzni a végén...(merthogy lefogja, ez remélem alap Nevet ), hogy mi az a red lighting. Talán egy új mágia? Vagy magába szív valamit? Mindegy, biztos hogy király lesz. Én abban reménykedem, hogy valahogy legyőzi a betegséget, vagy magába szívja és átalakítja, vagy akármi, de NAGYON remélem, hogy nem fog ez után a harc után megint betegen kidőlni, mert akkor nagyon dühös leszek Mashimára. Így is a lehető legjobban legyengítette szerencsétlent, már megint.
Habár lehet őt már csak Acnologia ellen akarja majd megint bevetni...na mindegy.
Gray beszólása hatalmas volt Nevet Már csak ezért is érdemes volt elolvasni a fejezetet.
A többi csata meg...remélem nem olyan egyszerű lesz az egész, hogy most majd Sherria és Wendy legyőzi nagy csatában Dimariát, Erzáék meg Nineheartot. A két lány remélem tol egy elképesztő csatát, de azért egy spriggant talán mégse kéne azért legyőzniük még...habár majd meglátjuk, ha Wendy hasznos tag akar lenne majd Acnologia ellen (márpedig ott szerintem az összes sárkányölő fog harcolni), akkor itt nem szabadna már megtorpannia.
Nineheart meg nagyon király karakternek nézett ki...de ellene meg Erza és Kagura megy, egyszerre...ez meg nem jelent sok jót. Két ilyen erős karakter nem hiszem, hogy ki fog kapni. De kár lenne ilyen egyszerűen legyőzni Nineheartot.
Na mindegy, majd meglátjuk, jó fejezetek voltak mostanában, remélem marad ez a szint Mosolyog)
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 08, 17:29:25 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #12618 Dátum: 16 feb 08, 17:34:24 »

Nocsak. Amennyire lenéztem Wahl-t, annyira király volt a mai fejezetben. Nem tudom, hogy most akkor tényleg eredetileg is ilyennek szánta Mashima, vagy csak random találta ki, látva az eredeti bénázását, de ha utóbbi, akkor több random karaktert kéne behoznia, mint gondosan megtervezettet Nevet
Merthogy király harc volt. Persze Luxus egy állat, a halál szélén 1v1-ezik egy spriggannal, aki alapból nem gyenge, és ráadásul Luxus egyetlen természetes ellenfele, tehát az alap mágiája nem is hat rá, és még így is simán partiban van vele. Mi badass, ha nem ez? Nevet De hát ezt eddig is tudtuk Nevet Kíváncsi vagyok, hogy fogja legyőzni a végén...(merthogy lefogja, ez remélem alap Nevet ), hogy mi az a red lighting. Talán egy új mágia? Vagy magába szív valamit? Mindegy, biztos hogy király lesz. Én abban reménykedem, hogy valahogy legyőzi a betegséget, vagy magába szívja és átalakítja, vagy akármi, de NAGYON remélem, hogy nem fog ez után a harc után megint betegen kidőlni, mert akkor nagyon dühös leszek Mashimára. Így is a lehető legjobban legyengítette szerencsétlent, már megint.
Habár lehet őt már csak Acnologia ellen akarja majd megint bevetni...na mindegy.
Gray beszólása hatalmas volt Nevet Már csak ezért is érdemes volt elolvasni a fejezetet.
A többi csata meg...remélem nem olyan egyszerű lesz az egész, hogy most majd Sherria és Wendy legyőzi nagy csatában Dimariát, Erzáék meg Nineheartot. A két lány remélem tol egy elképesztő csatát, de azért egy spriggant talán mégse kéne azért legyőzniük még...habár majd meglátjuk, ha Wendy hasznos tag akar lenne majd Acnologia ellen (márpedig ott szerintem az összes sárkányölő fog harcolni), akkor itt nem szabadna már megtorpannia.
Nineheart meg nagyon király karakternek nézett ki...de ellene meg Erza és Kagura megy, egyszerre...ez meg nem jelent sok jót. Két ilyen erős karakter nem hiszem, hogy ki fog kapni. De kár lenne ilyen egyszerűen legyőzni Nineheartot.
Na mindegy, majd meglátjuk, jó fejezetek voltak mostanában, remélem marad ez a szint Mosolyog)



Wendy Dragon Force-ban azért nem egyszerű.Ha Sherria is kap mondjuk egy God force-t, csak oda vernek neki.Nevet
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12619 Dátum: 16 feb 08, 17:44:22 »

Az a kemény, hogy a 4 szent mágus csóka együtt szinte semmit nem tudott produkálni egy pajzs ellen, Laxus meg 1v1be ellenfele.
Naplózva

"I believe i can fly"
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #12620 Dátum: 16 feb 08, 18:13:07 »

Az a kemény, hogy a 4 szent mágus csóka együtt szinte semmit nem tudott produkálni egy pajzs ellen, Laxus meg 1v1be ellenfele.

Azért én szerenán még mindig csóválom a fejem... Csak azért OP a csávó mert 10 izé lacrimát használ, ha bárki másnak 11 lenne a testében akkor már serena sz@rt se érne...

Viszont ezen a gondolat meneten végig haladva Erza a local god mert kis millió páncélt tud előhúzni a seggéből és azokat végtelen + 1 módon variálni, ez számszerűsítve mégis csak több mint 10 üveggolyóval a testben.... hoppá  Shots Fired  Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12621 Dátum: 16 feb 08, 20:15:07 »

Az a még keményebb, hogy erre előre is lehetett számítani. Mármint, hogy a 4 szent mágus ki fog kapni, Luxus meg 1v1-ezni fog.
És gondolj bele, ha Luxus mondjuk Ajeelt kapja, és nem azt, akire a villám hatástalan...tegyük fel egészségesen Nevet Szerintem fél fejezet alatt vége.
Bár, azért szerintem Serena erősebb, mint az átlag pajzsok. Legalábbis a négy szent mágus érdekében remélem Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #12622 Dátum: 16 feb 08, 20:19:37 »

nemtom én azért warrodra számoltam egy spriggant. wolfheimről már az első csillantása után amikor fenyegette warrodot tudtam hogy csak egy öreg elfman. hyberionra is gondoltam hogy lecsap egyet mert azt hittem hogy régen vetélkedett serenával. hát nem jött be. nagyon gáz volt az egész. wahl viszont 10/10, ez egy nagyszerű csata lesz.
Naplózva
tubatibi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7

Emperor


« Válasz #12623 Dátum: 16 feb 09, 10:05:47 »

Pont most nézegetem vissza a Tartaros-arc-ot és azon filóztam, hogy szerintem hiba volt elsütni a Lucy - Csillagkirály megidézése vonulatot, azért mégiscsak a legerősebb Csillagszellemről beszélünk, szerintem sokkal epicebb lett volna, ha a Spriggan 12-Zereg-Acnologia ellen jött volna fel a színre, esetleg a Spriggan 12-ből az egyik egy volt Csillagkirály lett volna és akkor mehetett volna 1 vs 1-be.

Na mindegy, szerintem hiba volt. Vélemények?  Gondolkozik Mosolyog

Naplózva
Nandi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #12624 Dátum: 16 feb 09, 10:38:33 »

Azért bele gondoltatok abba, hogy red lightning mit jelenthet?

Van 1 ember akinek tűz és villám képessége is van. Az pedig nem más, mint Natsu... Én előre félek, hogy Őt fogja behozni a mester Laxus mellé, bár eddig mindig sikerült meglepnie.   
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12625 Dátum: 16 feb 09, 11:21:32 »

Jó fejezet volt. Kezdésként jól indult a 2nap.Egyelőre még nem akarom elkiabálni,mert minden epic kezdés után szokott lenni egy jó nagy hülyeség a harcok végén. Így majd 2-3fejezet után fogom eldönteni,hogy jó vagy rossz fejezet lett.
Tetszik,hogy Luxus és Wendy nagyobb szerepet kapnak.Mind2 karakterben rengeteg lehetőség van.
Luxus vs  Wahru harc jól indult és remélem még 2-3fejezetig fognak harcolni. Remélem innentől nem fogja erőltetni a fanservice.Ja és Mirajane  várom még itt.Kéne egy kis LuxusxMirajane  Hümm-hümm
Pont most nézegetem vissza a Tartaros-arc-ot és azon filóztam, hogy szerintem hiba volt elsütni a Lucy - Csillagkirály megidézése
Szerintem jó ötlet volt,hogy a legerősebb szellemkirály is kap egy harcot.(Egy kóstolónak jó volt)Mert...
A csillagszellemeket befolyásolja az idézüjök állapotát. Ha az idéző felemészti az erejét,a szellem is gyengülni fog. Ez mondtam Mard Geer a szellemkirálynak.
Mivel Lucy erejéből nem sok maradt az idézés előtt,így ő se volt képes a teljes erejét használni. A Mard geer elleni harcnál max 30-40% erejét tudta mozgósítani. Mert az ő erejét valahol End,Acnologia,Zeref sorolonám..
Szellemkirály megjelenését majd End vs Lucy fogom várni.Mert ő talán képes lesz felvenni a versenyt Endvel.Mert Lucynak semmi esélye End ellen.Max a király segítségével.
Én inkább az elsárkányosodásra gondolok Laxus kapcsán. Nem emlékszem, hogy a lacrimák-ról volt-e eddig szó ezzel kapcsolatban, de én inkább erre hajlok azzal kapcsolatban, hogy már nem igen ember.
Nem hiszem,mert http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/471/10
Mondjunk azért lehetőségnek se zárnám ki. Mert ő néha tényleg képes a határait veszíteni és benne nem volt sárkány,csak lacrima dns.Ha talán ez megtörténne,akkor Hiro előtt emelem kalapom. Mert kéne egy erős tank ACnologia ellen.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12626 Dátum: 16 feb 09, 11:47:43 »

Szerintem a Red Lightning címben a red az a vérre utal. Hasonlóan, mint Graynél, aki a vérét fagyasztotta meg, hogy legyőzze Urteart. A másik lehetőség pedig a düh. Hogy a dühe miatt lesznek vörösek a villámai. Mondjuk szerintem a szín változás önmagában nem ér sokat, hisz Orga fekete villámai sem különböznek az átlagos villámoktól.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12627 Dátum: 16 feb 09, 11:52:56 »

Most jutott eszembe h Dimarianak Gray lenne jó ellenfél, őt nem érdekli ha meztelen xd
Naplózva

"I believe i can fly"
dekzsolt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #12628 Dátum: 16 feb 09, 12:46:30 »

Srácok, szerintem félreértitek egy páran ezt a Laxus betegséget
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/471/11
itt világosan elmondja, hogy nem gyengébb tőle, nincs állandó hatása
csak néha szívinfarktust kap de két lábon kihordja Nevet

Szerintem is az lesz, valaki már mondta, hogy valami új, más elemű ereje lesz Laxusnak, mivel a villám itt kivételesen nem fog neki segíteni.

Egyébként tök érdekes, mert Laxus erejének növekedése kb kimerül abban, hogy nagyobbat durran a villáma, míg kb ugyanakkorát üt mint egy éve (mondjuk nem próbáltam)
és úgy tűnik a mindenkinél véznább Natsu üt a legnagyobbat Nevet
itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/19
meg itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/464/9

Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12629 Dátum: 16 feb 09, 13:48:44 »

Epic fejezet! Tetszik ez a harc egyelőre.Címet illetően vannak lehetőségek.Például Red helyett még fordították Crimsonnak is és tudjuk hogy Natsunak van a Crimsonos technikája Nevet Lehet Laxus új technikáját fogjuk látni a másik , amit előttem mondtak a vér miatt van az a piros szín.Esetleg mivel ilyen robbanásokat csinál Wahl talán Laxus eszik egy kis tüzet.Vaaaagy Laxus DragonForce-a piros villámokat generál Nevet Várom nagyon a kövi fejezetet Laxus fanok bocsi, de én elnézném h miután megbosszulta Laxus a Raijinshuu-t , utána eltávozna mondjuk Acnologia kezei által  Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 840 841 [842] 843 844 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!