24 máj 17, 11:02:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 838 839 [840] 841 842 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778216 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Price
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #12585 Dátum: 16 feb 02, 22:18:40 »

Idézet
Szerintem aárkány alakban húztaxoe azt a 400 évet. Így nem lenne gond, hisz a sarik lassabban öregednek.

Ezek szerint emberi alakban "halandò".

Az öregedés nem egy nagy dolog. Simán létezhet valami mágia ami megakadályozza az öregedést és itt most nem Ankhseram átkára gondolok. Ha már halhatatlanság létezik, meg olyan tabu varázslat amitől megöregszik az ember, akkor örök fiatalság miért ne lenne?

Ok, de akkor mièrt nem hasznàl ilyen màgiàt August vagy Makarov, ha megtudnàk gàtolni az öregedèst csak hasznàlnàk.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12586 Dátum: 16 feb 02, 22:31:04 »

Az alábbiakat szűrtem le:
Valszeg Acno lesz a főgonosz.
Natsut talonba rakták. Szerintem a vége-főharcban Zeref mellé fog állni.
Nekem már most nem világos hogy Acnologia ellen miért nem használható fel a Fairy Heart. Mavis majd biztos erre is választ ad
Laxus és Erza harca nem lesz egyszerű. De legalább megtudjuk DiMaria inditékait.
 Kúl  Gondolkozik
Szerintetek?
Chakra remekül összefoglalta a dolgokat.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12587 Dátum: 16 feb 03, 05:57:19 »

Price:

A sárkányok is halandók, csak hosszabb az élettartamuk.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12588 Dátum: 16 feb 03, 09:33:01 »

Hát csak az a kérdés h mennyivel lassabban
pl.: Acnologia mennyit öregedhetett 400 év alatt? 5 évnél nem hiszem h többet
Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12589 Dátum: 16 feb 03, 10:10:24 »

Mint már többen megemlítettétek Wendy rúgását Dimari esetében,na nekem ez tetszett a legjobban az egész fejezetben bow.
Most tegyük fel Laxusék,Wendiék nyerésre állnának néhány fejezet elteltével,még akkor is az lenne,hogy jönne Nine Heart és alázna mindenkit szerientem.
És tényle Acnot csak a sárkányölők érdeklik,mintha a többiek ott se lennének.Totál be van kattanva a hapsi, akarom mondani,sárkány,vagy mi fene smirksweat
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Price
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #12590 Dátum: 16 feb 03, 11:00:22 »

Nàlam is ez kavar be, hogy sàrkànykènt màshogy öregszik elvileg, de kb. a sztoriban ugyan annyit szerepelt emberkènt mint sarikènt.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12591 Dátum: 16 feb 03, 11:03:45 »

471:
Nagyon jó fejezet volt.Vége az első napnak.Megkell mondjam a spriggan tagokat egyre jobban becsülöm,mert az egyik képes lett volna Acnologiával harcolni,aki épp megakarta bosszulni a társát. Másik pedig bölcs,aki megakadályozta a másik társa halálát. Végre a gonoszok is együtt harcolnak és ezt már Ajeel harca óta ezt tapasztaltam.
Wahru jól bírja pofonokat,ha Luxus ütését meg se érezte.Talán érdekes harc lesz belőle.

Most legyek boldog, mert a mangaka megint kivonta / ki fogja vonni Laxust a történetből ezzel a betegséggel?
Sajnos Gildtars is hasonló cipőben jár:
Gildtars csak az a probléma,hiába erős,sajnos Acnologia hála kapott egy kis gyengepontot.(Belső szervei)Így neki is vannak már korlátai.Ha lesz itt áldozat,akkor nagy az esély,hogy Gildtars és Makarov mind2 áldozatok lesznek. Op képest itt nagyobb az esély a halálhoz.
Igazából az a vicces,hogy Erza aki épp Tartarosnál nagyobb sérülést kapott testileg és lelkileg , azóta semmi baja.
A lényeg mind2 op és ennyi.
Még mindig abban reménykedek,hogy Luxus másik nagy ellenfele ő lesz
:http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/466/14

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 03, 11:35:02 írta Dungeon Lord » Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12592 Dátum: 16 feb 04, 10:15:19 »

Az hol hangzik el h sárkányformában öregszik lassabban?
Én úgy gondolom h mióta képes sárkánnyá változni azóta lassabban öregszik.
Mindegy h ember vagy sárkányformában van. A kérdés csak az mennyivel lassabban vagy h meddig él egy sárkány.

Gazille ki akarja kötözni és megbüntetni Levit  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 04, 10:20:59 írta AFR » Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12593 Dátum: 16 feb 04, 12:52:00 »

Mindenkit érdekel hogy Acno milyen sárkányölő mágiát használ,lehetséges,hogy ő a lélek sárkányölő? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/415/7 bal alsó panel Gondolkozik.Bár ez csak feltevés,nah nem tudom,majd eldől
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12594 Dátum: 16 feb 04, 18:00:16 »

Az hol hangzik el h sárkányformában öregszik lassabban?
Én úgy gondolom h mióta képes sárkánnyá változni azóta lassabban öregszik.
Mindegy h ember vagy sárkányformában van. A kérdés csak az mennyivel lassabban vagy h meddig él egy sárkány.
Erre a témához csak annyit fűznék hozzá,hogy egy sárkány élettartalma 1000-2000évig élnek. Talán még többet is.
Rengeteg sárkány filmet láttam és általában ennyi szokott lenni.
Szerintem lényegtelen,hogy emberi vagy sárkány formáját használja. Ha valaki már 1x átváltozott sárkánya,annak az élettartalma növekedett. Mert a sárkányölő mágiának sok köze van a sárkány dnshez. Talán benne van vérükben,csak az nem mind1,hogy ki képes ezt felébreszteni. Szerintem Igneelék csak időt nyertek,mert az Dns nem hiszem,hogy végleg megállítoták. Mai napig abban reménykedek,hogy az egyik sárkányölő képes lesz sárkánnyá változni.
Lehet,hogy Acnologia ezért akarja megölni a többi sárkányölőt és nem csak azért,mert csak ők képesek őt megsebezni.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 04, 22:30:23 írta Dungeon Lord » Naplózva
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12595 Dátum: 16 feb 04, 18:15:45 »

Szerintem szükségtelen nagyon varázslat az élettartam növeléséhez, az én elméletem szerint ez úgy van, hogy ugye a mágusoknak a mágikus ereje egyenértékű az életerejükkel. Szóval szerintem, akinek nagy a mágikus ereje alapból tovább él, mint a sima emberek, lásd Hades, Warrod, August (nem tudjuk persze az életkorát). --> Persze ez nem valószínű, de én ezt tudom elképzelni. És, amit mondtok a sárkányokról, én is úgy gondolom, hogy aki rendelkezik sárkányölő mágiával akár (DNS) ők alapból tovább élnek.  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 04, 18:16:30 írta Reater » Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
F0X
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7



« Válasz #12596 Dátum: 16 feb 04, 23:21:43 »

Hát én ezzel a 471. fejezetben kicsit csalódtam egy kicsit  >.<# (harmadszori olvasatra már nem ikszdé) azt vártam hogy véééégre itt van és kijött a dohos barlangjából Acnológia és csinál valamit, azon kívül hogy kinyírja Serenát... erre CSAK egy mini részt kap! Letisztázódik, hogy SENKI (tudom ott a kivétel, aki majdnem neki ment) sincs az ott lévők közül, akinek lenne egy icipici bátorsága és neki esni (legalább szóval), hogy Ő sokkal sárkányosabb, mint Natsuék!!! Nyelvesít Én úgy vagyok vele hogy Acno ereje nem egy sárkánytól van, mert hogy "fürdött a vérben" lefordítva, amit mondott a fehér sárkány, hogy erősebb lesz az, aki sárkány vérben fürdik, a Dragon King pedig nem egy sárkány vérében fürdött vagyis (szerintem!) "felszívta" az erejüket vagy valami hasonló és összekeveredtek benne a dragon force-ok és így meg kaptuk a mostani sárkány-emberünket. Meg ott van az is hogy mért akarja a mostani sárkány ölőket is eltenni láb alól, hát szerintem ő még mindig fél a sárkányoktól vagy félt tőlük kitudja mért. Na ezek az én hipotéziseim.  Hümm-hümm  Epres-málnás tortával ajánlom Masimának, hogy legyen szíííííííves és adjon egész fejezeteket erről a tagról!!! Pojén (Nekem az egyetlen kérdésem a DK-val kapcsolatban, hogy mit tudott 400 éven keresztül csinálni?! ? ) A legyőzésével kapcsolatban pedig nekem eszembe jutott a szeretet, mert a tisztelt alkotó szajkózta ezt már valamerre... csak bele kéne gondolni, hogy jönne valami hajmeresztően erős lány, aki harcol vele és nem biztos hogy legyőzi, de Acno megkedveli vagy hasonló... Szép estét! Igneeles álmokat! Róóóóókaaaaaaaaa!!!! Pojén
Naplózva

Róka-Móka-Paróka!!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12597 Dátum: 16 feb 05, 00:33:39 »

Felejtsük már el, hogy szó szerint fürdeni kell a sárkány vérben, és hogy szó szerint ettől leszünk erősebbek. Ezt mind képletesen kell érteni.
(Sting sárkánya meg hazudott, hogy megölje őt...de ha nem, Acnologia akkor sem a sárkányvértől lett sárkány, hanem valszeg azért, mert olyan magas szintű lett a sárkányölő mágiája, ugyanúgy, ahogy Natsuékra is ez a sors várt volna, ha a sárkányok nem avatkoznak közbe az antitestekkel. Márpedig ők biztosan nem fürödtek volna sárkányvérben.)

De ja, tényleg kaphatna pár fejezetet Nevet De erre még van idő, most egy ideig úgysem fog feltűnni megint.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 05, 00:34:11 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12598 Dátum: 16 feb 05, 11:39:56 »

A legyőzésével kapcsolatban pedig nekem eszembe jutott a szeretet, mert a tisztelt alkotó szajkózta ezt már valamerre... csak bele kéne gondolni, hogy jönne valami hajmeresztően erős lány, aki harcol vele és nem biztos hogy legyőzi, de Acno megkedveli vagy hasonló...
I---gen aztán megmutatják neki a csecsemőkori képét, amitől megjavul.
(Aang legendája, valaki?  Hümm-hümm)
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #12599 Dátum: 16 feb 05, 19:26:20 »

A legyőzésével kapcsolatban pedig nekem eszembe jutott a szeretet, mert a tisztelt alkotó szajkózta ezt már valamerre... csak bele kéne gondolni, hogy jönne valami hajmeresztően erős lány, aki harcol vele és nem biztos hogy legyőzi, de Acno megkedveli vagy hasonló...
I---gen aztán megmutatják neki a csecsemőkori képét, amitől megjavul.
(Aang legendája, valaki?  Hümm-hümm)

Hát először is az FT referencia: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/261/12 és http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/261/13
Itt mondja Lucy hogy az Egyetlen varázslat a Szeretet. De az hogy Acno megjavul valamitől... csak azt ne! Inkább harcoljanak Natsuval aztán legyenek halhatatlan ivócimborák Nevet

Az Aang-os hoz melyikre gondoltál? Mert van egy csecsemőkoros kép amikor a Smaragd szigeten vannak és Ozai képét megtalálják de ott nem igazán javul meg senki Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 05, 19:27:54 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Oldalak: 1 ... 838 839 [840] 841 842 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!