24 máj 17, 11:04:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 835 836 [837] 838 839 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778218 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12540 Dátum: 16 jan 29, 13:55:36 »

De vajon mit csinált 400 évig. Ha azt hitte h senki se árthat neki miért nem tört hamarabb uralomra? (ugyanis Future Rogue idejében ő nyíltan uralkodott)

Egyébként csak most esett le valami.
Az Elsötétülés kapu mindkét oldalán kell lennie egy csillagmágusnak h az biztonságosan alkalmazható legyen (nem úgy mint a NMJ-on) akkor a múltba lehetetlen biztonságosan utazni.

Hisz nem utazhatsz azelőttre mielőtt létrehoztad a kaput hisz akkor ott nem létezik a kapu vagyis ott senki sem nyithatja ki biztonságosan. Vagyis Zeref eredeti terve h visszautazik és megmenti Natsut alapból lehetetlen volt  Gondolkozik

Asszem mostanában túl sokat unatkozom  Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12541 Dátum: 16 jan 29, 14:28:43 »

Azis lehet,hogy Acnologia beakarja fejezni azt amit 400 éve elkzedett,és ő akar lenni az egyetlen élő sárkány. Ugye még azis megeshet,hogy valahogyan Natsu-ék majd sáránnyá tudna változni,és igy mégnagyobb veszéy jelenthetne Acnologiara. Ugye anno futu Rogue is mondta Natsu-na,hogy Acno-t csakis sárkányok győzhetik le. Bár igaz azis,hogy Igneel-ék azért voltak a testükbe,hogy megakadájozzák az elsárkányosodásukat. De kitudja lehet,hogy majd igyis áttudnak majd alakulni. Szerintem Acno nem érzékeli END jelenlétét,hisz akkor már a tenrou szigeten éreznie kellett volna mert akkor is az orra előtt volt Natsu. Elképzelésem szerint addig nem fogja érzékelni END-et,amig Zeref kinem nyitja az könyvét.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 29, 15:25:22 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12542 Dátum: 16 jan 29, 16:26:19 »

Ralite: igen, hogy miért kattant be azt elfelejtettem kifejteni.Szóval én itt arra a fajta bekattanásra gondoltam,hogy erő és hatalom hajhász lett,majd végzett a saját sárkányával a nagyobb erő szempontjából stb.stb.

Most előállok egy eléggé hülye kérdéssel:mi van akkor ha Acnologiára nem hat vagy nem úgy hat a sárkányölő mágia mint a sárkánynak született sárkányokra?Azért vetődött ez fel bennem mert jövő Roguenak sem sikerült a sárkány irányító mágiát Acnologián alkalmaznihttp://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/328/15,http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/329/13
Ha netán tényleg így van akkor már szerintem max majd Natsu Etherias módja-már ha van neki ilyen- állhat vele szembe.

A végén meg majd kiderül,hogy  Acnologia is Zeref alkotása,Acnologia pedig egy démonsárkány,Natsu is átmegy démonsárkány módba és kész a káosz Pojén Pojén
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12543 Dátum: 16 jan 29, 16:42:47 »

Most előállok egy eléggé hülye kérdéssel:mi van akkor ha Acnologiára nem hat vagy nem úgy hat a sárkányölő mágia mint a sárkánynak született sárkányokra?Azért vetődött ez fel bennem mert jövő Roguenak sem sikerült a sárkány irányító mágiát Acnologián alkalmaznihttp://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/328/15,http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/329/13
Ha netán tényleg így van akkor már szerintem max majd Natsu Etherias módja-már ha van neki ilyen- állhat vele szembe.

Én nemhiszem,hogy nem hatna Acnologiara a sárkánymágia. Ugye akkor nem akarná kinyirni a sárkányölőket. Mikor a  Nagy Mágia Játákok után megjelentek a sárkányok,akor is csak a dragon slayer-ek tudtak valamit tenni ellenük.Hiáb volt ott egy csomo kemény mágus mit sem értek ellenük.Aszt nemtudom,hogy az emberi alakjára  hatna e a sárkányölő mágia Acnologianak,de szerintem a sárkányalakjára mindenképp.Az meg,hogy Rogue nem tudta Acno-n alkalmazni a sárkányirányitás mágiáját csak aszt jelenti,hogy Acnologia sokkal erősebb mint egy átlagos sárkány és ezért nem müködött rajta.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 29, 16:44:21 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12544 Dátum: 16 jan 29, 19:16:21 »

Azt ne hagyjad ki, hogy Achnologia attól, hogy képes felvenni egy sárkány formát, attól a gondolkodása még mindig emberi. Szóval nem sárkány irányító mágiát hanem valószínűleg emberit kellet volna inkább alkotnia Rougenak. Másrészt a sárkány irányító mágia nagy valószínűleg nem tartozik a slayer mágiák közé. Az csak egy egyedi mágia amelyet Rouge megalkotott a jövőben.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #12545 Dátum: 16 jan 30, 00:07:03 »

Valószínűleg hülyeség visszautalni arra a szálra mert hát, nem volt ez így megtervezve... legalábbis nagyon sanszos. Most is Acnologia nagy keményen "már csak 7 maradt ; ezzel teljes lesz a sárkányok kiírtása" és az alternatív jövőben meg 10k sárkány mellet uralkodik a világon. Szóval kb ennyit a logikáról. És akkor még ott van az is hogy mivel akkor még a Sprigganok nem "léteztek" így Serena isten sem lehetett sehol az op mágiájával. És azért biztos irtotta volna a sárkányokat.

Az meg a másik hogy sárkány ellen sárkányfű. Ez kicsit hülyeség. Acnologia komolyan vette Gildartzot szóval ott valami csata lehetett még ha csak egy pillanat is volt, szóval nem hinném hogy csak az "ölő" mágiák hatásosak.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12546 Dátum: 16 jan 30, 01:58:07 »

Nos Acnologia sárkány alakjára mint minden más sárkány testére csak a Sárkányölő mágia hat
ezt elmondták
a kicsiket csak azért tudták elintézni mással is mert még újszülöttek voltak és nem fejlődött ki rajtuk a sárkánypikkely rendesen
Itt csak az a kérdés h emberi alakjára hat-e más mágia és sztem arra hat bármilyen

A Sárkányiga azért nem hatott Acnologiára mert attól h a teste képes sárkánnyá alakulni még a lelke az emberi
vagyis egy technikával amivel sárkányt irányíthatsz értelemszerűen nem tudsz embert irányítani

Death Force
Nincs ott logikai baki csak rosszul emlékszel.
Future Rogue elmondja h a jövőjében Acnologia EGYEDÜL uralja a világot itt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/329/13
A tízezer sárkány Future Lucy jövőjében jött át a kapun.
Az két különálló jövő sík

Serenáról meg annyit h mint láthatjuk Acnologia erősebb nála (Future Rogue jövőjében is)
Future Lucy idejében pedig valószínűleg meghalt egy Sárkányhorda elleni harcban bár mivel Lucy csak pár napot utazott vissza így ezt nem tudhatjuk
csak azt tudjuk h a mi 7 sárkányfiúnk meghaltak ott. De lehet h idővel Serena levadászta volna őket. Vagy Acnologia és ott is ő uralkodott volna egyedül. De ez nem derült ki.

Egyébként egyszer én szívesen elolvasnám ha elkészítené a két jövő eseményeit
h ott mi történt
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12547 Dátum: 16 jan 30, 08:47:50 »

Dungeon Lord, mire gondolnál? Legyőzik Achnologiát a jelenbe, majd visszatérnek a múltba ahol ismét él?
Igen. Olyasmit tudok elképzelni mint a Dragon ball z jövő Trunks érkezésékor . Segített a múltba,hogy itt Gokuék ne bukjanak és erősebben visszatérnek a saját világokban ahol ott is megküzdenek gyengébb Acnologia ellen. Ha logikusan akarjuk követni a mangát,akkor ez egy nap megfog történi.Max talán Lucy lesz a kulcs,hogy maradjanak.
Elnézést,itt most elszabadult a képzeletem  smirksweat.Bocsi, nem akarok annyira belemenni a reszletekbe.
Naplózva
zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #12548 Dátum: 16 jan 30, 11:06:32 »

Future Rogue Idejében Achnologia uralkodik akkor lehet hogy ő nyerte meg az egész harcot Natsuék ellen egy véletlen folytán  és csak Rogue élte túl és jött vissza hogy meg akadályozza.  Gondolkozik
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #12549 Dátum: 16 jan 30, 13:10:34 »

@AFR

Nem igazán hiszen az említett oldalon cáfolod amit mondtál, idézem: "Kifejlesztettem egy varázslatot, amivel lehet irányítani a sárkányokat." + "De Acnologia esetében nem működik."

Na most én arról futtattam az eszem hogy Acnologia most arról beszél hogy tökéletesen kiirtotta a sárkányokat stb. De az alt. jövőben az oké hogy egyedül uralkodott de ha csak Rogue nem hazudott arról hogy Ő fejlesztette ki az irányító mágiát ami természetesen SÁRKÁNYOKAT igényel akkor nem CSAK Acno volt egyedül. Szóval akkor ott Acno miért nem irtott mindenkit? Ezért mondom hogy nincs semmi precíz tervezés ha elkezdünk kapcsokat keresni.

Szerk:

Amúgy hol van az eredeti Eclipse kapu? Valahol Lucy birtokán? Mert ha azt szétcsapnák akkor csak Acno és Zeref maradna itt Natsu és a többiek pedig visszakerülnének a helyükre nem? Legalábbis ha az mutatottak alapján gondolkodok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 30, 13:18:26 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #12550 Dátum: 16 jan 30, 16:09:39 »

@AFR

Nem igazán hiszen az említett oldalon cáfolod amit mondtál, idézem: "Kifejlesztettem egy varázslatot, amivel lehet irányítani a sárkányokat." + "De Acnologia esetében nem működik."

Na most én arról futtattam az eszem hogy Acnologia most arról beszél hogy tökéletesen kiirtotta a sárkányokat stb. De az alt. jövőben az oké hogy egyedül uralkodott de ha csak Rogue nem hazudott arról hogy Ő fejlesztette ki az irányító mágiát ami természetesen SÁRKÁNYOKAT igényel akkor nem CSAK Acno volt egyedül. Szóval akkor ott Acno miért nem irtott mindenkit? Ezért mondom hogy nincs semmi precíz tervezés ha elkezdünk kapcsokat keresni.

Szerk:

Amúgy hol van az eredeti Eclipse kapu? Valahol Lucy birtokán? Mert ha azt szétcsapnák akkor csak Acno és Zeref maradna itt Natsu és a többiek pedig visszakerülnének a helyükre nem? Legalábbis ha az mutatottak alapján gondolkodok Nevet


Ezt nem tartom valószínűnek. Az igaz, hogy a múltból jöttek, de az eltelt kb 10 év alatt már a jelen részévé váltak, el lehet mondani, hogy sokkal inkább tartoznak a jelenbe mint a 400 évvel ezelőtti idősíkba. Szóval még ha el is pusztulna a kapu nem hiszem, hogy visszakerülnének.
A sárkányokat irányító mágia kifejlesztéséhez meg nem feltétlenül kellenek sárkányok. Attól még megtanulhatta a használatát csak gyakorolni nem volt lehetősége.

Amit pedig zeropiece leírt az a legvalószínűbb konklúzió, elméletileg ez fog történni most is mivel az Eclipse terv befuccsolt. Jelenleg épp a sárkánykirály ünnepe zajlik, amit Acnologia nyer majd, a többiek pedig megszívják. Kivéve ha a Fairy Tail a család és a szeretet (meg mondjuk egy 50 megatonnás cár bomba) erejével legyőzi Acnologiát.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 30, 20:43:40 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12551 Dátum: 16 jan 30, 19:30:02 »

Death Force az általad írt cáfolásra (bár nem igazán értem mit cáfoltam) asszem mohric tökéletesen megadta a választ
de az is lehet h ez a mágia létezett régen ő megtalálta a leírást és megtanulta (KIFEJLESZTETTE magában)

ami az eredeti Elsötétülés kaput illeti valószínűleg már a jelenkori használat után megsemmisítették h más ne használhassa
és h miért nem kerülnek Natsuék vissza a múltba?
Nos azért mert az akkor történne ha a múltban semmisítik meg a kaput
Future Rogue nem azért került vissza a jövőjébe mert megsemmisült a kapu. Hanem azért mert itt semmisült meg. Mivel ha itt (x791-ben) megsemmisül akkor ő nem tud visszajönni x798-ból mivel már megsemmisült korábban a kapu.
Viszont attól h x777-ben ha az átjövetel után elpusztították a kaput azért nem történt semmi mert attól még a múltban létezik vagyis nem befolyásolja a történteket.

zeropiece igen bár annyi módosítással h Rogue és Sting élte túl (ugyanis Rogue mondja h ő ölte meg Stinget).
És lehet most más lesz mivel a Tartaros arc utáni esmények lehet megváltoztak a múlt sárkányinak rövid látogatása miatt. (pl.: Future Rogue idejében lehet Natsu nem ment el egy évre h Ruha és stadionolvasztóként térjen vissza (vagyis lehet ott gyengébb volt mint most))

Igen. Olyasmit tudok elképzelni mint a Dragon ball z jövő Trunks érkezésékor . Segített a múltba,hogy itt Gokuék ne bukjanak és erősebben visszatérnek a saját világokban ahol ott is megküzdenek gyengébb Acnologia ellen. Ha logikusan akarjuk követni a mangát,akkor ez egy nap megfog történi.

Nem ha logikusan követed a mangát mint ahogy írtad ak ez sosem fog megtörténni.
Hogy miért? Azért mert itt másképp használják az időutazást mint a Dragon Ballban.
A DB-ben az időutazás által idősíkok jöttek létre (ha jól emlékszem 4-is). Itt viszont úgy használja h ha valamit teszel a múltban akkor asszerint átíródik a jövő. A kapu elpusztulása után ezért tűnt el Future Rogue.
Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12552 Dátum: 16 jan 31, 09:38:52 »

Nah azért nem a logikája miatt szeretjük a mangát Nevet,de néha nem ártana ha nem lennének ilyen bakik nem kellene ennyit vitázni
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #12553 Dátum: 16 jan 31, 15:05:42 »

Szerintem meg nem olvassátok figyelmesen a mangát, Rouge és a sárkányok azért kerültek vissza a saját idősíkjukba a kapu elpusztulásakor, mert ott csak egyik oldalon volt a kapu megnyitva, lásd utolsó képkocka.

szerk.: Jövő Rouge pedig simán megtanulhatta úgy a sárkány irányító mágiát, mint Wendy a Milky Way-t, egy tekercsből.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 31, 15:10:23 írta NyMRooD » Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12554 Dátum: 16 jan 31, 16:27:35 »

NyMRooD
amit linkeltél ott Aquarius arra utalt h a kapu elszabadult és a sárkányok átjöttek
az eltűnéshez semmi köze
az eltűnés a múlt -> jövő összefüggés miatt volt
Naplózva
Oldalak: 1 ... 835 836 [837] 838 839 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!