24 máj 19, 01:20:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 833 834 [835] 836 837 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779809 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #12510 Dátum: 16 jan 27, 16:58:24 »

Ha már mindenki Gildartzozik, én is azt teszem. Nekem már elég régóta böki a csőrömet, és a mostani fejezetek után szerintem már jogosabb: Várhatunk BÁRMIT tőle? Legerősebb FT mágus és ha elkalandozik, simán leradíroz egy egész várost a térképről, és ez teljesen oké, de Brandish kb ugyanez. Eddig sem kezdett vele sok mindent Mashima, még ha csak azért is, mert túl táposra sikeredett. Viszont a Sprigganok is legalább ilyennek, ha nem erősebbnek lettek beállítva. Vagy ő lenne a kivétel a régebbi generációból, aki a mai nagyágyúkkal szemben is tud kezdeni valamit? Nem kedvencem Gildartz, de ez esetben inkább utóbbinak örülnék.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12511 Dátum: 16 jan 27, 17:09:20 »

Én ezek után simán kinézek egy olyan jelenetet, hogy túlságosan is magabiztosak lesznek az FT-sek, miután legyúznek pár springant, aztán jön az egyik még be nem mutatott ellenfél és mondana valami olyat, hogy nem kellene ennyire elszállniuk és oda dobná Gildarts műkarját... Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12512 Dátum: 16 jan 27, 18:07:00 »

szerintem a mostani Acnologia diadalútját nem túl sok minden fogja meggátolni.
lehet még a maradék sárkányölők EGYÜTTES ereje is kevés lesz.
A Zereffel kapcsolatos hozzáállása pedig ismert.
(Bár én nem értem: pikkelnek egymásra? szövetségesek? harcolnak egymás ellen - eddig miért nem tették?)
Szomorú
valaki világosítson már fel, minek egy második számú főgonosz, akit az első idézett meg?
(Ráadásul előtte már volt rá utalás Gildartz révén)
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12513 Dátum: 16 jan 27, 18:42:44 »

Acnologia lehet azért nem támad Zerefre mert ha Zeref meghalna akkor ő is pont mint Natsu
hisz Natsu azért halna meg mert Zeref támasztotta fel (ha jól értelmeztem ez az oka) akkor valszeg Acnologia (aki azért él mert Zeref sárkánnyá változtatta ugyanúgy meghal tőle) pont mint az Etheriasok akikhez már hasonlították is Acnologiát

Olvastam h szerintetek Acnologia nem vette komolyan Gildartzot mert Gildartz mondott valamit a tenroun
nos én idézem őt "Ez... Nem használja azt az erőt, mint mikor ellenem harcolt... Csak játszadozik velük!
vagyis ahhoz képest komolyan vette és fontos h Gildartzot úgy csapta le egy pillanat alatt hogy sárkány formában volt úgy pedig jóval erősebb
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 27, 18:55:01 írta AFR » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12514 Dátum: 16 jan 27, 19:00:02 »

Én ezek után simán kinézek egy olyan jelenetet, hogy túlságosan is magabiztosak lesznek az FT-sek, miután legyúznek pár springant, aztán jön az egyik még be nem mutatott ellenfél és mondana valami olyat, hogy nem kellene ennyire elszállniuk és oda dobná Gildarts műkarját... Nevet

Hát azért nekem egy kicsit erős lenne az,hogyha Gildartz műkarját dobná valaki oda a FT-nek.Most komolyan mikor is láttuk Gildartz-ot komolyan harcolni?ugye csak akkor mikor Bluenote-val harcolt.Ha most kiütné valaki Gildartz-ot csak úgy,akkor szerintem nem volt értelme Gildartz karakterének.Ha a most nem használja ki sensei Gildartz-ot,akkor nemtudom mikor akarja. Szeretném még látni az a mágikus erőt,amit anno Natsu-nak is mutatott. Ugye akkor is az egész sziget beleremegett az erejébe.Szerintem Gildartz-ot és Gerard-ékat majd később fogják behozni.

Amugy lehet,hogy Acnologia nemfog foglalkozni August-al és Jacob-al,hanem megy a többi dragon slayer-után. Vagy pedig August-ék észbekapnak,és hamar eliszkolnak onnan.Bár szerintem Acnologia elöl nem nagyon lehet elfutni.

Acnologia nem halna meg,hogyha  Zeref meghalna mert elvileg nem ő változtatta Acnologia-t sárkányá. Még anno mikor Zirconis szelleme beszélt Natsu-ékal akkor modta is,hogy azért változott át mert sok sárkányt megölt. Meg Igneel-ék is azért fészkeltek a Dragon slaye-rekben,hogy megakadályozzák a sárkánnyá válásukat,amit okozhat azis,hogy egyre előrébb járnak a dragon slayer-ek utján.(egyébként esztis Zirconis mondta)

Na most akkor Acnologia kapcsolata Zerefel,szerintem amolyan seveled se nélküled kapcsolat.Vagyis hogyha Zeref harcba száll ellene,akkor megpróbálja Acnologia megölni Zerefet,de ha Zeref nem megy Acnologia ellen akkor nem megy majd Acnologia utánna.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 27, 19:38:48 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12515 Dátum: 16 jan 27, 20:27:34 »

Zirconis azt mondta h elsárkányosodott attól h sok sárkány vérében fürdött
de Kockaorrkapitány (neve nem jut eszembe) azt mondta h kutatásaik alarra utalnak h Zeref alakította Sárkánnyá (és itt mondta azt is h olyan mint Zeref könyvének démonai)
na már most az egyetlen dolog ami e mellett szólhatott a kutatásuk során az az h Zeref egy könyvben leírta az átalakítás módját pont mint az Elsötétülés kaput vagy az R-rendszert  Gondolkozik

Gildartz nem hinném h komolyan harcolt Bluenote ellen hisz nem is használta azt az erőt amit Natsunak mutatott és igazából végig alázta (kivéve amíg szárazra volt szívva Mágikus értelemben  smirksweat )

hát ez a műkar bedobós dolog max akkor fogadom el ha utána berohan a képbe Gildartz lecsapja a fickót és leordítja "Hogy mered ellopni egy alvó öreg műkarját! HEE!!!!"  Ördögi
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #12516 Dátum: 16 jan 27, 20:41:00 »

Egyre valószínűbb hogy kapunk egy Acnologia VS  Gildars harcot a jövőben , mert már  csak ez az egyetlen dolog amit Gildarsal kezdeni lett .
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12517 Dátum: 16 jan 28, 09:10:37 »

Hogy pontosítsunk. Nem az válik sárkánnyá aki sokat megöl vagy sárkányvérben fürdik. Az válik sárkánnyá aki sokat használja a slayer mágiát. Persze az egyik feltételezi a másikat, hiszen mint láthattuk a sárkányokra csak a slayer mágia hatásos. Egyszóval Gildartznak semmi esélye még egy "gyenge" sárkány ellen sem. Viszont Achnologia emberi formában már egy másik tészta. Így képes lehet vele harcolni. Hozzáteszem, hogy igazából így sem tartanám reálisnak a harcot, hiszen Achnologia csupán csak 400 éves tapasztalattal és erővel rendelkezik, ráadásul nem néz ki egy legyengült vénségnek. Továbbá azt is hozzáteszem, hogy mindkét formájának van előnye. Sárkányként igazány csak a sárkányölő mágia hatásos rá. Viszont, mivel hatalmas  ezért aránylag lassú is, eltalálható célpont. Emberformában viszont támadható de a sebessége hihetetlen módon felgyorsul. Azt se felejtsük el, hogy ő is slayer ilyen módban. 400 éve tömegével mészárolta a sárkányokat. Tehát ismeri mindazon mágiáknak amelyeket Natsuék használnak. Natsuék egy éve egy sárkányt sem tudtak leverni, sőt komolyabban megsebezni sem. Mondhatnám úgy is, hogy körberöhögték őket. Szóval maradjunk annyiban, hogy reálisan nézve csak realitáson túli eredményt kapunk ha összecsapna Natsuval. Ezt csak egy dolog tudná ezt realitássá változtatni. Ha Natsu END módban veszi fel vele a harcot és mint sárkányölő képes ölni sárkányt is. És éppen ezért van egy olyan érzésem, hogy Achnologia ezért akarta END-et levadászni.
Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12518 Dátum: 16 jan 28, 12:10:04 »

rini67

Azt csak valamiért Natsuék mondták. Ziconis világosan fogalmazott.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/14
A vérben fürdéstől sárkányosodott el.
és Arcadios annyit tett hozzá h az sem elég a teljesen sárkánnyá váláshoz mert a kutatások alapján Zeref változtatta át Acnologiát sárkánnyá (erről lehet a sárkányok (Zirconis, de Igneelék lehet tudtak) nem tudtak)
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/19

Vagyis ha elég jó vagy és nem fog vissza a beléd költözött Sárkányod ak tudod használni a Dragon Force-t
Ha sok sárkány vérében fürdesz ak a Dragon Forced egyre sárkányosabb formát ad
És akkor válsz teljesen sárkánnyá ha Zeref v valaki más aki képes rá átalakít (valószínűleg ezt akadályozták meg előre is Igneelék)

És abból h Zirconis mennyit tudott valószínűleg sárkányként tudott végezni a sárkánytömeggel (bár előtte és sokat ölt de gondolom egyszerre addig százzal nem tudott végezni)

Igaz h Natsuék nem tudtak legyőzni egy sárkányt se de pár dolgot elfelejtesz
a 3 sárkányölő akinek reálisan elképzelhető h lenne ellenük esélye (Laxus, Natsu és Gazille)
mind a hárman fáradtak és sérültek voltak
és az is lényeges h a bennük kempingező sárkányaik miatt nem tudta Natsu és Gazille használni a DF-et amivel már sztem az egyszerű sárkányokat leverték volna

És még egy lényeges dolog sztem óriási különbség van a Sárkányok és a Sárkánykirályok között
Tudjuk h a megtalált sárkánytemetőben levő sárkányokkal 400 éve Acnologia végzett
a jelenben meg csak nehezen tudta legyőzni Igneelt (ráment az egyik karja)
és Skiadrum azt mondta h ebbe a formába Igneel nem tudta használni a teljes erejét mert az megfogyatkozott lélekként

szal egy egyszerű sárkány az Igneelhez hasonló sárkánykirályokhoz képest (még ha Igneel közöttük is valszeg az egyik legkeményebb lehetett) kábé mint x784-es Max Serenához képest

teljesen más dimenzió

ó és Acnologia sárkányként sem tűnt soha lassúnak

kíváncsi vagyok mit gondoltok erről
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12519 Dátum: 16 jan 28, 12:45:27 »

Az bisztos,hogy egy sima sárkányt nem lehet összehasonlitani egy sárkánykirály-al sem. Igy ahogy lejött nekem,hogy Igneel a tűzsárkányok királya volt,akkor a más fajta sárkányoknak is lehetett egy királyuk.S ugye egy királyt nem úgy választanak,hogy na most légy te a király,hanem mondjuk úgy,hogy pl: a kősárkányok a legerősebbet választják királyuknak.

Amugy megnéztem volna egy olyan harcot,ahol Igneel teljes erejében harcol Acnologia ellen. De azért igyis letépte Acnologia egyik karját,ami elég szép eredmény.Jó,hogy Igneel belehalt,de igyis-ugyis eltüntek volna a sárkányok amint kijöttek a dragon slay-erekből. Kiváncsi vagyok,hogy Acnologia anno harcolt e END-el vagy nem.Mert ugye Igneel aztmondta Acno-nak mikor harcoltak és sikerült elpusztitani az arc-okat,hogy az az END akitől Acno félt nemfog feléledni. Mondjuk Acno aztmondta,hogy ő nemfél Zeref könyveinek démonjaitól,s ezért lehetséges hogy már találkozott END és Acno.

Bár ezt meg is cáfolja az,hogy mikor Aqerious megmutatta Lucy-nak és Brandis-nek a múltat,akkor még Natsu-ék kisgyerekek voltak amikor átlettek küldve a kapun. És hát nemhiszem,hogy Natsu gyerekkorában harcolt volna Acno ellen.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 28, 12:46:56 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12520 Dátum: 16 jan 28, 13:23:40 »

Ez az E.N.D. még homályos főleg h volt-e már szabad

Ami meg a Sárkány királyokat illeti sztem biztos h volt minden típusnak 1 király és a feltételezésem szerint azért teljesen más kategóriák mert nem választódnak hanem erre születnek

vagyis miután kifejlődött (felnőtt) egy sárkánykirályt sose múlhat felül egy sima sárkány (más dimenzióban mozognak)
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12521 Dátum: 16 jan 28, 13:52:45 »

Ha most kiütné valaki Gildartz-ot csak úgy,akkor szerintem nem volt értelme Gildartz karakterének.
Így sem volt sok értelme. Kanával csak annyi változás lett, hogy már tudja, hogy van egy lánya, akivel ugyanúgy nem törődik, mint korábban és nem is nagyon érdekli a céh, azt csinál, amit akar. Túlságosan is erősre lett tervezve. Masima is pont ezért hanyagolja egyfolytában. Képzeld, ha részt vett volna a Nagy Mágia játékokon, vagy ott lett volna a Tartaros elleni harcnál.

és Arcadios annyit tett hozzá h az sem elég a teljesen sárkánnyá váláshoz mert a kutatások alapján Zeref változtatta át Acnologiát sárkánnyá (erről lehet a sárkányok (Zirconis, de Igneelék lehet tudtak) nem tudtak)
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/19
Én inkább hiszek Zirconisnak, aki ott volt és látta, mintsem Diónak, aki minden rosszat Zerefnek tulajdonít és visszaakart menni az időben, hogy végezzen vele...
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12522 Dátum: 16 jan 28, 14:01:27 »

Iagzából ez attól függ
ha Arcadios a kutatás eredménye alatt azt értette h találtak egy könyvet amiben le volt írva az átváltoztatás meneti úgy mint az Elsötétülés vagy az R-rendszer akkor neki van igaza (és én ezt feltételeztem annak idején)

Ha viszont Zirconisnak van igaza akkor a vérben fürdés miatt változott át

szal a Sárkányölő Mágiahasználat kivan csukva mint ok
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #12523 Dátum: 16 jan 28, 14:06:36 »

Mashima még kimagyarázhatná ezt a sorozatos Gildartzs hiányzást azzal, hogy ő igazából egy "gonosz" karakter és sose volt a FT-el, azért nincs velük kb. sose a kritikus pillanatokban. Jó, oké, mondva volt hogy SS(S?) osztályú 100 éves küldetéseket csinál és ezért nincs ott sose, de szerintem nagyon jó csattanó lett volna, ha pl. ő is egy Spriggan, így lehetett volna egy igazi és komoly Natsu vs Gildartz harc. Nyilván utána megtért volna.
Szóval én még reménykedtem régebben, de valszeg tényleg annyi az egész, hogy egyszerűen túl erős lett, ezért nem szerepel sose. Mondjuk én sose értettem a Gildarts fanokat, hogy mit szeretnek benne úgy igazán. Volt 1-2 harca és nagyban lesz#rja a céhét. Igazából minden ívben az életük a tét, szóval ha egy kicsit is reális lenne a manga, akkor Gildarts következő "hazatérésénél" már csak hullákat kéne találnia... Nevetséges, hogy egy ilyen erős karakter mennyire nincs kéznél. Mondjuk Laxus kiütése a Tartaros elején is szánalmas volt a mangaka-tól szerintem...
Vagy nem tudom, lehet csak én vagyok úgy vele, hogy igazán jó lenne már egy olyan ív, ahol a FT-esek könnyű szerrel bealáznak mindenkit és az ellenség csak néz. Persze a legvégén ígyis-úgyis győznek, de na.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12524 Dátum: 16 jan 28, 14:28:33 »

Hát jah Gildartz túlságosan erősre sikeredett,ezért nem szerepelt olyan sokat. Ha ott lett volna a Nagy Mágia Játékokon,akkor szinte nem is kellett volna a FT-nek csapatokat alkotnia,hanem csak beküldte volna Gildartz-ot és ő meg lealázott volna mindenkit. A Tartaros arc-nál ha megjelent volna Gildartz-akkor nem lett volna már arc,hanem Gildartz egyedül lealázta volna a Tartaros-t.

Na én még azt tudnám elképzelni,hogy most megjelenik Gildartz és valamilyen csoda folytán kikap egy springan tagtól Natsu szemeláttára,és ezért Natsu-ból előjönne E.N.D.

Amugy meg szerintem azért változott Acno sárkánnyá,mert már túl erős volt mint Dragon Slaye-r,és ezért már csak a sárkányvérben való furdőzés kellett ahoz,hogy sárkánnyá tudjon változni. Ugye anno Sting és Rogue is azért tudta előhozni a Dragon Forcé-t,mert a sárkányaik vérében fürödtek.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 28, 14:38:04 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 833 834 [835] 836 837 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!