24 máj 17, 08:24:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 832 833 [834] 835 836 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #12495 Dátum: 16 jan 25, 22:52:28 »

nekem ez azért durva volt hogy szimpla kézkitétellel one shotolja. azért serena nem lehet ennyire gyenge. főleg ha a sárkányöló mágia valóban veszélye a sárkányokra. teljesen más szinten van mint sting meg rogue. akkor ők acnologia jelenlététől megfognak halni?
Acnologia egy "kisebb" üvöltéssel eltüntetett egy egész szigetet. Még Zerefnek is nagy falat, ahogy értettem, szóval itt nem Serena volt a gyenge. A többit már mohric leírta.

Serenától én inkább kombinálásokat vártam volna, ha ennyiféle elemmel bír.(Komolyan mondom, itt a Fairy Tail avatarja, aki birtokolja és használja az összes elemet, hogy egyensúlyt hozzon létre) Túl keveset láttunk belőle, pedig nagy potenciál van benne. Még Alvarezben sem látták az igazi erejét állítólag, remélem nem fekszik ki végleg. szerk.: Visszavonom. http://readms.com/r/fairy_tail/470/3189/9--> E szerint mégiscsak ismerik az igazi erejét. Akkor a fejezetben láttuk ahogy belendült, vagy csak ízelítőt adott a kis istenkénk? Mert ha az előbbi, én már lemondok róla. szerk. vége
Nem mellesleg mindig tudni akartam milyen egy vízsárkányölő, erre most felbukkan egy olyasmi, és egy valaminek mondható víztámadást sem látok!  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 25, 22:58:56 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #12496 Dátum: 16 jan 26, 09:34:16 »

De amúgy....csak halkan teszem hozzá, hogy Gildartz egyszer már átment ezen, amin most Serena...és ő túlélte Nevet Fel van adva a lecke, de kétlem, hogy ha Acnologia már kimondta a halálodat, akkor te ott még felkelhetsz.
Ez megmagyarázná hogy Gildarts miért kapott mindig olyan kevés szerepet. És csak a Bluenote-s harcára emlékszem, de ott is nyert. Lehet hogy csávókám már évek óta Fiore első számú mágusa, csak nem tudja senki Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12497 Dátum: 16 jan 26, 11:07:24 »

Ne hasonlítsátok össze azt az Achnologiát ezzel az Achnologiával. Ég és föld a különbség amely akkor Gildartzra támadt és ezzel amely most tudatosan célpontra ment. Gildartznál Achnologia valószínűleg egy legyet látott amely az útjában volt. Egyszóval nagyon valószínű, hogy ott nem kifejezetten Gildartzra hajtott. Így Gildatrz könnyen túlélhette azt a csatát. Itt viszont direkt céljai vannak. Azt is hozzá kell tenni, hogy ebben a formában valószinüleg Achnologia is ugyan olyan sebezhető bármilyen mágiával. Sárkány formában viszont csak a sárkányölők lehetnek képesek sebezni őt. Egyébként Serena természetesen nem fog meghalni. Ez a manga nem igazán erről szól. Ezt a mangaka szépen rábízza az olvasókra, aztán majd idővel valahol betolja, hogy mégis túlélte a dolgot. Egyébként nekem leginkább az tetszett, hogy Augusték mennyire ledöbbentek amikor Serenát szétkapta Achnologia. Még reagálni sem tudtak a jelenetre amitől egyből kiverte őket a víz.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #12498 Dátum: 16 jan 26, 13:17:27 »

Ne hasonlítsátok össze azt az Achnologiát ezzel az Achnologiával. Ég és föld a különbség amely akkor Gildartzra támadt és ezzel amely most tudatosan célpontra ment. Gildartznál Achnologia valószínűleg egy legyet látott amely az útjában volt. Egyszóval nagyon valószínű, hogy ott nem kifejezetten Gildartzra hajtott. Így Gildatrz könnyen túlélhette azt a csatát. Itt viszont direkt céljai vannak. Azt is hozzá kell tenni, hogy ebben a formában valószinüleg Achnologia is ugyan olyan sebezhető bármilyen mágiával. Sárkány formában viszont csak a sárkányölők lehetnek képesek sebezni őt. Egyébként Serena természetesen nem fog meghalni. Ez a manga nem igazán erről szól. Ezt a mangaka szépen rábízza az olvasókra, aztán majd idővel valahol betolja, hogy mégis túlélte a dolgot. Egyébként nekem leginkább az tetszett, hogy Augusték mennyire ledöbbentek amikor Serenát szétkapta Achnologia. Még reagálni sem tudtak a jelenetre amitől egyből kiverte őket a víz.



Ez nagyon is valószínű. Gildarts anno mondta is, hogy még a tenrou szigeten sem vette komolyan Acnologia. Az a szigetet eltüntető badass üvöltés igazából csak egy szimpla támadás lehetett. Nyilvánvaló, hogy Gildarts is csak azért élte túl az első találkozásukat, mert nem is nagyon foglalkozott vele Acnologia. Szerintem ez lesz az első alkalom, hogy még apró emberek ellen is komolyan veszi a harcot.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #12499 Dátum: 16 jan 26, 16:02:25 »

Ez egy nagyon jó kis fejezet volt. ikszdé Azért tud a sensei ha akar bow
Végre kaptunk egy kis ízelitőt is a Isghar elitjének erejéből nem  beszélve Serena-ról. Számomra egyértelmű hogy nem fog meghalni ha mégis az meglepő lenne. Achnológia meg egy állat, szó szerint is. Nem hinném hogy nagyon érdekelné őt August meg Jacob inkább megy a szimat után Ördögi
Igneel meg szerintem nem volt olyan gyenge mikor harcolt Achnológiával, hiszen technikailag már halott volt, így a valódi ereje töredéke maradhatott meg neki. Szeretném úgy gondolni hogy élőként Igneel közel azonos erőszinten állt Achnológiával Hümm-hümm
Azért ha Zeref tudomására jut hogy Achnológia is csatlakozott a partyhoz, akkor ha mészárlós módban is szereti az öccsét egy kicsit is akkor kinyitja azt a rohadt könyvet és végre felébredhetne a hétalvó E.N.D Már csak azért is mert akkor ugye démon lesz,így Achnológia nem érezné a szagát és az bizony taktikailag nagy előny lenne, másrészt nem is tudná akkor meglátogatni Natsut Achnológia hogy vigyen egy kis szuvenírt a testéből ikszdé
Az a helyzet hogy a 7 sárkányölőből egy tuti meg fog halni, én Cobra-ra tippelek. De ha más lenne az jobban ütne Kúl
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #12500 Dátum: 16 jan 26, 16:46:19 »

Már múlthéten ki akartam ereszteni magamból a kérdéstömkeleget abban az ügyben, hogy mi ez a szar? Szakkifejezéssel élve.

Mágia játékok alatt fel lett hypelva a top4, hogy azok már szinte istenek, erre off-screen kiüti az első azt a 3-t és még az azóta erősödött Jurát is.Ezzel nem lenne baj ha előzőekben az a 3 szerencsétlen már kiütött volna komolyabb ellenfeleket vagy megmutatták volna, hogy mit tudnak a mágiájukkal akkor talán lett volna súlya ennek az egész förtelemnek.Az meg mi, hogy egyik fejezet végén mind a halál küszöbén vannak akinek egy kis lélekjelenléte is maradt az meg arra használja, hogy toljon egy farewell-t, erre a következő fejezetben az összes hulla belövi, hogy "not today!" és mint aki maxon van elkezdik ütni Serenat.Aki utána különösebb erőfeszítés nélkül tol egy olyan overkill-t, hogy még Saitama is megirigyelné.August-ék minek voltak ott? tapsolni? mert egyáltalán nem kellettek.

Szóval egy asspull lényegében noname karakter leütöt másik 3 kb. asspull karaktert és ennek kellett volna, hogy súlya legyen? Úgy, hogy körülbelül 10 oldal alatt történt mindez?

Utána Acnologiánál majdnem felültem a hypevonatra de rájöttem a momentum felénél, hogy kisiklott mivel God serena lecsapása nem epic mert legalább annyira súlytalan mint az a valami ami Mashima koponyájában van.Vagy azt gondolta Mashima ha Acnologia előtt 3 panel keretében felvezeti az Ishgar top1-t akkor annak lesz valami hatása?

Kezdem azt hinni, hogy Acnologiát nem is a sensei rajzolta hanem magától jött mert már nem bírta nézni ezt a szerencsétlenkedést és inkább véget vetett neki.

Őszintén ez kijöhetett volna jól ha azok az istenek fel vannak vezetve normálisan.A legyőzésükkel pedig lett volna súlya Serenának és tényleg elhittük volna, hogy ez valami brutál állat (bár még így is szánalmas lett volna a másik 4, ha Augusték valamit supportoltak volna akkor emészthetőbbé vált volna) és akkor tényleg lett volna még normális szerepe, hogy felhypelja Acnologiát, ha még nem lett volna eléggé de így még rajta se érzem, hogy kitudja milyen erős amikor lecsapott egy senkit.

Mondjuk ha ez legalább ennyire normálisan lett volna lejátszva akkor még véletlen logikus erősorrendet kapott volna a manga:
Ishgar legerősebbjei<1shot<Serena<1shot<Acnologia.
Így is ez játszódott le, csak olyan szánalmasan jött le minden karakter, hogy Elfman ellen nem engedtem volna be őket a mágiajátékokon.
Bár ha ez az erősorrend tényleg így lenne és méltóak lennének a fent említettek a nevükhöz akkor az FT kurva nagy bajban lenne mert nincs az az asspull random power up amivel Mashima megmenthetné őket.


Őszintén amikor megjelent Acnologia én azt hittem valami oknál fogva, hogy megjelenik Gildartz.Fél másodperc alatt lejátszódott annyi dolog a fejemben, hogy mégis milyen erős lehet, 1v3-ba beküldené ezek ellen? Az kizárt esetleg egyikük ellen nyerne, vagy mégis lenne olyan erős? Esetleg ezek ilyen gyengék? Nem az nem lehet.Ott érveltem magamnak, hogy ez a Serena mekkora jampi amiért lecsapott 4 senkiházit.Erre már csak felröhögni tudtam amikor megmurdelt 1 képkockával később ikszdé

Őszintén, nekem legalább annyira súlytalanná vált már itt minden karakter mint maga a manga.Ez egy gyalázat.Módszeresen öli ki a maradék potenciált is a mangából Mashima.

De azért még mindig kíváncsi vagyok Gildartz a mostani ellenségeknél milyen szinten helyezkedik el? Ha Mashima őt dobja be a legvégén akkor tényleg a toppon kell lennie.

Mondjuk már Gildartz se nyűgözne le csak akkor ha magát Acnologiát veri le mert őszintén nekem már mindenki más ki van herélve ebben a mangában.Valamiért az Augustról alkotott képem is kezd összeomlani pedig vele nem is volt még semmi.

Bocsánat ha néhol furán fogalmaztam, sietés és kevés alvás eredménye  Pojén

Brandishen miért nincs még ott az FT tetkó? Általában gyorsabban megy az enemy bevétele  Gondolkozik
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12501 Dátum: 16 jan 26, 17:24:37 »

Bár ha ez az erősorrend tényleg így lenne és méltóak lennének a fent említettek a nevükhöz akkor az FT kurva nagy bajban lenne mert nincs az az asspull random power up amivel Mashima megmenthetné őket.

Ezzel nem értek egyet. Attól még, hogy mindenki azt hiszi, hogy Ishgalban nincs erősebb mágus a top 4-nél, attól még ez nem lesz igaz. Merthogy nyilvánvaló, hogy a FT nagyágyúi MIND erősebbek náluk (persze Serenat leszámítva, vele csak simán egy szinten vannak Nevet ). Sajnos, vagy nem sajnos (inkább sajnos), de szerintem ez már egy ideje nyilvánvaló. Annyira erős lett a FT (pont azért, hogy ne legyen nagy logikai bukfenc, amikor majd 1v1-ben fognak leverni Serena szintű mágusokat), hogy számomra az Ishvaliak már a háború legelejétől komolyanvehetetlenek, és biztos voltam benne, hogy August meg Jacob csak mozizni fog.
Ezért is idegesítenek az ilyen mondatok:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/462/18
Mikor ez már annyira nyilvánvaló, hogy mekkora hülyeség. Ezt pont Makarovnak meg Mavisnak kéne látnia, az eddig lement harcokból.
Pl. amikor menekültek Marin elől. Minek? Luxus (aki már egy évvel ezelőtt is majdnem Ishvali szinten kellett, hogy legyen) egy támadással majdnem megölte, és Makarov nem rakta össze a dolgokat?
Engem ez idegesít a legjobban. Ahelyett, hogy tisztességes, kiélezett és jól kidolgozott harcokat adna Mashima, itt mismásol, meg ködösít, meg hypolja az ellenfelet, de csak szóban, hogy elérje, hogy reménytelennek érezzük a helyzetet. Csakhogy amíg nem látom azt, hogy egy Grayt, vagy Luxust ütnek ki úgy, mint most az Ishvaliakat, addig nekem ez csak időhúzás, meg etetés.

Lehet hogy csávókám már évek óta Fiore első számú mágusa, csak nem tudja senki Mosolyog

Ebben meg egyenesen biztos vagyok most már Nevet Ha Natsuék Serena szinten vannak, akkor Gildartznak legalább egy picivel még mindig fölötte kéne lennie.
Meg amúgy. Ez a csávó képes egy csapásból összetörni egy HEGYET. Kiengedte a mágikus erejét, és beleremegett egy SZIGET. Ehhez mérhető támadásokat csak a Spriggan tagoktól láthattunk eddig (Marin, Brandish, és most Serena, bár neki nem igazán láttuk, hogy mekkora területre szólt a támadása). Ja, meg Natsutól, de akkor durván OP módban tolta, szóval azt azért fenntartásokkal kell kezelni.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 26, 17:30:37 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #12502 Dátum: 16 jan 27, 00:19:28 »

Én azért sokkal többet vártam Warrodtól. A Sun Village arc alatt megerőltetés nélkül átrepítette Natsuékat a fél kontinensen, most pedig csak annyit tudott csinálni, hogy egy pillanatra megzavarja Serenát. Értem én, hogy öreg és maga is mondta hogy nem támadó mágiát használ, de legalább az jó lett volna, ha vmi infót kapunk arról, hogy milyen erős, mert mégis csak Zereftől tanult, amit nem sokan mondhatnak el magukról. Legalább a csatateret egy nagy erdővé változtathatta volna és eggyéválhatott volna a növényzettel (ha már önmaga is egy fa). Őszintén szólva sztem Mashimának sem volt ötlete, hogyan oldja meg ezt a küzdelmet, ezért nem is mutatott belőle semmit. Kár, lehetett volna még ezt halasztani.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #12503 Dátum: 16 jan 27, 01:10:15 »

Tényleg túl gyorsan és hülyén lett felvezetve az egész. Értem én, hogy nem FT tagok vannak a fejezetben (bár Warrod az volt), ergo nem főszereplők, de azért ilyen nagyágyúk bőven kaphattak volna 4-5 fejezetet is, nem másfelet se. Ezt nagyon bénán hozta ki Mashima, kicsit én is kiábrándultam az egészből.
Bár már a Tenrou sziget utáni (első) timeskip óta önmagát ismétli a manga. Mashima mindig elhiteti, hogy most milyen komoly ellenfelek jönnek, meg húha, talán veszélyben lesznek a FT-esek és a világ is??? Hülyeség, ezt már senki nem tudja komolyan venni.

Ez pedig nem tartozik a konkrét fejezethez, de engem már az sem érdekel, hogy ki jön össze kivel és mikor, mert nyilván a legvégén fognak, de annyira kialudt már a tűz a jó kis párosokból, főleg a kedvenceimből, Gajeelból és Levy-ből. Már igazából Friend-Zoneban vannak...
Vagy Makarov nagy jelenete Tenrou szigeten, ott tényleg meg kellett volna halnia, azóta semmit nem csinál...

Szóval sajnos tényleg nagyon kialudt minden fantázia és érdekesség ebből a mangából. Adom a felettem kommentelő véleményét, Mashima valószínűleg be akarja fejezni mihamarabb, mert ő is érzi ezt és ez az egész mostani ív elég durván utolsó szagú... Bár Aquarius kulcsának keresése még lehetne egy esetleges következő évad, bár talán azzal le lehetne zárni az egész sorozatot is, hogy a legvégén Natsu, Happy és Lucy útra kelnek, hogy folytassák a véget nem érő kalandozást (a kulcsért) és The End. Persze aztán kapnánk 1 hosszabb fejezetet, hogy X év után mindenki összejött mindenkivel és boldogan éltek, amíg meg nem haltak-- ja várjatok, a FT-esek halhatatlanok  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 27, 01:15:10 írta Csabi28 » Naplózva

LGDavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #12504 Dátum: 16 jan 27, 02:46:15 »

Az én véleményem szerint pedig nem vagytok türelmesek ... É n hiszek a mesterben Hümm-hümm


De én hiszem h a top 4 nem csak egy cím, mert ugye mindig ezt mondják holott sehol semmi ...
Gondolom harc után új rangsor lesz Nevet:D:D mivel a top 4 halott vagy csak tetteti Nevet

HOL VAN GILDARTS ???? ... annyira de annyira olyan érzésem volt h betoppan ...... de nem gond tudunk mi várni egy Acnologia Vs Gildarts meccset ...természetesen minimum 30 \ 60 oldalon keresztül és nem one shot moviet Nevet

Amúgy utolsó képen miért csak a keze van meg Serenanak ?  ilyen egyszerű trükkel éli majd túl mint Juvia skillje h a teste vízmágiát használ ( Serena viz sárkány ölő lacrima) igy ha akarja átmegy rajta a támadás ...??? csak h vért köpött Gondolkozik Neeem
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #12505 Dátum: 16 jan 27, 05:36:22 »

Nekem mindegy hogy hogy de Serena élje túl mert látni akarom ahogy Natsu kivégzi   Ördögi

Amikor a hatalmas mágiát észlelték én azt hittem Jellal és a régi OS jelent meg Szomorú  én a szent mágusukból egyedul Jurát sajnálom, szinte mindig volt szerepe de ezután valószínűleg már semmi nem lesz.. Bár lehet túlélik Warrodon kívűl és visszamennek figyelmeztetni az FT-t...
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12506 Dátum: 16 jan 27, 08:31:04 »

Egyszer már leírtam, ha itt komoly jelenetet vártok,akkor Acnologiára ,Zerefre,End vagy esetleg jövö Rogue árnyéka  majd elhuzza. Igen az árnyékot még mindig nem kéne elfelejteni.
Szerintem itt már letudtuk Rogue árnyékát-> http://www.mangareader.net/fairy-tail/435/21 Bár igaz, nem nagyon utalt ez arra, hogy örökre visszavonult.
Nem,legalábbis az árnyékkal még nem végeztek. Az a kép sor csak azt jelenti,hogy nem a Rogue lesz az áldozat,hanem más valaki.
Annyit tudok róla,hogy http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/318/15 ördögi mágia(röviden démon).Az árnyék nagyon erős lehet.Ha egy kis erőt adot Rogue és majdnem laposra verte Gajeelt.
A legerősebb és Acnologia topicnál már leírtam pár érdekes elméletet.
Annyit tudok róla,hogy csak Acnologiára pályázik. Talán a sárkányiránító mágiát is az árnyék tanította Roguenak.
Tehát első sorban olyan gazda testet keres,aki sárkányölő,démonölő féle személy.Így talán Serena vagy Gray lesz a kövi áldozat.Meg merem kockáztatni,hogy köze lesz Endhez az árnyék.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 27, 08:47:27 írta Dungeon Lord » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12507 Dátum: 16 jan 27, 09:03:19 »

Szerintem ne keverjétek. Az az árnyék a jövő Rouge árnyéka volt. Ő adott erőt Rougenak. Próbálta védeni Rougeot mert ha ő meghal akkor a jövő Rouge sem létezik.  Mivel ő illetve a kapu már nincs játékban így ezek nem játszanak.

A Szentmágusok harcát sem kell úgy kezelni mintha azok gyengék lettek volna. Egyszerűen Serena ennyire felettük állt mint ahogy Achnologia is ennyire a többi sárkány fölé magasodott.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 27, 09:06:45 írta rini67 » Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12508 Dátum: 16 jan 27, 12:15:40 »

Hát... Volt egy fejezet,ami miatt most jó sok minden kavarog a fejemben.Most akkor Gildartznak volt szerencséje Acnologia sárkánymódja ellen és Serena egy nyomi ,vagy Acnologia az egész erejét használta Gildarzt ellen de csak egy pillanatig Serena pedig tényleg erős csak lemarad Gildartztol is.Vagy Acnologia is erősödött Nyelvesít
Serena meg vajon tud használni titkos sárkányölő mágiát is, mert ha igen ebben talán még lenne valami
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #12509 Dátum: 16 jan 27, 12:20:09 »

Most igazából mindenkivel egyet tudok érteni kicsit.

Nekem lényegében nem lett volna komolyabb bajom azzal, hogy God Serena egyedül leveri a négy Szent Mágust, majd jön Acnologia és leveri Serenát. Az volt itt a gond, hogy alig láttunk a harcból, pedig nem kellett volna rá sajnálni 3-4 fejezetet garantáltan megérte volna, mint az, hogy állandóan váltjuk a szálakat és a kissé jelentéktelenek vannak mindig kivesézve.

Mint ahogy már hetekkel ezelőtt is mondtam, én korainak tartottam ezt az összecsapást, és azért nem tudok azokkal egyetérteni, akiket idegesítette, hogy August csak nézte a harcot, mert hozzá főleg korán van még. Ha most nekiállnak harcolni Acnologiával, ugyanez lenne a helyzet, mint a Szent Mágusokkal és Serenával, és gondolom azt tényleg senki sem szeretné. A legjobb az lenne, ha Augusték eltűnnének.

Amúgy valami nagyon bántja a szemem. Serena utolsó csapásként bevetette a sárkányölő mágiát és nagyon meglepődtem, hogy a Szent Mágusok is meglepődtek ezen. Ezek szerint eddig Serena nem is használt ellenük eddig sárkányölő mágiát, hanem valami mással verte le őket, mert nekem nagyon úgy tűnik. Szóval Serenának még a sárkányölő mágián kívül van valami a tarsolyában. A Szent Mágusok reakcióján nekem ez jött le. Vagy ezt most én gondolom rosszul?  Gondolkozik

Most ha Serena valóban kiesett a buliból, remélem a többi Sprigan egyenként kap legalább 2-3 fejezetnyi harcot, mert ez így tényleg kicsit komolytalan.

Acnologia behozatala is kicsit korai nekem. Most így végleg ő lett a főboss és én ezután úgy gondolom, hogy Zerefnek se lenne sok esélye egyedül ellene. Ha az egyik legesélyesebb Sprigan, Serena így elhasalt ellene, és itt a legesélyesebb alatt nem azt értem, hogy ő a legerősebb, bár szerintem benne van a kemény magban, de a sárkányölő mágiák miatt ő volt az egyik legesélyesebb.
Szóval remélem, hogy Acnologia most egy darabig kikerül a képből, mert annak, hogy most egyenként leszed mindenkit, annak semmi értelme. Így is tudjuk már, hogy ő kb. a legerősebb, csak így sok karakternek nem jut szerep.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 27, 12:20:44 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 832 833 [834] 835 836 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!