24 máj 18, 21:29:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 831 832 [833] 834 835 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779584 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12480 Dátum: 16 jan 25, 15:24:13 »

Na azért,ha legalább ilyen lett volna az előbbi fejezet , Akkor nem panaszkodtam volna. Ideje lenne egy kis komolyságot belerakni a háborúban,mert eddig nagyon szappanoperás az egész. Kivéve 1-2jelenet.Végre láttunk egy kis  szentmágus harcot.
Egyszer már leírtam, ha itt komoly jelenetet vártok,akkor Acnologiára ,Zerefre,End vagy esetleg jövö Rogue árnyéka  majd elhuzza. Igen az árnyékot még mindig nem kéne elfelejteni.
Számomra a mai fejezet istenkirály volt. Serena kapcsán ennyi lenne?Nem hiszem,legalábbis még lesz valami meglepi. Tehát Acnologia új célja a 7sárkányölő.Ez már tetszik,hogy már nem cél nélkül pusztít. Másik pedig végre emberi alakba harcol.
Remélem igazad lesz Jon a szenmégus kapcsán.
OFF kérdés a Naruto-kun-kun Nyelvesít  csapatnak:
Van rá esély,hogy a http://kissmanga.com/Manga/Fairy-Tail-Gaiden-Kengami-no-Souryuu Sabertooth lefordítjátok?
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12481 Dátum: 16 jan 25, 15:38:46 »

Nagyon jó fejezet!Nem látok esélyt Acnologia legyőzésére maximum a Fairy Heart.Mangastreames verziót nézve kövi fejezet 26 oldalas és kapunk némi infót az új movie-ról Végre!
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #12482 Dátum: 16 jan 25, 15:43:18 »

Acnologia célja a sárkányölők megölése és valaki felhozta, talán Natsu is veszni fog.
Én arra gondoltam, hogy olyan lenne mint a, Yu Yu Hakushoba Yusukeval: ő is meghalt, de a benne lévő démonvér feltámasztotta, tudta használni az erejét és a tudata is megmaradt. Ha ezt meglépné Mashima akkor, Acnologia megölt egy sárkányölőt, Natsu is meghalt, E.N.D is feltámadhat, adott a helyzet  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 25, 15:44:55 írta LeViiKee » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #12483 Dátum: 16 jan 25, 15:46:50 »

Minél inkább úgy érzem, hogy Mashima nagyon siet valahova, annál inkább érdekel, hogy mégis hova. Most komolyan, Aquarius megjelenését is korainak éreztem, nemhogy Acnologiát. De mivel emberformában van, nem bánom... Érdekes, hogy a sárkányölőkre pályázik. Ezek szerint mégiscsak veszélyeztetve érzi magát. Nevet Pedig ő a Sárkánykirály. Nyelvesít Asszem... xD
Serena lehet, hogy felkel. Bár ha Acnologia biztos benne, hogy őt kiiktatta, akkor nem nagy rá az esély.(http://www.mangareader.net/fairy-tail/470/16--> Igneel feeling) Szerintem nem fog Augusttal meg... a másikkal foglalkozni, ha a sárkányölők után megy. Kivéve, ha csak azért érezte meg Serenát, mert mágiát használt.
Ez a Hybrid Theory címnek jó, de nem nagy durranás. Csak az érdekelne, hogy mégis mekkorák ezek a lacrimák, hogy ennyi elfér belőlük egy emberi testben. Nem is értem, miért képzeltem őket gyomorméretűnek, de jól van. ikszdé

Egyszer már leírtam, ha itt komoly jelenetet vártok,akkor Acnologiára ,Zerefre,End vagy esetleg jövö Rogue árnyéka  majd elhuzza. Igen az árnyékot még mindig nem kéne elfelejteni.
Szerintem itt már letudtuk Rogue árnyékát-> http://www.mangareader.net/fairy-tail/435/21 Bár igaz, nem nagyon utalt ez arra, hogy örökre visszavonult.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 25, 15:51:21 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Price
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #12484 Dátum: 16 jan 25, 15:53:51 »

Idézet
Price: Sehol sem mondták, hogy a lacrimák a sárkányokból készültek (habár logikus lenne)
Mellesleg Atlas a "láng" sárkány volt, nem pedig purgatórium. Bár szerintem ezek csak elnevezések, igazából a lángsárkány meg a purgatórium sárkány is mind tűzsárkányok akárcsak Igneel.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/332/5

Ezt abból gondoltam, hogy Atlas Flame elmondja, hogy a pokoli lángjai minden mágiát elégetnek, márpedig a pokol és a purgatórium ha nem is ugyanaz de hasonló, vagy igazából a purgatórium köztes a pokol és a menny között ,de nem lényeg ez csak egy elmélet Nevet

Sárkányölő lacrimák végülis csak sárkányokból vagy sárkányölő emberekből készülhettek másból nem lehetne előállítani ilyen típusú lacrimát.
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12485 Dátum: 16 jan 25, 16:31:58 »

Én azt is eltudom képzelni hogy van valami healer típusú Sárkánylacrima benne amivel felgyógyítja ezt a sebet.Persze öngyilkosság lenne onnan még felkelni Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12486 Dátum: 16 jan 25, 16:38:59 »

Ugye amennyire tudjuk, egy  sárkánylacrima tartalmazza egy sárkány erejét. Nos ezt kb ugy tudom elképzelni,hogy  vagy rég megölt sárkányok erejét tették a lacrimacba,vagy valahogy létrehoztak egy olyan erőt,ami egyenlő egy sárkány erejével.

Én azért még megnézném,hogy Serena hogyan harcolna Acnologia ellen. Az sincs kizárva,hogy August meggyógyitja őt,hiszen ő minden új és régi mágiát ismer,s akkor csak ismer már egy healer mágiát is. Bár egy ilyen serülést nemtudom,hogyha meglehet gyógyitani.(Bár láttunk már oyant más mangákban,hogy csak egy kis húscafat maradt utána,s mágis regenerálni tudta az egész testét. smirksweat )
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #12487 Dátum: 16 jan 25, 17:23:15 »

Így vagy úgy biztosan lesz szerepe Serena-nak.Mégiscsap 8 kiaknázatlan Sárkányölő mágiáról beszélünk, amiből eddig csak 4-et mutatott meg nekünk.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12488 Dátum: 16 jan 25, 17:33:18 »

Serena bemutatott egy pár badass beállást. De Acnologia ezzel is rátett egy lapáttal!! Asszem itt durva vérontás lesz a vége.
De az FT még mindig nem mutatkozott a fronton....
Legalább láthattunk pár Szent Mágusi mágiát. Mosolyog  Hümm-hümm  bow
Szóval érdeklődve várom a következő részeket.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #12489 Dátum: 16 jan 25, 19:06:02 »

Nahát mindenre gondoltam csak sárkányölő mágiára nem. Tetszik, hogy rögtön 8 lacrimája van, gondoljunk csak bele, Laxusnak 1 van. Biztosra veszem, hogy nem halt meg, elvégre ez a fairy tail, illetve 4 erőt láttunk csak. Szerintem Acnologia csak a szagát érezte meg, minthogy a többi sárkányölő is érezni szokta a másikat. Kezdem érteni miért viselkedett olyan furcsán lehet hogy a lacrimába került a sárkány tulajdonosának tulajdonságiból is attól lett olyan skizo Nevet Draculus irányítani tudja a vért, azért az elég badass mágia.
Naplózva
nonloso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #12490 Dátum: 16 jan 25, 19:10:13 »

Amilyen jó fejezet volt olyan rövidnek tűnt  >.<# Szegény sárkányölők most elég nagy kakiban vannak ha Acnologia elmegy értük...
Olvastam külföldi oldalakon Acnologia x Anna Heartfilia teóriákat  ikszdé Elég bizarrnak tartom de ebben a mangában ezen sem lepődnék meg...  smirksweat
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #12491 Dátum: 16 jan 25, 21:18:29 »

nekem ez azért durva volt hogy szimpla kézkitétellel one shotolja. azért serena nem lehet ennyire gyenge. főleg ha a sárkányöló mágia valóban veszélye a sárkányokra. teljesen más szinten van mint sting meg rogue. akkor ők acnologia jelenlététől megfognak halni?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12492 Dátum: 16 jan 25, 22:16:47 »

Azért maradjunk annyiban, hogy lehet, hogy 8 lackrima van benne de mégis az látszik, hogy használni őket elég gyatrán használja. És itt ép ez a lényeg. Hiába a nyolc ha egyet kihasználni, megtanulni sem képes egy életen keresztül. Jobban járt volna ha 1-et szerez be és azt aknázza ki igazán.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #12493 Dátum: 16 jan 25, 22:43:02 »

nekem ez azért durva volt hogy szimpla kézkitétellel one shotolja. azért serena nem lehet ennyire gyenge. főleg ha a sárkányöló mágia valóban veszélye a sárkányokra. teljesen más szinten van mint sting meg rogue. akkor ők acnologia jelenlététől megfognak halni?

Nem akarom az esetleges Igneel fanokat kiakasztani, de lényegében Igneelt is ugyan így nyomta le. Oké előtte lefutottak egy kört és ott Acnologia komolyan vette, meg a sárkányalakjában harcolt, de így is egyértelmű, hogy egyetlen sárkánynak vagy sárkányölőnek esélye sincs ellene, még Natsunak sincs.
Ezért van END. Ő fogja, vagy ő és a sárkányölők (meg Zeref) közösen fogják lenyomni Acnologiát. Ő a közös ellenség.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 25, 23:47:00 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12494 Dátum: 16 jan 25, 22:49:23 »

Hát nem volt semmi fejezet az biztos, elég sok kemény és badass arc szorult össze kis helyre Nevet
Meglepődtem, hogy a szent mágusok még fölálltak, és harcoltak, de így, hogy láttuk őket, az erejüket, már nem vagyok benne biztos, hogy lesz még szerepük. Mindenesetre Serena nem volt semmi, de azért nem kell elszállni attól a 8 lacrimától, ahogy rini is mondja. Kétlem, hogy Luxus is így le lett volna nyűgözve, pl. Nevet
Acnologia, meg csak simán Acnologia. Epic, mint mindig.
De amúgy....csak halkan teszem hozzá, hogy Gildartz egyszer már átment ezen, amin most Serena...és ő túlélte Nevet Fel van adva a lecke, de kétlem, hogy ha Acnologia már kimondta a halálodat, akkor te ott még felkelhetsz.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy most mit fog csinálni a többiekkel...kíváncsi vagyok, August meddig tudna védekezni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 831 832 [833] 834 835 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!