24 máj 18, 21:40:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 824 825 [826] 827 828 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779592 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
gabor966
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #12375 Dátum: 16 jan 10, 19:51:50 »

Én azt nem értem hogy sting és rogue akkor hány évesek voltak mikor átjöttek mert így 7 év után annyi korilag mind kettő mint natsu?
Naplózva
nonloso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #12376 Dátum: 16 jan 10, 20:12:32 »

én úgy emlékszem, annyi idősek voltak mint wendy  Mosolyog

amúgy Anna kinézetét látva mostmár érthető, hogy miért hívja a csillagszellemek királya az elejétől kezdve "öreg barátom"nak Lucyt. szerintem az összes felmenője full ugyanúgy nézett ki, mint ő.Nevet
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12377 Dátum: 16 jan 10, 23:56:24 »

Tudom, hogy sokat lovagolok ezen, de az az elméletem támadt hogy mivan ha Zeref kinyitotta Natsu könyvét?Ezért mondta Igneel Natsunak hogy ki-ne nyisd stb. Zerefben tudatosult hogy Natsunak semmi esélye már elintézni őt és nincs más választása minthogy kinyissa, amivel Natsu mondjuk tényleg valami démonibb kinézetet kap és ez az első fázisa az átváltozásnak.Amit nem értek hogy egyszer azt mondja hogy te vagy END lesztek képesek legyőzni engem (Ez ezt az elméletet erősíti) később meg azt mondta h te vagy END. Nagyon zavaros nekem!  Szomorú  Gondolkozik De akkor nem értem ezt az új ruhát felvenni dolgot meg elpusztítani mindent ha még lenne egy igazi END aki képes legyőzni.A másik lehetőség hogy ez az Igneel erejének mellékhatása.Túl sok volt hirtelen Natsunak.De ez a What to do cím is...úgy érzem Lucy fog cselekedni valamit.Nagyon várom a következő hétvégét!!!
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #12378 Dátum: 16 jan 11, 11:08:00 »

Tetszett a fejezet.
Happy találkozhatott volna mással is a kórtermek előtt, mondjuk Polyushkával, aki tudta volna kezelni Natsu-t. Nem voltak messze, mivel említette Kana, hogy ha van valami akkor kiáltson. Kár érte, pedig megnéztem volna Lucy reakcióját a Natsu-s dologra már most (feltéve ha azt mondta volna el neki Aquarius). Mindegy, ami késik, nem múlik...
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12379 Dátum: 16 jan 11, 16:09:44 »

Tudom, hogy sokat lovagolok ezen, de az az elméletem támadt hogy mivan ha Zeref kinyitotta Natsu könyvét?Ezért mondta Igneel Natsunak hogy ki-ne nyisd stb. Zerefben tudatosult hogy Natsunak semmi esélye már elintézni őt és nincs más választása minthogy kinyissa, amivel Natsu mondjuk tényleg valami démonibb kinézetet kap és ez az első fázisa az átváltozásnak.Amit nem értek hogy egyszer azt mondja hogy te vagy END lesztek képesek legyőzni engem (Ez ezt az elméletet erősíti) később meg azt mondta h te vagy END. Nagyon zavaros nekem!  Szomorú  Gondolkozik De akkor nem értem ezt az új ruhát felvenni dolgot meg elpusztítani mindent ha még lenne egy igazi END aki képes legyőzni.A másik lehetőség hogy ez az Igneel erejének mellékhatása.Túl sok volt hirtelen Natsunak.De ez a What to do cím is...úgy érzem Lucy fog cselekedni valamit.Nagyon várom a következő hétvégét!!!

Nem azért, de én ugyanezt mondtam Nevet

Natsu szerintem azért dőlt ki, mert Zeref babrál END-vel. Ugye világosan megmondta, hogy Natsunak az volt az utolsó esélye, hogy megállítsa. Talán úgy gondolja, hogy itt az ideje END eljövetelének, és feltöri a pecsétet (felteszem, hogy ő képes rá...). És talán erre gondolt akkor is, amikor azt mondta Natsunak, hogy vagy ő, vagy END fog eljutni hozzá. Úgy látszik, hogy Natsu (legalábbis ideiglenesen) kudarcot vallott. És akkor jöhet END.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12380 Dátum: 16 jan 11, 16:38:12 »

LOL Nevet Nevet Tényleg  Nyelvesít De akkor még több esély van rá ha már többen gondolunk erre Nevet Őszintén én örülnék ha valami ilyesmi lenne. Kíváncsi vagyok nagyon!
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12381 Dátum: 16 jan 11, 17:07:56 »

Szerintem Zeref még nem nyitotta ki a könyvet hanem ez annak a hatása,hogy Zeref csinált egy szép kis lyukat a könyvbe és Natsu csak most érzi a hatását ennek.De én meg aszt nem értem,hogy eddig Zeref  ugy féltette aszt a könyvet,most meg simán földhözvágta,Ez egy kicsit nekem is zavaros amit Oliver irt,mert ugye akkor most találjuk ki,hogy END és Natsu 1 szmélyiseg,vagy van Natsu és END. Bár én nagyon ugy érzem,hogy most Natsu helyett END fog szinrelépni,és remélem tombolni fog egy kicsit és em fog válogatni,hogy csak a rosszakat támadja meg. Ugy lenne igazán hatásos END karaktere,hogyha kiütne pár tündérkét is nem csak a gonoszokkal harcol.

Nemtudom,hogy ki hogy van vele de én nagyon várom már aszt,hogy mikor jelenik meg Acknologia mert szerintem eddig csak elindult már.A másik szemály akit nagyon várok,hogy befusson az Gildartz. De Gildartz majd csak akkor fog jönni szerintem,mikor komolyabb bajba vannak a tündérkék. Az király lenne,ha akkor jelenne meg mikor END már tombol,és harcolna END-el.
Már nagyon várom a kövi fejezetet. Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12382 Dátum: 16 jan 11, 19:31:44 »

Na ez elég drámai végű lett.  Neeem Sztem Natsu saját magát számolta ki.  Gondolkozik
Bár eddig a személyisége nem ilyen volt, úgye.
Más nem nagyon tudja megkarcolni. Hacsak tényleg nem ez a lövés utóhatása - de az meg egy epizóddal később bekövetkezhetett volna...  Gondolkozik Nem?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12383 Dátum: 16 jan 11, 21:50:46 »

Tetszett a fejezet.
Happy találkozhatott volna mással is a kórtermek előtt, mondjuk Polyushkával, aki tudta volna kezelni Natsu-t. Nem voltak messze, mivel említette Kana, hogy ha van valami akkor kiáltson. Kár érte, pedig megnéztem volna Lucy reakcióját a Natsu-s dologra már most (feltéve ha azt mondta volna el neki Aquarius). Mindegy, ami késik, nem múlik...

Na igen. Én sem értem, Kanáékba hogy-hogy nem botlott bele Happy...? Csak nem mentek le a bárba bedobni egy narancslevet. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #12384 Dátum: 16 jan 11, 23:18:21 »

Én kétlem hogy ennek az eszmélet vesztésnek köze lenne a lövéshez. Natsu és könyv közötti visszahatás szinte azonnali. Szerintem is inkább az van a Zeref gyilkosabb énje csinált valamit E.N.D könyvével. Jól tudom ha Natsu halála nincs hatással Zerefre fizikailag, lelkileg meg érzelmileg lehet ha éppen jó formában van. Kúl Viszont ha Zeref meghal akkor ugye Natsu is. Nagyon kíváncsi lennék Zeref gyilkos énjére meg persze az erejére Ördögi
Kana-nak meg lehet hogy Porlyusica mutatott egy olyan orvosságot amitől végre be tud rúgni ikszdé
Megvagyok győződve hogy Natsu és E.N.D csak egyazon testen osztoznak de két merőben eltérő személyiséggel és valószínűleg erővel rendelkeznek. Itt megemlítenék egy odaát-os igazságot amit ki elhisz ki nem. Vagyis jobb a halottakat békén hagyni, mert ha vissza is hozod nem biztos hogy akit visszahoztál az teljes mértékben ugyanaz a személy akit eddig ismertél.
Amúgy ha Zeref-nek megvan az ereje hogy kinyissa E.N.D könyvét akkor eddig miért nem tette meg? Igneel szavaiból pedig kiderül hogy Natsu is ki tudja nyitni, bár miért is tenné nem erőssége az olvasás ikszdé
Anna meg egyszerűen gyönyörű, szívesen megismerném az ő történetét is, főleg hogy őt tartják a valaha élt legnagyobb csillagmágusnak.
Naplózva
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #12385 Dátum: 16 jan 11, 23:26:38 »

Remélem nincs igazad és nem fog Natsu személyisége megváltozni mert ez már annyira sablonos ráadásul a végén úgyis a fairy tail oldalán lesz Natsu csak felesleges időhúzás lenne ez a E.N.D eljön aki utálja az embereket ezért emlékeztetni kell a barátság **** *** *** -ra...

Valószínűleg nincs sok esélye de én abban reménykedem, hogy Zeref oda adta a könyvet az egyik legerősebb spriggan-nak (nem Augustank tho) és az lesz, hogy ha nem veszik el tőle akkor elpusztítja és Natsunak annyi, így végre lehetne egy Laxus megmutatja, hogy már megtudja védeni azokat akik fontos számára meg mindenki megtudná, hogy Natsu E.N.D meg az időutazásos cuccot is....

Vagy Happy elmondja mi történt és elkezdődik a a lopjuk el a könyvet Zereftől akció... Bár nem hinném, hogy bárki lefogja győzni Zerefet aki nem Arcnologia vagy Natsu...
Naplózva

AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12386 Dátum: 16 jan 11, 23:29:39 »

Előre mondom h sztem nem a könyvátlövés a mostani problémája hisz arra már reagált

viszont annak üzenem aki azt írta h miért csak most lenne tőle baja h az ilyen fél évvel később leesik h történt velem valami korábban nem ritka eset mangákban
pl.: Gérard a Mennyország tornyában. Erza megvágja ( http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/093/8 ). Utána harcol Natsuval, halálra röhögi magát, Natsu szétveri és amikor az Abyss Braek-et akarta aktiválni leesett neki h hupsz Erza megvágott félórája és ezért megtört a varázslata és Natsu lecsapta.
és itt esik le neki: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/098/15

Egy másik példa pedig az OP-ból. Luffy vs Lucci. Luffy egyik támadása (asszem az első Giant Pistol) megsebesítette Luccit és ő is ezután még bohóckodott a hajón (Luffy meg is mondta h egy percig tartott ez) majd vissza a toronyba. Ott alakot vált, összeveri Luffyt. És pont mikor végezni akar vele leesik h ja megsérültem és fáj a bokám ezért Luffy időben visszanyeri a méretét
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #12387 Dátum: 16 jan 11, 23:45:36 »

Igazad van AFR, az a jelenet nálam először csodálkozást váltott ki, mert nem tudtam hogy mi történt. Aztán ez átment csalódotságba Hümm-hümm
Igazad van bdaniel a Zeref vs Achnológia vs Natsu dologban, szerintem ez nem is kérdés. Viszont nem olvastam végig a sensei előző művét a Rave Mastert de nagyon sok dolgot átvett belőle a Fairy Tail-ba. Persze ez nem baj, de az új dolgok néha jobbak a megszokottnál Hümm-hümm
Ezzel a könyv odaadással lehet nekem is elnyerné a tetszésemet, mondjuk ha Nineheart-nak adja, akiről kiderülne hogy szintén démon ikszdé Akkor ugye ő meg Natsu rokonok ikszdé A viccet félretéve nem tudom milyen irányba fog menni a manga én csak abban bízok hogy lesznek fordulatok és ne legyenek klisék. bow
Azt is eltudom képzelni hogy ha vége ennek a harcnak akkor Lucy-ék megint mennek kalandozni hogy megszerezze Aquarius kulcsát Gondolkozik
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #12388 Dátum: 16 jan 12, 10:37:33 »

Csak egy kis szőrszálhasogatást: Lucy apját hívták Heartfeliának nem? Pedig ő nem tartozott a "klánba". Ez egy idegesítő logikai baki.
Másodszor pedig neeeee..... Mikor korábban azt írták hogy Brandish át fog állni a FT-hez csak röhögtem. Ezt még Mashi sem teszi meg. És nézz odda. Neeeee
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12389 Dátum: 16 jan 12, 10:52:08 »

1. Én úgy tudom hogy Japánba lehet a feleség nevét felvenni és gondolom mivel az úgymond nagyobb rangú volt Jude felvette azt.
2. Brandish már amikor feltűnt ott lehetett látni hogy jóarc nem úgy mint a többi.Figyelmeztette az FT-t elengedte őket stb. Csak az a jelenet amikor azt hittük h megölte a kis szolgáját az összezavart.
Amit meg érdekességként mondok lehet valaki elfelejtette (köztük én is) Hogy Lucy meg Brandish egyidős tényleg biológiailag csak ugye Lucy aludta  többiekkel 7 évet Nevet tehát Brandish olyan 26 körül van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 824 825 [826] 827 828 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!